League of Legends izdvojena tema

poruka: 48.989
|
čitano: 5.529.403
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
13 godina
offline
League of Legends

Gosu progovorio na streamu 

VISCA BARCA
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
League of Legends

Upravo kreće stream mjesečnog finala ESL Adria Open kupa!

 

Live smo na: http://www.twitch.tv/esl_adria

 

Prvi match je: Inflammable Flammables vs. First pick Graves

EUNE: Ferritin
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: League of Legends
Jack Black kaže...

Gosu progovorio na streamu 

 Ok

LoL EU West - KingNothing666
14 godina
offline
Re: League of Legends
KingNothing kaže...
Jack Black kaže...

Gosu progovorio na streamu 

 Ok

 👌👀👌👀👌👀👌👀👌👀 good shit go౦ԁ sHit👌 thats ✔ some good👌👌shit right👌👌there👌👌👌 right✔there ✔✔if i do ƽaү so my self 💯 i say so 💯 thats what im talking about right there right there (chorus: ʳᶦᵍʰᵗ ᵗʰᵉʳᵉ) mMMMMᎷМ💯 👌👌 👌НO0ОଠOOOOOОଠଠOoooᵒᵒᵒᵒᵒᵒᵒᵒᵒ👌 👌👌 👌 💯 👌 👀 👀 👀 👌👌Good shit

My love towards the world grew and multiplied more and more. I didnt want the last battle to come. I started to wish... for these days to go on forever.
14 godina
offline
League of Legends

Tjedni ESL Adria Open kup je krenuo, a strimamo najbolje mečeve turnira.

 

Također, imati ćemo mali giveaway novih ikonica pa nam se pridružite na strimu.

 

http://www.twitch.tv/esl_adria 

EUNE: Ferritin
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.12.2015 16:01 (Ferritin).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
League of Legends

Onaj feeling kad u plat diviziji razbiješ sa Sonom supp :)

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
eywa33 kaže...

Onaj feeling kad u plat diviziji razbiješ sa Sonom supp :)

 onaj feeling kad je i muha veća od slike....

13 godina
offline
League of Legends

Tražim ranked ekipu koja bi igrala uvečer, trenutni rank D3 EUNE, pozicija:mid ili adc [ostale pozicije ne igram baš najbolje, ali sve se možemo dogovoriti]. Više informacija u inbox.

 

EDIT: Riješeno.

Paragon
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.12.2015 14:22 (Putn1k).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
League of Legends

 

Jedan raw clip iz ranked 5's-a. Nisam ja, frend je u pitanju. 

Samozadovoljstvo uništava perfekciju. | LoL EUNE: iScream | http://eune.op.gg/summoner/userName=iScream
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
League of Legends

Upravo krećemo sa prijenosom današnjeg LoL Adria Open turnira!

 

Pridružite nam se!


http://www.twitch.tv/esl_adria

EUNE: Ferritin
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
League of Legends
 
0 4 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
molim vas ako bi izdvojili malo vremena na mene..ja tražim računalo za strimanje league of legendsa...ako je moguće do 2000 kn.Ako imate i slike stavite..
Hvala!
 
0 6 hvala 0
12 godina
offline
Re: League of Legends

Namjeravaš kupit od nekoga tu ili te zanimaju specifikacije? Jer ako si došel kupovat tu lagano GTFO.

 

Za streaming ti je najbitniji proc. Quad najmanje.

Fading memories of distant future
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.12.2015 0:43 (Tkalle).
16 godina
offline
Re: League of Legends
LeeSinMain kaže...
molim vas ako bi izdvojili malo vremena na mene..ja tražim računalo za strimanje league of legendsa...ako je moguće do 2000 kn.Ako imate i slike stavite..
Hvala!

 Iskreno mislim da sa kompom od 2k kuna nebuš uspio streamati.

 

Treba ti neki FX6300, 8 GB RAM-a i solidna grafulja, a to teško da buš našao za 2 soma.

 

I kak ti je kolega rekao, traži to na njuškalu, BUG oglasima ili pcekspert tržnici, a ne ovdje.

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.12.2015 10:56 (HAL).
8 godina
neaktivan
offline
League of Legends

ta 2k ćeš igrati na very low detaljima i sa stalnim fps dropovima. iskreno, kad netko upali tvoj stream pa vidi štekanje, odmah će ga i ugasiti

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Pokušavam instalirat LoL već 3. put i svaki put prikaže da PvP nije uredu. Što je to? i Kako se može popraviti?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: League of Legends
Megzy-bass kaže...

Pokušavam instalirat LoL već 3. put i svaki put prikaže da PvP nije uredu. Što je to? i Kako se može popraviti?

 Napravi screenshot errora koji dobiješ pa ćemo ti možda moći pomoći.

EUNE: Ferritin
12 godina
offline
League of Legends

dajem gw2 account onome tko mi gifta project zeda i njegov icon :P

Moj PC  
0 3 hvala 0
14 godina
offline
League of Legends

Pozivam vas u ime cijele ESL Adria ekipe da nam se u ovu subotu u 14:00h pridružite na Božićnom 1 na 1 turniru sa bogatim nagradama!

 

Prva nagrada na ovom Božićnom turniru će biti 100€ vrijedan miš od Logitecha - G700s!

 

Sva pravila, mjesto za prijavu i ostale nagrade čekirajte ovdje: http://play.eslgaming.com/leagueoflegends/eu-nordic-east/lol/open/1on1-logitech-christmas-2015-adria/

 

Vidimo se i sretni blagdani svima!

EUNE: Ferritin
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.12.2015 12:43 (Ferritin).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
Megzy-bass kaže...

Pokušavam instalirat LoL već 3. put i svaki put prikaže da PvP nije uredu. Što je to? i Kako se može popraviti?

 dobiješ ovo  "Pvp patcher kernel has stopped working"?

daj sliku errora

14 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Pozdrav,

Trenutno se nalazim u Silver I. Već sam bio 3 puta u promo za gold V ali nikako da dobijem ta 3 game-a. Ima neko da bi odigrao samnom pa da me dovede u gold V.

Server: EUNE


Ime: mikiFrajer


 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Ova tema je mrtva i za Bozic, di je hajro da je malo uzdigne?

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Nakon 5 godina sam prestao igrat LoL. Sretan Božić 

 
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: League of Legends
Jonja kaže...

Ova tema je mrtva i za Bozic, di je hajro da je malo uzdigne?

 

My love towards the world grew and multiplied more and more. I didnt want the last battle to come. I started to wish... for these days to go on forever.
11 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Postovanje ekipa,

Da vam predstavim nov nacin igranja league of legends turnira, vrlo jednostavno sučelje i lagano trazenje protivnika.
Prvih 1000 registracija, i uspjesnih spajanja LoL accounta sa pwnwin accountom daje vam besplatnih 5 Eura.

Dosad sam odigra nesto malo manje od 10 tak matcheva i mogu vam reci da sve ide brzo, sad sto se tice isplate jos nisam probao nista isplacivati, tako da vam o tome nemogu nista reci, 

ali koliko sam vidio na youtubeu, to je grupa starijih gamera, vidno ozbiljnih, te mislim da su male sanse za scammom.

 

http://www.pwnwin.com/

 

Ili ako zelite kao zahvalu za informaciju, registrirati se priko mog refferal linka:

http://pwnwin.com/?referrer=SomeMe

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
League of Legends
My love towards the world grew and multiplied more and more. I didnt want the last battle to come. I started to wish... for these days to go on forever.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
League of Legends

Jel se zna šta hoce biti opet na sale-u 2 runpage za cijenu jednog ,prije početka sezone?

Nemam potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: League of Legends
askip kaže...

Jel se zna šta hoce biti opet na sale-u 2 runpage za cijenu jednog ,prije početka sezone?

 To ti ne može nitko reći dok ne izađe neka službena vijest od Riot Gamesa.

EUNE: Ferritin
12 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Kakva je sprdačina ovaj LoL postao.. Sezonu 4 završio u Goldu, nisam igrao praktički godinu dana ( možda odigrao 3-4 gamea ).

Sad sa frendom koji je završio u Bronze 1 a nije igrao isto koliko i ja odigram placemente, 8-2, stavi nas u Gold 2, odigram 2 gamea, 65 LP. 

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
 
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
Tomek.Klc kaže...

Kakva je sprdačina ovaj LoL postao.. Sezonu 4 završio u Goldu, nisam igrao praktički godinu dana ( možda odigrao 3-4 gamea ).

Sad sa frendom koji je završio u Bronze 1 a nije igrao isto koliko i ja odigram placemente, 8-2, stavi nas u Gold 2, odigram 2 gamea, 65 LP. 

 Napravili su tak da se do Diamonda dodje s pol ku*ca, a onda nikud nikam dalje. Bil sam D1 peak u S4, ove sezone mi je peak D3 81 LP. Znam jos par challengera iz S4 koje su LP gainovi u diamondu sjebali i sad su stuck u lower diamondu vise manje. Ima 60% winratea, a gubi tri put vise nego kaj dobiva, zalost...

Ja sam bil dobar dio sezone na 53-54% winratea i dobival sam 9 LP, a gubil 30-ish u D5.

Samozadovoljstvo uništava perfekciju. | LoL EUNE: iScream | http://eune.op.gg/summoner/userName=iScream
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.1.2016 16:23 (GamerX9).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice