League of Legends izdvojena tema

poruka: 48.989
|
čitano: 5.459.787
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
10 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
Jonja kaže...
GamerX9 kaže...

I dodjemo danas igrat, stavi nas protiv tima D5, D3, D1, Challenger, P5. Naravno, ja sam dobil čelenđera u lane. {#} Čak me niti nije tolko razguzil huehue.

A da nisi gledao koji su rang, mozda bi ga i pobjedio. Ja neznam zasto se bezveze opterecujete tim gledanjem statisktika protivnika, igras svoju igru i to je to, bez dodatnih kompleksa jel on challenger ili Isus.

To se i ja pitam  kao da ce saznanje pomoc da igras bolje ako je netko challenger, valjda kad vec igras das sve od sebe bio to B,S,G ili D ali to je vec drugi slucaj za razmatranje :D ima ovdje i gorih slucajeva tko koga, s cim i kako uglavnom  ona divna strana lolkinga nekima daje krila a neke spusti tamo gdje treba  {#}  davno sam prestala to gledat

www.kireaki.com
16 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
BannedOnThisForum kaže...
breader kaže...

Potpisujem što je kolega Tomek.Klc reko. Preć iz silvera 3 u 2 ili igrat u silveru 2.. ajme strahota {#} kao da prvi puta igraju normali su milina naspram ovome!, davno sam odusto od rankeda sada se vratio u nadi da se situacija popravila ma qurc.

100 cs-a u 20 min? Neka tebe tu {#}

Ja sam plat 3 (uskoro plat 2) pa nikad nisam imao dobar farm. Uglavnom na lejnu farmam odlicno, al cim zavrsi early game i pocne mid gejm moj farm opadne, jer svi dođu u mid farmat a ja nejdem po lejnovima da farmam nego se drzim sto vise sa  timom. Sa mojim main mid champom mi je statistika 165cs-a sto je slabo za plat, al eto izgleda da cs nije uvijet za dignut rank

Ahriiiii kaže...
Jonja kaže...
GamerX9 kaže...

I dodjemo danas igrat, stavi nas protiv tima D5, D3, D1, Challenger, P5. Naravno, ja sam dobil čelenđera u lane. {#} Čak me niti nije tolko razguzil huehue.

A da nisi gledao koji su rang, mozda bi ga i pobjedio. Ja neznam zasto se bezveze opterecujete tim gledanjem statisktika protivnika, igras svoju igru i to je to, bez dodatnih kompleksa jel on challenger ili Isus.

To se i ja pitam  kao da ce saznanje pomoc da igras bolje ako je netko challenger, valjda kad vec igras das sve od sebe bio to B,S,G ili D ali to je vec drugi slucaj za razmatranje :D ima ovdje i gorih slucajeva tko koga, s cim i kako uglavnom  ona divna strana lolkinga nekima daje krila a neke spusti tamo gdje treba  {#}  davno sam prestala to gledat

Neznam zasto je to cudno, puno puta mi je pomoglo gledanje protivnika, jer ako vidim da je protivnik bronz, silver, gold znam sta mogu ocekivat od tog lika na lejnu, i prema tome prilagodim nacin igre, ako je netko plat, diamond, onda prilagodim igru na manje rizican nacin i puno sam oprezniji, meni osobno to pomaže

LoLEUNE main: matija1991, smurf: nameless1991
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.4.2014 12:56 (Jari).
11 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
Ahriiiii kaže...
Jonja kaže...
GamerX9 kaže...

I dodjemo danas igrat, stavi nas protiv tima D5, D3, D1, Challenger, P5. Naravno, ja sam dobil čelenđera u lane. {#} Čak me niti nije tolko razguzil huehue.

A da nisi gledao koji su rang, mozda bi ga i pobjedio. Ja neznam zasto se bezveze opterecujete tim gledanjem statisktika protivnika, igras svoju igru i to je to, bez dodatnih kompleksa jel on challenger ili Isus.

To se i ja pitam  kao da ce saznanje pomoc da igras bolje ako je netko challenger, valjda kad vec igras das sve od sebe bio to B,S,G ili D ali to je vec drugi slucaj za razmatranje :D ima ovdje i gorih slucajeva tko koga, s cim i kako uglavnom  ona divna strana lolkinga nekima daje krila a neke spusti tamo gdje treba  {#}  davno sam prestala to gledat

 Znanje o protivniku je uber jako puno vazno, pogotovo u competitive playu. Mi smo svoje taktike na CLL-u bazirali na ranku protivnika. Bili su jedni s nama u grupi koji spadaju ligu ispod nas, al su proslu sezonu dobili promociju u visu ligu. SoloQ rank im je silver, prema nama sa Plat/Diamond, al su zajedno vec 2 godine i culi smo da im je teamplay strasan, a mi smo tada bili 2 tjedna zajedno. To je bilo vrlo vazno za taktiku. Isli smo sa vrlo jakim early game timom i na pobjedu prije 25. minute, tako da im nismo dali da im teamplay dodje do izrazaja jer smo gazili laning phase. Bolje da ja razbijem Gold V mida, da D1 top razbije silver II njihovog, nego da nam bacaju te strasne taktike, jer smo imali za vidjet da su i druge timove dobivali na te neke fore.

 

A sad nekaj drugo. Jucer mi je stigao divan e-mail od cijenjenog Cursea. Ostavite glas jel zelite Curse Voice Beta keyeve, kaj ne stavim odmah sliku pa da lurkeri pokupe kodove umjesto forumasa. Valjda bude oko 4 sata slikica sa full keyevima. <3

 

EDIT: Rade vam 3 keya, ja sam uzeo jednog ofc, jednog sam dao frendu.

7 Zelim key
6 Ne zelim key
Samozadovoljstvo uništava perfekciju.
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.4.2014 16:02 (GamerX9).
12 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

7b5ea4fc-132a-4e72-9d10-036dd7a28c0f

 

ovaj sam uzeo :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
GamerX9 kaže...
Ahriiiii kaže...
Jonja kaže...
GamerX9 kaže...

.............

Vazno je tebi kad krenes u game ali ne i nama to na forumu jer nit smo igrali s tobom taj game pa znamo kaj je tko radio ni sta si ti radio...

 

Ja kazem za sebe da mi nije toliko bitno tko je tko jer ako cu dati sve od sebe onda cu to napravit bio to unranked ili challenger...

 

A sad razradjivanje taktika ine fore ostavljam za vece rangove kod mene u silveru trenutno je drugi problem tako da lolking na malim levelima dodje samo kao bg we lost u 1 minuti {#}

 

 

EDIT: vise puta taj lolking zezne jer puno accoutova je ili boostano ili kupljeno ili posudjeno ili smurf itd... tako da .... kad budem opet gold  onda cu se mozda vratit gledanju na lolking trenutno sam bezbrizna u silveru :D

www.kireaki.com
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.4.2014 15:27 (Ahriiiii).
11 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
X-Plosiv kaže...

7b5ea4fc-132a-4e72-9d10-036dd7a28c0f

 

ovaj sam uzeo :)

 Jos 2 ostala, mister X-Plosiv me zamolio za jedan. {#}

Samozadovoljstvo uništava perfekciju.
11 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Double post, internet hooligan. {#}

 

Evo vam, uzivajte u isprobavanju. 2 jos sigurno rade, nisam siguran koja 2. Makes things more interesting. Javite ako ste dobili :)

Samozadovoljstvo uništava perfekciju.
Moj PC  
2 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
GamerX9 kaže...

Double post, internet hooligan. {#}

 

Evo vam, uzivajte u isprobavanju. 2 jos sigurno rade, nisam siguran koja 2. Makes things more interesting. Javite ako ste dobili :)

Kad smo vec kod kljuceva jel tko koristi taj voice curse i ima li kakvih problema s njim da li game lagga, meni nakon instalacije uzasno laggalo  :(

www.kireaki.com
12 godina
offline
Re: League Of Legends

Nisam bas upucen u to pa za koj jarac taj cv sluzi?

xf:topnik15,EUNE :TkaŁŁe
11 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

To ti je ko Teamspeak koji ima in-game overlay sa dragon timerima i ult timerima svojih teammateova, samo kaj umjesto zelenih tockica imas tocni CD.

 

EDIT: Ovo mi se svidja kod toga, osim tih fora je ko svaki drugi program (skype, ts...) http://media-vox.cursecdn.com/attachments/0/11/timer-overlays.png

Samozadovoljstvo uništava perfekciju.
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.4.2014 18:01 (GamerX9).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: League Of Legends
GamerX9 kaže...

Double post, internet hooligan. {#}

 

Evo vam, uzivajte u isprobavanju. 2 jos sigurno rade, nisam siguran koja 2. Makes things more interesting. Javite ako ste dobili :)

zahvaljujem, upravo upecao i posljednjeg :)

Respect the Raise...!
11 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Testing in progress. {#}

Samozadovoljstvo uništava perfekciju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
League Of Legends

All Stars timovi

 

Dlfit&Madlife bot lane *.*

 

I napokon ce se TSM fanovi malo smirit kad se Froggen poigra sa Bjergom.. Bring the hateSmijeh

 

 

Sto sam Boze tako proklet, jucer lag, danas opet.. // R.I.P. EP LoL/WoT/PoE nick: Strongtoni
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.4.2014 18:27 (Don Strongtoni).
Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: League Of Legends

Ako nist drugo....

Oboje su dobili nagradu za naj wierdo look u ovoj sezoni...

xf:topnik15,EUNE :TkaŁŁe
10 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

sta mislite jel se isplati uzimati i trinity i hextech pored botrka na Jaxu ?

poceti cu ga vise igrat..

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: League Of Legends

Evo plat III scruba :D 

Ispod 20 lelelelel

Pod scrub mislim na sebe {#}

xf:topnik15,EUNE :TkaŁŁe
10 godina
neaktivan
offline
League Of Legends
pozz, trenutno imam oko 18 000 IP-a pa rekoh da iskoristim popust na rune...
neki dan sam uzeo za katu mid, sad mi trebaju rune za adc, pretezno igram ashe ali mozda promijenim pa mi dajte neke univerzalne...
hvala :)
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: League Of Legends

Prisjeacm se malo unatrag kojih 6 mj i zapelo mi sjecanje na onom ALL SAME modu.

Pa eto zanima me el se to moze jos uvijek onak modirat client da ga mozes napravit il to rito fixal?

xf:topnik15,EUNE :TkaŁŁe
11 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

sjeti li se itko ikad pokojnog ap mastera?

EUW: AlcoholicManiac
 
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Zna li itko kad bi novi champ Braum dosao u LoL ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
BannedOnThisForum kaže...
breader kaže...

Potpisujem što je kolega Tomek.Klc reko. Preć iz silvera 3 u 2 ili igrat u silveru 2.. ajme strahota {#} kao da prvi puta igraju normali su milina naspram ovome!, davno sam odusto od rankeda sada se vratio u nadi da se situacija popravila ma qurc.

100 cs-a u 20 min? Neka tebe tu {#}

Ovako se farma u Silveru V. {#}

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
15 godina
offline
Re: League Of Legends
kazo26 kaže...

Zna li itko kad bi novi champ Braum dosao u LoL ?

 

On je vec u "LoL-u" .  Ak nemaš PBE, sljedeci patch ( sumnjam da ce se cekat ko svojevremeno Luciana), dakle uskoro :D .

12 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

A jel zna netko kad dolaze SKT skinovi otprilike ?

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Pozdrav svima,ako je netko od vas sa EUW zainteresiran za duo queue,ranked teams i ima dosta vremena za igranje,addajte me u lolu

lolking http://www.lolking.net/summoner/euw/310523#profile

noliferino story noliferino story
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.4.2014 4:20 (JumPy89).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
League Of Legends

Rat op, kupio sam ga tek nakon visual updatea, jos se ne znam bas postavit u fightovima s njim al u lane mi je savrsen, odigrao sam ga 6 gameova, nisam ga ni isprobavao u normalu odma ranked.

EUW - pomijac ... http://www.flickr.com/photos/95668587@N06/
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Kad se uključuje ovaj bonus double IP, večeras u ponoć?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
League Of Legends

Let me google dat fo... ili ne, nema smisla.

 

Bit ću samo dobar čovjek. 

 

http://eune.leagueoflegends.com/en/news/store/sales/double-ip-weekend

 

Fuck me I'm famous.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
Winchester01 kaže...

Kad se uključuje ovaj bonus double IP, večeras u ponoć?

From 12am on Friday April 25th until 11:59pm on Sunday April 27th, you'll earn double IP from every match. This should up your mileage from the 30% off Rune sale that's running through the last day of April.

In addition, we wanted to give you advance notice that we'll be having a two-week long 2 for 1 Rune Page sale during May. The exact time frame will be announced at a later date, but if you want to take advantage of the promotion, start saving so you can snag the rune pages you need.

12 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
Winchester01 kaže...

Kad se uključuje ovaj bonus double IP, večeras u ponoć?

Ja sam evo sad odigrao match i dobio sam oko 200 ip-a bez First Win of the Day bonusa...

12 godina
offline
League Of Legends

Baš me zanima hoće li biti problema sa serverima sad kad svi navale :)

Fuck me I'm famous.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice