Operation Flashpoint: Red River

poruka: 48
|
čitano: 11.359
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
odjavljen
offline
Operation Flashpoint: Red River

Operation Flashpoint, jedna od najboljih vojnih simulatora na PC-u te sve u svemu jedna od boljih FPS igara dobiva još jedan nastavak.

Riječ je o nastavku prilično lošeg i razočaravajućeg Dragon Risinga, a ovaj se odaziva na ime Red River. Prema najavama Codemastersa, igra izlazi za sve tri platforme (odmah u startu daje do znanja da to neće biti pravi simulator) PC, XBOX 360, PS3. Također, najavljuju puno čvršću i konkretniju kampanju, no najave su jedno a stvarnost drugo. Igra izlazi 2011. godine.

 

Očekivanja?

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [ZETOR Black Edition-SADA SA NOVIM GEFUFNAMA]
Moj PC  
2 0 hvala 3
16 godina
offline
Operation Flashpoint: Red River

Očekujem puno slobode (u Dragon Risingu se nije moglo uću sva vozila) kao što toga ima u Arma serijalu. Sve drugo je bilo korektno, neka još porade na AI u MP učine zabavniji i smanje lag.

Lako je čovjeka sprdati, al aj mu daj 100kn BC2 ingame: Dorjan_CRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Operation Flashpoint: Red River

Aj konačno - OF je barem dorađen i fino ispoliran za razliku od neoptimizirane arme.

 

Dobra vijest.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=JRLl2yVrJzE
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Operation Flashpoint: Red River
PureEntity kaže...

Aj konačno - OF je barem dorađen i fino ispoliran za razliku od neoptimizirane arme.

 

Dobra vijest.

 

 

Ali izgleda barem duplo lošije, u smislu textura i objekata pogotovo.

We are nothing but the stones to pave the way...
14 godina
odjavljen
offline
RE: Operation Flashpoint: Red River
PureEntity kaže...

Aj konačno - OF je barem dorađen i fino ispoliran za razliku od neoptimizirane arme.

 

Dobra vijest.

 

 

  Uff sad si baš izjavio totalno netočnu izjavu.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [ZETOR Black Edition-SADA SA NOVIM GEFUFNAMA] Fake_Alert se neslaze s ovim postom.
16 godina
offline
RE: Operation Flashpoint: Red River
PureEntity kaže...

Aj konačno - OF je barem dorađen i fino ispoliran za razliku od neoptimizirane arme.

 

Dobra vijest.

 

 

Arma se sasvim solidno može igrati i na starijim računalim, ali naravano uz rezanje detalja i rezolucije. Meni Armory mod igre na medium postavkama grafike doseže 70 fps-a.

 

 

Lako je čovjeka sprdati, al aj mu daj 100kn BC2 ingame: Dorjan_CRO
15 godina
neaktivan
offline
Operation Flashpoint: Red River

Zaboravite, ja sam nepopravljivi hater - nema smisla da kvarim i ovu temu, samo nastavite dalje - dont mind me :)

http://www.youtube.com/watch?v=JRLl2yVrJzE
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: Operation Flashpoint: Red River
PureEntity kaže...

Zaboravite, ja sam nepopravljivi hater - nema smisla da kvarim i ovu temu, samo nastavite dalje - dont mind me :)

  100X je gori bio originali OPF, Bohemia se popravila bitno u Arma-ma s obzirom kakvo je stanje bilo u prvom OPF. Trza i na GTX 260.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [ZETOR Black Edition-SADA SA NOVIM GEFUFNAMA] Fake_Alert se neslaze s ovim postom.
14 godina
odjavljen
offline
Operation Flashpoint: Red River

Evo malo novosti o igri.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [One to all Units Let's toast us some russians ]
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Operation Flashpoint: Red River

Možda će ovaj put napraviti bolji sp ali veliko je razoćarenje što cijeli mp se bazira na coop i uopće nerazmišljaju staviti pvp.

 

16 godina
offline
Operation Flashpoint: Red River

Codemasters se počel igrati Napoleona Cool

Ak znate na kaj mislim

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Operation Flashpoint: Red River

Dedicated serveri i klasično napucavanje. SAMO TO je falilo DR-u.

Prodajem STEAM account s 14 igara. PM
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Operation Flashpoint: Red River

Falilo je njemu još puno drugih stvari... Sama kampanja dizajnom u startu je bila prosječna, dosadna, i svakakva samo ne raznovrsna. Glupa priča, No DD servera, dizajn kampanje i level dizajn, fizika letjelica, vozila, tenkova, broj lejelica/vozila, oruzja, ma u kratko za vojni simulator mu fali sve. Dobili smo jedan prosječan taktički shooter, koji se ipak na kraju nemoze usporediti sa Armom, niti zvati vojnim simulatorom.

 

Za Red River je glavni cilj da priča bude držala vodu i da ima više zanimljivih međuscena, misija u kojima upravljamo moćnim tenkovima, helikopterima, dedicated serveri i dobar MP, i da igra ne blješti ko božićno drvce u ponoć.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [One to all Units Let's toast us some russians ]
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Operation Flashpoint: Red River
ありがとうございます /// http://asukaanime.weebly.com/uploads/4/1/1/8/4118513/downloads.txt
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Operation Flashpoint: Red River

Nije mi ajsno zašto se taj dio zove Ofp, pa to više nema veze sa tom igrom, prvi Ofp je hebeni master piece i onda oni naprave kao nastavak, a dobijemo neko konzolasko sr*nje koje nema veze sa vezom, CoD sa vecim mapama...igrao sam dvojku neko vrijeme preko neta i to je zivi ocaj

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Operation Flashpoint: Red River

Evo ovo se čeka.

 

Nadam se da se Ego opametia pa će ovaj put napravit nešto realnije.

a da i ja nešto napišen :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Operation Flashpoint: Red River

Ovakvu atmosferu najviše volim? Jedino da nakon toliko nadanja o igri neće ispast nešto ka Dragon Rising.

a da i ja nešto napišen :D
14 godina
odjavljen
offline
RE: Operation Flashpoint: Red River
xG4M3 kaže...

Nije mi ajsno zašto se taj dio zove Ofp, pa to više nema veze sa tom igrom, prvi Ofp je hebeni master piece i onda oni naprave kao nastavak, a dobijemo neko konzolasko sr*nje koje nema veze sa vezom, CoD sa vecim mapama...igrao sam dvojku neko vrijeme preko neta i to je zivi ocaj

  Upravo to.

 

Meni se ni slike nesvidaju, opet izgleda prezuto, definitivno nemam ocekivanja od igre. Al evo slike da ubacim ovdje.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [One to all Units Let's toast us some russians - By James Gastovski ]
13 godina
neaktivan
offline
Operation Flashpoint: Red River

Interni Codemastersov studio uvjeren je da je novi dinamičniji smjer razvoja popularnog taktičko-pucačkog serijala Operation Flashpoint najbolja opcija za igru i njezine fanove. Stare i nove. Tako će izvršni producent igre Adam Parsons reći kako će nam Red River najuvjerljivije do sada dočarati kako je to biti marinac.

 

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.1.2011 23:31 (_CR7_).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Operation Flashpoint: Red River

Jeli za ovu igru trebam imati Dragon Rising?

by Cerina
15 godina
moderator
offline
Re: Operation Flashpoint: Red River
Cerina15 kaže...

Jeli za ovu igru trebam imati Dragon Rising?

Netrebaš.

سمندری ڈاکو
16 godina
protjeran
offline
Operation Flashpoint: Red River

Evo prešao sam 6 misija...ugodno iznenađen, kampanja je dobro odrađena, misije ogromne i dugačke. Samo dosad sam vozio tek humveeja, di su tenkovi? I onaj general šta nas uvodi u misije ima očajan voice acting.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Operation Flashpoint: Red River
Prince-Artas kaže...

Evo prešao sam 6 misija...

6. misija, di triba poslat onaj JDAM airstrike??

HOĆU NOVI NICK!
16 godina
protjeran
offline
Operation Flashpoint: Red River

Al ti ne pokazuje marker? Uglavnom ima jedna baza gdje su smještene oklopne jedinice. Probaj sa dvogledom pronaći tu bazu, vozila će ti biti istaknuta ako gledaš sa dvogledom. Ja ga osobno nisam iskoristio jer bi tada diga sve kineze na noge, bar je tako Knox rekao.

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Operation Flashpoint: Red River

Kolko bi ja fpsova mogao imat.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Operation Flashpoint: Red River

jel treba imat Dragon Rising instaliran?

smc
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Operation Flashpoint: Red River

ne

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
moderator
offline
Operation Flashpoint: Red River

Jack Sparrow(kuky) i ja(CO-OP)

سمندری ڈاکو
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Operation Flashpoint: Red River

Da li je netko nabacio multiplayer i kakvi su dojmovi?

Rats in a Cream Sauce, Rat Flambe, Rat Necrom with Bonemeal Gravy, Deep-Fried Rat, Lemon Rat and Wild Rice, Rat Ragu with Powdered Deer Penis
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Operation Flashpoint: Red River

Sta nitko ovo ne igra? kakvi su dojmovi? Ja si premisljam o kupovini. Moze netko mali osvrt dati. Pogotovo na multi.

http://tridizajn.com/index.php
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice