Overlord 2

poruka: 62
|
čitano: 10.681
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Overlord 2

Konacno nam stize drugi deo cuvenog rpg hita od pre 2 godine,a to je OVERLORD 2!

 

Pod dirigentskom palicom Triumph Studia i Codemastersa,ovog meseca nam stize nastavak  akciono-fantazijskog rpg-a  koji je zadivio ljude originalnoscu i zdravim humorom.

 

Prica se nastavlja na kraj prvog dela,ali u novoj eri kada je posle smrti Overlorda preziveo njegov sin kojim upravljate u drugom delu protiv novih sila mraka.On mora ispuniti unapred zacrtanu sudbinu i zauvek doneti mir vasem novom domu-ogromnom stalaktitu koji se formirao iznad lave.Posebno raduje unapredjenje kontrolne seme i raznovrsnost protivnika.Minioni ce biti znatno responzivniji,poboljsan im je AI u borbi,a imaju i svoje podanike sto otvara brojne takticke manipulacije.Ima ih cetiri vrste(smedji,crveni,plavi i zeleni),sa posebnim mocima,a svaka rasa moze jahati na razlicitim kreaturama(salamanderi,paukovi...)

 

Dalje,ispravljena je glavna zamerka vezana ne preveliku zlocudnost glavnog lika,a i proyivnike ne morate odmah lisiti zivota,vec ih mozete baciti u tamnice,i kasnije ih regrutovati u svoje redove.Unapredjenje su doziveli i bossovi(epski okrsaji) kao i sama prica koja ima dublje znacenje od prethodnika

 

Za grafiku ce biti zaduzen veoma modifikovani endzin iz prve igre,teksture visoke rezolucije i impresivni specijalni efekti.

 

Igra izlazi za PC i konzole 26.juna

 

 

 

 

 

Izasao je demo,mozete ga skinuti odavde :

 

 http://games.softpedia.com/get/Games-Demo/Overlord-2-Demo.shtml

 

 

Javljajte utiske?

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Overlord 2

Volio sam Overlord 1.. Stvarno super igra. Humor vrhunski, minioni fakaju ovce, ubijaš nevine ljude... savršeno. Jedva čekam drugi dio. Prema najavama bi mogo biti jako dobar.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Overlord 2

Napokon, jedva čekam jedinica je bila odlična.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Overlord 2

Meni je jedinica bila solidna. Ispočetka jako dobro i zabavno, a poslije mi je to postajalo sve dosadnije. Ali uglavnom, dosta dobra igra. A po najavi izgleda da dvojka nece puno odskakati od originala.

Za sve koji prate (i vole) Prison Break: http://www.prisonbreaker.bloger.hr/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Overlord 2

jedinica je jako dobra no problem je u tome sto se u vecini slucajeva sve ponavlja...tj mislim da prolazim istu misiju svaki put

grafika je dobra igrivost takodjer jedino su zamjerke na neke sitne bugove [originalna igrica]

nadam se da  ce drugi dio ipak imati malo mastovitiju pricu

Svaki sat ranjava, zadniji ubija!
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.6.2009 22:13 (Maxy).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Overlord 2

MA igra je otkačena do bola .

Prvi nastavak m iej bui super samo kaj su mi kasnije misije bile malo zamorne .

A minioni su  superrrrrrrrrrrrrrrrrr.

A dobro mi je  i kaj se minoni žrtvuju u onoj peči za tvoje moči i oružje ....

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Overlord 2

Sada ima i snega mada mnogi likovi iz prvo dela su tu.Dobri su oni sto prave pivoOsmijehGrafika izgleda isto ali videcemo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Overlord 2

OMG ! jedva cekam dvojku proigro sam prvi dio 6 puta i nastavak 6 puta i super je mogu samo preporuciti jedino mapa nedostaje koju su dodali u dvojci Smijeh.

Samo mi se u jedici nije svidjelo jer si morao uvjek birati između dobra i zla a OVERLORD bi tebao biti uvjek zao .

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.6.2009 12:50 (Unreal22).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Overlord 2

I ja jedva čekam. Navodno izlazi 23.6. Igrao sam malo demo i ima nekih novosti...

Predobra igra...

Bit će!
16 godina
offline
Overlord 2

Overlord 1. ne videno razocarenje od toliko dobre ideje napraviti toliko jednolicnu igru i danas ne mogu vjerovati. One minione je retardirani debil smislja, nes ti fore ovi kroz otrov ovi kroz vatru ovi kroz vodu a svi skupa skupina debila. Da nisu mogli neke jedinice po uzoru na dungeon keepera koje su stvarno jake i zle a ne ove uzase dosadne na koje moras vise paziti nego na sebe. Od drugog dijela ako nisu radikalno promijenili koncept ne ocekujem nista nego jednolicnost i dosadu.

 
0 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Overlord 2

meni se cini da ce biti zahtjevan jako.

mp14
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Overlord 2

Pa ne znam baš. Meni radio demo normalno na max. postavkama.

Bit će!
15 godina
offline
RE: Overlord 2

Samo da napomenem da je igra izašla...

Znate svi na šta mislim...Smijeh

Bit će!
15 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Overlord 2

Da za demo je toliko potrebno, a za ful igru će sigurno biti više...

Inače full igra je 3.5 Gb

Bit će!
14 godina
neaktivan
offline
Overlord 2

full igra je 5 giga. i igra je predobra.

Imam žutih ko Šimunić :D
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Overlord 2

Da i ja napišem komentar.

Ovaj novi nastavak je fanumenalan.Igra je zadržala stari način igranja,doslovno kopija starog,ali ako vam je prvi dio bil dobar onda će i ovaj.

Dobro nije čista kopija ima dodano nekih novih mogučnosti,ali je i dalje zarazna ko prije.

PreporukaNamigiva

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Overlord 2

evo sad je ˝nabaljam˝ i nadam se da me nece razocarati jer mi je prvi dio odličan

Bolje ispasti budala nego iz vlaka!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Overlord 2

El moze tko stavit zahtjeve i pls. pogledajte pod moj pc dali bi ja mogao igrat

mp14
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Overlord 2

Minimum Specifications:

- Windows XP SP2 / Vista SP 1
- DirectX 9.0c
- CPU: Pentium D 3.4GHz or AMD Equivalent
- 1GB RAM
- Graphics Card: GeForce 6800+ / Radeon X1800XT
- DirectX 9 Compatible Sound Card
- 5 Gb Hard Drive Space
- 2x DVD-ROM Drive

po ovome neverujem ali ja sam prvi deo igrao na konfi slicnoj kao tvoja a ovaj nije mnogo razlicit od prvog koliko sam video na kratko

14 godina
neaktivan
offline
Overlord 2

onda nista od toga ipak hvala i ja sam igrao prvi dio super jos da mogu drugi ali moram cekat novi pc

mp14
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Overlord 2

Imam pitanje u vezi igre ali orginala; dal su povezani 1. djel i ovaj 2.?

Naime, nabavil sam dvojku al neću isprobavati upravo zbog te sumnje u povezanost...

Meni se čini da nisu, no pošto nisam igral pitam vas.

 

Drugo pitanje je u vezi grafike, čujem da navodno korisnici Ati kartica imaju problema s igrom, jel to istina?

I treće, posljednje pitanje; dal bi to meni išlo na "finim" high postavkama (gledaj moj komp)?

 

Bacite malo vlastitih skrinova i komentara vi koji igrate...

Igra mi izgleda vrijedna spomena i alternative The Last Remnanta dok ga se zadovoljim

"You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one." -Mihail Talj
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Overlord 2

Evo upravo sam ju odigrao i stvarno sam uživao...Predobra igra!

Bit će!
16 godina
neaktivan
offline
Overlord 2

Nakon prelaska igre moram reći da mi je ostao dobar dojam.Čak nakon svega mogu reći da mi je ovaj nastavak bolji od originala baš zbog novih mogučnosti.

 

Armor,pogledaj pod moj PC,meni radi na rezoluciji 1680*1050 sve na max i nije bilo niti jenog trzaja.Ovaj nastavak ti nije direktno povezan sa prvim djelom,(spoiler) javi se na kraju ljubavnca od overlorda sa prvog djela,ali nema nikakvi utjecaj na igru,niti ti imaš nekaj sa njom,samo ti nekaj govori.

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.6.2009 2:00 (toma).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Overlord 2

Evo, za kratko ću pratiti ovu temu dok mi fanovi pojasne stvari.  A imam pitanja. Ne zezam se niti provociram, stvarno me zanima.

 

Igrao sam prvi Overlord do nekih 25% i nikako da se "navučem", obrisao sam. Moje zamjerke su:

 

1) naglašena linearnost

2) glavni lik izgleda bolesno dobro, a ne sudjeluje mnogo kao razbijač (tu i tamo, a kad se sukobi osobno dobije po zubima kao pussy), uglavnom djeluje kao vođa (zbog takvog armora bi neki u MMO igrama ostali bez braka i neprospavanih noći, samo da ga se domognu u raidovima, i da im lik izgleda tako)

3) evil glavni lik se bori protiv zla?! (zamjerka - ograničeno iživljavanje, jer negdje njegovo zlo djelovanje igra jako ograničava i upozorava)

 

Prvi mi se dio svidio kao protu-tema bajkovitim LOTR herojima (gotovo kao da je lik Sauron), ali je ograničeno, vrlo.

 

Stavio sam sad drugi dio, da vidim koliko su ga "pustili s lanca" da bude zao, ali mi se po prvih pola sata igranja pričinjava da je to ona ista "banana" kao i u prvom dijelu - linearnost (idi do one točke na mini-mapi, usput razbij ovcu ili sanduke, zapali raketu), nema tu nikakvog RPGa niti zla, nikakav "Sauron" nije "pušten s lanca" da od svijeta pravi kaos i pretvara ga u "mjesečevu površinu" svojim razornim moćima.

 

Dakle, bez trolanja, iskreno me zanima u čemu je moć tog Overlorda (i kao igre prvenstveno), osim simpatičnih likova, zezancije, itd.?

 

Hvala

 

PS. ako dobijem kakve normalne odgovore, pomogli mi ili ne pomogli, neću više smetati niti pratiti ovaj thread. Thnx

 

Satan has been the best friend the church has ever had, as he has kept it in business all these years.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Overlord 2
Zar u igri nisi ultimativno zlo koje pali kuće, pljačka štale, siluje krave, ubija žene i djecu...?
Kako si opisao, osim izgleda, kao da je glavni junak Petar Pan crne boje?!
Hrvatska je oligarhijska partitokracija s primjesama patokracije.
15 godina
protjeran
offline
Overlord 2

igra je za publiku 8-16 godina...

zato nema krvoprolica kojeg ste svi zeljni...

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Overlord 2
Sranje. XD
Hrvatska je oligarhijska partitokracija s primjesama patokracije.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Overlord 2
naxeem kaže...
Zar u igri nisi ultimativno zlo koje pali kuće, pljačka štale, siluje krave, ubija žene i djecu...?
Kako si opisao, osim izgleda, kao da je glavni junak Petar Pan crne boje?!

 

Ma, LOLčina, trebaš vidjeti...

 

U prvom dijelu sam još i bio sretan kad sam naišao na protivnike koji su poput hobbita a Overlord ih gazi i njihova staništa, ali dosadi sve to budući da možeš razbijati samo sanduke, bundeve, ograde, poneke kolibe, kao i ubijati ovce i ostalu živu čeljad, ali bez krvi i sve nekako veselo, ponekad zapališ žitno polje.

 

A glavni lik je "mrak" dizajniran, šta bih dao da s takvim mogu harati po nekim MMO svjetovima... ili bar u običnim RPG igrama. Ali je ovdje pravi pussy. Naglasak je na tome kako taktizira u borbi zapovjedajući minionima raznih sposobnosti, i poneki put opališ "Space" tipku da tvoj Overlord udari sjekirom ili nečim, ako mu netko dođe blizu, ali i to je pussy, vrlo.

 

Ali, jbg... da, dobro kažu, za djecu je ta igra, šteta... Zabavne su duhovite provale tih miniona, poneke duhovite fore u igri, itd. Zato i pitam "stručnjake" da mi daju još argumenata i da se "navučem" te malo tako zabavim ako nađem smisao u tome.

 

 

Satan has been the best friend the church has ever had, as he has kept it in business all these years.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Overlord 2

I ja sam jučer probao cca. sat vremena ali sam ostao razočaran. Od razaranja i "evil stuff" vidio sam samo blijede naznake.

Lik je do jaja dizajniran...ali da "vrhovno zlo" sa onolikim oružjem nije u stanju 1-shotati ni običnog tuljana nikako mi nije jasno.

Možda se stvar popravi u kasnijem dijelu igre ali nekako sumnjam u to...

 

Iz istih razloga nisam ni prvi dio odigrao do kraja...a sve mi se čini da ni drugi neće bolje proći.

 

Više sam razaranja mogao napraviti u space invadersimaMršti se.. :P

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice