Mortal Kombat X

poruka: 60
|
čitano: 12.374
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Mortal Kombat X

Meni radi odlicno port,nemam problema s FPSom,imao sam samo na jednoj mapi koja je imala dost lightining efekata i kišu,al ovak i onak sve sam nafrljio na max pa je do toga bilo.

 

Što se ostalog tiče port je dobar,a ima i port report od TB-a na jutubu,on ima druge zamjerke (na steamov stream service) ali što se porta tiče OK je.

 

11 godina
neaktivan
offline
Mortal Kombat X

online još nije ispoliran. lagg je u nekim mečevima prisutan, vjerojatno jer spaja ljude od ko zna kud...

šteta kaj nema nooba i smokea...

Ke?!
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mortal Kombat X

Mada dobri su mi iz novog rostera pa mi nefale tolko noob i smoke. Iako bi super bilo da ih ima ...

13 godina
offline
Mortal Kombat X

jel igra netko na tipkovnici? u vezi fatality-a, stisnem esc i pišem mi za fatality: hold (neki znakić,crtić) i J, jel zna netko što je ovo prvo?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mortal Kombat X
john_ryder kaže...

jel igra netko na tipkovnici? u vezi fatality-a, stisnem esc i pišem mi za fatality: hold (neki znakić,crtić) i J, jel zna netko što je ovo prvo?

 U mene je č.

12 godina
offline
Re: Mortal Kombat X
john_ryder kaže...

jel igra netko na tipkovnici? u vezi fatality-a, stisnem esc i pišem mi za fatality: hold (neki znakić,crtić) i J, jel zna netko što je ovo prvo?

 Ja igram na tipkovnici.

 

Pa nariktaj si kontrole čovjece.

Ja sam si napravio da bdue wasd i numpad 8456,block mi je Q,use je E...radi mi sve najnormalnije.

 

A ovo za fatalitiy di ti piše hold pa jedna tipka je zapravo fast fatality,tj. easy fatality,imas par žetona jer si proso story i mozda u kriptu otkljucao,inace kad ih sve iskorisis onda moras sa kombinacijom tipaka radit fatality,po starom.

 

12 godina
offline
Mortal Kombat X

malo sam igrao..nisam oduševljen izgledom, svi likovi imaju neki bloom, u prva dve bitke story svi su neki žuti od vatre u okolini

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Mortal Kombat X

isključi bloom i blur efekt u opcijama.

 

btw, greškom sam kupio 2 keya na steamu za blue steel sub-zero pa ako netko želi skin nek mi se javi.

Ne predaj se nikad osim kad moraš!
 
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Mortal Kombat X

pokupio skin hvala apach 

 

Last bastion of real motorsport - Isle of Man TT
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Mortal Kombat X

pas mater i gorotu jebeni op lik, stalno ga biraju u online. više je broken od scorpiona. dal zna netko igrat protiv njega? onaj 4-punch potez oduzme 1/3...

Layla, you've got me on my knees.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Mortal Kombat X

skači kad radi ground stomp, a tijekom prvog udarca 4 punch-a napravi break i odmah  opleti kombo po njemu i obavezno ga sruši. on i onaj lik kaj ima klinca na leđima najsporije se ustaju, pa imaš vremena za dočekat ga sa novim komboem ili x-ray ako je pri kraju.

 

za online su jako bitni wake-up i breaker potezi, njih dobro uvježbaj.

Ne predaj se nikad osim kad moraš!
 
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Mortal Kombat X

bok svim gamerima imam jedno pitanje pa skinuo sam mortal kombat x i instalirao krenuo sam igrati i ne mogu na STORY ne znam zasto i prosao sam turtorial practise i dalje ne mogu na story zasto sto bih trebao još preči da mogu na STORY 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mortal Kombat X

Vjerojatno ako imas igru preko steama pogodio te onaj bug sa streamanjem igre (novost na steamu) ilitiga neke game opcije su ti greyed out.

Sacekaj da se dokraja skine.

 

Ako imas jogurt,što pretpostavljam da imas,skinuo si krivu verziju tj. baš taj steam rip kojem fale featuresi

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Mortal Kombat X

ja sam to skinuo preko pirat baya od CODEX ali skinut cu od RELODADE

 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mortal Kombat X
erso455 kaže...

ja sam to skinuo preko pirat baya od CODEX ali skinut cu od RELODADE

 Pa da si pročitao komentare ispod (što bi svatko trebao kada ide skidat neki release) vidio bi da ljudi imaju taj problem sa tim releaseom jer je od steam verzije koja ima problema.

Općenito Mortal Kombat je imao loš release na steamu jer su probali novi sistem itd.

 

EDUCATE YOURSELF

 

ilitiga kako bi kolege inzenjeri rekli. RTFM (Read the fcking manual)

12 godina
offline
Mortal Kombat X

Ja imam lag samo u meniju gdje se biraju likovi. In game mi je sve ok. ... Mislim da je to do igre.

U početku mi se crashala kad sam biral kontrolere al sad je ok.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Mortal Kombat X

dal se zna kad dolaze tremor i predator?

Ke?!
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Mortal Kombat X

jason izlazi 5.5. za vlasnike kombat packa, za ostale tjedan dana kasnije. za ostale likove nisu naveli datume, al vjerojatno će bit svaka 3-4 tjedna

Ne predaj se nikad osim kad moraš!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mortal Kombat X

Ima nekoga iz Kc da želi igrati?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mortal Kombat X

Ima tko da igra MKX? Da igramo zajedno, online.

 

Steam: tigerija

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.8.2015 17:25 (tigerija).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Mortal Kombat X

postovanje gameri :)

 

imam pitanje,tj treba mi par smjernica vezanih za mortal kombat x online.Ovako story sam prosao i stvarno je lijepa igra,u biti toliko dobra da ju mlatim i na mobu.

E sad problem je sto nemogu igrat online,pa ako netko moze bit ljubazan i pomoc malo oko toga.Naime rijec je o skinutom repacku od rg mechanics pa me zanima moze li se ikako osposobit za online igru.

 

unaprijed hvala

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mortal Kombat X
zagy1985 kaže...

postovanje gameri :)

 

imam pitanje,tj treba mi par smjernica vezanih za mortal kombat x online.Ovako story sam prosao i stvarno je lijepa igra,u biti toliko dobra da ju mlatim i na mobu.

E sad problem je sto nemogu igrat online,pa ako netko moze bit ljubazan i pomoc malo oko toga.Naime rijec je o skinutom repacku od rg mechanics pa me zanima moze li se ikako osposobit za online igru.

 

unaprijed hvala

 Ne.

12 godina
offline
Mortal Kombat X

jbg, ako ti je tako dobra onda je moraš kupit za MP

Thats what she said!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mortal Kombat X

Igru moš kupit za 6 eura. Ja burazu kupio i DLC ovaj zadnji košta više od igre xD.

6 eura za MKX i Kombat Pack 1.
KB 2 košta me 8 eura xD.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Mortal Kombat X

cigani. pola godine dok nismo dobili xl verziju. ne kupujem dok ne vidim jesu popravili netcode. jer ono od prošle godine je sramota. pc verzija uvijek ima manje igrača + sjeban multiplayer... a i pitanje koliko će se ljudi vratiti

What could possibly go wrong?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mortal Kombat X
Hornet_93 kaže...

cigani. pola godine dok nismo dobili xl verziju. ne kupujem dok ne vidim jesu popravili netcode. jer ono od prošle godine je sramota. pc verzija uvijek ima manje igrača + sjeban multiplayer... a i pitanje koliko će se ljudi vratiti

 Ako malo pogledaš, uvijek možeš očekivati neko sranje od WB. A netherrealm radi igre samo za konzole tako da njih baš briga.

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.10.2016 23:27 (tigerija).
13 godina
offline
Mortal Kombat X

Može mi netko objasniti što točno kupiti tj. što je najisplativije jer ima hrpa DLC-ova? Dal je ovaj XL neka posebna verzija ili je to samo patch na originalnu igru? 

 

Ako uzmem vanilla + kombat pack 1 i 2 da li dobijem sve dostupne borce ili opet ima nekih koje bi morao posebno kupiti?

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Mortal Kombat X

XL verzija sadrži org MKX, Kombat pack 1 i 2.

dobiješ sve osim goro-a, on se kupi odvojeno ili ako si napravio preorder. dobiješ i gorota u kombat pack 2

ovo ostalo su skinovi, oni mali dlc-ovi.

What could possibly go wrong?
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.10.2016 8:52 (Hornet_93).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mortal Kombat X

Ok tnx. Upiknut ću onda s nekog sajta vanillu + te packove. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Mortal Kombat X

Ne znam gdje bi ovo stavio, a neda mi se otvarati tema za MK XI zbog ovog linka.

Pa tko zeli neka potpise peticiju

 

https://www.change.org/p/anyone-make-shaggy-a-dlc-in-mortal-kombat-11

 

 

 
0 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice