Mass Effect: Andromeda

poruka: 1.032
|
čitano: 101.210
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Mass Effect: Andromeda
Maki2 kaže...

Cuo sam da danas dolazi novi patch, jeli itko isprobao?

Patch je tek sad krenuo, meni je težak 1.11 gb.

 

Battlelog: [G] pijana_carapa
12 godina
neaktivan
offline
Mass Effect: Andromeda

nije jos nista doslo.. trebalo bi tokom dana.. 

 

krenuo ovaj cas.. 

xfact
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.4.2017 17:11 (=xfact=).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mass Effect: Andromeda

Skida se patch i ceka se detailed patch notes :)

Nadam se pozitivinim promijenama u mp-u

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Mass Effect: Andromeda

Ah, mislio sam da je vec ranije danas to izaslo.

Javite dojmove. :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mass Effect: Andromeda

Povećali su inventory size na 100 default koliko vidim i izgleda da su popravili bug sa augmentima (sinoć sam htio craftati bio converter i nije radilo a sa da :D).

 

Odoh sad probati ići na druge planete

Battlelog: [G] pijana_carapa
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.4.2017 17:28 (Granzon).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mass Effect: Andromeda
Maki2 kaže...

Ah, mislio sam da je vec ranije danas to izaslo.

Javite dojmove. :)

 meni je igra čist okej ne vidim čemu toliko pljuvanje po istoj. moja ocjena 8/10

 

Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
12 godina
neaktivan
offline
Mass Effect: Andromeda

ljevo prije patcha-desno nakon

 

radi napokon i alt-tab kako treba 

xfact
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.4.2017 17:38 (=xfact=).
Moj PC  
8 0 hvala 0
13 godina
offline
Mass Effect: Andromeda

Vidim da su dosta ubrzali putovanje u druge sustave/planete a i moguće ih je i kompletno skipati sa tab-om....

 

To će definitivno popraviti raspoloženje onima koji vole puno putovati

Battlelog: [G] pijana_carapa
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mass Effect: Andromeda

 Neradi link ili je do mene?

 

 

 

malo je bolje malo je bolje
xfact
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.4.2017 17:51 (=xfact=).
13 godina
offline
Re: Mass Effect: Andromeda
=xfact= kaže...

Ni meni nece 

11 godina
odjavljen
offline
Mass Effect: Andromeda

Eo...

SkorvY
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Mass Effect: Andromeda
=xfact= kaže...

 Meni takoder neradi.

12 godina
neaktivan
offline
Mass Effect: Andromeda

ne bulji vise 

xfact
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mass Effect: Andromeda
Maki2 kaže...
=xfact= kaže...

 Meni takoder neradi.

 Uklonili su ga. Vjerovatno su zaboravili jos nesto napisat

 

10 godina
offline
Re: Mass Effect: Andromeda
Zajeb kaže...
=xfact= kaže...

da stvarno nije imalo smisla napravit storage room jel to bi bilo pre pametno. modovi za oruzja isto uzimaju slotove.. ako zelis eksperimentirati opet nema dovoljno mjesta za vise orujza, armor setove  i modove..  zato i expandaju inventory sada.. ali tesko je bilo napravit kutiju za unikatne iteme i armore. osobito kad je inventory hrpa nereda u kojem se nitko nemoze snac

 

consumable sistem je portgna i nejasan. sto je sa remnant smg-em i slicnima  koji nema sanzera? vec ima overheat? tko mi je kriv sto koristm pistolj colt (sa 5 metaka) i sniper?  

 

mnogo potrgano.. 

Ni jednom nisam napunija inventori, a na 50 slotova mi je. Gluposti dekonstrucatas, prodas, unistis. Nema tu puno "experimentiranja". Sve je to isto sranje. Ionako ces sve ubit kakav god equipment ima.

 

Kad overhitas oruzije potrosija si sanzer, to bi bilo logicno. Ako sanzer ima 100 unita, potrosis 300 unita i nemas vise consumable.

 ne znam kako ti ne napuniš inventory...ali xfact je u pravu, storage u igri koja puca na explorer franšizu MORA imati storage...popunio sam ga već jedno 10 puta barem!

 

 

BTW skida se patch

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.4.2017 17:56 (MasterG).
13 godina
offline
Mass Effect: Andromeda

Sad radi link. Uglavnom patch za multiplayer mi je bezveze. Ocekivo sam da ce buffat power-e, assault rifles i shotgun-e

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Mass Effect: Andromeda
=xfact= kaže...

ne bulji vise 

Al je svejedno ružna .. :)

Ima li koji stručnjak, jel bi se to dalo modat? Malo joj ovu bradu zabit dublje i napraviti generalni facelift.

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
12 godina
neaktivan
offline
Mass Effect: Andromeda

lijevo definitivno bolje izgleda ali nemogu skuzit kaj su tocno napravili? 

xfact
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: Mass Effect: Andromeda
=xfact= kaže...

lijevo definitivno bolje izgleda ali nemogu skuzit kaj su tocno napravili? 

 Oči i usta. Ono bitno. Vj da kasnije budu sa ostalim se zabavili.

I boja?

SkorvY
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.4.2017 0:10 (skorvy).
12 godina
offline
Mass Effect: Andromeda

290x@4k 60fps.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Mass Effect: Andromeda

Igram sa defaultnim FemRyderom, meni je baš simpa, neobična je :) a otkako sam skinuo lightning quality na low, (a manje-više sve ostalo na medium), imam prilično glatku situaciju na svojoj GTX 760.
Popraviše face, dodali su sjenčanje na oči, ne blješte bijelo više... :) ja sam za sada zadovoljan igrom. Imam toliko toga za porješavati, arke za pronaći... a tek 60 sati u igri :)

Postoje i dalje quest problemi, no za sada su minorni i nisu nešto što se ne može riješiti reloadom, obično bude SAM koji me obavijesti da nešto treba napraviti nakon što je quest riješen, ili nevidljivi ljudi pričaju u nekoj bazi jer sam preskočio korak 3 i odmah išao na 5.

Jel netko naletio na nekakav game breaking bug?

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mass Effect: Andromeda
Father_Dougal kaže...

Igram sa defaultnim FemRyderom, meni je baš simpa, neobična je :) a otkako sam skinuo lightning quality na low, (a manje-više sve ostalo na medium), imam prilično glatku situaciju na svojoj GTX 760.
Popraviše face, dodali su sjenčanje na oči, ne blješte bijelo više... :) ja sam za sada zadovoljan igrom. Imam toliko toga za porješavati, arke za pronaći... a tek 60 sati u igri :)

Postoje i dalje quest problemi, no za sada su minorni i nisu nešto što se ne može riješiti reloadom, obično bude SAM koji me obavijesti da nešto treba napraviti nakon što je quest riješen, ili nevidljivi ljudi pričaju u nekoj bazi jer sam preskočio korak 3 i odmah išao na 5.

Jel netko naletio na nekakav game breaking bug?

 Nista game breaking.

 

Danas sam napokon zavrsija sve questove. Osta mi jedino bio Movie night. I zadnja scena Pee Pee, s kojom sam u romansi, treba bit na meni naslonjeta s rukom oko struka, ali Sare nema. Ova je naslonjena na zrak. Eto to je jedini problem koji sam ima.

 

Aj dobro i bug da od lvl 60-70 ne mozes kupit ni jedno oruzije. Nakon 70 igra to popravi i onda mozes.

12 godina
neaktivan
offline
Mass Effect: Andromeda

ja sam imao hrpu glitcheva - tipa ryderica se nemoze pomaknuti - ili zapne izmedju ljudi u cut sceni- pricas sa nvidljivim ljudima-cujes nevidljive ljude-peebee mi je jednom ispala iz tempesta jel se escape pod room nije izrendao uoce- ket stoji u zidu i puca po tebi- nevidljivi ket- ket koji lebdi u zraku- glave koje se okrecu za 360- ima toga hrpa. da nisu toliko pljuska i kritika dobili neznam bas da bi se ovako pozurili brze ispravit to sve.. stvar je kaj toga uopce nije trebalo ni biti u finalnoj igri.ocito je da je igra trebala jos vremena i poliranja..

xfact
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Mass Effect: Andromeda

Meni ovo više liči na Mass Defect...

Nije mi igra nikako sjela na žalost 

Xiaomi MIX 6/256GB 24K Gold Special Edition +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Mass Effect: Andromeda
Ova Suvi je dobra za pojrbat sigurno ali kad progovori sa onim naglaskom,škotski irski šta već.Ja započeo sa svima romansu ali nijednu ću završiti,i muške barim isto bmk.Zavukao bi onoj direktorici "my face si tired" uf.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Mass Effect: Andromeda

Ja sam zapoceo sa suvi i negdje nesto preskocio tako da mi uopce vise ne daje romance options.. trebali su suvi staviti i za muskog rydera. 

xfact
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mass Effect: Andromeda
=xfact= kaže...

ja sam imao hrpu glitcheva - tipa ryderica se nemoze pomaknuti - ili zapne izmedju ljudi u cut sceni- pricas sa nvidljivim ljudima-cujes nevidljive ljude-peebee mi je jednom ispala iz tempesta jel se escape pod room nije izrendao uoce- ket stoji u zidu i puca po tebi- nevidljivi ket- ket koji lebdi u zraku- glave koje se okrecu za 360- ima toga hrpa. da nisu toliko pljuska i kritika dobili neznam bas da bi se ovako pozurili brze ispravit to sve.. stvar je kaj toga uopce nije trebalo ni biti u finalnoj igri.ocito je da je igra trebala jos vremena i poliranja..

Hahahaha zakon :)

'Oh guys, we kinda lost PeeBee...' 'What happened?' 'Well, we kinda lost the whole part of the ship...'

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
11 godina
offline
Re: Mass Effect: Andromeda
Zura kaže...
=xfact= kaže...

ne bulji vise 

Al je svejedno ružna .. :)

Ima li koji stručnjak, jel bi se to dalo modat? Malo joj ovu bradu zabit dublje i napraviti generalni facelift.

 Navodno se igra nemoze modat zbog Denuvo zastite.

11 godina
neaktivan
offline
Mass Effect: Andromeda

Upravo zavrsio prvu planetu i dojmovi su da je vise manje prosjecna igra. Nis spesl. Neznam za vas ali meni je ocajno radi na gtx1060. Automatski mi je stavilo sve na high i dalje se uzasno osijete frame dropovi. Nexus totalni lag fest kao i svaka borba sa vise neprijatelja. Tako da mi je to totalno ubilo volju za igrom, vise nego bilo kakvi bugovi ili lose animacije. Oh well, pricekat cu neki sale za godinu-dve kada ce biti za kikiriki i vjerovatno optimizirana sa nadam se promjenjenim sitnicama tipa smece od inventorya itd itd.

 

Btw. Kaj nikom nije bilo sumnjivo to da EA lopine nisu izbacili prije release-a nikakve Season passove, first day dlc-eve ili neki slicni money grab. Ocito su znali u kakvom je stanju igra i da ce biti popljuvana za svih strana .

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.4.2017 15:31 (haydara).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice