Multiplayer igre single pc

poruka: 7
|
čitano: 2.607
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Multiplayer igre single pc

Dakle, zanimaju me multiplayer igre, koje se mogu igrati na jednom kompjuteru, a da nisu baš ko civilization ili heroesi, nešta šta mogu i moji prijatelji igrat :)

 

Bomberman

Worms

PES

micro machines

 

već imam, tražim nešto novo, nešto divlje :)

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Multiplayer igre single pc

Moto Gp - u split screen modu

Lego Star Wars 2 (1 nisam igrao pa ne znam) - svatko vodi jednog lika

Jazz Jackrabbit 2 - ima multiplayer mod

 

kad se još sjetim javim!

Plin je za kuhanje, dizel je za traktore, a benzin je za aute!
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.2.2009 21:24 (Joka).
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Multiplayer igre single pc

kazu da je stubbs the zombie co-op igra, al na stetu nije, probaj igrat single player ili pogledaj na youtube ja sam se upisao od smijeha dok sam igra (i naravno promijenio gace xD xD hahah)

Games playing: Left 4 Dead i GTA IV na: Processor: Intel Core 2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz (2 CPUs) RAM: 2048MB DirectX: 9.0c Video card: NVIDIA GeForce 9600 GT 512.0 MB (\__/) (='.'=) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Multiplayer igre single pc
Joka kaže...

Moto Gp - u split screen modu

Lego Star Wars 2 (1 nisam igrao pa ne znam) - svatko vodi jednog lika

Jazz Jackrabbit 2 - ima multiplayer mod

 

kad se još sjetim javim!

ove legiće sam igrao, čak su i fora, al bi radje da je običan star wars u toj vrsti gameplaya (čini mi se da to samo za konzole ima), bez onih slaganja letjelica i gluposti.

motore nisam nikad previše pušio, al si me sjetio da je colin mcrae imao splitscreen, samo neznam do kojeg djela, pa sam počeo sa drugim. Zna netko?

i tony hawka american wasteland sam našao, sam trebam doć do gamepada jer je keybord layout katastrofalan, a nemre se promjenit

ajmo, još igara nek se neko sjeti... novije... što igrivije... plizzz...
15 godina
neaktivan
offline
Multiplayer igre single pc

stvarno nemam pojma...

http://www.youtube.com/watch?v=q-oDeGmr9aA
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Multiplayer igre single pc
majkell kaže...
Joka kaže...

Moto Gp - u split screen modu

Lego Star Wars 2 (1 nisam igrao pa ne znam) - svatko vodi jednog lika

Jazz Jackrabbit 2 - ima multiplayer mod

 

kad se još sjetim javim!

ove legiće sam igrao, čak su i fora, al bi radje da je običan star wars u toj vrsti gameplaya (čini mi se da to samo za konzole ima), bez onih slaganja letjelica i gluposti.

motore nisam nikad previše pušio, al si me sjetio da je colin mcrae imao splitscreen, samo neznam do kojeg djela, pa sam počeo sa drugim. Zna netko?

i tony hawka american wasteland sam našao, sam trebam doć do gamepada jer je keybord layout katastrofalan, a nemre se promjenit

ajmo, još igara nek se neko sjeti... novije... što igrivije... plizzz...
 Star Wars Battlefront 2
Games playing: Left 4 Dead i GTA IV na: Processor: Intel Core 2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz (2 CPUs) RAM: 2048MB DirectX: 9.0c Video card: NVIDIA GeForce 9600 GT 512.0 MB (\__/) (='.'=) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Multiplayer igre single pc
Bes7 kaže...
majkell kaže...
Joka kaže...

Moto Gp - u split screen modu

Lego Star Wars 2 (1 nisam igrao pa ne znam) - svatko vodi jednog lika

Jazz Jackrabbit 2 - ima multiplayer mod

 

kad se još sjetim javim!

ove legiće sam igrao, čak su i fora, al bi radje da je običan star wars u toj vrsti gameplaya (čini mi se da to samo za konzole ima), bez onih slaganja letjelica i gluposti.

motore nisam nikad previše pušio, al si me sjetio da je colin mcrae imao splitscreen, samo neznam do kojeg djela, pa sam počeo sa drugim. Zna netko?

i tony hawka american wasteland sam našao, sam trebam doć do gamepada jer je keybord layout katastrofalan, a nemre se promjenit

ajmo, još igara nek se neko sjeti... novije... što igrivije... plizzz...
 Star Wars Battlefront 2
probat ću baš ovo, makar sam razočaran ovim novim (recimo društvenim) igrama.
sve fora igre samo za konzole izlaze, a i ove koje izlaze za pc, se načekaš i onda su obično neoptimizirane do neigrivosti.
već vidim da ću mame ponovo intalirat i uživat u punisheru, cabalu i ostalim bedastoćama.

eee, pang, to mora bit neki za pc :)

ps nadam se da neće sjebat street figter IV, kad se jednom pojavi za pc
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice