Minecraft izdvojena tema

poruka: 6.706
|
čitano: 1.267.732
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Minecraft

dodjite na otvorenje mc balkan servera 20.12.2013 ip je: 176.9.140.165:25566

 

 

dodjite na otvorenje mc balkan servera 20.12.2013 ip je: 176.9.140.165:25566

 

 

dodjite na otvorenje mc balkan servera 20.12.2013 ip je: 176.9.140.165:25566

 
1 5 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
lonewolf011 kaže...

Jel mi moze neko dati link za download?{#}

Minecraft.net/download

SamimiCraft [SURVIVAL] [CREATIVE WORLD] [FACTION WORLD] [MINIGAMES] || samimicraft.beastnode.net || samimicraft.com.hr || http://youtu.be/Ns0bqH0tv9s
11 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft

Hvala! {#}

11 godina
neaktivan
offline
Minecraft

za multiplayer trebam imati premium?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
lonewolf011 kaže...

za multiplayer trebam imati premium?

ako želiš imati pristup svim serverima i imati mogućnost mijenjanja skinova, moraš kupiti igru.

možeš i skinuti i jogurt verziju s piratske luke i igrati na ograničenom broju servera.

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
11 godina
neaktivan
offline
Minecraft

Oce neko survival samnom? Mozemo i na TS3/Razer comms! 176.9.140.165:25566

Edit: verzija je 1.7.2!

This pork is so raw it's still singing hakuna matata! ._.
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.12.2013 19:46 (AxeAwesome).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Minecraft
AxeAwesome kaže...

Oce neko survival samnom? Mozemo i na TS3/Razer comms! 176.9.140.165:25566

hocu ja

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
11 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
win4crazzy kaže...
AxeAwesome kaže...

Oce neko survival samnom? Mozemo i na TS3/Razer comms! 176.9.140.165:25566

hocu ja

Private message mi svoj nick

This pork is so raw it's still singing hakuna matata! ._.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
djdomi kaže...
lonewolf011 kaže...

za multiplayer trebam imati premium?

ako želiš imati pristup svim serverima i imati mogućnost mijenjanja skinova, moraš kupiti igru.

možeš i skinuti i jogurt verziju s piratske luke i igrati na ograničenom broju servera.

Jogurt verziju {#} {#}

SamimiCraft [SURVIVAL] [CREATIVE WORLD] [FACTION WORLD] [MINIGAMES] || samimicraft.beastnode.net || samimicraft.enjin.com || http://youtu.be/Ns0bqH0tv9s
13 godina
offline
Re: Minecraft
Roko567 kaže...
djdomi kaže...
lonewolf011 kaže...

za multiplayer trebam imati premium?

ako želiš imati pristup svim serverima i imati mogućnost mijenjanja skinova, moraš kupiti igru.

možeš i skinuti i jogurt verziju s piratske luke i igrati na ograničenom broju servera.

Jogurt verziju {#} {#}

Aka. jogobela xD

Strm
13 godina
neaktivan
offline
Minecraft

Pozz, gdje mogu kupit MC server da ja i frend igramo.. vidio sam jednom nesto 5€ al n eznam na kojem siteu mozep omoc?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
MrSapphire kaže...

Pozz, gdje mogu kupit MC server da ja i frend igramo.. vidio sam jednom nesto 5€ al n eznam na kojem siteu mozep omoc?

Beastnode.com

Kupio vec 5 servera preko njih, ovaj trenutno imam vec 10 mjeseci. Ukupno 20ak mjeseci usluge kod njih, mogu ti rec da su odlicni.
Imaju DDOS zastitu, besplatni mumble server, domenu za preusmjeravanje na server (xy.beastnode.net)...

SamimiCraft [SURVIVAL] [CREATIVE WORLD] [FACTION WORLD] [MINIGAMES] || samimicraft.beastnode.net || samimicraft.enjin.com || http://youtu.be/Ns0bqH0tv9s
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.12.2013 0:55 (Roko567).
13 godina
neaktivan
offline
Minecraft

Hvala lijepa! Uzeo sm taj!

 

sad me zanima zna netko neki plug in, koji onemogucuje razbijanje gradjevina sa strane drugih igraca. Samo igracik oji je nesto napravio da moze to i razibiti=?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Minecraft
MrSapphire kaže...

Hvala lijepa! Uzeo sm taj!

 

sad me zanima zna netko neki plug in, koji onemogucuje razbijanje gradjevina sa strane drugih igraca. Samo igracik oji je nesto napravio da moze to i razibiti=?

To ti je najlakše odrediti pluginom za plotove- daš određenu veličinu zemljišta svakom igraču, a on unutar njega može raditi što god hoće.

Say hello to my little friend
10 godina
neaktivan
offline
Minecraft

zna li iko mogu li ja pokrenuti minecraft 

 

2.13GHz

768MB RAM

Club3D Radeon 9550

hdd 40gb

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
MrSapphire kaže...

Hvala lijepa! Uzeo sm taj!

 

sad me zanima zna netko neki plug in, koji onemogucuje razbijanje gradjevina sa strane drugih igraca. Samo igracik oji je nesto napravio da moze to i razibiti=?

Oprosti sto nisam prije vidio ovaj post. Plugin se zove WorldGuard a uz njega ti treba i WorldEdit

aut neca aut necare
13 godina
offline
Re: Minecraft
Mil581 kaže...

zna li iko mogu li ja pokrenuti minecraft 

 

2.13GHz

768MB RAM

Club3D Radeon 9550

hdd 40gb

Skoro pa identičnu konfu imam i ja, samo jači procesor (sudeći po gigaherzima).

Multiplayer će ti ići bez problema, no Single-Player zna zastajkivati, ne znam je li to do mog seeda.

Say hello to my little friend
11 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
Mil581 kaže...

zna li iko mogu li ja pokrenuti minecraft 

 

2.13GHz

768MB RAM

Club3D Radeon 9550

hdd 40gb

Ponekad ce te izbacivat zbog malo memorije al mogo bi igrat... Nista PvP jer ce ti lagat previse.

aut neca aut necare
10 godina
neaktivan
offline
Minecraft

moze neki cracked server koji ima puno igraca, ugl. da je balkanski i da ima dosta mini-games i ostalih zabavnih modova {#}

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Minecraft
exorc1st kaže...

moze neki cracked server koji ima puno igraca, ugl. da je balkanski i da ima dosta mini-games i ostalih zabavnih modova {#}

SarmaCraft je jedini koji znam da ima puno igrača, ali savjetujem ti da ga se kloniš jer mi owner ostavlja dojam morona svojim unbananjem onih koji ga žicaju na fejsu i OP kitovima za rankove.

Say hello to my little friend
10 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
Krunoo7 kaže...
exorc1st kaže...

moze neki cracked server koji ima puno igraca, ugl. da je balkanski i da ima dosta mini-games i ostalih zabavnih modova {#}

SarmaCraft je jedini koji znam da ima puno igrača, ali savjetujem ti da ga se kloniš jer mi owner ostavlja dojam morona svojim unbananjem onih koji ga žicaju na fejsu i OP kitovima za rankove.

spojio sam se i login,ali u onoj prostoriji Fps mi 4-5 ne mogu da vjerujem, zasto mi Minecraft laguje? i na ostalim serverima,i na singleplayer osim kad stavim superflat {#}

13 godina
offline
Re: Minecraft
exorc1st kaže...
Krunoo7 kaže...
exorc1st kaže...

spojio sam se i login,ali u onoj prostoriji Fps mi 4-5 ne mogu da vjerujem, zasto mi Minecraft laguje? i na ostalim serverima,i na singleplayer osim kad stavim superflat {#}

Ispuni Moj PC pa ćemo onda vidjeti što je problem.

Whomsoever takes this sword shall wield the power eternal.. But, as the sword remains fresh, so must power SCAR the spirit. -Frostmourne | R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
luxxxfromhell kaže...
exorc1st kaže...
Krunoo7 kaže...
exorc1st kaže...

spojio sam se i login,ali u onoj prostoriji Fps mi 4-5 ne mogu da vjerujem, zasto mi Minecraft laguje? i na ostalim serverima,i na singleplayer osim kad stavim superflat {#}

Ispuni Moj PC pa ćemo onda vidjeti što je problem.

uradio sam,,

13 godina
offline
Re: Minecraft
exorc1st kaže...
luxxxfromhell kaže...
exorc1st kaže...
Krunoo7 kaže...
exorc1st kaže...

 

Ispuni Moj PC pa ćemo onda vidjeti što je problem.

uradio sam,,

Reinstaliraj drivere od grafičke, počisti komp sa CCleanerom, updetaj javu, bilo bi dobro još barem 2 gige rama (igra je gladna za ramima i procom). Kada ovo uradiš (osim rama) javi rezultate.

Whomsoever takes this sword shall wield the power eternal.. But, as the sword remains fresh, so must power SCAR the spirit. -Frostmourne | R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
Krunoo7 kaže...
exorc1st kaže...

moze neki cracked server koji ima puno igraca, ugl. da je balkanski i da ima dosta mini-games i ostalih zabavnih modova {#}

SarmaCraft je jedini koji znam da ima puno igrača, ali savjetujem ti da ga se kloniš jer mi owner ostavlja dojam morona svojim unbananjem onih koji ga žicaju na fejsu i OP kitovima za rankove.

Kloni se SarmaCrafta osim ako imas pet godina i 20 kuna za si kupit op

 

aut neca aut necare
14 godina
offline
Minecraft

Zna tko kakav server na kojem nema gluposti tipa tisuće modova, pravila i građevina?
Znači neki koji je čist, ne mora imati ni više od 5 ljudi koji igraju na njemu.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Minecraft
EZY-E kaže...

Zna tko kakav server na kojem nema gluposti tipa tisuće modova, pravila i građevina?
Znači neki koji je čist, ne mora imati ni više od 5 ljudi koji igraju na njemu.

Hmm,ja bi htjeo da netko otvori server pa da mi s foruma zajedno igramo-možda nas 5 ili 6, samo nam treba netko ko može i zna,a server nake bude u Creativ-u s mogučio Cheatanjem i da bude pod lockom da nitko neupadne na nj-ja sam redoviti igrač :D

Strm
12 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
Strm kaže...
EZY-E kaže...

Zna tko kakav server na kojem nema gluposti tipa tisuće modova, pravila i građevina?
Znači neki koji je čist, ne mora imati ni više od 5 ljudi koji igraju na njemu.

Hmm,ja bi htjeo da netko otvori server pa da mi s foruma zajedno igramo-možda nas 5 ili 6, samo nam treba netko ko može i zna,a server nake bude u Creativ-u s mogučio Cheatanjem i da bude pod lockom da nitko neupadne na nj-ja sam redoviti igrač :D

Znamo kako je to završilo prošlih 5-6 puta {#}

Italian mobster shoots a lobster
13 godina
offline
Minecraft

kako? Ajde zbilja-ma neka nas bude i dvoje ali barem redovitih... I ja bi napravio server ali imam lokalni wifi pa nerad-napravite preko hamachija

Strm
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Minecraft

minecraft je propao. stara ekipa je nestala, sad je prosjek godina na serverima 9(vidio sam da igraju i klinci od 7 godina). 

minecraft je postao prelak, repetitivan i samo bi igrao da dođe stara ekipa i igramo neku vanillu, ali to se neće desiti.

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
Moj PC  
5 0 hvala 3
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice