Path of Exile

poruka: 854
|
čitano: 201.823
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: Path of Exile
Paolo2612 kaže...

Počeo igrati - witch 3lvl (ako netko želi može me dodati - paolo2612) može li mi netko pojasniti par stvari?

 

Kako razbiti iteme u inventory-u na dijelove?

Ako se ne može nego se mora prodavati u gradu - gdje nabaviti town portal scroll?

Kada imaš više gemova koji skupljaju exp. da li se exp dijeli međusobno među njima ili gemovi napreduju jednako bez obzira da li ih imaš 10 ili jedan u opremi?

 

Itemi se se razbijaju nego prodaju trgovcima u gradu(preporuka, plave prodavati, žute i bolje indetificirati i prodavati). Valuta nije zlato ili nešto tako nego fragmenti i korisne stvarčice zvane orbovi (fragmenti postaju orbovi kad se stackaju, na svakom imaš opis što postaje).

Town scroll portal ti je možda i nepotreban u početku, ali ako želiš kupiti imaš kod trgovca u gradu, 7 Scroll of wisdoma, kad malo dalje dođeš često padaju od mobova tako da nemoj trošiti Wisdome.

Ovo zadnje ti ne bih znao točno i precizno odgovoriti, no mislim da nema veze koliko imaš, osobno imam sve slotove popunjene gemovima i nisam primjetio opadanje u brzini levelanja (osim standarnog, što je veći to više treba). Na kraju, ipak ne možeš razviti gem previše ako nisi i sam razvijen (kao witch brzo dođem do ograničenja za razvijanje zelenih i crvenih gemova koji traže visok DEX i Strength jer sam fokusiran na INT)

Please state the nature of the tehnical emer... oh, it's you. Have you tried turning it off and on again?
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.1.2013 14:42 (xhopeon).
12 godina
offline
Path of Exile

Zna previse lagati ova igra i vec me je izbacilo dva puta

Darko
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Path of Exile
DarkoKwon kaže...

Zna previse lagati ova igra i vec me je izbacilo dva puta

To je do tvoje veze, meni radi savršeno .

Meni igra djeluje kao klon između D2 i D3 .To je moje subjektivno mišljenje jer sam igru tek počeo , D2 nisam igrao 10-ak godina a D3 je dosadan.

Uglavno, dati ću joj šansu.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Path of Exile

Meni je ping u igri oko 40-50 stalno..FPS mi je na 60 konstantno...tako da laga kod mene nije bilo..a to da server crasha...to je bilo jucer par puta, odnoso 2 puta, nakon toga su stavili fix i odonda nije server pao...

FIFA 13 FUT Team: http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#gEex0KsOnIHku:pc
12 godina
protjeran
offline
Re: Path of Exile
ak bude barem na nivou titan guesta bit ce super,al po videnom na youtubeu zali boze...kao i svi ostali polu rpg-ovi kojih ima na tone...al vidit cemo kad izade gotov proizvod, al daj boze jer se nisam posteno nakliko jos od diabla2:)
Rasturam na Intel Core™ i7-920 @ 3.8Ghz + ArticCooling Freezer 13 + MSI Gtx660 OC Power Edition TwinFrozr 3 2Gb 1200/1650mhz..
15 godina
offline
Re: Path of Exile
Stjepanj kaže...
ak bude barem na nivou titan guesta bit ce super,al po videnom na youtubeu zali boze...kao i svi ostali polu rpg-ovi kojih ima na tone...al vidit cemo kad izade gotov proizvod, al daj boze jer se nisam posteno nakliko jos od diabla2:)

Titan Quest mu nije ni do koljena. Ja ne znam šta ti gledaš na youtube-u. Probaj pa vidi. Daleko najkompleksniji ARPG do sada.

(Titan Quest nije uopće loš da se razumijemo.)

13 godina
offline
Re: Path of Exile
Stjepanj kaže...
ak bude barem na nivou titan guesta bit ce super,al po videnom na youtubeu zali boze...kao i svi ostali polu rpg-ovi kojih ima na tone...al vidit cemo kad izade gotov proizvod, al daj boze jer se nisam posteno nakliko jos od diabla2:)

Već je bolje od Diablo 3 i Titan Quest skupa.

 

Bolje čak i od Diablo II.

14 godina
offline
Re: Path of Exile
tigerija kaže...
Stjepanj kaže...
ak bude barem na nivou titan guesta bit ce super,al po videnom na youtubeu zali boze...kao i svi ostali polu rpg-ovi kojih ima na tone...al vidit cemo kad izade gotov proizvod, al daj boze jer se nisam posteno nakliko jos od diabla2:)

Već je bolje od Diablo 3 i Titan Quest skupa.

 

Bolje čak i od Diablo II.

Igra je odlična zasad, ali kao i diablo 3 te konkurencija pokazat će se koliko je dobra za jedno mjesec dva kada većina igrača rasturi sadržaj,sve aktove i end game. Onda će se realno pokazati koliko se može mjeriti sa recimo diablo 2. 

 

Što se tiče prednosti najveća je što nema novca u samoj ekonomiji, odnosno privlačenja botera neće biti u toj mjeri kao u diablo nastavcima. Mislim da je to čak najveća prednost osim što je igra kvalitetna i besplatna.

13 godina
offline
Path of Exile

Ima tko da hoće igrati zajedno? Meni solo dosadno.

 

 

tigerija

 

lvl 9 sam

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Path of Exile
thechosenfreak kaže...
tigerija kaže...
Stjepanj kaže...
ak bude barem na nivou titan guesta bit ce super,al po videnom na youtubeu zali boze...kao i svi ostali polu rpg-ovi kojih ima na tone...al vidit cemo kad izade gotov proizvod, al daj boze jer se nisam posteno nakliko jos od diabla2:)

Već je bolje od Diablo 3 i Titan Quest skupa.

 

Bolje čak i od Diablo II.

Igra je odlična zasad, ali kao i diablo 3 te konkurencija pokazat će se koliko je dobra za jedno mjesec dva kada većina igrača rasturi sadržaj,sve aktove i end game. Onda će se realno pokazati koliko se može mjeriti sa recimo diablo 2. 

 

Što se tiče prednosti najveća je što nema novca u samoj ekonomiji, odnosno privlačenja botera neće biti u toj mjeri kao u diablo nastavcima. Mislim da je to čak najveća prednost osim što je igra kvalitetna i besplatna.

Igra nije još izašla i ovo je otvorena beta tek. Biti će još više sadržaja kada igra izađe, a i tada se ne prestaje s radom na igri nego nastavljaju dodavati nove sadržaje. A što se tiće end game on se sastojao od igranja random mapa koje se moglo dodatno modificirati orbovima da budu veće, daju veći loot, teže protivnike itd. Osm toga tu su i različiti ladderi te tjedna natjecanja.

 

 I jedan veliki plus je što ovdje ako vam lik pogine na HC prebacuje se u default ligu i tamo možete nastaviti igrati. Znači ne gubite uloženo vrjeme u levelanje i skupljanje itema jer nema permadeth kao u npr Diablo 3.

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.1.2013 21:40 (Hummer).
14 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

Samo mi nije jasno odakle im kapital za napraviti ovo.. ako je uistinu F2P a ne P2W.

Kozmetičke mikro-transakcije ne donose baš neku zaradu.

 

Ono, tražim dlaku.

Yaaay, tri godine gubljenja vremena ovdje.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Path of Exile

Ne znam meni igra ne lezi bas mnogo, pogotovo ona mapa iz diabla II. Previse je repetivna, ubij ovo ubij ono, grind, jednostavno mi ne lezi i jos solo igram pa se jos vise umorim.

Darko
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Path of Exile
forzzuk kaže...

Kozmetičke mikro-transakcije ne donose baš neku zaradu.

 

Iz današnje vijesti sa pathofexile.com:

 

"in the Closed Beta we crowdfunded a total of around US$2.5m over 35 weeks"

 

Toliko para su skupili upravo zato što ekipa podupire njihov čvrsti anti-P2W stav.

11 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

Ima tko mozda neke 'tips' ko igra duze od closed bete? Igro sam samo par sati i doso do zadnjeg bossa Acta 1 i bome sam se namucio sa rangerom :D

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Path of Exile
Zaara kaže...

Ima tko mozda neke 'tips' ko igra duze od closed bete? Igro sam samo par sati i doso do zadnjeg bossa Acta 1 i bome sam se namucio sa rangerom :D

Ja prvi puta igram (od open beta). Ranger. Pwnam sve :P. Rijetko umirem. Par puta samo umro slučajno. Ono Few times. :P

 

Nemam ti nekih tipsa kad nisam niti ja siguran.

 

Ali znam da su resistovi korisni. I dosta HP-a . Makar ja nejdem na to.

 

Armor ti ne znači puno protiv onih koji imaju visok dmg. HP ti ja mislim smanjuje stun duration protiv onih sa visokim dmg.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Path of Exile
forzzuk kaže...

Samo mi nije jasno odakle im kapital za napraviti ovo.. ako je uistinu F2P a ne P2W.

Kozmetičke mikro-transakcije ne donose baš neku zaradu.

 

Ono, tražim dlaku.

dok nije bila open beta. key se mogao kupiti za 50 200 500 i 1000 dolara ja mislim. Za 50 bi dobio key a za ovo ostalo jos nesto ja mislim i cd i majice i tako. tako da je vecina ljudi uplacivala i po 1000 dolara i sve su ulozili na razvoj igre jel igre se ljudima svidjela nije p2w nema aukcije igra vrhunac meni.

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Path of Exile
buterino kaže...
forzzuk kaže...

Samo mi nije jasno odakle im kapital za napraviti ovo.. ako je uistinu F2P a ne P2W.

Kozmetičke mikro-transakcije ne donose baš neku zaradu.

 

Ono, tražim dlaku.

dok nije bila open beta. key se mogao kupiti za 50 200 500 i 1000 dolara ja mislim. Za 50 bi dobio key a za ovo ostalo jos nesto ja mislim i cd i majice i tako. tako da je vecina ljudi uplacivala i po 1000 dolara i sve su ulozili na razvoj igre jel igre se ljudima svidjela nije p2w nema aukcije igra vrhunac meni.

 

Mogao si kupiti i za 10 dolara ( 1 key ) i za 25 dolara ( 2 keya ).

Warbringer007 ( EUNE ), zasad ( EUW ) te moj brat Chomet ( EUNE ) BOSEVI FTW!
13 godina
offline
Path of Exile

Što radi +1 Frenzy Charge ?!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Path of Exile
tigerija kaže...

Što radi +1 Frenzy Charge ?!

 

To što piše, dobiješ jedan Frenzy Charge više.

U startu imaš 3, možeš imat maksimalno 6.

Kad se napuni svaki dodaje 5% na AS i CS.

 

 

 

12 godina
offline
Path of Exile

Evo poceo i ja igrat, 15 lvl shadow, predobra mi je igra, al stvarno ne kuzim odkud im lova za tak nesto o.O jedina sitnica koja me zasmetala je po mojem misljenju previse trash dropova, al to je nebitno. kak dugo ce trajat beta?  

LOL EU Nordic and East: InvisoO
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Path of Exile
bullyq14 kaže...

Evo poceo i ja igrat, 15 lvl shadow, predobra mi je igra, al stvarno ne kuzim odkud im lova za tak nesto o.O jedina sitnica koja me zasmetala je po mojem misljenju previse trash dropova, al to je nebitno. kak dugo ce trajat beta?  

Ne znam. Zaboravio sam.

 

Ali znam da je lik plaćao izradu igre. Mislim da je lik dobivao 15 dolara po satnici.. Ili 12.

13 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

igra je super, sad sam presao sa normal na cruel .

ko igra nek me doda na : Gangasta__

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Path of Exile

Previše trash dropova? Pa napokon je došla igra u kojoj "white"/"trash" itemi mogu biti potencijalno jako dobri, po uzoru na Diablo 2. Samo s još boljom/razrađenijom idejom.

12 godina
offline
Re: Path of Exile
buterino kaže...
forzzuk kaže...

Samo mi nije jasno odakle im kapital za napraviti ovo.. ako je uistinu F2P a ne P2W.

Kozmetičke mikro-transakcije ne donose baš neku zaradu.

 

Ono, tražim dlaku.

dok nije bila open beta. key se mogao kupiti za 50 200 500 i 1000 dolara ja mislim. Za 50 bi dobio key a za ovo ostalo jos nesto ja mislim i cd i majice i tako. tako da je vecina ljudi uplacivala i po 1000 dolara i sve su ulozili na razvoj igre jel igre se ljudima svidjela nije p2w nema aukcije igra vrhunac meni.

 

Ja sam za 10 000 dolara kupio 3 keya, još sam dobio i privjesak.

13 godina
offline
Path of Exile

Ajde ljudi, ne zezajte, dodavajte za co-op => tigerija :D .

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Path of Exile

anarky1988  lik: mhmmmmm , igram na hc lvl 28 trenutno

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.1.2013 17:27 (anarky1988).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

evo ja sam danas počeo igrati

mogu reći da me mnoge strari zbunjuju, ali igra mi se čini super :D

 

LoL nick: armenx3m ---------- BF3 armenx3m
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Path of Exile

Jebote, koliki skill tree {#} malo sam samo probao ali mi je dizajn puno bolji nego kao u diabla.  super se vrti na mom laptopu.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

Loša, blijeda i neuspješna kopija Diabla 3. Indie sranje. Prebacivanje itema iz inventara u stash i stackanje itema je vrh.

 
1 14 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Path of Exile

Onda se ti ostavi poe-a i vrati se na super dibalo sa stalih 1000 ljudi koji ga igraju u eu... 

Za besplatnu igru potukla je svaku slicnu i to jako, samo cinjenica da na twitchu ima vise viewera od samog dibalo je smijsna, jer na igru koju su ulozeni miljuni u razvoj i develepment nema nista osim grafika i stare slave diabla, kao i cijela kompanija. Imaju dovoljno zaliha da ima prolaze slicna s**** jos neko vrijeme ali igre poput poe-a ce ih prizemljit.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice