PES pitanje?

poruka: 11
|
čitano: 1.633
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
odjavljen
offline
PES pitanje?

Ljudi samo me zanima kako vi možete igrati PES na najtežoj razini i još date 5-6 golova. Ja se mučim na 3 težini i jedva pobjeđujem. Igram Pes već 6 godina i neznam kako vama ide bolje od mene? Gdje je kvaka? Gdje griješim?

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: PES pitanje?
Firestorm kaže...

Ljudi samo me zanima kako vi možete igrati PES na najtežoj razini i još date 5-6 golova. Ja se mučim na 3 težini i jedva pobjeđujem. Igram Pes već 6 godina i neznam kako vama ide bolje od mene? Gdje je kvaka? Gdje griješim?

  jednostavno si loš igrač ili imaš problema u taktici
daj stavi postavu da vidim s kojom igraš
ja pobjeđujem na najtežoj razini jer sam igrao sve pesove najmanje po jednu godinu, prvi sam pes dobio original i zapalio se za igru 
Shady in the house
15 godina
neaktivan
offline
PES pitanje?

Ja igram PES od 10. godine isada mogu bez problema na najtežoj razini.... Probaj ić polako... Najprije lagano pa sve teže dok ne dobiš iskustva.... Nisam ni ja mogo kao početnik igrat na najteže... To ti dođe samo od sebe!

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PES pitanje?

Ako ti za sest godina nisi skuzio gde je kvaka ona nemoj vise ni da se trudis, a gresis u tome sto si postavio ovo pitaje.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: PES pitanje?
Firestorm kaže...

Ljudi samo me zanima kako vi možete igrati PES na najtežoj razini i još date 5-6 golova. Ja se mučim na 3 težini i jedva pobjeđujem. Igram Pes već 6 godina i neznam kako vama ide bolje od mene? Gdje je kvaka? Gdje griješim?

 Griješiš u tome što ne igraš dovoljno sa pravim igračima,znači protiv frendova. Druga stvar je što možda ne koristiš "naprednije" stvari tipa dupli pas, dupliranje u obrani, presing sa više igrača itd...
Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
16 godina
neaktivan
offline
RE: PES pitanje?
Daka kaže...

Ako ti za sest godina nisi skuzio gde je kvaka ona nemoj vise ni da se trudis, a gresis u tome sto si postavio ovo pitaje.

 Ti griješiš što uopće odgovaraš na takav način.
Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
15 godina
odjavljen
offline
RE: PES pitanje?

Heh hvala PROTECTOR. Znao sam i ja igrati na 6 zvjezdica ali to je bio pes 6...Smijeh

16 godina
offline
RE: PES pitanje?
Firestorm kaže...

Ljudi samo me zanima kako vi možete igrati PES na najtežoj razini i još date 5-6 golova. Ja se mučim na 3 težini i jedva pobjeđujem. Igram Pes već 6 godina i neznam kako vama ide bolje od mene? Gdje je kvaka? Gdje griješim?

 
Ne znam kak ti objasniti.
Na najtežoj razini moraš biti "dobar" s igrom, to znači puno iskustva, odigranih tekmi i naravno, znanja.
U mojem slučaju pobjeđivanje se svodi na puno kratkih pasova od golmana prema naprijed.
Ne volim preskakanje igre i duge lopte.
Najdraže su mi neke minijature usput te super kombinacije i atraktivne akcije.
Sve to govorim za PES 6, jer 2008 nisam baš puno igral, iako i tam derem na najviše.
Majstorije su moguće u PES-u, samo treba znati.
Vježbaj i rezultati će doći, vidjet ćeš!
You ruin my store. Now, you will pay.
15 godina
neaktivan
offline
PES pitanje?

Ako možda imaš pes-ove prije 2008 odigraj ama baš sve treninge..... To ti je već puno za početak.... I ima još jedna dobra taktika: Izaberi omiljeni klub ili reprezentaciju i napuni sve igrače na 99 po svim atributima.... Zatim odmah stavi na najteže i igraj neki cup..... Bit će ti lakše pobjeđivat, a kasnije sve vrati na normalu.... Ja sad sa svojim stečenim iskustvom mogu na najtežoj razini sa igračima iz master league pobijediti Barcelonu, a moći ćeš i ti... Samo imaj strpljenja i nemoj gubit živce.... Nadam se da će ti pomoć....

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
PES pitanje?

Najbolji trening je "napuniti" sve igrace na 99 jednoj momcadi, pa onda protiv njih igrati sa slabom ekipom tipa onih teamova na najtezoj razini .... :)

 

Inace nema nista bolje od igranja sa frendovima. Definitivno se najvise uvjezbas ....

 

E4600@2400MHz 1.16V, 8600GTS, 2GB DDR2@800MHz 4-4-4-12
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: PES pitanje?
Firestorm kaže...

Heh hvala PROTECTOR. Znao sam i ja igrati na 6 zvjezdica ali to je bio pes 6...Smijeh

 Samo si to trebao da napises i ne bi dobio onakav odgovor od mene.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice