League of Legends izdvojena tema

poruka: 48.989
|
čitano: 5.457.438
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
11 godina
offline
Re: League Of Legends

Rune kupuj nakon 20. levela

11 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Netko za duo? EUNE je server. Sad sam S2, bio G5, došo samo zbog skina, nisam igro neko vrijeme i evo sad počeo... Main mi je support i tražim dobrog ADCa, također mogu igrati MID i TOP, nije problem. Najviše volim Thresha i Jannu, ali sa svakim supportom imam najmanje 50ak gameova, dok sa Threshom imam oko 130 u rankedu i oko 200 u normalu, pa eto, ako je netko za, PM! {#}

Svrha ljudskog postojanja je: Živi i pusti umrijeti...
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.12.2014 7:01 (zwizz).
 
0 0 hvala 0
10 godina
online
Re: League Of Legends
BigMeaner kaže...

Rune kupuj nakon 20. levela

mozes mi predlozit sta da uzimam,sad cu lvl 20 bit,vecinom igram top i mid...ali po potrebi i drugo,ali posto igram 2-3 partije kad dodjem s posla,volim odigrat da valja top ili mid sa zedom nego svako malo na drugom mjestu,jer nemam vremena za zaj.se sa svakim championom i ucit igrat sad bas sve.(ne kazem da ne znam s jos par njih igrati).

Volim ovako sto bolje odigat i pomoc ekipi,a ne isto ovca bit,ako me razumijes.

Gledam vamo po net-u ali svak ima neku svoju teoriju.

Sta mislite za ovo?

 

http://www.solomid.net/guide/view/119969-zed-build-guide-apc-by-bjergsen

 

http://www.lolpro.com/guides/zed/435-zed-build-guide-mid-lane-by-voyboy-and-crs-keane/rune-masteries-and-summoner-spells

LoL: SirHectorDeMaris , Origin: cohr23
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.12.2014 10:08 (hrka11).
13 godina
offline
League Of Legends

kakav je build za ziggsa, i koje rune da mu uzmem, 
odigro sam sad jednu rundu s njim na onom novom modu i brutalno mi se svidja, mogo bi postat new main huehuehue 

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
win4crazzy kaže...

kakav je build za ziggsa, i koje rune da mu uzmem, 
odigro sam sad jednu rundu s njim na onom novom modu i brutalno mi se svidja, mogo bi postat new main huehuehue 

Najčešće rune (za skoro sve mageove):

9x M. Pen. reds

9x Armor yellows

9x MR blues

3x AP quints

 

Najčešći build za Ziggsa (ne tim redom, ovisi kad ti što treba):

Sorc's Shoes

Athene's Unholly (vala se tako piše xD )

Rabadon i Zhonya (ako igraš protiv AD, prvo rush Zhonya, ako si protiv AP Chalice pa Rabadon pa završiš Athene's)

Void Staff

Defensive Item (Liandry's; Ryalis; GA; Banshees - ovisi tko im je nafidan i što preferiraš, ja skoro uvijek idem na Ryalis)

 

Eto, nadam se da sam pomogao. I da, to ti je build za Summoners Rift.

Svrha ljudskog postojanja je: Živi i pusti umrijeti...
11 godina
offline
Re: League Of Legends

Najbolje ti je napravit jedan runepage za AD i jedan za AP to možeš koristit do platine.

Znači flat ad crvene i quintove armor žute i mr plave, a za ap staviš mpen crvene i ap quintove a žute i plave ostaviš iste.

11 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Ima li iko  da je diamond support main na euw za pokusaj ozbiljnog duo queue.

Mainam adc odavno ali problem je nemozes uvjek uzeti sta hoces a rijetko naidjes na dobar support pa ako ima neko nek mi se javi u inbox barem.

{#}

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: League Of Legends
zwizz kaže...

Najčešće rune (za skoro sve mageove):

9x M. Pen. reds

9x Armor yellows

9x MR blues

3x AP quints

 

Najčešći build za Ziggsa (ne tim redom, ovisi kad ti što treba):

Sorc's Shoes

Athene's Unholly (vala se tako piše xD )

Rabadon i Zhonya (ako igraš protiv AD, prvo rush Zhonya, ako si protiv AP Chalice pa Rabadon pa završiš Athene's)

Void Staff

Defensive Item (Liandry's; Ryalis; GA; Banshees - ovisi tko im je nafidan i što preferiraš, ja skoro uvijek idem na Ryalis)

 

Eto, nadam se da sam pomogao. I da, to ti je build za Summoners Rift.

zahvaljujem

BigMeaner kaže...

Najbolje ti je napravit jedan runepage za AD i jedan za AP to možeš koristit do platine.

Znači flat ad crvene i quintove armor žute i mr plave, a za ap staviš mpen crvene i ap quintove a žute i plave ostaviš iste.

ja i jesam platinum/diamond(da nisam ispo iz njega zbog 30 dana inactive) pa zato pitam

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
15 godina
offline
League Of Legends
''It's not broken, It's a game feature''
 
0 8 hvala 1
14 godina
offline
Re: League Of Legends
Hummer kaže...

Reklamacija je zabranjena na forumu.

http://pastebin.com/DXwqCPC6 | http://pastebin.com/kheqY90X http://pastebin.com/xrfBayiE |Quidquid latine dictum sit, altum sonatur/ http://pastebin.com/jC7WFb8N /
13 godina
offline
Re: League Of Legends
hari85 kaže...
Hummer kaže...

Reklamacija je zabranjena na forumu.

nemas pojma harise, pa to radi 100% provjereno, evo vec 3 puta uzimam ovaj od 50 dolara, vise ne znam koji bi skin kupio
preporucite mi nesto 

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
11 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

To je sad kao fora neka, ko onaj free RP hax? {#}

Samozadovoljstvo uništava perfekciju. | LoL EUNE: iScream | http://eune.op.gg/summoner/userName=iScream
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
League Of Legends

A netko se dobro sjetio napraviti troll stranicu i linkove. 

''It's not broken, It's a game feature''
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: League Of Legends

a jbt slucajno click na taj link to neki virus?

EUNE LOL: frenkySTYLE
11 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
Ryder007 kaže...

a jbt slucajno click na taj link to neki virus?

EBOLA

Samozadovoljstvo uništava perfekciju. | LoL EUNE: iScream | http://eune.op.gg/summoner/userName=iScream
15 godina
offline
Re: League Of Legends

dobro gamer shvatio sam pametan si vidim ja lijepo pitao i krasan ti odgovor

EUNE LOL: frenkySTYLE
16 godina
offline
League Of Legends

Sve više mi se sviđa Diana u jungli, clear speed je odličan, a gankovi prejaki poslije lvl 6, R range je odličan makar i bez da connectaš Q.

Također odlično za startati fightove ak nema tanka, sa R uloviš nekog carrya, zhonya i tanky itemi pomognu da preživiš i GG

Malo fali gap closera prije lvl 6 al ak dobro izvedeš E je sasvim dosta.

Ovaj zadnji game bio predobar :D 

Nakon 3 pive,sve ružne odu doma; LoL nick: TommyGavin (East)
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
League Of Legends

Bilo je govora prije destak ili mozda vise stranica da ce netko kupiti referrale...

 

Da vas pitam, kako stojite sa accountima? {#}

EUNE: Ferritin
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

 

Postoji li nacin da neko u toku igre sazna odakle sam, nesto sam se zakacio sa francuzima i pitam me jedan odakle sam. Nisam nista odgovorio kad ww pise corky bosnia.

Mozda ip adresa il nesto? Prilicno sam siguran da s tim likom nikad nisam igro gejm ranije.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
League Of Legends
Nakon 3 pive,sve ružne odu doma; LoL nick: TommyGavin (East)
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.12.2014 23:25 (tommy2103).
 
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
Ferritin kaže...

Bilo je govora prije destak ili mozda vise stranica da ce netko kupiti referrale...

 

Da vas pitam, kako stojite sa accountima? {#}

poznanik kupio prije mj dana, sve je za sad ok

15 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
Ferritin kaže...

Bilo je govora prije destak ili mozda vise stranica da ce netko kupiti referrale...

 

Da vas pitam, kako stojite sa accountima? {#}

2 frenda mi danas ostala bez svih skinova i dijela heroja. Hrpi ljudi se isto događa. Ja sam ih davno uzeo , prebacio se na west, promjenio nick i piše mi 0 refferala da imam tak da se nadam da neću ostat bez svega al pomalo me strah.

lol [eu]east: cpt z0mbiePL
12 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Zanima me jel neko od vas takoder misli da je veigar toliko j*beno zabavan za igrat da je to jednstavno neopisivo?

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all, and in the darkness bind them In the Land of Mordor where the Shadows lie.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: League Of Legends
death_zombi kaže...

2 frenda mi danas ostala bez svih skinova i dijela heroja. Hrpi ljudi se isto događa. Ja sam ih davno uzeo , prebacio se na west, promjenio nick i piše mi 0 refferala da imam tak da se nadam da neću ostat bez svega al pomalo me strah.

 

Ne brini se, bude i tebe uskoro stiglo.

 

A lijepo vam cika Ferritin rek'o da se ne bavite  3.14zdarijama. {#}

EUNE: Ferritin
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.12.2014 0:10 (Ferritin).
10 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Oriana ili syndra?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
Ferritin kaže...
death_zombi kaže...

2 frenda mi danas ostala bez svih skinova i dijela heroja. Hrpi ljudi se isto događa. Ja sam ih davno uzeo , prebacio se na west, promjenio nick i piše mi 0 refferala da imam tak da se nadam da neću ostat bez svega al pomalo me strah.

 

Ne brini se, bude i tebe uskoro stiglo.

 

A lijepo vam cika Ferritin rek'o da se ne bavite  3.14zdarijama. {#}

Bli su laki rp-i i rjetko ko je dobil ban pa sam riskiro. A nije mi nit toliko žao šta ću vjerojatno izgubit, ne igram više na mainu opće, jedino će mi jako past vrijednost acca :( .

lol [eu]east: cpt z0mbiePL
11 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
stipee98 kaže...

Oriana ili syndra?

Ovisi što više voliš. Orianna ti je sustaied damage, dok je Syndra burst damage. Orianna ti lagano pokea sa basicom i QW dok ne dobije priliku za R, Syndra ti ide Q, pa AA, pa Q pa W na prvi Q, pa treći Q, onda E i ult sa 6 lopti za velik damage.

 

Mene zanima, jel još netko misli da je Riven zabavna i kad gubiš, možeš skatat po mapi? :D 

 

I da, tko misli da su Katarina i Yi noob championi i zašto?

Svrha ljudskog postojanja je: Živi i pusti umrijeti...
10 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
zwizz kaže...
stipee98 kaže...

Oriana ili syndra?

Ovisi što više voliš. Orianna ti je sustaied damage, dok je Syndra burst damage. Orianna ti lagano pokea sa basicom i QW dok ne dobije priliku za R, Syndra ti ide Q, pa AA, pa Q pa W na prvi Q, pa treći Q, onda E i ult sa 6 lopti za velik damage.

 

Mene zanima, jel još netko misli da je Riven zabavna i kad gubiš, možeš skatat po mapi? :D 

 

I da, tko misli da su Katarina i Yi noob championi i zašto?

Skilled Katarina ti sama iskerija SoloQ game,al opet unskilled Katarina ti zajebe gejm jer je insta CCana....kolko put sam imal cijeli tim svih 5 champova sa stunovima,suppresovima i nitko ju nije mogel zaustavit.A gle ak masteraš nekog championa,nezaustavljiv si.Joj dok se samo sjetim prerework Nide {#}

10 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

 

Sto se tice yi-a to je q => r => aa => q => gg. Cd od q se smanjuje sa aa ili critom pa ako imas dosta as i cit % imas q svake 3-4 sekunde. Oba champa strasno snowbolaju i prave veliki aoe jer koliko znam yi-ev q moze critat i to je odma crit na 4 enemy igraca. Nafidnog yi-a moze ubit samo izuzetno nafidan apc ili nafidan trynda ili jax.

 

Katarina samo saceka da krene tf i onda ulta na 3-4 covjeka gg. To je pogotovo lako na low elo gdje sam ja sad u silveru.

 

Naravno nije to bas toliko lako potrefit uvijek. Onda tu su katarinini reseti posilje kila itd. Znaci mnogo lakse kerijat gejm sa njih dvoje nego sa vecinom drugih champova.

 

Sto se tica yi-a za njega ne treba veliki broj gejmova da se mastera, vise ti treba nekako dobar shotcalling da se snowbolas kako treba. Za katu treba malo vise da ispraksiras kombo i resete. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.12.2014 14:31 (six_paths_of_pain).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: League Of Legends
Hobbss kaže...
zwizz kaže...
stipee98 kaže...

Oriana ili syndra?

Ovisi što više voliš. Orianna ti je sustaied damage, dok je Syndra burst damage. Orianna ti lagano pokea sa basicom i QW dok ne dobije priliku za R, Syndra ti ide Q, pa AA, pa Q pa W na prvi Q, pa treći Q, onda E i ult sa 6 lopti za velik damage.

 

Mene zanima, jel još netko misli da je Riven zabavna i kad gubiš, možeš skatat po mapi? :D 

 

I da, tko misli da su Katarina i Yi noob championi i zašto?

Skilled Katarina ti sama iskerija SoloQ game,al opet unskilled Katarina ti zajebe gejm jer je insta CCana....kolko put sam imal cijeli tim svih 5 champova sa stunovima,suppresovima i nitko ju nije mogel zaustavit.A gle ak masteraš nekog championa,nezaustavljiv si.Joj dok se samo sjetim prerework Nide {#}

 

Iz silver u platinum lee i lux :)

 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice