Pro Evolution Soccer 2018

poruka: 497
|
čitano: 112.612
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2018

Meni je ove godine PES sasvim dobra igra za razliku od prošle dvije godine, naravno isključivo što se tiče gameplaya jer promjena izvan gameplaya gotovo da i nema. Ali da, slažem se da su Lite verzijom napravili samo kontra efekt, odnosno naljutili igrače koji igraju samo MyClub, a kupili su igru ranije (a ima ih).

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018
Snoozly kaže...

Meni je ove godine PES sasvim dobra igra za razliku od prošle dvije godine, naravno isključivo što se tiče gameplaya jer promjena izvan gameplaya gotovo da i nema. Ali da, slažem se da su Lite verzijom napravili samo kontra efekt, odnosno naljutili igrače koji igraju samo MyClub, a kupili su igru ranije (a ima ih).

 Uskoro će ta Lite verzija biti standardna. Kroz 2-3 godine očekujem.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2018

kažeš pes i fifa ove godine zakazali..

pa kako je pes zakazao, ako je igra osjetno bolja nego prošlogodišnja...

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2018

Pozdrav svima.

Da li neko ima ideju zbog cega meni PES18 koci da je nemoguce igrati na bilo kojim grafickim postavkama, moj pc confa.

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.12.2017 22:38 (Xpider).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018
Mortiis kaže...

kažeš pes i fifa ove godine zakazali..

pa kako je pes zakazao, ako je igra osjetno bolja nego prošlogodišnja...

 pa stolni nogomet je bolji od proslog pesa...
uzivaj u igri

15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018
Katema kaže...

 jer nisam tip koji sili igru  x x trokut...nego na obje se pokusavam igrati kombinatorike malo...

 Stvarno relevantan čovjek za raspravljat o igrama  

 

Jedino objašnjenje je da čovjek ima drugačijem mapirane tipke 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018
plavi08 kaže...
Katema kaže...

 jer nisam tip koji sili igru  x x trokut...nego na obje se pokusavam igrati kombinatorike malo...

 Stvarno relevantan čovjek za raspravljat o igrama  

 

Jedino objašnjenje je da čovjek ima drugačijem mapirane tipke 

 ? 
:) 
znaci 90 posto ljudi igra dva-tri dodavanja i lopta u for trokutom...i nakon toga shoot...svaka akcija od vise od 3 4 dodavanja im je sf....ne kuzim o cemu govoris ? 
x (pas) x (pas) trokut (u prostor) ....
????? 

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.12.2017 15:30 (Katema).
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018
Katema kaže...
plavi08 kaže...
Katema kaže...

 jer nisam tip koji sili igru  x x trokut...nego na obje se pokusavam igrati kombinatorike malo...

 Stvarno relevantan čovjek za raspravljat o igrama  

 

Jedino objašnjenje je da čovjek ima drugačijem mapirane tipke 

 ? 
:) 
znaci 90 posto ljudi igra dva-tri dodavanja i lopta u for trokutom...i nakon toga shoot...svaka akcija od vise od 3 4 dodavanja im je sf....ne kuzim o cemu govoris ? 
x (pas) x (pas) trokut (u prostor) ....
????? 

 Ma pusti ga, on ti igra na tipkovnici.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2018

Baš gledam ove FPS-ove najprije se pomaze, pročiste oružje pogledaju oklo i onda idu ciljat pa pucat.

 

A ne ovaj Messi kaj on zna o nogometu. Sam sa sredine lupa trokut+triger na suareza i ovi daju gol. Umjesto da malo odigra sa Iniestom duplih pasova itd. I taako je cijelu tekmu spammao Real. Sramota od igrača.

 

Hexfire  pa upravo zato igram na tipkovnici, da se ne ograničavam na 3-15 tipki. Na tipkovnici imam fino 100-130 da mogu pokazat raskoš igre.

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018
plavi08 kaže...

 

 

A ne ovaj Messi kaj on zna o nogometu. Sam sa sredine lupa trokut+triger na suareza i ovi daju gol. Umjesto da malo odigra sa Iniestom duplih pasova itd. I taako je cijelu tekmu spammao Real. Sramota od igrača.

 

 

 pa kraljino naravno da je to normalno...ali kad mi takve fore bacaju plemeniti veznjaci D rang ekipa i  takvi onda vise nije normalno...konstanta je npr duboka lopta branica skroz gore napadacu u korner ide uz aut liniju,znaci najstandardnija akcija kompa valjda,kad nema gdje,i onda neki  branic plemeniti ju rukne sa ocima naprijed u trepavicu,a ovaj naprijed jos plemenitijiji napadac ju stopa vanjskom i mog branica ostavlja s aloptom znaci 2 3 koraka ono.......najjace mi ja kad igram sa drzavama...pa mi tipa rumunji pocmu igrati tika taku jedno 10ak min...i onda cekam da primim gol pa da se igra vrati u normalu...hahahahaha....pa tebi je za raskos dosta samo dvije tipke....u for i sut...kad igras obranu stisni da komp sam igra....pa onda uzivas... 
ps jako volim npr na fifi mozes staviti tactical defending...pa kad igraci pesa koji pljuju kako je fifa previse automatska..kako se pogube,kako lagano 7 komada prime,onda krene pljuvacina po igri...evo ti manual majstore pa igraj kao robot...i na jednoj i na drugoj igri...treba ih poceti i praviti samo manualne.... :D 

13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2018

Ljudi pozdrav!

 

Taman što je najveći i najhrvatskiji klub na svijetu (#Ajmooooooooooo) pobjedom nad ManUTD-om trebao zasjesti na vrh Premierlige omiljena igra mi izbaci poruku sljedećeg sadržaja: "system data save data is corrupted".

 

 

Igram na PC-u PES2018.

 

Naravno, backupa nemam.

 

Zanima me može li se išta napraviti ili ću morati sve iz početka?

 

PS: Vjerujem da je ovo urota udbaškokomunističkojugoslovenska protiv najhrvatskijeg kluba na svijetu i ovaku su me htjeli sje.... da ne osvojim Premiership i uđem u Ligu prvaka te malog Bornu Sosu prodam u Man City za 500.000.000.000.000.000.000.000 lira.

 

 

Molim za pomoć!

 

Sinsirli jors

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2018

Sjebao si save izasao si iz igre dok se nije do kraja igra snimila. Nazalost ces morat sve ispocetka

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018

Mortiis,

Ja sam evo uspio srediti to da se patch i licence ne izgube kad se spojiš sa drugim kontrolerom.

 

Skinuo ovaj patch za PS4!

https://www.pes-patch.com/forum/thread-13989.html

 

Pratio ove upute...

 

Jedino kad ideš na Exibition match upali se update live i izgubiš Bayern. Tako da više ne idem sam na taj update live. To za drugi kontroler sam napravio novi account na ps4 i kad upalim drugi kontroler spajam se na taj novi account i sve radi ok. Sad npr. nas troje igramo LP. Svako ima svoj klub i skupinu. Kad recimo ja krenem prvu utakmicu i kad krene match odem u select side i tu palimo drugi kontroler preko tog novog accounta. Tako da umjesto da igram protiv compa ova dvojica kolega igraju za comp svako po jedno poluvrijeme. Jedni druge izbacujemo iz LP:)

 

edit: Možda ima i neki bolji patch, to ne znam:)

OVO JE ZA PS4:)

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.1.2018 12:16 (mariclius).
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018
Mortiis kaže...

kažeš pes i fifa ove godine zakazali..

pa kako je pes zakazao, ako je igra osjetno bolja nego prošlogodišnja...

Prodajni rezultati sve govore. Igra se radi zbog profita a i ove godine taj profit je mizeran. Znači, igra je zakazala. Isto se može reći i za fifu. Da nema PS4 igrača ovogodišnja fifa bi doživjela debakl i samo su je PS4 igrači spasili od potpune katastrofe. Prodaja na xbox platformi je pala za gotovo 60% dok je prodaja na PS platformi pala za samo 25%. Još uvijek su to prodajni rezultati koje konami može samo sanjati ali je evidentno da u ea sportsu nisu računali na ovakav epilog. Kako je netko rekao, bit će interesantno na jesen glede obje igre. Iz moje perspektive obje igre su sranje i nema potrebe obrazlagati zašto.

 

Samo bih se osvrnuo na nečiju tvrdnju da igre kupuju djeca. Mislim da nikada u povijesti gaminga odrasla populacija nije trošila toliko novca na igre kao zadnjih par godina. Djeca su tu u drugom planu. Pogledajte samo na PS4 temi koliko ima forumaša koji troše ozbiljne novce na igre i svi su over 30. Igram fifu s par ljudi van granica naše zemlje. Ima tu talijana, nijemaca, engleza.

 

Niti jedan od njih nema manje od 40 godina. Tu smo svi negdje pa je ljudima draže igrati s igračima slične životne dobi nego s mlađim igračima. Vidim koliko troše novca na igru. Jedan talijan do sada je upucao oko 2000 eura u fifa pointse. Neki dan mi se hvali kako se pripremio za toty s novih 30 000 fifa poinsta. Kako je netko rekao, odavno ovo više nema veze s gameplayom. Igre su postale biznis a djeca sve manje bitan faktor u cijeloj priči. Igre se okreću onima koji mogu platiti da bi igrali i pobijedili. Sviđalo se to nama ili ne ali industrija ide u tom smjeru.

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.1.2018 19:52 (movie).
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018
movie kaže...
Mortiis kaže...

kažeš pes i fifa ove godine zakazali..

pa kako je pes zakazao, ako je igra osjetno bolja nego prošlogodišnja...

Prodajni rezultati sve govore. Igra se radi zbog profita a i ove godine taj profit je mizeran. Znači, igra je zakazala. Isto se može reći i za fifu. Da nema PS4 igrača ovogodišnja fifa bi doživjela debakl i samo su je PS4 igrači spasili od potpune katastrofe. Prodaja na xbox platformi je pala za gotovo 60% dok je prodaja na PS platformi pala za samo 25%. Još uvijek su to prodajni rezultati koje konami može samo sanjati ali je evidentno da u ea sportsu nisu računali na ovakav epilog. Kako je netko rekao, bit će interesantno na jesen glede obje igre. Iz moje perspektive obje igre su sranje i nema potrebe obrazlagati zašto.

 

Samo bih se osvrnuo na nečiju tvrdnju da igre kupuju djeca. Mislim da nikada u povijesti gaminga odrasla populacija nije trošila toliko novca na igre kao zadnjih par godina. Djeca su tu u drugom planu. Pogledajte samo na PS4 temi koliko ima forumaša koji troše ozbiljne novce na igre i svi su over 30. Igram fifu s par ljudi van granica naše zemlje. Ima tu talijana, nijemaca, engleza.

 

Niti jedan od njih nema manje od 40 godina. Tu smo svi negdje pa je ljudima draže igrati s igračima slične životne dobi nego s mlađim igračima. Vidim koliko troše novca na igru. Jedan talijan do sada je upucao oko 2000 eura u fifa pointse. Neki dan mi se hvali kako se pripremio za toty s novih 30 000 fifa poinsta. Kako je netko rekao, odavno ovo više nema veze s gameplayom. Igre su postale biznis a djeca sve manje bitan faktor u cijeloj priči. Igre se okreću onima koji mogu platiti da bi igrali i pobijedili. Sviđalo se to nama ili ne ali industrija ide u tom smjeru.

 Sry na offtopicu, ali sta nije bilo govora kada je fifa izasla da je to najbolja prodaja u povijesti itd.ili je to sve bio "marketing"?

I am over 9000!!!
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018
Shivi kaže...

 Sry na offtopicu, ali sta nije bilo govora kada je fifa izasla da je to najbolja prodaja u povijesti itd.ili je to sve bio "marketing"?

Najprodavanija fifa u povijesti je bila prošlogodišnja. Nešto malo preko 17 milijuna. Ovogodišnja se trenutno vrti na oko 10 milijuna. Od toga gotovo 8 otpada na PS prodaju. To su sve rezultati prodaje bez 12 mjeseca prošle godine. Sumnjam da će nešto bitnije promijeniti tih 30 dana. Činjenica je da je ovo najlošija prodaja unazad par godina. Posve zasluženo. Zato sam i rekao da će biti interesantna jesen i izlazak nove fife. Ovo im je poštena šamarčina i upozorenje. Čak su i svi profi igrači fife stali iza pokreta fix fifa te su javno kritizirali igru. Nema sumnje da je i to pridonijelo padu prodaje. Možda je najprodavanija bila prvih par dana. Netko pametan je jednom rekao: neko vrijeme možeš varati neke ljude no svo vrijeme ne možeš varati sve ljude. EA sports se upravo upoznaje s tom poslovicom.

12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018
movie kaže...
Mortiis kaže...

kažeš pes i fifa ove godine zakazali..

pa kako je pes zakazao, ako je igra osjetno bolja nego prošlogodišnja...

Prodajni rezultati sve govore. Igra se radi zbog profita a i ove godine taj profit je mizeran. Znači, igra je zakazala. Isto se može reći i za fifu. Da nema PS4 igrača ovogodišnja fifa bi doživjela debakl i samo su je PS4 igrači spasili od potpune katastrofe. Prodaja na xbox platformi je pala za gotovo 60% dok je prodaja na PS platformi pala za samo 25%. Još uvijek su to prodajni rezultati koje konami može samo sanjati ali je evidentno da u ea sportsu nisu računali na ovakav epilog. Kako je netko rekao, bit će interesantno na jesen glede obje igre. Iz moje perspektive obje igre su sranje i nema potrebe obrazlagati zašto.

 

Samo bih se osvrnuo na nečiju tvrdnju da igre kupuju djeca. Mislim da nikada u povijesti gaminga odrasla populacija nije trošila toliko novca na igre kao zadnjih par godina. Djeca su tu u drugom planu. Pogledajte samo na PS4 temi koliko ima forumaša koji troše ozbiljne novce na igre i svi su over 30. Igram fifu s par ljudi van granica naše zemlje. Ima tu talijana, nijemaca, engleza.

 

Niti jedan od njih nema manje od 40 godina. Tu smo svi negdje pa je ljudima draže igrati s igračima slične životne dobi nego s mlađim igračima. Vidim koliko troše novca na igru. Jedan talijan do sada je upucao oko 2000 eura u fifa pointse. Neki dan mi se hvali kako se pripremio za toty s novih 30 000 fifa poinsta. Kako je netko rekao, odavno ovo više nema veze s gameplayom. Igre su postale biznis a djeca sve manje bitan faktor u cijeloj priči. Igre se okreću onima koji mogu platiti da bi igrali i pobijedili. Sviđalo se to nama ili ne ali industrija ide u tom smjeru.

 dali je igra dobra ili ne sigurno mi negovori broj prodanih primjeraka.....

djeca kupuju fifu zbog futa i end of story...ne zbog kvalitete gameplaya...

isti slučaj je s pivom...ožujsko pivo uvjerljivo najgore (i to ne samo meni nego većini ljudi koje znam)...a vrlo vjerojatno je najprodavanije u hrv...jbg,marketing čini čuda..

15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018
Mortiis kaže...
dali je igra dobra ili ne sigurno mi negovori broj prodanih primjeraka.....

djeca kupuju fifu zbog futa i end of story...ne zbog kvalitete gameplaya...

isti slučaj je s pivom...ožujsko pivo uvjerljivo najgore (i to ne samo meni nego većini ljudi koje znam)...a vrlo vjerojatno je najprodavanije u hrv...jbg,marketing čini čuda..

 Ja to nisam niti rekao ali broj prodanih primjeraka sugerira koja je igra prihvaćena na tržištu a koja nije. Koja je flop i razočaranje za proizvođača a koja je zlatna koka. Iz osobnog iskustva mogu reći da fut uglavnom igra starija populacija jer si to može novčano priuštiti. Talijan s kojim igram dobro zarađuje i njemu je godišnje 2/3 tisuće eura dati za igru kao meni 100 kuna. Nema on vremena za market i slične gluposti. Kupi što mu treba i igra koliki mu je gušt. I tako svake godine. I nije jedini. Znam ih dosta.

 

S obzirom da sam godinama rentao igre znam dosta roditelja koji su djeci kupovali igru ali su oni igrali fut a djeca samo druge offline modove. Nisu davali jednu lipu kako bi dijete igralo fut. Što se pive tiče meni je uvjerljivo gora od ožujske recimo karlovačka ili pan. To su smradovi koje ne mogu potegnuti niti kada sam najžešće žedan. Ne treba mi reklama kako bih odlučio koju ću pivu piti.

 

Za veterane igram nogomet preko 20 godina. Uvijek poslije tekme domaćin gostujuću momčad časti s gajbom pive. Uvijek je to ožujska i uvijek 90% igrača pije ožujsku. Rijetko tko uzme tu ožujsku i ode ju zamijeniti za neku drugu iako ima priliku. Moje društvo nikada nije pilo ništa osim ožujske. Nema ti to veze s reklamom već s mjestom stanovanja i nekim životnim navikama.

8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018
movie kaže...
Mortiis kaže...
dali je igra dobra ili ne sigurno mi negovori broj prodanih primjeraka.....

djeca kupuju fifu zbog futa i end of story...ne zbog kvalitete gameplaya...

isti slučaj je s pivom...ožujsko pivo uvjerljivo najgore (i to ne samo meni nego većini ljudi koje znam)...a vrlo vjerojatno je najprodavanije u hrv...jbg,marketing čini čuda..

 Ja to nisam niti rekao ali broj prodanih primjeraka sugerira koja je igra prihvaćena na tržištu a koja nije. Koja je flop i razočaranje za proizvođača a koja je zlatna koka. Iz osobnog iskustva mogu reći da fut uglavnom igra starija populacija jer si to može novčano priuštiti. Talijan s kojim igram dobro zarađuje i njemu je godišnje 2/3 tisuće eura dati za igru kao meni 100 kuna. Nema on vremena za market i slične gluposti. Kupi što mu treba i igra koliki mu je gušt. I tako svake godine. I nije jedini. Znam ih dosta.

 

S obzirom da sam godinama rentao igre znam dosta roditelja koji su djeci kupovali igru ali su oni igrali fut a djeca samo druge offline modove. Nisu davali jednu lipu kako bi dijete igralo fut. Što se pive tiče meni je uvjerljivo gora od ožujske recimo karlovačka ili pan. To su smradovi koje ne mogu potegnuti niti kada sam najžešće žedan. Ne treba mi reklama kako bih odlučio koju ću pivu piti.

 

Za veterane igram nogomet preko 20 godina. Uvijek poslije tekme domaćin gostujuću momčad časti s gajbom pive. Uvijek je to ožujska i uvijek 90% igrača pije ožujsku. Rijetko tko uzme tu ožujsku i ode ju zamijeniti za neku drugu iako ima priliku. Moje društvo nikada nije pilo ništa osim ožujske. Nema ti to veze s reklamom već s mjestom stanovanja i nekim životnim navikama.

 Niti imam fifu niti pes ove godine, obje igre imaju svoje vrline, ali i mane koje me ove godine toliko bodu u oci da sam odustao od obje igre, barem do jeseni... 

Sta se tice populacije koja igra... Ti imas jedno iskustvo, a ja sasvim suprotno, vecina ljudi koje znam, a da imaju fifu, su roditelji i imaju je zato jer je "mali" htio, jer zeli ovog ili onog igraca u futu, jer to prati po youtubu itd. pa ako imaju vremena farmaju coinse, a ako ne kupe djeci za rockas, bozic, uskrs itd...

 

Al nakon ovog pada prodaje valjda ce se EA uozbiljit, a ne da novost u fifi 19 bude ta da ces moc direktno pisat po twiteru, skupljat tamo followere itd... I naravno od Konamia ocekujem da porade na sitnicama koje ih godinama sputavaju...

I am over 9000!!!
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.1.2018 15:36 (Shivi).
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018
movie kaže...
Shivi kaže...

 Sry na offtopicu, ali sta nije bilo govora kada je fifa izasla da je to najbolja prodaja u povijesti itd.ili je to sve bio "marketing"?

Najprodavanija fifa u povijesti je bila prošlogodišnja. Nešto malo preko 17 milijuna. Ovogodišnja se trenutno vrti na oko 10 milijuna. Od toga gotovo 8 otpada na PS prodaju. To su sve rezultati prodaje bez 12 mjeseca prošle godine. Sumnjam da će nešto bitnije promijeniti tih 30 dana. 

 S obzirom da je na Winter saleu bila na popriličnom popustu, možda nisu ni zanemarivi.

 

 

Evo relevantna anketa:

 

3 Ožujska
10 Bilo šta drugo
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.1.2018 16:22 (Hexfire).
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2018

Kad smo vec kod piva meni je najgore Karlovacko ali inace uzmem najjeftinije a najcesca najjeftinija piva je Zuja dok najbolja piva sto sam probao je Gricka vjestica

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018
The_K kaže...

Kad smo vec kod piva meni je najgore Karlovacko ali inace uzmem najjeftinije a najcesca najjeftinija piva je Zuja dok najbolja piva sto sam probao je Gricka vjestica

 Meni zmajsko i san servolo ali niti grička nije za baciti. No sve su to pive cjenovno neusporedive s ovim jeftilenima tipa ožujsko, karlovačko, pan itd. Jednostavno kvalitetom i cijenom odskaču. Meni je relevantno mojih dvadesetak veterana koji nakon tekme praše po žuji.. i tako dvadesetak godina..

12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018
Na što je PES spao kad se u temi raspravlja o tome koje je pivo najbolje.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018
Cordas kaže...
Na što je PES spao kad se u temi raspravlja o tome koje je pivo najbolje.

Pa pes i piva su nerazdvojivi. Uvijek smo znali reći, idem s frendovima  baciti pes uz gajbu pive...

12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2018

u mom gradu gdje sam prije zivio u hrv mislim da se uvjerljivo najvise udaralo po karlovackom i pan...a i osjecko je bilo dosta visoko

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2018

Nisam igro PES nekoliko godina ali sam ga kupio za PS4 prije 10ak dana, i full mi se tesko naviknut na prebacivanje igraca u obrani, koristim L1 za to, ne desnu gljivu, sjecam se da sa zadnjim kojeg sam igro 2013 ili 2014 nisam siguran, nisam imao ovakvih problema i prebacivanje je islo glatko. Golmani znaju bit u ku*cu i nekad igraci ostanu u mjestu ne zelu ic na loptu, dogodilo nam se dosta puta, meni i bratu, da se recimo lopta odbije i moj i njegov igrac stoju u mjestu niko ne ide za loptom. Nije mi jasno je li ovo do igre ili do cega je, je li imo neko slicnih problema?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2018

iskreno,nisam takve stvari uočio...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2018

Pozz, zanima me ako zna ko da li mi steka pes 2018 zbog konfiguracije laptopa, ili je do crack-a ili slično. Imam ovu konfiguraciju na slici, samo sto su dvije graf pa je druga na 2 slici. Usput, PES2017 mi radi odlično na high postavkama.

Hvala

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.1.2018 23:16 (markot).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018
markot kaže...

Pozz, zanima me ako zna ko da li mi steka pes 2018 zbog konfiguracije laptopa, ili je do crack-a ili slično. Imam ovu konfiguraciju na slici, samo sto su dvije graf pa je druga na 2 slici. Usput, PES2017 mi radi odlično na high postavkama.

Hvala

 

 Usput PES 2017 i PES 2018 na računalu nemaju previše toga zajedničkog. Igra je konačno punokrvna od ove sezone i na računalu. Grafički zahtjevnija. Pogledaj koje su preporuke za pokretanje PES 2017 a koje su za PES2018 i sve će ti biti jasno. Provjeri stoga na netu gdje si po pitanju performansi...

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.1.2018 23:41 (movie).
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2018

Nakon instaliranja galaxy patcha 1.0 neće da mi se pokrene igra nego mi se otvori steam. Radi se o pirat verziji igre. 

Pomoć

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice