League of Legends izdvojena tema

poruka: 48.989
|
čitano: 5.462.620
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
13 godina
offline
Re: League Of Legends
Hazar kaže...
DarkoKwon kaže...
Hazar kaže...

[IMG]http://i.imgur.com/j0R5K7D.jpg[/IMG]

 

{#}

 

Wish me luck

Nećeš proći sigurno, to bi bilo previše dobro da se desi, imat ćeš bronzu u timu sve tri partije. Ja se patim da uđem u Gold, evo danas sam ponovo u kvalifikacijama, al ne možeš, previše bi bilo dobro da idem dalje, jednostavno nešto vreba sa neba da ne prođem dalje.

Tako nekako, prve dvije su izgubljene. Teško da ću dobiti 3 za redom. Nevjerojatno je da do promotiona dobiješ u 5 partija za redom savršene ekipe, jednom dobiješ 4v5, svi su ok, bodre jedni druge, nema flameanja, i to su bile čiste pobjede bez obzira na tijek partije. I prvi game u promotionu chat je bio pun ****, svi jednu drugima psuju sve, protivnici 20 killova u plusu. Ja sam bio loš iskreno, ali tako me iskampo njihov jungler da sam jednostavno bio beskoristan. Druga partija veliko izneneđenje i naš tu forumaš shadowsneakdude sa svojom katarinom. Nudio je i neko puštanje, ali reko neću da ne sjebe ljudima game i da je išao namjerno umirat i trollat sumnjam da bi pomoglo jer je to opet bio jedan jači stomp.

mislim da bi ti OVO trebalo biti dosta ;)

Respect the Raise...!
12 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
Hazar kaže...

[IMG]http://i.imgur.com/j0R5K7D.jpg[/IMG]

 

{#}

 

Wish me luck

 

{#}

 

Hazar kaže...

 Druga partija veliko izneneđenje i naš tu forumaš shadowsneakdude sa svojom katarinom. Nudio je i neko puštanje, ali reko neću da ne sjebe ljudima game i da je išao namjerno umirat i trollat sumnjam da bi pomoglo jer je to opet bio jedan jači stomp.

 

Yeah, nažalost svaki lane koliko vidim je pobjeđivao, jedino vi na botu ste se držali ravnopravno, ali mislim da je Kha onda malo iscampao taj botlane.

 

Jebiga, meni je žao, znaš da si imao 1 ili 2 pobjede (pogotovo dvije) da bih imao više  "DC" čisto da pobijedite ^^

 

definho kaže...

mislim da bi ti OVO trebalo biti dosta ;)

 

Yeah, točno to, svima nama, win win win promo == hara u našem timu i feed mode on. :D

 

 

P.S. Da je bio xgamer u suparničkom timu, mislim da bih nakon svakog killa stao nad njegovim champom, danceao i u chatu pisao "BALLS BALLS RUB IT IN" {#}

 

 

EDIT:

 

Znaš, kada te vidim online pitam za DUO, volim igrati s našima! :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.10.2014 18:07 (X-Plosiv).
12 godina
offline
League Of Legends

Evo prosao sam prvi game, jos 4 gamea imam odigrati, pa sta bude.

Darko
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
X-Plosiv kaže...
Hazar kaže...

[IMG]http://i.imgur.com/j0R5K7D.jpg[/IMG]

 

{#}

 

Wish me luck

 

{#}

 

Hazar kaže...

 Druga partija veliko izneneđenje i naš tu forumaš shadowsneakdude sa svojom katarinom. Nudio je i neko puštanje, ali reko neću da ne sjebe ljudima game i da je išao namjerno umirat i trollat sumnjam da bi pomoglo jer je to opet bio jedan jači stomp.

 

Yeah, nažalost svaki lane koliko vidim je pobjeđivao, jedino vi na botu ste se držali ravnopravno, ali mislim da je Kha onda malo iscampao taj botlane.

 

Jebiga, meni je žao, znaš da si imao 1 ili 2 pobjede (pogotovo dvije) da bih imao više  "DC" čisto da pobijedite ^^

 

definho kaže...

mislim da bi ti OVO trebalo biti dosta ;)

 

Yeah, točno to, svima nama, win win win promo == hara u našem timu i feed mode on. :D

 

 

P.S. Da je bio xgamer u suparničkom timu, mislim da bih nakon svakog killa stao nad njegovim champom, danceao i u chatu pisao "BALLS BALLS RUB IT IN" {#}

 

 

EDIT:

 

Znaš, kada te vidim online pitam za DUO, volim igrati s našima! :)

 Previsok sam elo za tebe. :*

 

jk scrub

Samozadovoljstvo uništava perfekciju.
15 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Neznam dali su svi već vidjeli, ali bih volio da malo prokomentiramo prve preseason changese koji su stigli na PBE:

http://www.surrenderat20.net/2014/10/109-pbe-update.html

 

Dosta promjena u igri, najviše u jungli. Mislim da će se još više fokusa postaviti na timsku igru i baš me zanima kako će to utjecati na soloq. Čini mi se da će ipak dati malo veći reward za snowballanje što i nije tako loše za solo kerijanje.

Warbringer007 ( EUNE ), zasad ( EUW ) te moj brat Chomet ( EUNE ) BOSEVI FTW!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: League Of Legends
Blizek kaže...

Neznam dali su svi već vidjeli, ali bih volio da malo prokomentiramo prve preseason changese koji su stigli na PBE:

http://www.surrenderat20.net/2014/10/109-pbe-update.html

 

Dosta promjena u igri, najviše u jungli. Mislim da će se još više fokusa postaviti na timsku igru i baš me zanima kako će to utjecati na soloq. Čini mi se da će ipak dati malo veći reward za snowballanje što i nije tako loše za solo kerijanje.

Obrati paznju na ove 3 stvari.

http://pastebin.com/DXwqCPC6 | Too weird to live. Too rare to die. http://pastebin.com/xrfBayiE |Quidquid latine dictum sit, altum sonatur
15 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
hari85 kaže...
Blizek kaže...

Neznam dali su svi već vidjeli, ali bih volio da malo prokomentiramo prve preseason changese koji su stigli na PBE:

http://www.surrenderat20.net/2014/10/109-pbe-update.html

 

Dosta promjena u igri, najviše u jungli. Mislim da će se još više fokusa postaviti na timsku igru i baš me zanima kako će to utjecati na soloq. Čini mi se da će ipak dati malo veći reward za snowballanje što i nije tako loše za solo kerijanje.

Obrati paznju na ove 3 stvari.

Da ali povećavaju gold za kilove ( FB će uvijek vrijediti 400 golda ). Ovo za levelanje je smanjivanje razlike u HP-u po levelu, počet ćeš sa više HP-a i manje ćeš dobivat HP-a po levelu, al sa više golda po killu ćeš moći bolje uložiti u snowballanje ( tj. u iteme ). Baron buff će sad natjerat protivnički tim da initiatea jer će imat više šanse nego inače, ali ako ih puste da pushaju, pushat će puno brže nego prije. Homefield advantage je zasad dosta malen ( 10% MS i 10 MR/AR ), mislim da to neće tako puno utjecat. Imam PBE account pa bi mogao neke stvari probat.

Warbringer007 ( EUNE ), zasad ( EUW ) te moj brat Chomet ( EUNE ) BOSEVI FTW!
12 godina
offline
League Of Legends

Kada bi napravili da protivnicki igraci gube gold kada poginu, ja bi imao 300 razlike u winovima, to bi mnogo napravilo razliku izmedju naprednijeg i prosjecnog igraca. Ovo bi onemogucili protivnickog igraca da se vrati u igru i carry bi zapravo postao carry konacno, kao u dote.

Darko
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Kakav stomp od samsung white, eh sretno kinezima protiv njih, dok ti je najgori igrac u teamu 2. najbolji adc na svijetu mislim da trenutacno nema te sile koja ih može zaustaviti :) .

lol [eu]east: cpt z0mbiePL
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: League Of Legends
death_zombi kaže...

Kakav stomp od samsung white, eh sretno kinezima protiv njih, dok ti je najgori igrac u teamu 2. najbolji adc na svijetu mislim da trenutacno nema te sile koja ih može zaustaviti :) .

ne bih se bas slozio da je Imp najgori, ali kojeg god da si tu naveo bila bi ista stvar...

Respect the Raise...!
15 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
definho kaže...
death_zombi kaže...

Kakav stomp od samsung white, eh sretno kinezima protiv njih, dok ti je najgori igrac u teamu 2. najbolji adc na svijetu mislim da trenutacno nema te sile koja ih može zaustaviti :) .

ne bih se bas slozio da je Imp najgori, ali kojeg god da si tu naveo bila bi ista stvar...

SSW - TSM 3-1 , SSW - SSB 3-0 , logičkim zaključivanjem dolazimo do sasvim logičkog zaključka da TSM > SSB {#}

Warbringer007 ( EUNE ), zasad ( EUW ) te moj brat Chomet ( EUNE ) BOSEVI FTW!
13 godina
offline
Re: League Of Legends

[IMG]http://i.imgur.com/e7cOuUn.jpg[/IMG]

 

A ajmo opet nanovo

12 godina
offline
Re: League Of Legends
Hazar kaže...

[IMG]http://i.imgur.com/e7cOuUn.jpg[/IMG]

 

A ajmo opet nanovo

Tak je i meni bilo.

5 puta fail promo.

EUW :Cpt DANEvious
12 godina
offline
League Of Legends

Ovu igru vise ne vrijedi igrat u ranked-u svaki drugi match neki smurf/ovi iz diamonda.

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.10.2014 21:58 (ivanzu).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: League Of Legends
DarkoKwon kaže...

Kada bi napravili da protivnicki igraci gube gold kada poginu, ja bi imao 300 razlike u winovima, to bi mnogo napravilo razliku izmedju naprednijeg i prosjecnog igraca. Ovo bi onemogucili protivnickog igraca da se vrati u igru i carry bi zapravo postao carry konacno, kao u dote.

Ma nama fale manly melee carry heroji. Uporedi nase carrye s https://i.imgur.com/My63wgy.jpg

http://pastebin.com/DXwqCPC6 | Too weird to live. Too rare to die. http://pastebin.com/xrfBayiE |Quidquid latine dictum sit, altum sonatur
12 godina
offline
Re: League Of Legends
ivanzu kaže...

Ovu igre vise ne vrijedi igrat u ranked-u svaki drugi match neki smurf/ovi iz diamonda.

Vidiš, sad si dirnuo u jednu točku koja i mene nekad smeta. Znači, ja sam isto bio smurf, išao se zajebavati u broncu (a nisam ni ja puno bolje plasiran, no to nije poanta) i uništavao ljudima gejmove. Znači svojim skillom sam drugim, možda spremnima za diviziju više, ubio šansu za napretkom. Tj odgodio sam im napredak, no sigurno je i poslije mene bilo raznih smurfova koji su im također shebavali napredak. Zapitao sam se kaj to radim uopće i jednostavno prestao igrati na tom smurfu, nema smisla ni logike. Ići prodavati pamet i praviti se "skillful", a u svojoj ligi gutati krute penise koliko sam loš. To mi se zbilja, ono, gadi, jel :) Eto, malo moje žuči, najte zamerit a sad idem po pivu.

Fuck me I am famous.
12 godina
offline
Re: League Of Legends

Ma sve to štima al eto nekad si kratak na parama pa odeš na one fb grupe ( bronza party) i ljepo spamaš da boostaš.

 

Slažem se da kvariš nekome game, al eto ti manje pokvariš nego neki balvan koji se bude zeletaval u turete jer nije dobil mid.

Sumnjam da se bude neko žalil ako izgube zbog nekog dobrog igrača koji ih je jednostavno nadigrao.

EUW :Cpt DANEvious
12 godina
offline
Re: League Of Legends

Nije problem ubiti jednog smurfa nego kad ti dodu 2 smurfa jedan mid a drugi jungle.Jos je sada kraj sezone pa se natjecu dokle ce stici.

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.10.2014 21:59 (ivanzu).
11 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
guls kaže...
ivanzu kaže...

Ovu igre vise ne vrijedi igrat u ranked-u svaki drugi match neki smurf/ovi iz diamonda.

Vidiš, sad si dirnuo u jednu točku koja i mene nekad smeta. Znači, ja sam isto bio smurf, išao se zajebavati u broncu (a nisam ni ja puno bolje plasiran, no to nije poanta) i uništavao ljudima gejmove. Znači svojim skillom sam drugim, možda spremnima za diviziju više, ubio šansu za napretkom. Tj odgodio sam im napredak, no sigurno je i poslije mene bilo raznih smurfova koji su im također shebavali napredak. Zapitao sam se kaj to radim uopće i jednostavno prestao igrati na tom smurfu, nema smisla ni logike. Ići prodavati pamet i praviti se "skillful", a u svojoj ligi gutati krute penise koliko sam loš. To mi se zbilja, ono, gadi, jel :) Eto, malo moje žuči, najte zamerit a sad idem po pivu.

 Zadnji mjesec dana skacem s acca na acc od frendova i dizem ih u gold/plat, cisto iz razloga, jer mozda to ne zasluzuju, al da dobe nagrade pa onda drugu sezonu natrag padnu di spadaju.

 

Sad sam bas na jednom od S5 do G5, trenutno S3 83LP nakon 2 dana. Vjeruj mi, puno sam vise promoa dobil ljudima koji niti za silver ne znaju igrati (4 feedera i tristana s 32 killa, gg easy). Ak se dobro sjecam na ovom accu sam samo 3 put dobil kad je neko iz enemy teama imal promo, a oko 10 put sam nekome iz nasega dal free win, najcesce nezasluzeno al jbg.. I osim toga, imam ih vec dosta na friendlisti kojima je main silver i onda dok boostam usput igram duo. Jedan srbin, ok tip stvarno, je s tim duo-ima od s2 u g5 dosel za tjedan dana. Meni jedan skin na main acc i gg :D

 

Zato, nemojte plakati zbog jednog gejma kojega ste izgubili protiv smurfa, jer vam smurf more dobit game u promou koji niti niste zasluzili dobiti...

Samozadovoljstvo uništava perfekciju.
12 godina
offline
League Of Legends

Nagrade postoje sa razlogom, a to je da nagrade igrace koje se trude.Svaki put kad dodem u promo naletim bar na jednog smurfa tako da se nadam da ce smurfanje biti zabranjeno.Zadnjih tjedan dana svaki 2-3 match je neki retardos smurf koji ocito nemoze nista u svojoj divizji pa dode protiv manjih da bih se osjecao ispunjeno. 

 
2 1 hvala 0
12 godina
offline
League Of Legends

Ne znam sta vam smetaju smurfovi, ja obozavam smurfove, volim se dokazati da sam bolji, a igram nizu ligu. Ako ne mozete dobiti smurfa onda i ne zasluzujete visu ligu. Ne znam sta to posebno smurf ima, vise HP od vas, ili mu jace magije udaraju ? Sve je do vas i vaseg shvatanja igre. Na moju igru utice samo moj tim, ne protivnicki. Ako moji znaju bar nesto, ja cu skoro uvijek dobit sa njima, a ako mi ulete flame kids, onda nema nista od toga, slijedi poraz, ipak je lol timska igra, sve zavisi od tima, a ne od pojedinca. Dok sam bio u top formi prosjek mi je bio 20+ killova sa ADC (main), ali sam znao gubiti mnoge od tih gamova, dzaba sto ja znam igrati, ako moji igraci nece pushati turret nakon sto smo ih ubili. Ima jednostavno sindrom jedan kod igraca, ja ih nazivam "opusteni", misle ako su jaci duplo, da se treba opustiti i otici farmati na lane dok se protivnici ne razviju, i na kraju izgubimo, taj tip igraca je najgori. Ili tip igraca koji 30 min farma na jednom laneu, nikad nije u mass fightu, njih zovem "live afk" igrac.

 

Problem kod LoL rankinga je sto vecina ljudi gleda da ide u vecu ligu, a rijetko ko gleda da napreduje kao igrac. Sjecam se u dote prije da su postojale lige gdje postavis svoj replay, svog gameplaya i admini lige odluce da li mozes igrati ili ne, sto je bila odlicna sansa za prespektivne igrace. Ove lige u lola su mi glupost cista, igram od druge sezone, tek samo skoro poceo igrati ranked, jer nisam nikada imao zivaca smarati se sa ludim ljudima, sada cu pokusati uci u Gold pa cu vidjeti kakvi su igraci, mada sumnjam, sve je to isto. Kada izadje novi tier, gold ce biti kao bronza i silver.

Darko
 
0 2 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Upravo sam zavrsio game, D4/D3 elo. Igram Ori mid protiv P2 Zeda (6.82 KDA i 80% winrate) sa 48/19 W/L, ociti smurf, s obzirom da je sa P2 u tom elou. Dobio je fb na ganku, nakon toga sam se zesce izasrao po njemu. Tip je u 30. minuti otisao afk i finishali smo 2 min poslije. Sto sam naucio iz tog gejma, nikad ne exhaustaj odmah, nego kad ulta pricekaj sekundu, dvije. :)

 

Kad sam bio gold i kad su me high elo igraci s foruma zvali igrati normale s njima uvijek mi je bilo drago igrati. Nije bitno sto sam odigrao lose, nesto sam naucio svaki put.

 

Zapitaj se, cekaj, ako ja ne mogu dobit lane protiv nekog jaceg od mene, jesam ja fkt za visu diviziju?

Samozadovoljstvo uništava perfekciju. | LoL EUNE: iScream | http://eune.op.gg/summoner/userName=iScream
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.10.2014 1:19 (GamerX9).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
League Of Legends

Pa ako je smurf na pravom accountu silver, a dođe se njubariti u broncu, ajde de, još je koliko toliko shvatljivo.

Ali kad mi dođe ekipa iz plat/dia, pa čak i gold, u broncu i tako zafrkava pošten narod, e onda to nije fer.

Lako je reći shvati ti igru. Stavi sebe i filipovića u ring, pa da vidim :) Sigurno nećeš nakon meča reći kako ti je bilo super i kako si ti nešto naučio, jer nisi. Izgubio si xy minuta života na glupost, a mogao si se ravnopravno boriti s nekim svoje veličine i znanja.

Da se razumijemo, ovo nije whine, ovo je očito kršenje summoners code-a i kao takvo je podložno posljedicama. Niti igram ranked pa dolazim ovdje srat (bio probao vidio), totalno sam casual tip, gledam stvar sa strane.

Fuck me I am famous.
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Smurfovi - tko voli nek izvoli. Makar, tako se uništavaju partije ostalih 5 igrača ( tvojih 4-rica budu sretni ofc ). Što se tiče kerijanja, meni nije jasno kako netko tko ima 10+ killova sa svojom main klasom svaki gejm ( računajuči da ima malo smrti ) ne može biti barem diamond, a kamoli platinum ili gold, jednostavno mi je to neshvatljivo. Mnogi ljudi ulaze u diamond samo zato što igraju npr. supporta i wardaju i puste druge ljude da ih kerijaju iako imaju užasne mechanics. Mislim da je svatko u svojoj ligi uglavnom zasluženo, bilo to zbog skilla, volje, ponašanja, feedera i slično.

Warbringer007 ( EUNE ), zasad ( EUW ) te moj brat Chomet ( EUNE ) BOSEVI FTW!
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
GamerX9 kaže...

Kad sam bio gold i kad su me high elo igraci s foruma zvali igrati normale s njima uvijek mi je bilo drago igrati. Nije bitno sto sam odigrao lose, nesto sam naucio svaki put.

 

 

 

Ne ser*, feedao si tada, feedaš i sada :D

 

 

 

12 godina
offline
Re: League Of Legends
X-Plosiv kaže...
GamerX9 kaže...

Kad sam bio gold i kad su me high elo igraci s foruma zvali igrati normale s njima uvijek mi je bilo drago igrati. Nije bitno sto sam odigrao lose, nesto sam naucio svaki put.

 

 

 

Ne ser*, feedao si tada, feedaš i sada :D

 

 

 

Slažem se s SSD-om {#}

EUW :Cpt DANEvious
15 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

E da, dugo se nisu igrali BUG gejmovi, ima li tko volje za idući tjedan ( utorak ili srijedu ) da malo bacimo par fun gameova ( zadnji put je falilo igrača, stoga bi bilo poželjno da ih bar 10 bude s foruma da se ne moraju tražiti drugi igrači ).

Warbringer007 ( EUNE ), zasad ( EUW ) te moj brat Chomet ( EUNE ) BOSEVI FTW!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
League Of Legends

uvijek ovdje, pod novim nickom zíx (ima ovaj mali pimpek na i umjesto tockice [alt gr+ 9])

Respect the Raise...!
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
X-Plosiv kaže...
GamerX9 kaže...

Kad sam bio gold i kad su me high elo igraci s foruma zvali igrati normale s njima uvijek mi je bilo drago igrati. Nije bitno sto sam odigrao lose, nesto sam naucio svaki put.

 

 

 

Ne ser*, feedao si tada, feedaš i sada :D

 

 

 

 Nisam ni reko da ne fidam sada :P

Samozadovoljstvo uništava perfekciju. | LoL EUNE: iScream | http://eune.op.gg/summoner/userName=iScream
9 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Pozdrav, naime trebam vase misljenje, sta mislite jel ovaj navedeni account vrijedi 100 kn za koliko ga lik prodaje. Pitam jer mi je frend poslao poruku, a ja se bas ne kuzim u te "trzisne cijene", vise sam casuall igrač :D

 

 

http://www.njuskalo.hr/pc-igre/lol-account-eune-pfe-ez-samo-100-kn-oglas-13058557

 
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice