Pro Evolution Soccer 2013

poruka: 3.189
|
čitano: 694.760
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
movie kaže...

 

 

Pošto ekipa za obranu časti igre ne može na tvoje tvrdnje argumentirano odgovoriti nakon pregrupiranja uslijedt će nekoliko palaca  dolje tek toliko da vidiš tko je ovdje gazda...  samo me interesira tko će od trolista biti prvi?

Hehe, kad bi se samo zbog tih palčeva dolje živciro... Ajde, shvaćam da svatko ima svoj ukus ali negiranje očitih problema koji se kroz pes protežu već niz godina mi nije jasno.

Praetorian1 kaže...

I Pes 13 ti je robotiziran. Nakon Fife 12 jednostavno sam se šokirao kad sam zaigrao Pes 13 demo. Lopta ima fiziku kao da je od starih krpa, a na momente kao da ju opali Hulk. Igrači se neprirodno kreću, sve je pokočeno i nikakvo. A golmane neću ni komentirat.

To sam i očekivao moram priznat. Davno sam izgubio povjerenje u Konami. Valjda će se situacija popraviti izlaskom novih konzola.

0_o
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.8.2012 14:24 (ph3nom_gamer).
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Tommy_123 kaže...

Onda igraj Fifu i kraj.

Zašto odmah spominješ fifu?  Objasni mu da je lopta prava, baš onkva kakva treba biti, da igrači nisu robotizirani već naprotiv baš onakvi kavi trebaju biti, da je golman dobar i ne vidiš problem, da je fizika igre super pogođena.  K vragu, brani nogomet koji ti je super.  Valjda imaš bar jedan argument? Zaboravi na fifu jer čovjek govori o pesu... ja od svih vas koji samo udarate palac dolje nisam niti jednom čuo da ste rekli nešto pametno u obrani pesa?  Sve kaj znate je, igraj fifu i palac dolje? Čovjek ti kaže kaj mu u igri ne valja. Šutnjom si mu dao za pravo....

13 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
movie kaže...
Tommy_123 kaže...

Onda igraj Fifu i kraj.

Zašto odmah spominješ fifu?  Objasni mu da je lopta prava, baš onkva kakva treba biti, da igrači nisu robotizirani već naprotiv baš onakvi kavi trebaju biti, da je golman dobar i ne vidiš problem, da je fizika igre super pogođena.  K vragu, brani nogomet koji ti je super.  Valjda imaš bar jedan argument? Zaboravi na fifu jer čovjek govori o pesu... ja od svih vas koji samo udarate palac dolje nisam niti jednom čuo da ste rekli nešto pametno u obrani pesa?  Sve kaj znate je, igraj fifu i palac dolje? Čovjek ti kaže kaj mu u igri ne valja. Šutnjom si mu dao za pravo....

Daj se smiri čovječe. Shvati da nekim ljudima ne paše fifa i to je to. I da je najbolja na svijetu nekome neće pasat i igrat će se PES. Fakat si naporan. Već si ispisao 10 stranica i dalje pokušavaš nametnut svoje mišljenje drugima.  I par puta su ti već drugi rekli i ti ne*ebeš niti pola posto. Otvori si zasebnu temi i pričaj sam sa sobom kak ti je fifa dobra i kak u pesu je sve robitizirano i golmani nevaljaju i svi sretni. Neda ti Bog mira.

ELS BLAUGRANES <3
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.8.2012 14:51 (Tommy_123).
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Tommy_123 kaže...

Daj se smiri čovječe. Shvati da nekim ljudima ne paše fifa i to je to. I da je najbolja na svijetu nekome neće pasat i igrat će se PES. Fakat si naporan. Već si ispisao 10 stranica i dalje pokušavaš nametnut svoje mišljenje drugima.  I par puta su ti već drugi rekli i ti ne*ebeš niti pola posto. Otvori si zasebnu temi i pričaj sam sa sobom kak ti je fifa dobra i kak u pesu je sve robitizirano i golmani nevaljaju i svi sretni. Neda ti Bog mira.

 

Ja da se smirim? Pa ja uopće ne spominjem fifu niti namećem svoje mišljenje?  Možeš negdje naći gdje sam ja nekome nešto nametao osim kritizirao one elemente igre koji mi se ne sviđaju u pesu? Ja govrim o pesu i to ti ne paše a kad ne znaš kaj ćeš onda u priču ubaciš fifu? Halo, daj čitaj s razumijevanjem! Što će mi nova tema o pesu kad imam ovu.  Isto tako imam i temu o fifi i tamo komentiram fifu. Mislim, što ti nije jasno?  U svojoj nemoći sve si pobrkao...

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.8.2012 16:14 (movie).
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013

@movie stvarno si zagadio ovu temu. Kao većinu koji prate ovu temu tako i mene zanimaju samo novosti o PES-u, i svaki put kad vidim da je nova poruka u temi vidim tvoj post kako se prepucavaš s nekim.  Izrazio si svoje mišljenje već 100 puta, daj odustani više.

 

13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Ajde da ste jednom rekli šta ne valja u PES-u, ali zadnjih 30 stranica se govori samo o tome...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
bradonja_85 kaže...

@movie stvarno si zagadio ovu temu. Kao većinu koji prate ovu temu tako i mene zanimaju samo novosti o PES-u, i svaki put kad vidim da je nova poruka u temi vidim tvoj post kako se prepucavaš s nekim.  Izrazio si svoje mišljenje već 100 puta, daj odustani više.

 

 

Nije problem odustati, problem je kaj tri četiri specijalca konstantno neargumentirano potiću neku prepirku sa svakim koji se usudi iznijeti neku primjedbu u svezi igre.  Je li tebi to normalno? cecenac mrtav hladan započne prepirku o tunelima i onda kad pokažeš da to postoji već godinama u nekoj drugoj igri odmah svi po tebi?  Naravno, on se pritaji par dana dok blam ne prođe.  Koja je svrha? Čovjek danas kaže kaj mu se u igri ne sviđa a tommy mu odgovori, odi onda igraj fifu? Pa kaj je to odgovor? I kad mu to kažeš odmah velika prepirka...Netko kaže kako mu ne paše ovo, netko kako mu se ne sviđa ono... pa gdje će to iznijeti ako ne ovdje i kada to izneseš odmah po njima, deri... Što bi se samo bomboni trebali ovdje prosipati? Igra izlazi za tridesetak dana, nema više nekih novosti i nejasnoća. Sve je jasno...Jedino kaj je ostalo je kometiranje trenutnog demoa i onog kaj ti u njemu paše ili ne paše...

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.8.2012 16:39 (movie).
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013

zna li se datum kad izlazi igrica..??

i navodno je demo izasao pa jel zna neko di se moze skinut..?? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
tomislavivic kaže...

zna li se datum kad izlazi igrica..??

i navodno je demo izasao pa jel zna neko di se moze skinut..?? 

 

 

http://www.konami-pes2013.com/

 

 

 

The new and improved PES 2013 demo  will be available for download on Xbox 360 on August 28th, and on PlayStation 3 on August 29th. A Windows PC version will be available later in September.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.8.2012 17:34 (movie).
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013

a kaj je ovo stavljen blur ili kaj jel meni se nevide normalno lica igraca..??

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
movie kaže...

 

Nije problem odustati, problem je kaj tri četiri specijalca konstantno neargumentirano potiću neku prepirku sa svakim koji se usudi iznijeti neku primjedbu u svezi igre.  Je li tebi to normalno? cecenac mrtav hladan započne prepirku o tunelima i onda kad pokažeš da to postoji već godinama u nekoj drugoj igri odmah svi po tebi?  Naravno, on se pritaji par dana dok blam ne prođe.  Koja je svrha? Čovjek danas kaže kaj mu se u igri ne sviđa a tommy mu odgovori, odi onda igraj fifu? Pa kaj je to odgovor? I kad mu to kažeš odmah velika prepirka...Netko kaže kako mu ne paše ovo, netko kako mu se ne sviđa ono... pa gdje će to iznijeti ako ne ovdje i kada to izneseš odmah po njima, deri... Što bi se samo bomboni trebali ovdje prosipati? Igra izlazi za tridesetak dana, nema više nekih novosti i nejasnoća. Sve je jasno...Jedino kaj je ostalo je kometiranje trenutnog demoa i onog kaj ti u njemu paše ili ne paše...

O cemu ti pricas? Kakva pritaja? Znam otkad su u fifi tuneli jer sam igrao. I igra koju trenutacno igram je fifa 12, al onako dva lijepa tunela (di se neymar krece ko u stvarnosti) plus lagani maradonosvki lob stopera i golmana nemogu bit izvedeni u fifi. Dali ste mi link gdje igrac radi neki blesavo animirani nutmeg, a ne dva tunela za redom pa onakav lob. Prema tome, jos nisam dobio sto sam trazio, a to je da izvedete ono u fifi.

 

I stvarno ti je covjek dobro rekao, dodjem vidit koji novi info, screen ili link koristan i nadjem tebe kako konstatno ponavljas iste gluposti.

 

Sta da je sad dodjem u temu fife 12 (koju redovito igram sa ekipom) i pocnem stavljat linkove poput ovog dole i raspravljat se sa svima, fifa ima najgluplji player imapct ikad napravljen, koja dobra igra i onda je use*u sa time i tako 200 stranica raspravljan s vama? Jel bi to tebi bio gust?

 

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.8.2012 21:19 (cecenac).
12 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.8.2012 21:41 (barcafan12).
 
2 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
cecenac kaže...
movie kaže...

 

Nije problem odustati, problem je kaj tri četiri specijalca konstantno neargumentirano potiću neku prepirku sa svakim koji se usudi iznijeti neku primjedbu u svezi igre.  Je li tebi to normalno? cecenac mrtav hladan započne prepirku o tunelima i onda kad pokažeš da to postoji već godinama u nekoj drugoj igri odmah svi po tebi?  Naravno, on se pritaji par dana dok blam ne prođe.  Koja je svrha? Čovjek danas kaže kaj mu se u igri ne sviđa a tommy mu odgovori, odi onda igraj fifu? Pa kaj je to odgovor? I kad mu to kažeš odmah velika prepirka...Netko kaže kako mu ne paše ovo, netko kako mu se ne sviđa ono... pa gdje će to iznijeti ako ne ovdje i kada to izneseš odmah po njima, deri... Što bi se samo bomboni trebali ovdje prosipati? Igra izlazi za tridesetak dana, nema više nekih novosti i nejasnoća. Sve je jasno...Jedino kaj je ostalo je kometiranje trenutnog demoa i onog kaj ti u njemu paše ili ne paše...

O cemu ti pricas? Kakva pritaja? Znam otkad su u fifi tuneli jer sam igrao. I igra koju trenutacno igram je fifa 12, al onako dva lijepa tunela (di se neymar krece ko u stvarnosti) plus lagani maradonosvki lob stopera i golmana nemogu bit izvedeni u fifi. Dali ste mi link gdje igrac radi neki blesavo animirani nutmeg, a ne dva tunela za redom pa onakav lob. Prema tome, jos nisam dobio sto sam trazio, a to je da izvedete ono u fifi.

 

I stvarno ti je covjek dobro rekao, dodjem vidit koji novi info, screen ili link koristan i nadjem tebe kako konstatno ponavljas iste gluposti.

 

Sta da je sad dodjem u temu fife 12 (koju redovito igram sa ekipom) i pocnem stavljat linkove poput ovog dole i raspravljat se sa svima, fifa ima najgluplji player imapct ikad napravljen, koja dobra igra i onda je use*u sa time i tako 200 stranica raspravljan s vama? Jel bi to tebi bio gust?

 

Ovo se slažem, ovo me još najviše živcira od svega, kada mi sudac sudi glupe penale zbog toga, ili kada mi Messi izgura nekog obrambenog, ajde da ga samo izgura, ali ovaj se raspadne na pod i još se ozljedi, mislim koji k*rac, otkad Messi može igrača tako gurnuti da ovaj poleti.

14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013
O čemu pričate? FIFA jedina ima bilo kakav impact engine, u PES-u još uvijek igrač prolazi kroz igrača, dok je u FIFI to nemoguće. Problem je što je u FIFI 12 impact engine bio pun bugova, ali u FIFI 13 je to u potpunosti ispravljeno.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
antimadridista kaže...
O čemu pričate? FIFA jedina ima bilo kakav impact engine, u PES-u još uvijek igrač prolazi kroz igrača, dok je u FIFI to nemoguće. Problem je što je u FIFI 12 impact engine bio pun bugova, ali u FIFI 13 je to u potpunosti ispravljeno.

Pa i nije bas, vise se igraci u pesu izbjegaju i mimoilaze nego sta prolaze jedan kroz drugog. Pricam gore o fifi 12, kojoj je impact engine bio bugovit. Dakle nista ne lazem.

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013
Naravno, istina je da je bilo bugovito, Što se tiče PES-a, mislio sam na ono kad npr. jedan dio tijela igrača prođe kroz drugog igrača, to se događa često jer PES nema ništa napravljeno u vezo toga, upravo zato je FIFA uvela impact engine koji je u prvoj godini bugovit, ali već sad u FIFI 13 je ispoliran do kraja.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
cecenac kaže...

O cemu ti pricas? Kakva pritaja? Znam otkad su u fifi tuneli jer sam igrao. I igra koju trenutacno igram je fifa 12, al onako dva lijepa tunela (di se neymar krece ko u stvarnosti) plus lagani maradonosvki lob stopera i golmana nemogu bit izvedeni u fifi. Dali ste mi link gdje igrac radi neki blesavo animirani nutmeg, a ne dva tunela za redom pa onakav lob. Prema tome, jos nisam dobio sto sam trazio, a to je da izvedete ono u fifi.

 

I stvarno ti je covjek dobro rekao, dodjem vidit koji novi info, screen ili link koristan i nadjem tebe kako konstatno ponavljas iste gluposti.

 

Sta da je sad dodjem u temu fife 12 (koju redovito igram sa ekipom) i pocnem stavljat linkove poput ovog dole i raspravljat se sa svima, fifa ima najgluplji player imapct ikad napravljen, koja dobra igra i onda je use*u sa time i tako 200 stranica raspravljan s vama? Jel bi to tebi bio gust?

 

 

Da ne pokerećemo novu raspravu o staroj stvari jer su ovdje svi alergični na takve stvari, samo mi odgovori što ima lijepo u onom nerealnom lobu? Svaka igra ima neki bug, niti fifa nije imuna na takve stvari ali to nije pravilo igre.  Netko je to vidio jednom, netko niti jednom a golmana u pesu ovakvog kakav je svi vide svaki dan kad pokrenu igru. Nema iznimke!  I to je razlika.  Treba razlikovati bug u igri od loše obavljenog posla kakav je golman u pesu iz godine u godinu..  Ja ovakav bug nisam doživio u fifi a igram je svaki dan gotovo bar dva sata.  Vrlo interesantno, tko kaže da se ovakve stvari ne rade kako bi se ocrnilo igru jer kamera je zumirana samo na messia?  Gdje je lopta, gdje je akcija? Može netko potvrditi da je ovakve ili slične stvari doživio dok je igrao igru?  Na početku se navodi da je ovo bug u fifi12 demou što može biti neko opravdanje.  Tko zna u kojoj je fazi bio isječak i demoa?  Meni nije gušt niti picu karat a ne znam kako bi mi onda bio gušt razgovarati o bugu u igri?  Naravno da me ne bi smetalo ako bi argumentirano raspravljali što ne valja u fifi i što bi trebalo napraviti da igra bude bolja. Pa nisam bolesnik da me smetaju takve stvari.  Pa nisam ja kreator igre da bi se time osjećao pogođenim.  Ja sam samo korisnik koji godišnje izdvoji 1000 kn da bi te igre igrao i smatram da imam pravo nešto reći o njima i kritizirat ih. Ne vidim u čemu bi bio problem da se pojaviš na fifa forumu i kažeš što te smeta?  Samo bih dodao glede tunela da nisi rekao "kad će se ovako lijepo moći odigrati na fifi" već "kad ćeš ovo moći napraviti na fifi" što jasno sugerira što si u stvari htio reći..

bravo sstrmi, baš sam se pitao hoćeš li biti prvi... čestitam, uspio si kao gotovo i svaki put..

Evo, dobrim željama se pridružuje i tommy... pozdrav!  kako je majstore?

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.8.2012 0:41 (movie).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
movie kaže...

Da ne pokerećemo novu raspravu o staroj stvari jer su ovdje svi alergični na takve stvari, samo mi odgovori što ima lijepo u onom nerealnom lobu? Svaka igra ima neki bug, niti fifa nije imuna na takve stvari ali to nije pravilo igre.  Netko je to vidio jednom, netko niti jednom a golmana u pesu ovakvog kakav je svi vide svaki dan kad pokrenu igru. Nema iznimke!  I to je razlika.  Treba razlikovati bug u igri od loše obavljenog posla kakav je golman u pesu iz godine u godinu..  Ja ovakav bug nisam doživio u fifi a igram je svaki dan gotovo bar dva sata.  Vrlo interesantno, tko kaže da se ovakve stvari ne rade kako bi se ocrnilo igru jer kamera je zumirana samo na messia?  Gdje je lopta, gdje je akcija? Može netko potvrditi da je ovakve ili slične stvari doživio dok je igrao igru? Na početku se navodi da je ovo bug u fifi12 demou što može biti neko opravdanje.  Tko zna u kojoj je fazi bio isječak i demoa?  Meni nije gušt niti picu karat a ne znam kako bi mi onda bio gušt razgovarati o bugu u igri?  Naravno da me ne bi smetalo ako bi argumentirano raspravljali što ne valja u fifi i što bi trebalo napraviti da igra bude bolja. Pa nisam bolesnik da me smetaju takve stvari.  Pa nisam ja kreator igre da bi se time osjećao pogođenim.  Ja sam samo korisnik koji godišnje izdvoji 1000 kn da bi te igre igrao i smatram da imam pravo nešto reći o njima i kritizirat ih. Ne vidim u čemu bi bio problem da se pojaviš na fifa forumu i kažeš što te smeta?  Samo bih dodao glede tunela da nisi rekao "kad će se ovako lijepo moći odigrati na fifi" već "kad ćeš ovo moći napraviti na fifi" što jasno sugerira što si u stvari htio reći..

bravo sstrmi, baš sam se pitao hoćeš li biti prvi... čestitam, uspio si kao gotovo i svaki put..

Evo, dobrim željama se pridružuje i tommy... pozdrav!  kako je majstore?

Prvo nizes nepovezane recenice jednu za drugom pa je tesko pratit sto je pjesnik htio reć u nekim rečenicama.

 

A drugo i najbitnije (odnosi se na ovo gore boldano), skuzi vise da je i ovo demo i to prvi (nedorađeniji). Sad odleti iz teme i kad izadje pes 2013 cijela igra, onda cemo prokomentirat sta valja i sta ne valja. Al iskreno, ni najmanje mi ne smeta kako golman pada dok god brani sta bi treba i prima sta bi treba. 

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
12 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Evo moje mišljenje :

 

Ja sam do 2010-te stalno igrao PES jer je FIFA bila toliko loša ( mislim na PC ) da je to meni bilo neigrivo. Svaka realna osoba će priznati da nakon 2010-te FIFA apsolutno rastura PES-a u svim pogledima.

Igramo sam 2013 demo. Koliko sam ja skužio uveli su par novina. Driblinzi - rade se slično ko i na fifi samo nisam trebao pritisnut L2 nego sam samo vrtio desnom gljivom. Ne znam koliko driblinga i poteza postoji

jer ih nisam niti pokušavao napravit. Grafika je neupečatljivo bolja nego u FIFI, tu nema rasprave. Face igrača su jednostavno fantastične u PES-u. FIFA ne daje toliku pažnju tome, al ona to nadoknađuje puno boljim gameplayom.

Meni je bilo dosta PES-a onog trenutka kad sam došo s CR do 16-m, opalio 2 put s identične pozicije, napunio power bar do kraja i pogodio spojnicu na identičan način. Svi šutevi koji su išli prema golu išli su nekom nevjerovatnom brzinom.

O vratarima nema smisla pričati. Loši su mi na FIFI,a kamoli ovdje :D . Da ne duljim : ono što daje PES-u prednost pred fifom je to da od kad je izašao prvi PES, do prije 2-3 godine su imali prednost pred fifom, jednostavno : igra je bila puno bolja. No, nedostatak inovativnosti KONAMI teama, pokušaji unošenja nekih stavki koje već postoje u FIFI dovelo je do toga da će FIFA apsolutno dominirat slijedećih par godina ukoliko KONAMI ne izmijeni čitav engine.

Još jedna velika prednost FIFE je meni Ultimate team. Strašno zanimljivo.

 

 

 

 

 
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
cecenac kaže...

Prvo nizes nepovezane recenice jednu za drugom pa je tesko pratit sto je pjesnik htio reć u nekim rečenicama.

 

A drugo i najbitnije (odnosi se na ovo gore boldano), skuzi vise da je i ovo demo i to prvi (nedorađeniji). Sad odleti iz teme i kad izadje pes 2013 cijela igra, onda cemo prokomentirat sta valja i sta ne valja. Al iskreno, ni najmanje mi ne smeta kako golman pada dok god brani sta bi treba i prima sta bi treba. 

Ne znam kaj ti je tu teško za pratiti? Svaka rečenica ima jasan početak i kraj i svaka je odgovor na tvoj prijašnji post.  Ako se gubiš pročitaj svoj post još jednom kako bi lakše pratio raspravu. Nego, nisi mi komentirao super realan lob u onom filmiću koji te je oduševio? Pozivaš se na demo igre pravdajući nedostatke u igri, što je u redu a istovremeno daješ demo fife i potenciraš bug u igri.  Ja u pesu nisam vidio bug? Jednostavno to je traljavo odrađen posao.  Interesira me zašto je golman potpuno isti i prošlu i pretprošlu i sve godine do sada? Iz toga mogu zaključiti da će i ove godine biti isti, bez promjena. A da sam u pravu potvrda je i prvi nedorađeni demo, kako ga ti nazivaš. Ne bi ponovo ulazio u detalje golmanskog posla jer vidim da nema smisla. Skakavac ti je super i drago mi je da si zadovoljan. Lijepo je znati da neki ljudi ne očekuju niti traže previše za svoje novce.  I za kraj, tko si ti da bilo koga tjeraš iz teme? Previše si slobode daješ....

14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Jednostavno svaki novi pes ce bit popljuvan dok konami ne napravi sve novo, jer dodavanjem nekih (nepotrebnih stvari) u pes na trenutnom enginu nemaju smisla..Nikad nisam mislio da cu pljuvat po pesu al eto stvari se mjenjaju.

Prodajem League of Legends account, za sve informacije PP
Moj PC  
1 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013

Da, engine je stari, samo dodaju da Neymar možda plesat oko lopte. -.-

 

Sigurno imaju toliko para da ne zanju što će snjima, a napraviti igru u godinu dana od 0 je problem, neka si uzmu i dvije godine, ali to neka naprave kako treba...

12 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Mogu sve ostalo podnijet, ali samo da te golmane vise srede...

http://www.youtube.com/watch?v=43oFiKvAQe0&feature=fvwrel
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
donator_bubrega kaže...

Mogu sve ostalo podnijet, ali samo da te golmane vise srede...

Navodno u DEMU2 golmani su potpuno poboljšani, nema više onih glupih izleta al aj ništa neću vjerovat dok ne vidim makar su mi golmani čist oke.

ELS BLAUGRANES <3
12 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Vidit ćemo, nisu samo izleti, zna bit skroz neprirodnih bacnja na trbuh i slično, ali sačekat ćemo drugi demo. :)

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=43oFiKvAQe0&feature=fvwrel
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Nek se bacaju  na trbuh, samo neka obrani :)

ELS BLAUGRANES <3
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.8.2012 20:02 (Tommy_123).
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Golmani brane čisto ok, samo su im animacije mizerne.

0_o
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Evo skida se final demo sa PSN.  Ima oko 1150MB

 

sstrmi pa kaj i za to moraš dati palac dolje? Kaj ti nije drago kaj je izašao demo?  Kakav lik, kakva mržnja?

 

 

Prvo, pes ima 3D podršku što me je iznenadilo iako se na demu ne može pokrenuti.

Drugo, golman je poboljšan.  Malo manje pada na trbuh.. daleko je to od fifinog golmana ali bar se krenulo na bolje...

Treće, gameplay sasvim solidan. S obzirom da sam odigrao tek dvije tekme nema smisla ići u detalje

Četvrto, grafika tak, nit smrdi nit miriše... standardna pesovska

 

 

Onako na prvu, to izgleda bolje od onog prvog demoa ali neku ozbiljniju ocjenu moći će dati igrači koji su igrali demo više od mene.

Definitivno ozbiljnija igra od pesa 2012..

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.8.2012 21:06 (movie).
Moj PC  
1 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
movie kaže...

Ne znam kaj ti je tu teško za pratiti? Svaka rečenica ima jasan početak i kraj i svaka je odgovor na tvoj prijašnji post.  Ako se gubiš pročitaj svoj post još jednom kako bi lakše pratio raspravu. Nego, nisi mi komentirao super realan lob u onom filmiću koji te je oduševio? Pozivaš se na demo igre pravdajući nedostatke u igri, što je u redu a istovremeno daješ demo fife i potenciraš bug u igri.  Ja u pesu nisam vidio bug? Jednostavno to je traljavo odrađen posao.  Interesira me zašto je golman potpuno isti i prošlu i pretprošlu i sve godine do sada? Iz toga mogu zaključiti da će i ove godine biti isti, bez promjena. A da sam u pravu potvrda je i prvi nedorađeni demo, kako ga ti nazivaš. Ne bi ponovo ulazio u detalje golmanskog posla jer vidim da nema smisla. Skakavac ti je super i drago mi je da si zadovoljan. Lijepo je znati da neki ljudi ne očekuju niti traže previše za svoje novce.  I za kraj, tko si ti da bilo koga tjeraš iz teme? Previše si slobode daješ....

1. Žao mi je al imaš takav stil pisanja sličan Vladi011 u kojem je sve z brda z dola nabacano, nemožeš samo zapisat svoj tok misli, trebaš to formirat da je ljudima lakše shvatit.

2. Lob je fenomenalan i nije nimalo nerealan, maradona ga je više puta izveo.

3. (Boldano) Dao sam ti bug iz dema da ti kažeš: "A pa to je demo!", pa da ti možda padne na pamet da je i ovo demo. 

4. Očito je da golman nije isti već godinama. Iako se baca na prsa (što ljubiteljima fife užasno smeta) ne prima pacerske golove i golove po sredini gola već brani ono što treba. To u prijašnjim pesovima nije bio slučaj.

5. Ne dajem si previše slobode. "Klogaš" temu svojim spamom i raspravljanjem sa svakim ko misli da je pes sa ovim demom na tragu dobre igre. Malo poliranje i PES 2012 full game će biti odličan kad izađe (vjerojatno se ti toga i bojiš).

6. Ne ulazim u daljnju raspravu s tobom za dobrobit ove teme.. have a nice life =)

 

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.8.2012 21:09 (cecenac).
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
cecenac kaže...

1. Žao mi je al imaš takav stil pisanja sličan Vladi011 u kojem je sve z brda z dola nabacano, nemožeš samo zapisat svoj tok misli, trebaš to formirat da je ljudima lakše shvatit.

2. Lob je fenomenalan i nije nimalo nerealan, maradona ga je više puta izveo.

3. (Boldano) Dao sam ti bug iz dema da ti kažeš: "A pa to je demo!", pa da ti možda padne na pamet da je i ovo demo. 

4. Očito je da golman nije isti već godinama. Iako se baca na prsa (što ljubiteljima fife užasno smeta) ne prima pacerske golove i golove po sredini gola već brani ono što treba. To u prijašnjim pesovima nije bio slučaj.

5. Ne dajem si previše slobode. "Klogaš" temu svojim spamom i raspravljanjem sa svakim ko misli da je pes sa ovim demom na tragu dobre igre. Malo poliranje i PES 2012 full game će biti odličan kad izađe (vjerojatno se ti toga i bojiš).

6. Ne ulazim u daljnju raspravu s tobom za dobrobit ove teme.. have a nice life =)

 

Moji postovi napisani zbrda, zdola? Kad nemaš kaj reći onda se počinješ baviti ovakvim stvarima?  Svašta.

Kaj se loba tiče, možda ga je maradona napravio više puta ali sumnjam da je u stvarnosti to izgledalo tako neprirodno kao u onom filmiću

Ne znam iz kakvih to glava izvlačite zaključke da se ja bojim dobrog pesa?  To valjda sudiš po sebi. Više puta sam napomenuo da kupujem obje igre pa prema tome koja budala bi htjela da igra izgleda loše a daje novce za nju?

Što se daljnje rasprave tiče, ljubav je obostrana, ajd bok...

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice