Minecraft izdvojena tema

poruka: 6.706
|
čitano: 1.267.563
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Minecraft

Ajmo decki kaj igrate single player udite malo da se druzimo http://www.gametracker.com/server_info/77.111.255.212:25565/ radi super server places 6mj unaprijed da ne mislite ako krenete radit kucu da ce vam se obrisat 3tj poslje... 

 

IP Minecraft IP 77.111.255.212:25565

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Minecraft

imam jedno pitanje jel se moze mc kupit s paysafeom i ako ne moze kako se jos moze osim credit carda?

igro sam na private serverima jako je dobra igra ali vjerujem da je premium puno bolji mozes skinove i sve to

zato bih htio premium!

ibarun
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
ibarun1 kaže...

imam jedno pitanje jel se moze mc kupit s paysafeom i ako ne moze kako se jos moze osim credit carda?

igro sam na private serverima jako je dobra igra ali vjerujem da je premium puno bolji mozes skinove i sve to

zato bih htio premium!

Ne mozes preko paysafe ali mozes vrlo lako preko Kreše sa Crocrafta.

 

http://crocraft.com/index.php?topic=4434.0

1971- ∞
10 godina
neaktivan
offline
Minecraft

xD sta tocno trebam napravit sad tu :/

 

ibarun
 
0 4 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
ibarun1 kaže...

xD sta tocno trebam napravit sad tu :/

 

Pa cuj sve ti je lik objasnio... Ti njemu uplatis na racun i on ti posalje gift code. Lik je provjeren i jedan od prve ekipe hrvatske na minecraftu

 

1971- ∞
10 godina
neaktivan
offline
Minecraft

uff jbt kompicirano je kod tog kreše

 

ibarun
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.4.2014 20:30 (ibarun1).
 
0 2 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
ibarun1 kaže...

uff jbt kompicirano je kod tog kreše

 

Ako ti je komplicirano otic u Finu ili postu i popunit papiric sa podacima onda ne znam sta bi ti reko... Sta bi ti da ti netko dode doma i preda gift code?

1971- ∞
10 godina
neaktivan
offline
Minecraft

lol nebi se bunio, al sad cu ja to njemu uplatit na ziro

ibarun
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Minecraft
Ekipa jel se jos igra Minecraft mp, davnih dana sam igrao na cro craftu, no onda su to nonstop gasili te su dosli InsertRandomName Craft serveri. Jel moze preporuka boljih servera
Best countries in LoL: Poland, Brazil, Russia, Serbia, Turkey
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
Bera kaže...
Ekipa jel se jos igra Minecraft mp, davnih dana sam igrao na cro craftu, no onda su to nonstop gasili te su dosli InsertRandomName Craft serveri. Jel moze preporuka boljih servera

Mogu ti preporuciti svoj server (samimicraft) ako zelis survival/faction/creative/minigame iskustvo. Pogledaj promo video pa ga posjeti ako ti se svida.

 

Ako pak zelis vanilla iskustvo, a znas dobro graditi i igrati, prijavi se za nas Laganica vanilla server. Imamo temu tu na forumu. 

1971- ∞
10 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft

i meni to pise koji god minecraft instaliram

 

11 godina
neaktivan
offline
Minecraft

Evo ja počeo razmnožavati villagere u svojoj bazi. Planiram napraviti Iron golem farmu. Ima li tko da je to radio prije? Ima li kakva caka? Kako ih donijeti do prave pozicije? Kako ih zaštititi od zombija?

 

1971- ∞
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.4.2014 12:35 (Roko567).
 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Minecraft
Roko567 kaže...

Evo ja počeo razmnožavati villagere u svojoj bazi. Planiram napraviti Iron golem farmu. Ima li tko da je to radio prije? Ima li kakva caka? Kako ih donijeti do prave pozicije? Kako ih zaštititi od zombija?

 

Bro, imaš youtube, sve je objašnjeno

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
11 godina
offline
Minecraft

Dns sam odlucio da bi opet mogao poceti igrati i skinem i kaže mi da moram updateati graficku..a posto nema vise updateova za graficku moju onda nista. ali me muci to er prije 2-4mj. sam mogao normalno igrati.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.4.2014 18:51 (zviznemte).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Minecraft
zviznemte kaže...

Dns sam odlucio da bi opet mogao poceti igrati i skinem i kaže mi da moram updateati graficku..a posto nema vise updateova za graficku moju onda nista. ali me muci to er prije 2-4mj. sam mogao normalno igrati.

 

Reko bi da ćeš morati downgradeati drivere.

Whomsoever takes this sword shall wield the power eternal.. But, as the sword remains fresh, so must power SCAR the spirit. -Frostmourne | R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
11 godina
offline
Re: Minecraft
luxxxfromhell kaže...
zviznemte kaže...

Dns sam odlucio da bi opet mogao poceti igrati i skinem i kaže mi da moram updateati graficku..a posto nema vise updateova za graficku moju onda nista. ali me muci to er prije 2-4mj. sam mogao normalno igrati.

 

Reko bi da ćeš morati downgradeati drivere.

kako imam integriranu graf. i zasto bi trebao kad mi je na starijoj verziji radio. ne kuzim.

10 godina
neaktivan
offline
Minecraft

Treba mi Minecraft premium account ako neko moze da podeli samnom ?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
Bentrex kaže...

Treba mi Minecraft premium account ako neko moze da podeli samnom ?

Ozbiljno? A da probas izac na ulicu i derat se "Dajte mi 100 kuna, dajte mi 100 kuna!"?

Dode ti na isto.

1971- ∞
10 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft

Ma sta znam, mozda neko i da ... :P :D

11 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
Bentrex kaže...

Ma sta znam, mozda neko i da ... :P :D

Gotovo sam siguran da ti niko nece dat svoj premium akaunt... Al mozes probat sa onim hakiranim akauntovima koji su pusteni u javnost. Al' to ti nikad ne traje vise od par dana prije nego li opet promijene sifru tako da ni od tog bas koristi... Ako hoces premium, ustedi si 120 (il' koliko vec kosta) kuna i lijepo si kupi. Ako nemas kreditnu karticu, Kreso sa CroCraft foruma vrsi kupnju premiuma, vec dosta ljudi je kupilo preko njega. Samo mu uplatis na racun preko opce uplatnice i imas premium.

1971- ∞
11 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
Nvidia GTX 680 kaže...

Ajmo decki kaj igrate single player udite malo da se druzimo http://www.gametracker.com/server_info/77.111.255.212:25565/ radi super server places 6mj unaprijed da ne mislite ako krenete radit kucu da ce vam se obrisat 3tj poslje... 

 

IP Minecraft IP 77.111.255.212:25565

join ekipa {#}

11 godina
neaktivan
offline
Minecraft

Na svojem serveru radim na ogromnom projektu. Radi se Roleplay svijetu, a sve ce se odvijat u velikom gradu.
Koncept sam smislio danas. Postojat ce poslovi po gradu te distrikti za sve poslove. Npr, rudari imaju pristup rudniku, farmeri psenici, itd.

Bit ce i pluginova za žeđ, realisticni chat (cuju vas samo oni koji su blizu vas) te ce biti raznih sadrzaja po gradu za zabavu. Danas smo poceli sa izgradnjom te smo izgradili zracnu luku u kojoj cete se stvoriti kada udete u svijet.
Evo mali sneak peak.

  

1971- ∞
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Minecraft

Kanite se Samimicrafta ako Boga znate...
Uletim na server,vidim svi na creativu,i pitaju oće li itko kome biti beba,glume

porođaj...
Kao igraonica za djecu od 10 godina,a gledajući da i vlasnik nije ništa stariji i očekivano.
Preporuka dobrog PvP servera? 

Svejedno imam 100/100 internet,dobar laptop,mogu otvoriti vanilla server s basic stvarim ako netko hoće pure survival,

ovi serveri gdje se rank može kupiti i gdje igraju djeca od 10 godina mi idu na nerve. 

"A man,a woman and a yordle walk into the sun...They die,because it burns them alive.."
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.5.2014 19:12 (pandza94).
Moj PC  
0 2 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
pandza94 kaže...

Kanite se Samimicrafta ako Boga znate...
Uletim na server,vidim svi na creativu,i pitaju oće li itko kome biti beba,glume

porođaj...
Kao igraonica za djecu od 10 godina,a gledajući da i vlasnik nije ništa stariji i očekivano.
Preporuka dobrog PvP servera? 

Svejedno imam 100/100 internet,dobar laptop,mogu otvoriti vanilla server s basic stvarim ako netko hoće pure survival,

ovi serveri gdje se rank može kupiti i gdje igraju djeca od 10 godina mi idu na nerve. 

Slušaj pajdo sad ću ti reć jednu stvar. Ko prvo, ja ne mogu utjecat na to koliko ce godina imat igraci koji dolaze na server, al se trudim spriječit ta sranja mutovima i jailovima. Ako žele igrati na creativu, koji je tu tvoj problem? Imaš izabrat: survival, creative, factions, mini games. Igraj šta te volja. Imam 16 godina i neću trpit ta tvoja sranja i bezrazložno pljuvanje po serveru jer se ja preko godinu dana trudim oko tog servera i plaćam od love za koju sam crnčio preko ljeta. Zato ako ti se ne sviđa, nemoj igrat. Al nemoj mi pričat okolo o serveru ko da je sarmacraft ili neki slični isprdak. Rank se ne može kupit, al postoji nagrada za one koji doniraju 50 kuna. Ja nikad ne pitam nikoga da donira, već kad doniraju ja to nagradim.

1971- ∞
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.5.2014 21:40 (Roko567).
13 godina
offline
Minecraft

Da,jak server,svi igraju creative,glavno postignuće im je da su napravili kuću

koja ne liči na kutiju od šibice.
Nije to server,to je vrtić tbh. 

 

Svakom njegovo,no žalosno što nema nijedan normalan server na balkanskom području,svakog

drži dijete od 12 godina koje dijeli rankove ko Caritas kruh.

"A man,a woman and a yordle walk into the sun...They die,because it burns them alive.."
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.5.2014 12:58 (pandza94).
Moj PC  
0 3 hvala 0
11 godina
offline
Re: Minecraft
pandza94 kaže...

Da,jak server,svi igraju creative,glavno postignuće im je da su napravili kuću

koja ne liči na kutiju od šibice.
Nije to server,to je vrtić tbh. 

 

Svakom njegovo,no žalosno što nema nijedan normalan server na balkanskom području,svakog

drži dijete od 12 godina koje dijeli rankove ko Caritas kruh.

Ako ti nije po volji i ako te smeta šta ne otvoriš svoj server pa da vidimo dali će biti normalan. ;)

11 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
pandza94 kaže...

Da,jak server,svi igraju creative,glavno postignuće im je da su napravili kuću

koja ne liči na kutiju od šibice.
Nije to server,to je vrtić tbh. 

 

Svakom njegovo,no žalosno što nema nijedan normalan server na balkanskom području,svakog

drži dijete od 12 godina koje dijeli rankove ko Caritas kruh.

Već sam ti objasnio i kako funkcioniraju rankovi i koliko imam godina, ali i ti dalje guraš svoje. Zbog te ograničenosti i predrasuda ti ništa ne valja a tu ti ja nisam kriv. Pročitaj opet pomno moj post. Kao što je rekao kolega forumaš, otvori svoj server ako već misliš da niti jedan server ne valja. 

1971- ∞
14 godina
offline
Minecraft

Bok ljudi, kupia sam sinu minecraft (igrao je godinu dana krekiranu verziju)

i sad kako naći server? Čujem od brata u ZG da se serveri plaćaju ali da je većina besplatna.
Pa jeli možete preporučit neki naš besplatni server?

Koji mod možete preporučit za početnike?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Minecraft
KIKI3ooo kaže...

Bok ljudi, kupia sam sinu minecraft (igrao je godinu dana krekiranu verziju)

i sad kako naći server? Čujem od brata u ZG da se serveri plaćaju ali da je većina besplatna.
Pa jeli možete preporučit neki naš besplatni server?

Koji mod možete preporučit za početnike?

Plača se eventualno hosting servera. Znači da si otvori vlastiti server koji će voditi/održavati preko nekog od brojnih hostova koje nađe na internetu. Što se gotovih servera tiće, ja ne znam ni jedan koji se plača, ali ih dosta kvalitetnijih zahtjeva neku vrstu prijave preko njihovih foruma ili čega već. najlakše guglati Minecraft servere. Postoji cijeo brdo takvih popisa aktivnih servera na netu. Ići od jednog do drugog i probavati koji mu paše najviše

 

Također, možda valja istaknuti da su uglavnom premium serveri kvalitetniji od krekanih servera. Na premium servere mogu pristupati samo igrači sa original Minecraft računom, što si očito riješio sinčeku

 

Edit: Genijalan koliko jesam zaboravih reć da i na ovom forumu brdašce ljudi svako malo reklamira svoje servere tako da moglo bi se i tu pogledat. Osobno nisam već dosta dugo igrao MC online tako pojma nemam gdje valja ić

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.6.2014 12:05 (Bubily).
11 godina
neaktivan
offline
Minecraft

Za balkanske servere posjeti crocraft.com

To je hrvatska Minecraft zajednica i tamo ima dio foruma di se reklamiraju serveri. Siguran sam da ces tamo naci nesto po tvom ukusu

1971- ∞
 
1 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice