League of Legends izdvojena tema

poruka: 48.989
|
čitano: 5.491.217
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
11 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
KiCo77 kaže...

Poz, krenuo sam opet igrat nakon malo vece pauze, a dočekali su me ping jumpovi i attempting to reconnect.

Ne znam do čega je, ostale online igre igram normalno, internet se cini uredu, pogasio sam i origin i skype i puush (sta mi je inace sve uvijek upaljeno i sve normalno radi)

Naime 1. i 2. game su bili ok, nafeedo sam se i samo 2-3 puta u igri bi mi ping skocio na 1500 odjednom, pa sam si death mogao priustit.

Jucer su lagg valovi dolazili malo cesce, a danas konstantno svako malo ping na 300-400, nekad do 1500, znaci 15 creepova u 10 minuta u midu, katastrofa.

Postoji nekakvo rješenje? EUNE

 imao sam isti problem,probaj repair client meni je pomoglo

Oko za oko i cijeli svijet ce biti slijep
11 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
six_paths_of_pain kaže...

 

U cemu je fazon buildanja vayne sa bork, pd u static shiv? Imas vise as, 55% crita al to je i dalje 130 dmg..

 Zato kaj se vayne igra na W proc koji radi ogroman dmg sam po sebi. Nije bitan ni crit ni dmg, nego atk speed. Bitno je cim brze stackati W na championima. Idi botrk, PD ili statikk (mozes i oboje, nije lose), IE i LW.

Armageddon 2033 kaže...

Pozdrav, danas sam se odlucio registrirati na NA regiju ping konstantno 205. Dali postoji nekakav 'fix' ili da odustanem. lp

 Ne postoji fix. Serveri su na drugoj strani svijeta, normalno da je ping velik. Igraj na EUNE/W, TR ili RU serveru.

Samozadovoljstvo uništava perfekciju. | LoL EUNE: iScream | http://eune.op.gg/summoner/userName=iScream
9 godina
offline
League Of Legends

Planiram sada uzet Friddlesticka nisam bas neki znalac bas pa me zanima dali je tesko igrati s njim tj sta je snjin dobro sta lose ako ima ko iskustva da mi kaze 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: League Of Legends

Malo je offtopic, al eto samo oču pomoči.

 

Š-com ima nove opcije, uzmete 10 mb/s a dobite 30 besplatno, znači za samo 30kn više il morete promjenit tarifu za telefon i čak smanjite mjesečnu nadoknadu za ovu pogodnost.

EUW :Cpt DANEvious
12 godina
offline
Re: League Of Legends
MaciStyle kaže...

Planiram sada uzet Friddlesticka nisam bas neki znalac bas pa me zanima dali je tesko igrati s njim tj sta je snjin dobro sta lose ako ima ko iskustva da mi kaze 

 u 3. sezoni sam igrao sa fiddle svaki 2-3 game, nije mi nikako dosadio! :)

nije težak, naprotiv, jednostavan je za igrat' u jungle.

 

ja sam ti igrao ovako (možda glupo al' je bilo efikasno)...

prvo odaberem w-drain kupim 1 health potion + amplifying tome i sa time idem na blue.

na 2. lvl odaberem e-dark wind i odmah gank prvi lane koji je bliže našem toweru.

ukoliko nemam kill/assist nastavim sa jungle nebitno gdje samo da se podignem na 3.lvl.

a ukoliko imam kill/assist onda odmah u bazu i kupujem dorans ring.

onda samo nastavim skakati middle-top lane i tako do 6.lvl kada sa ulti idem na bottom.

tada je bitno da zahvatim oboje protivnika, ili 3 ukoliko je i njihov jungler tamo!

r + e zatim q + w na njihovog adca, samim time namjestim easy kills za mojeg adca! :)

velika večina matcheva se tako odvijala, ja igram na silver rank i nije neki problem pretpostavljam.

kasnije je lako s obzirom da imaš i za prvi veći item poput large rod...

a prvi sklopljeni item mi je gotovo uvijek bila zhonya i sa njom + ulty idem dive konstatno.

 

u svakom slučaju meni jedan od najzabavnijih za igrati iako mislim kako nema neke koristi od njega na boljim rankovima! :)

Do it for the people who want to see you fail!
10 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
Tkalle kaže...

Malo je offtopic, al eto samo oču pomoči.

 

Š-com ima nove opcije, uzmete 10 mb/s a dobite 30 besplatno, znači za samo 30kn više il morete promjenit tarifu za telefon i čak smanjite mjesečnu nadoknadu za ovu pogodnost.

 Da nisam pod ugovorom od Optime možda bi razmislil da uzmem,al idem na faks ove godine (valjda) pa mi je i tih 30kn puno,al dobra ponuda!

 

Ak netko trazi supp/adc za team na EUW,ja sam zainteresiran i bilo bi ok da je ekipa 18+

9 godina
offline
Re: League Of Legends
SR3CKO kaže...
MaciStyle kaže...

Planiram sada uzet Friddlesticka nisam bas neki znalac bas pa me zanima dali je tesko igrati s njim tj sta je snjin dobro sta lose ako ima ko iskustva da mi kaze 

 u 3. sezoni sam igrao sa fiddle svaki 2-3 game, nije mi nikako dosadio! :)

nije težak, naprotiv, jednostavan je za igrat' u jungle.

 

ja sam ti igrao ovako (možda glupo al' je bilo efikasno)...

prvo odaberem w-drain kupim 1 health potion + amplifying tome i sa time idem na blue.

na 2. lvl odaberem e-dark wind i odmah gank prvi lane koji je bliže našem toweru.

ukoliko nemam kill/assist nastavim sa jungle nebitno gdje samo da se podignem na 3.lvl.

a ukoliko imam kill/assist onda odmah u bazu i kupujem dorans ring.

onda samo nastavim skakati middle-top lane i tako do 6.lvl kada sa ulti idem na bottom.

tada je bitno da zahvatim oboje protivnika, ili 3 ukoliko je i njihov jungler tamo!

r + e zatim q + w na njihovog adca, samim time namjestim easy kills za mojeg adca! :)

velika večina matcheva se tako odvijala, ja igram na silver rank i nije neki problem pretpostavljam.

kasnije je lako s obzirom da imaš i za prvi veći item poput large rod...

a prvi sklopljeni item mi je gotovo uvijek bila zhonya i sa njom + ulty idem dive konstatno.

 

u svakom slučaju meni jedan od najzabavnijih za igrati iako mislim kako nema neke koristi od njega na boljim rankovima! :)

 Stvarno je zabavan moram priznat i zasada mi jako dobro ide 2 game-a dvi pobijede 12/5/12(tripple kill) i 15/3/10 ugl puno ti hvala na pomoci ;)

14 godina
online
League Of Legends

I sutra se igra Go4Balkans na ESLu sa 250€ RPa u nagradama. Četiri najbolja tima se kvalificiraju na monthly završnicu gdje imaju priliku osvojiti još više RPa.

 

Više info: http://www.esl.eu/balkans/news/254121/

 

Ovaj tjedan je slabije odrađena promocija turnira te će se vjerovatno manje timova prijaviti, tako da imate više šanse za osvojiti RP.  

EUNE: Ferritin
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.3.2015 21:31 (Ferritin).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
Ferritin kaže...

I sutra se igra Go4Balkans na ESLu sa 250€ RPa u nagradama. Četiri najbolja tima se kvalificiraju na monthly završnicu gdje imaju priliku osvojiti još više RPa.

 

Više info: http://www.esl.eu/balkans/news/254121/

 

Ovaj tjedan je slabije odrađena promocija turnira te će se vjerovatno manje timova prijaviti, tako da imate više šanse za osvojiti RP.  

 Jel neko trazi igraca za team trenutno p4

Edit:mogu ja slozit team za esl, treba mi adc jungle mid supp, ja igram top, pozeljno g1+ 

Edit2:imam junglera p4

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.3.2015 14:21 (Kolacic).
12 godina
offline
League Of Legends

@WukongFtw Repairao sam i odigrao jedan game, bez lagga, nadam se da ce i dalje tako bit, hvala

 

btw

 

http://www.surrenderat20.net/2015/03/red-post-collection-icons-from-down.html#4

 

yey

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.3.2015 14:42 (KiCo77).
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
online
League Of Legends

Znate li koje naše lokalne PC Cafe tj. igraone u kojima se može igrati LoL?

 

Ako da, molim vas da mi linkate njihovu web stranicu, Facebook stranicu ili neki drugi oblik kontakta!

 

Može u post ili u PM ako hoćete.

 

 

Hvala unaprijed. 

EUNE: Ferritin
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Jel ima neka dobra duša kojoj je ostalo 0.41 na paysafecardu?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Support Leona gejmovi na Silver1 accu sa Plat5 mmrom.

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.3.2015 19:30 (Hobbss).
 
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: League Of Legends

zar stvarno ne možete stavljati slike veće rezolucije? ne shvaćam

10 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
Robocraft22 kaže...

zar stvarno ne možete stavljati slike veće rezolucije? ne shvaćam

 http://euw.op.gg/summoner/userName=BlackSherpa

 

Neda mi se cropat.

11 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
Robocraft22 kaže...

zar stvarno ne možete stavljati slike veće rezolucije? ne shvaćam

 Nema to veze s rezolucijom, forum sliku automatski smanji na velicinu ovog oblacica koji se otvara.

Samozadovoljstvo uništava perfekciju. | LoL EUNE: iScream | http://eune.op.gg/summoner/userName=iScream
12 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Nisam dugo postao...

 

Prodajem D5 account, Diamond u S3-S4 a sada i u S5 za 100 eura.

 

Ja prodajem svoj account za 100 eura, ako ikoga zanima.

Diamond 5 u S5, bio sam diamond S3/S4.

EUNE
92 championa
13 rune page
964 RP
2300+ ip
Dosta summoner icona

+ red ribbon

45 skinova, barem što se mogu sjetiti

Annie - Prom Queen
Vladimir - Vandal
Fiddlesticks - Pumpkinhead
Master Yi - Chosen, Assassin
Alistar - Unchained
Teemo - Badger
Tristana - Riot Girl
Miss Fortune - Secret Agent
Tryndamere - Viking
Morgana - Blackthorn, Victorius
Jax - The Mighty, Vandal, Nemesis
Twitch - Vandal
Karthus - Statue of Karthus
Amumu - Sad Robot, Re-Gifted
Kassadin - Harbinger
Karma - Traditional
Veigar - Greybeard
Katarina - Slay Belle, High Command, Kitty Cat, Mercenary, Red Card
Blitzcrank - iBlitzcrank, Riot
Nocturne - Frozen Terror
Orianna - Sewn Chaos
Elise - Victorius
Nidalee - Headhunter, Bewitching
Garen - Dreadknight
Ezreal - Frosted, TPA
Leona - Pool Party, Valkyrie
Ahri - Popstar, Foxfire, Challenger
Lux - Steel Legion
Varus - Arclight
Hecarim - Arcade

Ovdje možete vidjeti koji champoioni i summoner icons :)

http://imgur.com/hS4o5OX,2l1EjxL,4CExFYb,3twMhgY,YlcuSVe#0

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.3.2015 11:30 (X-Plosiv).
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Ja bi ga kupio samo da ostane u bug familiji :D

 

Steta akaunta. Doci ce ti volja da igras ponekad i onda neces imat acc.

Samozadovoljstvo uništava perfekciju. | LoL EUNE: iScream | http://eune.op.gg/summoner/userName=iScream
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Ma iskreno, ne stignem toliko zbog posla igrati, a biti će ga samo više i više, plus ubrzo se useljavam kroz 2-5 mjeseci sa curom, pa ne znam koliko ću imati vremena jer ću raditi još neke dodatne poslove...a dok god imam account igrati ću ga i biti lazy ponekad

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: League Of Legends

Kolko god da radiš nekad buš imal vremena i bude ti dosadno.

K tome vjerujem da čovjek jednostavno treba imat neku zanimaciju da ne prolupa.

EUW :Cpt DANEvious
9 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

I ja prodajem acc plat 5 ako nek hoce nek se javi na pm

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
League Of Legends

Ja sam lani radio jedno vrijeme konstantno po 10, 12 sati, i još odigrao barem 2,3 runde tjedno samo da se opustim lagano.

opće me nije bilo briga dal je bio poraz ili pobjeda, samo da se odigralo :D tak da je i moj savjet nemoj prodavat acc osim ak ne dobiš malo ozbiljniju lovu za to.

Nakon 3 pive,sve ružne odu doma; LoL nick: TommyGavin (East)
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Imam malo cudan problem. Naime u postavkama sam iskljucio onu akceleraciju misa, tj onu preciznost i namjestio si brzinu misa kako mi valja i sve super. Ali kada pokrenem lol, i kada udem u gejm i kad krene loading screen misu mi se sensitivity spusti duplo sam od sebe. Svaki put moram otici u postavke i rucno ga vratiti na brzinu koja je bila. Nemam pojma u cemu je problem ali ocito je u LOL-u jer samo je u toj igri problem. Ima li netko slicnih problema?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

EUNE, free upad, ONLINE turnir, 250€ RPa u nagradama, subota 14.3. prijave do 13:30h, početak u 14:00h.

Zaigrajte Go4LoL Balkans #14. Drugi kup ovaj mjesec i izborite nastup na monthly završnici!
Prijaviti se mogu svi igrači sa Balkana koji na prošlom kupu nisu osvojili RP nagrade!

http://www.esl.eu/balkans/lol/news/254253/Go4LoL-Balkans-14-Qualifier-2-/   

 

GL&HF
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
League Of Legends
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Posto mi je trebao novi hard uzeo sam od jednog decka u zamjenu da ga boostam od bronze do golda pa ako goce neko free winove ili neko drugi boosta nek se javi inbox. Ps dont be mad nemam novaca za hdd pa mi je ovo dobro doslo.

edit:jos uvijek trazim team ili trazim adc supp i mid za team,imam top i jungle plat+ smo

igraju mi se turniri i timski sam igrac 19 godina btw

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.3.2015 0:39 (Kolacic).
 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Šta da radim sa Program PVP.net Patcher Karnel prestao je raditi molim pomoc.

 

 

Unaprijed hvala!!

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: League Of Legends
Bengi kaže...

Šta da radim sa Program PVP.net Patcher Karnel prestao je raditi molim pomoc.

 

 

Unaprijed hvala!!

 

 možeš malo konkretnije napisati, na koji način prestao raditi?

usred igre ili jednostavno nikako ne radi?

 

jesi pokušao "kill" svaki proces od LOLa u task manageru?

 

kažu na forumima da pokušaš i ovo:

pronađi League of Legends folder u C:/Riot Games
otvori "RADS" folder.
otvori "Projects" folder.
otvori "lol_air_client" folder.
otvori "releases" folder.
otvori folder koji se nalazi u njemu. mijenja se svakim patchem, al' sadržaj je isti.
obriši ovo dvoje: "S_OK" i "release manifest"
otvori "deploy" folder.
obriši "logs", "META-INF", "lol.properties", i "LoLClient.exe"
resetiraj svoj patcher.
to će ponovno ažurirati patch koji si zadnji skinuo.

Do it for the people who want to see you fail!
16 godina
offline
League Of Legends

Čitam malo 5.5 patch notes, i vidio neke promjene na Nautilusu, reko idem ga probat, nisam jaako dugo odigrao s njim, i evo gamea :D

Perfect score, 4.5k hp i nisu mi mogli niš, počinjao ama svaki teamfight, i samo ih pomeli :))

Završio sa 8/0/30 baš se ponosim haha :P 

Nakon 3 pive,sve ružne odu doma; LoL nick: TommyGavin (East)
 
8 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Plat5 na EUW.Odigral 7/3 provisionale,stavilo me u Silver1.Preskočil iz G5-G3 i iz G3-G1.Jučer sam tiltal i celi dan nisam winal gejm i danas me krenulo i evo.Al sumanjam da ću preskočit iz Plat5 u Plat3 jer sam si zeznul mmr dosta u tom jednom danu.I da,od 65 gejmova,43 sam igral sa supportom(Leona,Janna,Morgana)tak da evo ekipi koja brije da se sa supportom ne moze kerijat.

 
2 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice