League of Legends izdvojena tema

poruka: 48.989
|
čitano: 5.457.924
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
12 godina
protjeran
offline
Re: League Of Legends
Ferritin kaže...

{#}.

{#} hahahahaha ovo je legendarno :-)))

Kao što potpuno ne poznajemo čovjeka ako imamo samo predodžbu o njegovoj vanjštini, tako ne poznajemo ni svijet koji nas okružuje ako o njemu znamo samo ono što nam objavljuju fizička osjet
12 godina
offline
Re: League Of Legends
death_zombi kaže...
nofak

Hvala ti puno na detaljima.

Iskreno nisam nikada igrao Cait s nekim od sustain supportova, tj nikada nisam ni mainao adc-a. Ako sam morao igrati, igrao sam Cait. I to mi je upravo smetalo, što ju nisam znao igrati i smatrao sam da nema dovoljan dmg da mogu taj game izvući do kraja. Osim ako se gejm nije izdužio na 40+ gdje sam onda mogao raditi čuda uz dobar peel off.

ty very much.

Fuck me I am famous.
13 godina
offline
Re: League Of Legends

Jel igra tko još Zeda, ja sam ga nedavno kupio i prezabavan je za igrat, istina nije jak kao u onim najboljim danima, malo se teže vratit ako nemaš dobar early game. Malo treba više za skužiti kako ga igrat, no stvarno se mogu s njim čuda izvest.

12 godina
offline
League Of Legends
Ja sam igrao zeda par puta i shvatio da to apsolutno nije champ za mene. Njegova mehanika mi ne leži, premda je super zanimljiva.
Fuck me I am famous.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: League Of Legends
guls kaže...
Ja sam igrao zeda par puta i shvatio da to apsolutno nije champ za mene. Njegova mehanika mi ne leži, premda je super zanimljiva.

AD verzija LeBlanc {#}, ali mi se Zed ipak puno više sviđa, zanimljivo nisam baš razmišljao o champovima čija mehanika mi ne leži, rekao bih riven.

 

EDIT

 

http://i.imgur.com/oLc4joi.jpg

 

Evo najnovija partija, jedan od onih gameova kad u 4. minuti dobiješ dva killa pa onda uništiš partiju. Ljudi se nisu ni predat stigli.

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.7.2014 17:00 (Hazar).
16 godina
offline
League Of Legends

Daamn, them cinematics :D 

 

Nakon 3 pive,sve ružne odu doma; LoL nick: TommyGavin (East)
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.7.2014 17:21 (tommy2103).
 
3 1 hvala 0
11 godina
offline
League Of Legends

Pokušao sam usporediti sa ostalim njuškalo oglasima da nađem neku pravednu cifru. Pa ako je netko zainterisiran za kupnju d4 accounta sa svime i svačime. Pozdrav.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: League Of Legends
glikoprotein kaže...

Pokušao sam usporediti sa ostalim njuškalo oglasima da nađem neku pravednu cifru. Pa ako je netko zainterisiran za kupnju d4 accounta sa svime i svačime. Pozdrav.

Da nebi dobio ban zato što ti se nick vidi ?

LOL EUNE: slinA
10 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Obicno sam ja taj koji smiruje tim kada rejdzanje pocne, nikad ne pisem nesto uvredljivo, ali imao sam glup tim kad sam igrao Amumu jungle pa sam cesce pisao sta da rade drugi igraci da bi pobjedili, i pobjedili smo taj mec, i dobio sam taj mec.I kad sam se ponovo log in pisalo mi je 14 chat restriction meceva, i sad sam to odradio i pise 28 meceva?

Wtf, nisam uopste toxic ne razumijem zasto..{#}

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
League Of Legends

fak, evo sad cu prepravit

Hvala stari .

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.7.2014 23:59 (glikoprotein).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
exorc1st kaže...

Obicno sam ja taj koji smiruje tim kada rejdzanje pocne, nikad ne pisem nesto uvredljivo, ali imao sam glup tim kad sam igrao Amumu jungle pa sam cesce pisao sta da rade drugi igraci da bi pobjedili, i pobjedili smo taj mec, i dobio sam taj mec.I kad sam se ponovo log in pisalo mi je 14 chat restriction meceva, i sad sam to odradio i pise 28 meceva?

Wtf, nisam uopste toxic ne razumijem zasto..{#}

Vjerojatno te par ljudi beveze reportalo pa si dobio chat restriction. A s obzirom da je sistem zbugan često se događa da nakon što prode taj period da dobiš jos veci chat restriction bez obzira dal te neko reporto il si bio toxic. Znam par likova koji govore da im se ista stvar dogodila . Moj support je bio pomalo flamer u gameovima i dobio zasluženo chat restriction i nakon toga smo igrali i nije apsolutno nista pisao i dobio udvostruceni chat restriction nakon zavrsetka prethodnog XD .

lol [eu]east: cpt z0mbiePL
14 godina
offline
Re: League Of Legends
exorc1st kaže...

Obicno sam ja taj koji smiruje tim kada rejdzanje pocne, nikad ne pisem nesto uvredljivo, ali imao sam glup tim kad sam igrao Amumu jungle pa sam cesce pisao sta da rade drugi igraci da bi pobjedili, i pobjedili smo taj mec, i dobio sam taj mec.I kad sam se ponovo log in pisalo mi je 14 chat restriction meceva, i sad sam to odradio i pise 28 meceva?

Wtf, nisam uopste toxic ne razumijem zasto..{#}

 

http://pastebin.com/DXwqCPC6 | You are a Faraday cage dreaming of being a man. Break your path to ground and learn to float.
16 godina
offline
League Of Legends

Dobar novi filmić...

 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
1 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Bok zanima me zasto mi fps pada u lolu kad sam u teamfightu na oko 40 a imam core 2 quad q9300,hd 7770 na pcie 1.1 x16,4gb ddr2 ram 800mhz i reza 1440x900 i bez obzira kojim detaljima,a kad ja stavim tu njegovu graficku u pc s i3 2120,4gb ddr3 1600mhz i reza 1920x1080 i fps mi nepada.

 

ps.kad je bez fighta onda je meni fps oko 150-200 a njemu oko 70-100.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: League Of Legends
Tigera22 kaže...

Bok zanima me zasto mi fps pada u lolu kad sam u teamfightu na oko 40 a imam core 2 quad q9300,hd 7770 na pcie 1.1 x16,4gb ddr2 ram 800mhz i reza 1440x900 i bez obzira kojim detaljima,a kad ja stavim tu njegovu graficku u pc s i3 2120,4gb ddr3 1600mhz i reza 1920x1080 i fps mi nepada.

 

ps.kad je bez fighta onda je meni fps oko 150-200 a njemu oko 70-100.

Ova igra ima uzasne probleme s optimizacijom  i memory leakovima. Na mojoj konfi se isto desava a imam 120 fps na max detaljima u Doti2 koja izgleda ubjedljivo bolje od lola.

http://pastebin.com/DXwqCPC6 | You are a Faraday cage dreaming of being a man. Break your path to ground and learn to float.
10 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
hari85 kaže...
exorc1st kaže...

Obicno sam ja taj koji smiruje tim kada rejdzanje pocne, nikad ne pisem nesto uvredljivo, ali imao sam glup tim kad sam igrao Amumu jungle pa sam cesce pisao sta da rade drugi igraci da bi pobjedili, i pobjedili smo taj mec, i dobio sam taj mec.I kad sam se ponovo log in pisalo mi je 14 chat restriction meceva, i sad sam to odradio i pise 28 meceva?

Wtf, nisam uopste toxic ne razumijem zasto..{#}

 

znaci ako dvojica flameaju junglera i ja ga trebam flameovat?

zanimljivo...

14 godina
offline
League Of Legends

Pa razmisli ovako, ili ces flameat jednog ili ces se svadati s dvojicom. Cista matematika.

http://pastebin.com/DXwqCPC6 | You are a Faraday cage dreaming of being a man. Break your path to ground and learn to float.
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
hari85 kaže...

Pa razmisli ovako, ili ces flameat jednog ili ces se svadati s dvojicom. Cista matematika.

ili ces napisati "stop chatting and play" i muteati ih sve {#}

16 godina
offline
League Of Legends

Kako volim ovakve gameove, daju mi volju da si ipak još odigram par rudni tjedno :D 

Nabrijao se na Nautilusa poslije onog filmića, pa reko aj idem junglat jednu :P 

 

Od 6,7 minute smo igrali 4vs5 jer je yasuo otišo afk, al Naut CC mašina i odlična Nami preokrenuli game.

Komot mogu reći da smo ja i Nami pobijedili game, istina Zed je radio sav damage, Ashe je pomagala,

al kombinacija mog pasiva, ulte, Q, pa Namin bubble, ulta, ovi nisu mogli mrdnuti da opće dođu do naših carrya, prezabavno :D

I to sve prek teambuildera, u mojoj ekipi jedini sam ja bio Silver u S3. 

 

 

Nakon 3 pive,sve ružne odu doma; LoL nick: TommyGavin (East)
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Čuo sam da svi carryamo Win4crazy do diamonda, je to istina? {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
Dal ima ovdje koji d1- 3 player koji bi mi pomogo za 1vs 1 mehanici i opcenito lane phase
dsfskdkl
13 godina
offline
League Of Legends

Jarvan{#}

Trenutno najbolji jungler poslje LeeSina.

EUW - pomijac ... http://www.flickr.com/photos/95668587@N06/
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
oppopp kaže...
Dal ima ovdje koji d1- 3 player koji bi mi pomogo za 1vs 1 mehanici i opcenito lane phase

 

ostatak d4-d5 smo svi ebay {#}

11 godina
offline
Re: League Of Legends
darko099 kaže...

Jarvan{#}

Trenutno najbolji jungler poslje LeeSina.

<----------- J4 main {#}

10 godina
protjeran
offline
Re: League Of Legends
glikoprotein kaže...
darko099 kaže...

Jarvan{#}

Trenutno najbolji jungler poslje LeeSina.

<----------- J4 main {#}

Best Jarvan IV eune ;)

HOW ABOUT NO
16 godina
offline
League Of Legends

Dali meni volju za Jarvana, nisam ga duugo igral, i onda razočaranje, u biti više živciranje, dal se to samo meni događa, al Jarvanov ult mi se još čini izbuggan.

U protivničkom timu je bila vayne, i 2 puta sigurno ak ne i 3 mi je pobjegla sa tumble kroz ultu -.- 

Prije dok sam ga puno igral to me je jedino živciralo, pa mislio da su riješili nakon tolko vremena lol 

Nakon 3 pive,sve ružne odu doma; LoL nick: TommyGavin (East)
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Pozdrav ekipa, trazim nekoga da mi pomogne da izadem iz Plat 1 u Dia 5.

Od laneova igram po potrebi ali mi Mid ide najbolje. Treba mi samo netko tko zna sto radi, ja sam malo izgubio samopovjerene za izcarryat.

Na EUNE sam. Nick in game: Ringabell. Na LoLu sam uglavnom poslje 15.00.

Ako je tko zainteresiran neka se javi na PM da ovdje ne spamamo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: League Of Legends
Kulo Vi Britania kaže...
glikoprotein kaže...
darko099 kaže...

Jarvan{#}

Trenutno najbolji jungler poslje LeeSina.

<----------- J4 main {#}

Best Jarvan IV eune ;)

Također main.

<--- best J4 Oce  

EUW - pomijac ... http://www.flickr.com/photos/95668587@N06/
13 godina
offline
Re: League Of Legends
X-Plosiv kaže...

Čuo sam da svi carryamo Win4crazy do diamonda, je to istina? {#}

samo do diamonda {#}  gle dolje slike, znaci svi su feedali, osim mene, sruse nam 2 inhibitora po par puta i opet spasim game haha, cak mi i premade irelia feedo

Point-X kaže...

Pozdrav ekipa, trazim nekoga da mi pomogne da izadem iz Plat 1 u Dia 5.

Od laneova igram po potrebi ali mi Mid ide najbolje. Treba mi samo netko tko zna sto radi, ja sam malo izgubio samopovjerene za izcarryat.

Na EUNE sam. Nick in game: Ringabell. Na LoLu sam uglavnom poslje 15.00.

Ako je tko zainteresiran neka se javi na PM da ovdje ne spamamo.

dodaj me, sutra smo diamond ja sam na 55 lp negdje, u 4-5 dana sam dosao do plat 1 iz platinum V, vrijeme je da vise udjem u taj diamond..zapravo trebo sam vec bit tamo da nismo throwali na svakakve nacine, i to gejmove koje smo vodili, jedan sam i aj throwao, moji barona uzimaju a ja laganini farmao bot, pobili mi tamo team, uzeli barona i finishali


Edit:3. slika {#} 

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.7.2014 1:33 (win4crazzy).
14 godina
offline
League Of Legends

Uskoro bih trebali krenuti sa ESL balkanskim LoL kupovima (neka proširena alternativa Cro4LoLu) gdje bi nagrade bile od 150€ do 250€ u vrijednosti RPa + Triumphant Ryze skin naravno. Tu bi sudjelovale sve države regije znači: BiH, Hrvatska, Kosovo, Makedonija, Srbija, Crna Gora te Slovenija

 

Paralelno će se održavati i Cro4LoL kupovi, tako da će se svaki tjedan moći igrati neki kup te osvojiti RP.

 

Ako ste zainteresirani pozivam vas da pratite:

 

ESL Hrvatska Facebook stranicu:  https://www.facebook.com/esl.hr(isključivo ESL vijesti)

 

te

 

LoL Hrvatska Facebook stranicuhttps://www.facebook.com/LeagueOfCroatia (patch notes, smiješne slike, novosti vezane za LoL, ESL stvari itd.)


 

gdje ćemo postati sve najnovije obavijesti vezane uz ove i druge moguće kupove.

EUW: Ferritin
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice