League of Legends izdvojena tema

poruka: 48.989
|
čitano: 5.457.225
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
11 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Ma nevjerojatno je vise sto rade s tom igricom. Nema nikakve logike, ja ne znam kakva to budala predlaze ovakva "balansiranja". Ima brdo dobrih prijedloga po forumima i na redditu, koji bi cak i prosli, ali da je riot ikad slusao community... 

 

Da ne govorim jos o clientu, serverima, opcenitom gameplayu koji je u qrcu nakon svakog novog patcha.

Samozadovoljstvo uništava perfekciju. | LoL EUNE: iScream | http://eune.op.gg/summoner/userName=iScream
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Treci gejm za redom promo nakon patcha boosted smurf i 2 dc bugsplat usred fighta i ode moje preskakanje divizije haha

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
GamerX9 kaže...

Ma nevjerojatno je vise sto rade s tom igricom. Nema nikakve logike, ja ne znam kakva to budala predlaze ovakva "balansiranja". Ima brdo dobrih prijedloga po forumima i na redditu, koji bi cak i prosli, ali da je riot ikad slusao community... 

 

Da ne govorim jos o clientu, serverima, opcenitom gameplayu koji je u qrcu nakon svakog novog patcha.

 Na kraju bude završil ko WoW,koji je budimo realni bil jedna od najboljih igara IKAD,ali su ga zahebali sa pojednostavljivanjem i promjenama koje nisu imale smisla.Ali ajd nadam se da sam u krivu.

14 godina
offline
Re: League Of Legends
GamerX9 kaže...

Ma nevjerojatno je vise sto rade s tom igricom. Nema nikakve logike, ja ne znam kakva to budala predlaze ovakva "balansiranja". Ima brdo dobrih prijedloga po forumima i na redditu, koji bi cak i prosli, ali da je riot ikad slusao community... 

 

Da ne govorim jos o clientu, serverima, opcenitom gameplayu koji je u qrcu nakon svakog novog patcha.

 

http://pastebin.com/DXwqCPC6 | http://pastebin.com/kheqY90X http://pastebin.com/xrfBayiE |Quidquid latine dictum sit, altum sonatur/ http://pastebin.com/jC7WFb8N /
13 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

ocito je igranje Dote jedini nacin...

Moj PC  
2 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Sagledano objektivno dota zaista je bolja igra, s gotovo nikakvim problemima kojih LoL ima previse. Ali igra ima svoju tezinu sto je najveca prepreka novim igracima.

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
League Of Legends

Necu nikad razumijeti kako RIOT moze napraviti client koji je zahtjevniji od same igre.

Darko
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
hari85 kaže...
GamerX9 kaže...

Ma nevjerojatno je vise sto rade s tom igricom. Nema nikakve logike, ja ne znam kakva to budala predlaze ovakva "balansiranja". Ima brdo dobrih prijedloga po forumima i na redditu, koji bi cak i prosli, ali da je riot ikad slusao community... 

 

Da ne govorim jos o clientu, serverima, opcenitom gameplayu koji je u qrcu nakon svakog novog patcha.

 

 Haris doesn't care where he feeds.

EUNE: Kaíer
11 godina
offline
League Of Legends

ahaha opet vriski upadate, i odma naravno DC , bez mogucnosti reconnect ... 

 

Ocekivanja su kao i zadnji puta, 5 games 10 min wait :)

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
League Of Legends

Jel ikako moguce download game koji sam odigrao s nekek stranice? znam da vjerovatno nepostoji takvo sta al me ipak zanima...

EUW - pomijac - https://500px.com/darkonakic
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: League Of Legends

Ima na op.gg al ja mislim da tam moraš stavit prije gejma da se snima.

EUW :Cpt DANEvious
13 godina
offline
Re: League Of Legends
Tkalle kaže...

Ima na op.gg al ja mislim da tam moraš stavit prije gejma da se snima.

 nah odigrao sam taj game juce, steta ljudi nikad nece znat koliko je awesome bio moj baron steal sa blitzcrankom...

EUW - pomijac - https://500px.com/darkonakic
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.2.2015 8:44 (darko099).
12 godina
offline
League Of Legends

Znači jučer dobijem LeaverBuster warning, a u životu gejma nisam leavao. Niti jednog jedinog gamea. Osim jednom kada sam ostao bez struje tamo 2012-e.

Napisao sam im takav sočan mail, piyda im materina smrdljiva, roti.

Fuck me I am famous.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: League Of Legends
darko099 kaže...
Tkalle kaže...

Ima na op.gg al ja mislim da tam moraš stavit prije gejma da se snima.

 nah odigrao sam taj game juce, steta ljudi nikad nece znat koliko je awesome bio moj baron steal sa blitzcrankom...

 Ja sam s hookom jednom. I nisam bill full ap nego samo guntlet imal od ap itema.

Ja sam puknul od smjeha :D

EUW :Cpt DANEvious
14 godina
offline
Re: League Of Legends
guls kaže...

Znači jučer dobijem LeaverBuster warning, a u životu gejma nisam leavao. Niti jednog jedinog gamea. Osim jednom kada sam ostao bez struje tamo 2012-e.

Napisao sam im takav sočan mail, piyda im materina smrdljiva, roti.

 Prvi puta od kad dobijes neki malo duzi disconnect ili odes AFK dobiti ces warning, iako si se mozda vratio u game i jos ste pobjedili. Navodno mnogi igracu ne znaju da nije uredu otici AFK pa sa time Riot daje doznanja i 'svi' dobiju taj inicijalni Warning.

 

Ukoliko ne ides AFK ili napustas Game, nemas nikakve brige da ces biti bacen u onaj dulji queue ili mozda dobiti ban. 

EUNE: Ferritin
14 godina
offline
League Of Legends

.

EUNE: Ferritin
Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
online
League Of Legends

ako ima 2-3 bar igraca da su aktivniji popodne ili uvecer nek mi se jave da mozemo skupa igrat,jer nema smisla vise s ovim debilim igrat,koji idioti majko mila,nemoguce lipo odigrat ako ce stalno idioti zapadat.

LoL: SirHectorDeMaris , battlelog - hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: League Of Legends
Tkalle kaže...
darko099 kaže...
Tkalle kaže...

Ima na op.gg al ja mislim da tam moraš stavit prije gejma da se snima.

 nah odigrao sam taj game juce, steta ljudi nikad nece znat koliko je awesome bio moj baron steal sa blitzcrankom...

 Ja sam s hookom jednom. I nisam bill full ap nego samo guntlet imal od ap itema.

Ja sam puknul od smjeha :D

 Ja lagano flash u pit ult sve ih silence i lagano e na barona...

EUW - pomijac - https://500px.com/darkonakic
10 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Vi koji mainate ADC,jel imate par supportova(2-3-4) s kojima konstanto igrate ili idete solo?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: League Of Legends
Hobbss kaže...

Vi koji mainate ADC,jel imate par supportova(2-3-4) s kojima konstanto igrate ili idete solo?

 solo

15 godina
offline
Re: League Of Legends

Zakon im je ovaj client sad me disconnectalo i naravno nemoguce se opet spojit...i naravno dobit cu reportove a nije uopce moja krivica. Super :)

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ][EUW:exzzy]
11 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Imal ko od vas problema sa FPSom u zadnjih par patcheva. Imam dropove u teamfightovima sa konfom iz potpisa, cpu i gpu usage niti u jednom momentu ne prelaze 50%.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: League Of Legends

ma cijelu igru su razjebali, sa svakim novim patchom sve više problema

12 godina
offline
Re: League Of Legends

Iskreno? 

Ja do sad nisam imal nikakvih problema osim onog DC buga dok te neče reconectat.

Međutim to su valjda fixali ili samo meni se fixalo s novim pečom.

FPS mi ko i od početka prošle god (dok sam nabavil novu konfu) 150-200 ovisno o mjestu na mapi ili el se team fight odvija oko mene.

EUW :Cpt DANEvious
11 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Probo sam i gasit jezgre medjutim ništa ne mjenja, čak i sa 1 jezgrom imam isti fps kao sa 4. Grafičke postavke također ne igraju ulogu, AA off, sve low, minimala reza isti fps ko na sve max samo se gpu usage smanji za par procenata, sound off/on. Roll-back-o sam gpu drivere i opet isto, defragment diska uradio, compability mode xp, pokreto kao admin, davo priority lol.exe-u na tast manageru i onda mi je nestalo mi je ideja. U svim slučajevima je  fps oko 120 sa dropovima u TFovima na 40 što se jako osjeti a gpu/cpu usage se bitno ne mjenjaju.

 

Probat ću još repair-at igru te ako i to ne uspjedne onda ću vjerovatno stavit windows 8.1

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
League Of Legends

ja na ovoj konfiguraciji koju možeš vidjeti u "Moj PC"...

igram na 1280x1024 (ista rezolucija desktopa).

komplet high detalji sa isključenim shadow i vsync.

sound kompletan samo je isključena (mute) muzika.

fps u postavkama zaključan na 80 (iako lupa i preko 120).

 

drop mi se dešava samo i isključivo u teamfight situacijama, za nekih 20-30 fspa maksimalno.

znači odigram 5 sekundi na nekih 55 fpsa i odmah se vrati na 80...

 

jedini problem je bilo sa disconnect, koji se dešavao maltene u svakom drugom gameu.

weedafuqyee
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

odjednom svi zele i znaju supportat. dj sona op

dj sona dj sona
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.3.2015 18:56 (MatejCro).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: League Of Legends
MatejCro kaže...

odjednom svi zele i znaju supportat. dj sona op

 To je tako, mislim da se to zove murfijev zakon, ispravite me ako grijesim. Ja kad igram ADC niko nece da igra supporta, ja kada uzmem da vjezbam supporta, sledecih deset partija nisam dobio supporta, jer uvijek neko drugi hoce da igra.

Darko
12 godina
protjeran
offline
League Of Legends

heh,povratak na ranked :D 

Moj PC  
3 1 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice