League of Legends izdvojena tema

poruka: 48.989
|
čitano: 5.462.177
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
15 godina
offline
Re: League Of Legends

el koga jos zeza launcer po zavrsetku gamea pa oko 20 sec mi pise waiting for stats, i u zadnje vrijeme dosta laguje el ima jos ko slicnu situaciju ili je do mene?

EUNE LOL: frenkySTYLE
13 godina
offline
League Of Legends

I meni se događa isti problem.

Iako je SSD unutra,16Mbit veza,svejedno čeka.

Dobro,manje report time-a :D

EUNE: 321Zdravko
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
League Of Legends

Meni se događa da nakon završetka gamea umjesto statsa bude prikazan bijeli prozor. U prilogu.

 

Rito naravno nema pojma kako to riješiti.

Fuck me I am famous.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Jel ima netko neki acc u plat1-2 pa da me malo pogura do d5?Kempam tam već par dana i nikud nikam

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
League Of Legends

jel nakon mjesec dana ne igranja rankeda pada divizija?

http://dunacix.mybrute.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
League Of Legends

Trenutno sam u Plat II,pokušavam se vratiti natrag u ludilo Diamond elo-a,pa možeš sa mnom.

EUNE: 321Zdravko
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
League Of Legends

6/4 Promo games. U plat 4 me bacilo, tamo gdje sam i bio. Rekao bih ne lose. 

EUNE: Ferritin
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: League Of Legends
Ferritin kaže...

6/4 Promo games. U plat 4 me bacilo, tamo gdje sam i bio. Rekao bih ne lose. 

 

Mene sa 7/3 iz silvera 3 u broncu 1, ty rito <3

 

11 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Ma taj ritov sustav je sranje zivo. Znam ljude iz diamonda koje je nakon 8/2 stavilo u gold, a neke iz P5 u P3 nakon 4/6. Nema logike uopce, ne znam koji idiot je kodirao taj sustav ili kaj god...

 

Opcenito mi smeta kod rita kaj ne znaju poslozit prioritete. Sad je pun kufer bugova bio, ja sam osobno bio pogoden onim bugom koji je utjecao na delay kod miseva sa podesivim DPI-em, bilo je apsolutno neigrivo, al sam ja vec 3 gejma izgubio kad sam skuzio da je to bio ritov zayeb, a ne moj mis.

S druge strane bio je VISUAL bug, znaci nikako ne utjece na gameplay, sa SG Udyrom kojem je 80% vlasnika razmazeni balavci u silveru/bronci, to su popravili u roku odmah uz nenadmasno brzu komunikaciju sa communityjem. Ja sam s druge strane cekao 2 dana da se uopce rito oglasi o ovom gamebreaking bugu s misem i onda jos 5 dana bez ikakvog updatea prije nego su slozili. Da ne govorim da je AP scaling na inhibitore i dalje zbugan. Radim 80 dmga inhibu s oriannom, a dragog nam ritu boli kita.

 

Isto tako kad su svi serveri bili katastrofa, kad cijeli istok NA nije mogao odigrati game zbog packet lossa, kad je EUNE bio down svaki dan po 6 sati, oni su radili VU za svakog drugog championa. Godinu dana su radili potpuno nepotrebnu mapu, za koju su btw. rekli da ce povisiti FPS. Aha, na staroj sam igrao sa 180 FPSa na max postavkama, sad na low postavkama mogu biti sretan ako imam 40 u lejnu, pada ispod 10 u teamfightovima. Meanwhile, serveri su im se raspadali.

 

Alo rito gospoda, kako cu igrati te predivne champove i odlicnu novu mapu ako ne mogu pristupit na mrtvi server...

 

 

Samozadovoljstvo uništava perfekciju. | LoL EUNE: iScream | http://eune.op.gg/summoner/userName=iScream
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.2.2015 18:27 (GamerX9).
Moj PC  
0 3 hvala 0
14 godina
offline
League Of Legends

To sve ovisi o tvojem MMRu koji si imao na kraju sezone + na kraju predsezone.

EUNE: Ferritin
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
Ferritin kaže...

To sve ovisi o tvojem MMRu koji si imao na kraju sezone + na kraju predsezone.

 P5 sa 4/6 ode u P3.

D3 sa 8/2 ode u G2. 

 

Nema tu nikakvog MMR-a, molim lijepo. To je cista glupost.

 

EDIT: Ili da uzmem sebe za primjer. On je igrao sa D2 igracima. Ja sam u D5 igrao sa P1 igracima, znaci malo slabiji MMR mi je bio od D5 i sa 4/6 me stavilo u P3, a njega sa 8/2 u G2.

Samozadovoljstvo uništava perfekciju. | LoL EUNE: iScream | http://eune.op.gg/summoner/userName=iScream
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.2.2015 18:33 (GamerX9).
14 godina
offline
League Of Legends

Mozemo mi sad tu nagadjat kako i zasto je netko dobio svoj rank, ali ocito postoji nekakav sistem koji to sve prati i razumije. Ali, Riot ga je sa razlogom ostavio ga tajnim da se ne moze zlouporabit.

 

Tu vjerovatno u obzir ulaze i stvari kao: jesi li imao veliki win streak u svojim matchevima, jesi li igrao sa duom koji je nizi/veci MMR i slicno.

EUNE: Ferritin
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
Ferritin kaže...

Mozemo mi sad tu nagadjat kako i zasto je netko dobio svoj rank, ali ocito postoji nekakav sistem koji to sve prati i razumije. Ali, Riot ga je sa razlogom ostavio ga tajnim da se ne moze zlouporabit.

 

Tu vjerovatno u obzir ulaze i stvari kao: jesi li imao veliki win streak u svojim matchevima, jesi li igrao sa duom koji je nizi/veci MMR i slicno.

 Ali ni taj sistem nije flawless i otporan na bugove. Potvrdeno je i od strane Riota na redditu da je u nekoliko navrata sistem bio zbugan. Bilo je slucajeva kad su igraci random gubili po 50 i vise LP-a. Naravno, naknade za gubitke zbog tog buga nema.

Samozadovoljstvo uništava perfekciju. | LoL EUNE: iScream | http://eune.op.gg/summoner/userName=iScream
12 godina
online
League Of Legends

Dok sam skidao igru, stao je download na 84% i pisalo je 0 KBps!!! Sad vidim da se pomaklo na 87% a i dalje piše 0 KBps... Zašto je to tako?

Hvala.

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
League Of Legends

Riješilo se samo od sebe... Sorry, nema tipke UREDI...

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
League Of Legends

3 promo gamea 3 losea i doslovno koda igram sa brozna igracima a ne platinum prejadno,jednostavno nekuzim lik iz platine nezna sta treba buildat  

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: League Of Legends

Ma riot se razbahatil odkako su postali popularni.

Sječam se kad su oni bili naše kuje, a ne sad..

S ovim suportom više odmažu nego pomažu.

 

Vezano uz ovaj placement.

ShadowSneakDude je u sezoni 3 bil dia i u sezoni 4 s 8-2 puknulo ga u silver hihihihih.

Naravno on je u diamond došel nakon tjedan ili 2 (davno je to bilo) i ako se ne varam da u placementima nije igral dujo.

Tak da sistem zna biti zbugan te je činjenica da je neki čudan progarmer to pisal ko i samu igru pošto ju nisu uspjeli optimizirat tokom ovih 6 godina.

 

Skrim, može bit da ti se komp baš i ne slaže s ovim novim enginom, kojeg je rito sam napravil, dok se je s onim starim (PandoMediaBooster) poprilično ljepo.

EUW :Cpt DANEvious
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.2.2015 23:31 (Tkalle).
13 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

ma to je sve random generirano ljudi. Kao bacilo te di pripadas. Yeah rajt. Samo si imao bed lak, ili gud, ovisi kako tko :D

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
hari85 kaže...

Challenger acc mozes nekoj budali prodati za 1000 eura bez problema 

 Ja namjeravam prodat s1 account sa s1 bronze ikonom i championship riven skinom, sad je plat2

13 godina
offline
League Of Legends

ja bio plat3 ili plat2 nakon 7/3 bacilo me u plat3 opet, sto me iskreno i iznenadilo, ocekivo sam gold1 max

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Na kraju preseasona Plat1 sa 100/70 w/l,odigral placemente 4/6 i stavilo me u Plat3 i za par dana sam se vratil u Plat1 opet.Ne kužim zkj se žalite da vas je bacilo u nižu diviziju osim ak niste boostani jer budete opet došli tam di pripadate.

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Treba se RIOT vratiti na ELO sistem i sve bi bilo transparentno. Mislim da ovaj sistem s ligama ne valja jer netko tko je D5 može imat niži MMR nego netko sa P3.

Warbringer007 ( EUNE ), zasad ( EUW ) te moj brat Chomet ( EUNE ) BOSEVI FTW!
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Katastrofalno poremećen LP gain sistem. +24 LP, +12 LP, +10 LP, +17 LP, itd itd.

Anyways, climb zbog toga veoma sporo ide, ali ide veoma lako 

EUW: Dorans Dildo
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
Hobbss kaže...

Na kraju preseasona Plat1 sa 100/70 w/l,odigral placemente 4/6 i stavilo me u Plat3 i za par dana sam se vratil u Plat1 opet.Ne kužim zkj se žalite da vas je bacilo u nižu diviziju osim ak niste boostani jer budete opet došli tam di pripadate.

 

Moj primjer:

 

Prije 3 sezone sam iz S2 došao u D5, bio i D3-4.

 

Igrao placemente, pobijedio 7/3 ili 8/2 (igrao sa Nofakom većinom), ja završio u S1, a on u P4 ako se ne varam. Sa time da ODMAH sam igrao sa platinum-gold (nakon placementa), a ja jedini iz Silvera. Digao se opet u D5, malo igrao, D4 mislim. Završio sezonu D5 sa D4-D3 MMR.

 

Odigrao placemente, 6-4 ili 7-3, završio u P1.

 

Isti MMR kao i prošli put, samo što me onaj put bacilo u Silver i nitko ne zna zašto, jer sam u roku 3 dana došao natrag u platinum, a onda se zezao i koji tjedan odmah diamond.

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.2.2015 17:13 (X-Plosiv).
14 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Evo nešto ozbiljnija i ljepša montaža od predhodnih pa bacite oko.

...
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.2.2015 3:44 (bibi007).
Moj PC  
7 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: League Of Legends

opet riot i jebeni serveri. 1 match igra lagano šteka, lag a meni latency max 35. drugi match svakih 15-20 sekunda "attempting to reconnect" i kada me spoji, character odbija svaku moju naredbu za kretanje ili skillove. pa jebite se više. ovo se već događalo i znalo je trajati po par dana. evo ga opet 

12 godina
offline
Re: League Of Legends

Od početka nove sezone mi ping bude 35 na početku gejma i onda tijekom gamea se penje do 150 pa se spušta na 35, pa opet do 150 itd itd. Uglavnom nerijetko se desi da u odlučujućim fightovima jednostavno zbog prevelikog pinga ne mogu kontrolirati charactera. Zato i odbijam igrati bilo kakav ranked dok ne riješe probleme.

Npr PBE klijent mi uredno radi cijelo vrijeme na 170 ping, ni makac od toga, što je u redu (za PBE, jel). Radije bi da je ping 60 fiksno, nego ovako.

Fuck me I am famous.
15 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Pozz. Igrat ću danas i sutra placemente na jednom accu pa ak je neko silver/gold voljan za duo pmajte me tu na forumu. Po mogućnosti support al može i ostale pozicije (bitno mi je da mi ne dolaze premade botlane XD )

lol [eu]east: z0mbie
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Pozz, zanima me ima li ko iz Hrv da je kupovao RP s ovom paysafecard opcijom? Znam da se moze kupit na tisku i zanima me posto je druga valuta za koliko da kupim tj trazim na kiosku npr za ovaj paket od 10€/1780RP? Uglavnom trazio sam o tome al nisam mogao nac nego sve startiji postovi koji govore da nije bilo moguce..pa eto ako ko zna i moze objasnit kako to radi hvala puno..

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: League Of Legends
Fikka11 kaže...

Pozz, zanima me ima li ko iz Hrv da je kupovao RP s ovom paysafecard opcijom? Znam da se moze kupit na tisku i zanima me posto je druga valuta za koliko da kupim tj trazim na kiosku npr za ovaj paket od 10€/1780RP? Uglavnom trazio sam o tome al nisam mogao nac nego sve startiji postovi koji govore da nije bilo moguce..pa eto ako ko zna i moze objasnit kako to radi hvala puno..

 moguce je kupis paysafe odes u lol,shop placanje paysafeom 10eura ajmo reci i upises kod i dobis rpe...

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice