NBA 2k13

poruka: 323
|
čitano: 76.226
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
NBA 2k13

ako nekoga zanima...

 

http://www.infomark.hr/PC%20Igre/919/NBA%202K13%20PC

 

ja sam naručio danas treba stići... finally.. nakon što sam izvisio nekliko puta ovaj shop ocito radi kako treba! :D

MuWu
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.12.2012 10:13 (MujagaWudakhi).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
NBA 2k13

jel postoji neki patch za rostere?

NBA - I love this game !!
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
NBA 2k13

ljudi konacno mi stigla moja nba 2k13 igra... kupio u infomarku ... ali bed je sto nemam DVD ROM (fizicki)na kompu(nemam ga da :(   ).. mislio sam da cu moci samo ukucati key pri onoj registraciji koju sam preskako prilikom igranja HM HM verzije igre jelda... i da ce mi raditi normalno ...no, odbija se prijaviti kada pravim racun na pocetku ulazenja u igricu... danas cu napraviti na poslu image od oridjidji dvda i onda insalirati doma... cd key se nalazi na poleđini manuala onog unutar boxa jel da??

toliko sam zivcan sada da cu poludit .... hocu igrati ligu, hocu se zekat pekat...

 

MuWu
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NBA 2k13
MujagaWudakhi kaže...

ljudi konacno mi stigla moja nba 2k13 igra... kupio u infomarku ... ali bed je sto nemam DVD ROM (fizicki)na kompu(nemam ga da :(   ).. mislio sam da cu moci samo ukucati key pri onoj registraciji koju sam preskako prilikom igranja HM HM verzije igre jelda... i da ce mi raditi normalno ...no, odbija se prijaviti kada pravim racun na pocetku ulazenja u igricu... danas cu napraviti na poslu image od oridjidji dvda i onda insalirati doma... cd key se nalazi na poleđini manuala onog unutar boxa jel da??

toliko sam zivcan sada da cu poludit .... hocu igrati ligu, hocu se zekat pekat...

 

Znači, na GameCopyWorld imaš mini image za igru koji moraš skinuti. Prije toga moraš skinuti cloneDVD verziju igre (znači ne od Reloadeda i sl) i onda nakon instalacije igre samo uz pomoć Daemon Toolsa mountaš taj mini image sa GameCopyWorlda. Obavezno ga moraš mountati na SCSI tip a ne običan. To u DToolsima namjestiš sa dva klika ;) Ako još šta treba pojasniti pitaj.. 

šumski put je bio ravan.
15 godina
online
Re: NBA 2k13
to sam vec napravio sto se daemon toolsa tice i usao u igru ali brijem da imam od reloadeda ... skinem taj clonedvd pa cu probati... tnx
MuWu
15 godina
online
Re: NBA 2k13
to sam vec napravio sto se daemon toolsa tice i usao u igru ali brijem da imam od reloadeda ... skinem taj clonedvd pa cu probati... tnx
MuWu
15 godina
offline
Re: NBA 2k13
MujagaWudakhi kaže...
to sam vec napravio sto se daemon toolsa tice i usao u igru ali brijem da imam od reloadeda ... skinem taj clonedvd pa cu probati... tnx

Niš ne dobiješ s reloadedovom verzijom. Čista verzija i mini image uvijek mountan dok igraš. To ti je sva filozofija ;)

šumski put je bio ravan.
12 godina
neaktivan
offline
NBA 2k13

Može netko uplaodati svoj english.iff file? Svog sam nesto modao pa shebo i nece da pokrene igru.

When I get sad I stop Being sad and be awesome instead. True Story.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: NBA 2k13
dreammaker kaže...
MujagaWudakhi kaže...
to sam vec napravio sto se daemon toolsa tice i usao u igru ali brijem da imam od reloadeda ... skinem taj clonedvd pa cu probati... tnx

Niš ne dobiješ s reloadedovom verzijom. Čista verzija i mini image uvijek mountan dok igraš. To ti je sva filozofija ;)

ma jasno da... samo sam brijao da ce raditi..probat cu kad dodjem sa posla sve zavrsiti i vidjeti da li radi.. 

 

 

MuWu
12 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k13
donator_bubrega kaže...

Može netko uplaodati svoj english.iff file? Svog sam nesto modao pa shebo i nece da pokrene igru.

Ajde netko, stvarno mi treba ovo :/

When I get sad I stop Being sad and be awesome instead. True Story.
12 godina
neaktivan
offline
NBA 2k13

skinem igricu, instaliram i radi normalno, odnesem komp na popravak i kad se vrati instaliram igricu već par puta i ne radi mi zvuk, zašto?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
NBA 2k13

jeli izašao 1.02 patch za PC?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: NBA 2k13
android96 kaže...

skinem igricu, instaliram i radi normalno, odnesem komp na popravak i kad se vrati instaliram igricu već par puta i ne radi mi zvuk, zašto?

si probao skinut drivere za zvuk?

NBA - I love this game !!
13 godina
neaktivan
offline
NBA 2k13

http://www.balkan-gaming.net/bplforum/

 

Ak ima kog zainteresiranog za lige na ovom siteu je u tijeku prva sezona 2k13-a. Igrali smo prošle nastavke aktivno i tad nas je uvijek bilo 30. Nažalost, pošto ove godine treba org trenutačno nas je u ligi 20. Ak se tko želi priključit slobodno. Još sad možete nabavit NBA za 15-20 eura.

balkan-gaming.net - NBA, PES i FIFA online
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: NBA 2k13
eZo kaže...

http://www.balkan-gaming.net/bplforum/

 

Ak ima kog zainteresiranog za lige na ovom siteu je u tijeku prva sezona 2k13-a. Igrali smo prošle nastavke aktivno i tad nas je uvijek bilo 30. Nažalost, pošto ove godine treba org trenutačno nas je u ligi 20. Ak se tko želi priključit slobodno. Još sad možete nabavit NBA za 15-20 eura.

ja sam se "upisao" u ligu, uzeo rocketse... cekam da vam zavrsi prva sezona da krenem u drugu otpocetka normalno... odigrao sam jednu tekmu sa jednim userom i bez laga je islo sto je perfektno.. savjetujem ljudima koji su zainteresirani da kupe igru dok je tako jeftina preko neta... necete pozaliti :D.. i onda svi na balkan gaming nba2k13 ligu :D ...

MuWu
15 godina
neaktivan
offline
NBA 2k13

pozdrav! 

 

Imam u planu kupit original igru pa me zanima ako netko zna gdje se moze nabavit po povoljnoj cijeni (oko 100kn.) i sta se treba gledat oko autentičnosti, to jest dali ima veze iz koje države kupujem igru???

našao sam ovo pa me zanima dali ima veze ako je igra npr. iz indije, koreje ili britanije... dali je na istom jeziku i dali se normalno moze igrat online sa cijelim svijetom?

 

 

Skole
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
NBA 2k13

nema ti nikakve razlike, kupis za pc igru i furi.. imas na hrpi stranica cd key za kupiti... mozda trenutno i najjeftinija opcija je amazon ...

http://www.amazon.com/NBA-2K13-windows-linux-PCLinux-Unix/dp/B007MMINWQ

 

15 $

MuWu
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
NBA 2k13

Halo,prvi put igram 2k13 tj.košarkašku simulaciju.Molio bih vas da mi objasnite kako se igra pokreće igraća trći puca dodaje lopta itd.....

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: NBA 2k13

uzeo na amazonu za 10$, imao neki kupon popust od 5$ i aktivirao na steamu, sad se skida {#}

14 godina
offline
NBA 2k13

jedno pitanje u vezi my player modea,kad sam krenuo karijeru,nakon nekog vremena sam dobio ponudu od Air Jordana i Nikea,da potpisem dakle s kim cu u ''pakt'' haha,uzeo sam Nike,sad sam cak i sebi tenisice napravio,jer je u tijeku 4. sezona,al zanima me ima li mogucnosti da ce mi ovaj ugovor zavrsiti i da cu moci potpisati sa Adidasom,Converseom itd. ili sam ''osuđen'' cijelu karijeru igrati pod Nikeom??

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k13
BoobZ kaže...

uzeo na amazonu za 10$, imao neki kupon popust od 5$ i aktivirao na steamu, sad se skida {#}

jesi ti mozda ovo kupio? 

 

http://www.amazon.com/2K-Sports-41086NBA-2K131-Download/dp/B008EYQXL4/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1357682018&sr=8-1&keywords=nba+2k13+pc

 

ako jesi mi mozes napisat postupak kupnje jer vidim da se tu mora to nekako skinut pa mi nije jasno kako to ide{#}

 

Skole
12 godina
neaktivan
offline
NBA 2k13

Igram predobru utakmicu u rookie showcase i igrica mi zablokira i komp se restarta (to mi se znalo par puta dogoditi, ali nikom ništa samo sam moro utakmicu ispočetka) i upalim opet nba 2k13 i otiđem next game i počne mi all star game (ali ne rookie showcase), ugasim igricu i sad kad hocu igrat sljedeću utakmicu počene mi sljedeća poslije all star weekenda.

 

pa me sad zanima jeli postoji ikakav način da se vratim par utakmica unatrag?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
NBA 2k13

Koliko znam jedina nada ti je ako si imao save u tom periodu gdje zelis da se vratis. U tom slucaju samo ucitaj taj save i nastavit ces tamo gdje ti je sacuvano. No ako ti je na autosave namjesteno, sumnjam da ces moci postici to sto zelis. Sretno !

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.1.2013 20:21 (Darkmage23).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
NBA 2k13

zna li netko,kad se dobije prilika za druge svoje patike??dobio sam jedne bio,odigrao playoff,sljedecu sezonu i sad pocela jos jedna,al i dalje sam na tim jednim :D

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
NBA 2k13

cijelo vrijeme od poletka karijere mogu dunkat s mojim athletic sg i sad zadnjih 5 ili više ne mogu niti u utakmici niti na treningu, ZAŠTO?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: NBA 2k13
android96 kaže...

cijelo vrijeme od poletka karijere mogu dunkat s mojim athletic sg i sad zadnjih 5 ili više ne mogu niti u utakmici niti na treningu, ZAŠTO?

Mislim da je ozljeda u pitanju...Dogodilo mi se nešto slično u 2K12, igrač mi je bio ozljeđen pa nisam mogao raditi sve dunkove nego samo neke.

“Courage is being scared to death but saddling up anyway.” -John Wayne
12 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k13
Promster kaže...
android96 kaže...

cijelo vrijeme od poletka karijere mogu dunkat s mojim athletic sg i sad zadnjih 5 ili više ne mogu niti u utakmici niti na treningu, ZAŠTO?

Mislim da je ozljeda u pitanju...Dogodilo mi se nešto slično u 2K12, igrač mi je bio ozljeđen pa nisam mogao raditi sve dunkove nego samo neke.

 

ne nije mi ozljeđen

 

14 godina
offline
NBA 2k13

Igrali tko MyCarrer ? Što znači kod potpisivanja ugovora TEAM OPTION ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: NBA 2k13
Reedy kaže...

Igrali tko MyCarrer ? Što znači kod potpisivanja ugovora TEAM OPTION ?

 

Znači da po isteku ugovora ekipa odlučuje hoće li te zadržati još jednu ili dvije godine (ima i 2yr Team) po dogovorenoj cijeni pri potpisu ugovora ili će te otkantat ili će potpisat novi ugovor s tobom. Mislim da ako su u pitanju team opcije da ne može doći do stvaranja novog ugovora sve do godine kada se gleda team opcija

Dinamo Zagreb
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice