Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

poruka: 6.268
|
čitano: 936.106
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Evo našao sam nešto full zanimljivo, izgleda da je u ovom trenutku na eldaru atkivno 200tinjak ljudi na evernightu (najpopularnijem od EU [en] servera) oko 5x više ljudi tj preko 1000 .

Na liku ispod se može vidjetli live koliko ljudi ima on line u zadnja 24 sata.

 

Uglavnom jučer navečer oko 21h je bilo na eldaru aktivno 500tinjak igrača dok na evernightu recimo negdje 1900 igrača.

 

http://lux-hdro.de/hdro-live-eldar.php

 

 

Na weekly logins se lijepo vidi koliko je porasla populacija nakon dolaska free to playa negdje u jesen 2010 godine te kako lagano kontinuirano opada od tada, ali još nije palo baš na razinu prije lansiranja FtP-a te kako dolasci ekspanzija nikako da okrenu taj trend samo se pojavi kratkotrajan peak i to je to.

http://lux-hdro.de/hdro-live-europe.php

 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Malo je to ljudi za mmorpg igru

https://www.youtube.com/user/TheUntouchables2k14
 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
sstrmi kaže...

Malo je to ljudi za mmorpg igru

A znam, nadam se da će ići na bolje.

12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

teško ako nešto drastično ne promjene

https://www.youtube.com/user/TheUntouchables2k14
 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
sstrmi kaže...

teško ako nešto drastično ne promjene

Čisto sumnjam. Izgleda da nemaju dovoljno financijskih sredstava. Zato je izostao i novi instance cluster. A čak i da izbace novi raid, pa i najbolji ikad, to ne bi puno pomoglo niti vratilo igrače. Jer lotro nikad nije bio igra za ljubitelje hard core end gaminga, nego je prvenstveno bila orjentirana na role playing namjenjen tolkienovim fanovima. A sada kako igra postaje sve vremešnija, i najvjerniji fanovi je polako napuštaju u potrazi za nečim novim i svježijim.  Ono što se događa LOTR-u normalna je stvar u životnom ciklusu jednog MMO-a.

12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Pa da,več je 7 godina na tržištu i produžili su licencu do 2017 i tad ce imati 10 godina.To im je vjerojatno zadnja licenca ako ljudi i dalje nastave odlaziti

https://www.youtube.com/user/TheUntouchables2k14
 
0 0 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

kad je sljedeći velik update?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
windforce kaže...

kad je sljedeći velik update?

Nema nikakvih vijesti na tu temu.

12 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Evo skinuo sam igru prek' Steama i stvarno se čini super.
Sad pitanjce za vas znalce, di mogu nać na netu dobre vodiče za craftove?
Uzeo sam si human guardian i historian.
Hvala unaprijed!

 

Potpisah se!
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

@windforce

nema ništa još točno, ali rekli su da će davati update-ove svaka 3 mjeseca ovu godinu tako da očekujemo nešto novo u ožujku ili travnju najkasnije

 

@BenjamiX

što se tiće historiana, glavno zanimanje tamo unutra je Scholar (craftanje pocketa, potiona, battle/warding scrollova), možeš raditi i na farmeru ali to nije baš profitabilno zanimanje dok weaponsmith može biti koristan ali budući da nema prospectora bit trebalo kupovati svu rudu pa je to nepotrebna komplikacija

 

ne treba ti vodić za crafting, nije komplicirano, scholar ima škrinjice/vaze i slične "stare" stvari koje proučava te tako dobije stvari za craftanje, obično neki papiri i stari itemi, ima skill koji aktiviraš kad uzmeš crafting da ti prati nodove za scholare gdje možeš dobiti iteme za crafting i da, stvari kao ore i drvo se nađe po cijelim mapama, ali scholar ima resurse oko ruševina starih objekata

a sve potrebno za svaki item koji možeš craftati piše odmah u crafting panelu (shortcut T)

što se tiće recepta neke dobiš automatski, neke moraš kupiti u Scholar guildi (brini se za guildu tek na trećem teiru tj na expertu, ima guild za Scholare u Rivendellu), a većinu dobiš od protivnika ili na auction hall-u

 

pitaj ako te još što zanima

 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
BenjamiX kaže...

Evo skinuo sam igru prek' Steama i stvarno se čini super.
Sad pitanjce za vas znalce, di mogu nać na netu dobre vodiče za craftove?
Uzeo sam si human guardian i historian.
Hvala unaprijed!

 

bolje si uzmi metalsmitha ili weaponsmitha

https://www.youtube.com/user/TheUntouchables2k14
14 godina
neaktivan
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Brajki kaže...
windforce kaže...

kad je sljedeći velik update?

Nema nikakvih vijesti na tu temu.

Kako nema..?! Pa u ožujku ili travnju dolazi update 13. Novi book, novi komad landscapea sa potopljenim isengradom. Quest update trolshawsa, misty mountainsa i north downsa. Ako ga dosad niste imali, evo razloga za levelanje novih altova...

11 godina
protjeran
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
marchozg kaže...

Kako nema..?! Pa u ožujku ili travnju dolazi update 13. Novi book, novi komad landscapea sa potopljenim isengradom. Quest update trolshawsa, misty mountainsa i north downsa. Ako ga dosad niste imali, evo razloga za levelanje novih altova...

nice,treba skinuti br client

16 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
marchozg kaže...
Brajki kaže...
windforce kaže...

kad je sljedeći velik update?

Nema nikakvih vijesti na tu temu.

Kako nema..?! Pa u ožujku ili travnju dolazi update 13. Novi book, novi komad landscapea sa potopljenim isengradom. Quest update trolshawsa, misty mountainsa i north downsa. Ako ga dosad niste imali, evo razloga za levelanje novih altova...

Sorry, ja sam mislio da nema ništa najavljeno. Ono što sam mislio da će doći neke sitnije izmjene. Sorry mea culpa. Malo sam zahrđao u praćenju LOTRA u zadnje vrijeme. Ono što sam čuo da pripremaju i što me veseli da će ove godine biti moguće uz osnovni krafting uzeti i ekstra kraft na neku foru. Uglavnom ja se nadam da ću svom brajkioru moći zakačiti prospecting ability pa će mi uz woodworkera to biti odlična kombinacija.

 

 

16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Evo samo da znate ova tema i Brajkior su napunili 6 godina. :)

 

Ludiloooo :)

 

Edit ipak sam se zeznuo točan datum godišnjice je 24/2 :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.2.2014 11:27 (Brajki).
 
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Bas ti mislio cestitati {#}

Nista do 24-og {#}

Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Nije ništa sigurno da će dodati da si ljudi izaberu još jednu profesiju k početnim trima, samo su raspravljali o tome.

 

Q19: Are there plans for a new craft?
A: [NLS] There’s not a plan for a new craft profession. However, we have discussed the possibility of allowing players to add additional crafting abilities to their character beyond the three that come with your profession.

 

https://www.lotro.com/forums/showthread.php?541661-Ask-The-LOTRO-Team-%E2%80%93-Answers-to-your-questions-%E2%80%93-February-6-2014

 

ali da, ostalo što piše je najavljeno u pitanjima playera na linku iznad

 
0 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Glupo mi je što su izbacili set armora i što pored ovih Epic Battles nisu ubacili i neki raid :) U suštini ova igra i nije toliko propala jer nikad nije bila End game, barem moje mišljenje. Joj brajki samo si godinu i mjesec danas stariji do mene :P

Moj PC  
3 0 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Garamel kaže...

Glupo mi je što su izbacili set armora i što pored ovih Epic Battles nisu ubacili i neki raid :) U suštini ova igra i nije toliko propala jer nikad nije bila End game, barem moje mišljenje. Joj brajki samo si godinu i mjesec danas stariji do mene :P

Set armora?misliš što nisu još stavili novi set

12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Upadate 13 is still a ways off, but we thought you'd like this peek at a patch note."Inventory has received a facelift!"

https://www.youtube.com/user/TheUntouchables2k14
 
0 0 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
sstrmi kaže...

Upadate 13 is still a ways off, but we thought you'd like this peek at a patch note."Inventory has received a facelift!"

barem nešto

kad uopće izlazi taj u13

16 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
windforce kaže...
sstrmi kaže...

Upadate 13 is still a ways off, but we thought you'd like this peek at a patch note."Inventory has received a facelift!"

barem nešto

kad uopće izlazi taj u13

Neznam, točno, ali koliko sam shvatio za nekoliko tjedana.

 

Ono što se meni kao lifetimeru sviđa je.

VIPs will be able to open mail in the wilderness through your mail alert. :)

14 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Načuo sam da bi update mogao biti na bulroareru ovog tjedna. Što znači da će vjerojatno biti dostupno krajem mjeseca.

 

Nego ako se malo uzme vremena i preleti kroz ovu dugovječnu temu, lako se dolazi do zaključka da je ovu igru nekoć igralo strašno puno ljudi, a danas više gotovo nitko..

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
marchozg kaže...

Načuo sam da bi update mogao biti na bulroareru ovog tjedna. Što znači da će vjerojatno biti dostupno krajem mjeseca.

 

Nego ako se malo uzme vremena i preleti kroz ovu dugovječnu temu, lako se dolazi do zaključka da je ovu igru nekoć igralo strašno puno ljudi, a danas više gotovo nitko..

zato jer je igra svake godine sve lošija,meni je samo žao što nisam čuo za igru prije(ja sam krenio igrati na početku 2011,tako da je sad malo preko 3godine) jer najbolji mi je bilo na 65-om kad sam igrao,ali nažalost samo sam nekih 3-4 mjeseca igrao na 65-om

https://www.youtube.com/user/TheUntouchables2k14
16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Po meni, sve je krenulo nizbrdo uvođenjem ftp-a.

A prva zona koja nije ispunila moja očekivanja je Lothlorien i to zato što su uveli koncept grinda i ponavljajučih questova bez kojih nisi mogao nabiti reputaciju do kraja.

 

Fokus se prebacio sa izrade što kvalitetnog proizvoda na zaradi što prije što više para i ukoliko se to ne promjeni mislim da lotro neće dočekati svoju 10. godišnjicu.

Također igra je postala prelagana, prebrzo se lvluje i možeš doći na top lvl da preskočiš hrpu regija.

Ono što bi mene zadržavalo u lotru je PvP ali on je totalno van fokusa i jednostavno u to treba uložiti puno više truda i vremena kako bi se izbalansirale klase, a ne da jašem na konju (s hunterom) i samo odjednom padnem mrtav s njega i onda skužim da me je u 2-3s izlupao warg ko malog majmuna, a da u isti tren imamo situaciju da 5 creepova bježi od minstrela jer ih on sam pojede za doručak.

 

LOTRO je super igra i ako netko novi dođe zaigrati imat će zagarantirane mjesece zabave, ali nedostatak end contenta i neslušanje LOTRO zajednice jednostavno umanjuje sjaj te i dalje divne igre.

Ono što se pod hitno mora napraviti je

1) otežati igru (te tako igračima pružiti neki izazov)

2) usporiti lvling te tako omogučiti igračima da prođu sve regije u rangu svog lvla

3) smanjiti grind na minimum

4) srediti PvP

5) srediti game engine i server lag

 

 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

nemaju oni novca da naprave sve to

https://www.youtube.com/user/TheUntouchables2k14
 
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Možda nije ipak sve tako crno. Novi executive producer Aaron Campbell predstavio je ovu godina kao razdoblje nalik onom između SoA i MoM. Također potvrđeno je da stiže nova klasa. Ne odmah u U13 nego nešto kasnije tjekom godine. Jedino ne znam koliko je to potrebno jednoj ovako staroj igri koja je već dobrno zagazila u jesen svog vjeka.

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

taj je već bio za lotro ep.Nova klasa - znam da se nagađalo,ali di je potvrđeno?

https://www.youtube.com/user/TheUntouchables2k14
 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Sapience je to spomenuo tjekom jednog od evenata taking hobbits to isengard. Ima tema o tome na lotro forumu.

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

da,vidio sam i bit će freep klasa.Ako su pametni stavit će da je dostupna samo VIP pretplatnicima,i naravno napravit ju još zanimljivije nego  recimo rk/wrd a i još jaču.Jer jedino tako mogu zaraditi,također su trebali napraviti i jednu creep klasu dostupno samo vip pretplatnicima koji bi bila jača

https://www.youtube.com/user/TheUntouchables2k14
 
0 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice