Pro Evolution Soccer 2019

poruka: 1.215
|
čitano: 214.439
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Mortiis kaže...

 sta ti vrijedi i 100milijuna, kad pun kurac njih nema psn+...

a onda imas i onih sto ga imaju pa opet igraju offline...

to sonyevo izdrkavanje da moras platiti da online igras igricu koju si vec platio 50€ nema apsolutno nikakvog smisla....

 Stavim ruku u vatru da 90% kupaca FIFE ima PS+ pretplatu. Ne znam odkud ti vadiš podatke, ali ja znam iz osobnog iskustva da su FIFA serveri uvijek prepuni. Pa čak i dan danas ću prije naći protivnika u FIFA 17, nego u najnovijem PES-u. Žalosno, ali tako je.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

PS+ se tehnicki isplati vec prvim mjesecom od aktivacije kad dobijes bespla igre. Online podrska je miljama ispred svega i funkcionira kak treba. Tako da, jednom godišnje uzet pretplatu za 350kn se isplati ( ako ciljas kupovanje u pravo vrijeme). 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

besplatne igre me apsolutno ne zanimaju jer jedino sto igram je PES i NBA2K...drugo nista

i vise (barem vamo) nije 50€ nego 60€...a vec sam se 2 puta bio zajebao kad sam uzeo PSN+ na godinu dana i platio 50€ i igrao 2 mjeseca NBA2k online ligu i kad mi dopizdilo onda vise 10 mjeseci nisam nista odigrao online...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ima kakav info o verziji?

Moj PC  
0 4 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
David87 kaže...

Ima kakav info o verziji?

 Ne očekuj skoro sa ovom denuvo zaštitom,ako i dočekaš

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Imam 2 pitanja u vezi myclub..

 

Kako se dobivaju ovi tiketi za produzivanje ugovora igraca, je li samo kod kupovine igraca preko agenata kao bonus ili ima i drugi nacin ?

 

Ako imam 2 iste kartice (igraca) i hocu da pretvorim jednu u EXP trenera, hocu li izgubiti jednu karticu ili obadvije ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Neka mi samo neko kaze ko ima pes 19 koliko se ceka na protivnika dugo u myclub-u modu? Sve mi se cini da je bolja situacija nego u proslom pesu ali ne znam opet.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
ruya kaže...

Neka mi samo neko kaze ko ima pes 19 koliko se ceka na protivnika dugo u myclub-u modu? Sve mi se cini da je bolja situacija nego u proslom pesu ali ne znam opet.

 U nekom testu sam čitao da se čeka oko 2 minute u prosjeku..

9 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Znači ove sezone je puno lakše napravit jaču ekipu kad svaki tjedan dolaze featured playeri koji su dosta pojačani ocjenama i nije teško za pokupit crnu. A oni ostaju za zauvijek, to su ove ljubičaste kartice koje imamo. 

 

About Featured Players
・Featured Players are obtained from Special Agents.
・It is possible to obtain multiple copies of the same Featured Player.
・In the case of Special Agents with a limited number of uses, you may not be able to obtain each Featured Player signable by that Agent within the number of uses available to you.
・Overall Ratings displayed for Featured Players are set to each respective Player's level 30 rating. Once obtained, the Overall Rating for each Featured Player may differ from this display.
・The Trade feature allows you to exchange 3 copies of the same variation of a Featured Player. Differing variations of the same Featured Player cannot be traded.
・Featured Players have no expiration date. Once obtained, they are yours to keep for the duration of PES 2019’s online service.
・Featured Player rarity and stats/abilities will not be altered by any update files or during maintenance.
・Featured Players are subject to Live Updates.
・Featured Player images are subject to change.
・All Featured Players are subject to postponement and/or cancellation without prior warning. Be sure to check which players are signable by each Special Agent before use.

 

Btw preko option files sam si sve klubove lige petice licencirao,dresove,grbove natjecanja bez ikakvog patcha i gluposti...

Igram sa totenhamom my club, dns stigao Cavani :D

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.9.2018 17:42 (BeLLicus).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
movie kaže...
ruya kaže...

Neka mi samo neko kaze ko ima pes 19 koliko se ceka na protivnika dugo u myclub-u modu? Sve mi se cini da je bolja situacija nego u proslom pesu ali ne znam opet.

 U nekom testu sam čitao da se čeka oko 2 minute u prosjeku..

 E i ja bas danas slucajno procitao na hcl-u u recenziji. Ma mene samo taj deo odbija od pesa, nmg ja toliko cekati za svakog protivnika. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
BeLLicus kaže...

Znači ove sezone je puno lakše napravit jaču ekipu kad svaki tjedan dolaze featured playeri koji su dosta pojačani ocjenama i nije teško za pokupit crnu. A oni ostaju za zauvijek, to su ove ljubičaste kartice koje imamo. 

 

About Featured Players
・Featured Players are obtained from Special Agents.
・It is possible to obtain multiple copies of the same Featured Player.
・In the case of Special Agents with a limited number of uses, you may not be able to obtain each Featured Player signable by that Agent within the number of uses available to you.
・Overall Ratings displayed for Featured Players are set to each respective Player's level 30 rating. Once obtained, the Overall Rating for each Featured Player may differ from this display.
・The Trade feature allows you to exchange 3 copies of the same variation of a Featured Player. Differing variations of the same Featured Player cannot be traded.
・Featured Players have no expiration date. Once obtained, they are yours to keep for the duration of PES 2019’s online service.
・Featured Player rarity and stats/abilities will not be altered by any update files or during maintenance.
・Featured Players are subject to Live Updates.
・Featured Player images are subject to change.
・All Featured Players are subject to postponement and/or cancellation without prior warning. Be sure to check which players are signable by each Special Agent before use.

 

Btw preko option files sam si sve klubove lige petice licencirao,dresove,grbove natjecanja bez ikakvog patcha i gluposti...

Igram sa totenhamom my club, dns stigao Cavani :D

 

di si nasao bundesligu?

12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

''emerson'' je izbacio patch sa bundesligom tako da je i zadnja stvar riješena

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.9.2018 0:27 (Mortiis).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
sstrmi kaže...
David87 kaže...

Ima kakav info o verziji?

 Ne očekuj skoro sa ovom denuvo zaštitom,ako i dočekaš

 Pitam samo, s obzirom da više nemam vremena za igre, ovo bi odigrao par puta u godini, a za to mi se neda trošit lovu.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
ruya kaže...
movie kaže...
ruya kaže...

Neka mi samo neko kaze ko ima pes 19 koliko se ceka na protivnika dugo u myclub-u modu? Sve mi se cini da je bolja situacija nego u proslom pesu ali ne znam opet.

 U nekom testu sam čitao da se čeka oko 2 minute u prosjeku..

 E i ja bas danas slucajno procitao na hcl-u u recenziji. Ma mene samo taj deo odbija od pesa, nmg ja toliko cekati za svakog protivnika. 

 

Sto se tice mog iskustva s PES-om 2018 i PES 2019 Demo, pronalazenje protivnika na PS4 nije bio nikakav problem ali me zato kretanje po meniju PES 2018 izludjivalo jer je trajalo cijelu vjecnost.

 

Ono sto je po meni glavni problem kada je u pitanju igra na terenu online je kasnjenje komandi, jer zna ubiti volju za igranjem.

The Commissioner of Football
12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Gle,ja te ne kritiziram za piratiziranje igre.I sam ih piratiziram,jer iako bi ja rado kupio sve jednu igru ipak ne mogu

Samo kažem da zbog te zaštite,možda ne dočekaš crack

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
sstrmi kaže...

Gle,ja te ne kritiziram za piratiziranje igre.I sam ih piratiziram,jer iako bi ja rado kupio sve jednu igru ipak ne mogu

Samo kažem da zbog te zaštite,možda ne dočekaš crack

 Denuvo 4.9 je probijen..čeka se izlazak prvih naslova.

7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Neke ide sve u kur*c, ali danas sam kupio David Backham edition. Imaju taj moment da te ostave bez daha i gotovo...,+ milijun nekih tajni koje otkrivaš svaki dan dok igraš.

 

Igrač FIFE sam, ali teško sam mogao ignorirati ovaj gameplay, modeling igrača, osjećaj kada ga zavaljaš i "special moment" koji ispliva tu i tamo ali dovoljno da se popiša na sve ono što fifa nudi. 

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
TheMaverick kaže...

Neke ide sve u kur*c, ali danas sam kupio David Backham edition. Imaju taj moment da te ostave bez daha i gotovo...,+ milijun nekih tajni koje otkrivaš svaki dan dok igraš.

 

Igrač FIFE sam, ali teško sam mogao ignorirati ovaj gameplay, modeling igrača, osjećaj kada ga zavaljaš i "special moment" koji ispliva tu i tamo ali dovoljno da se popiša na sve ono što fifa nudi. 

Svake godine ista priča a onda se negdje oko 11 mjeseca vratiš fifi? 

7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
movie kaže...
TheMaverick kaže...

Neke ide sve u kur*c, ali danas sam kupio David Backham edition. Imaju taj moment da te ostave bez daha i gotovo...,+ milijun nekih tajni koje otkrivaš svaki dan dok igraš.

 

Igrač FIFE sam, ali teško sam mogao ignorirati ovaj gameplay, modeling igrača, osjećaj kada ga zavaljaš i "special moment" koji ispliva tu i tamo ali dovoljno da se popiša na sve ono što fifa nudi. 

Svake godine ista priča a onda se negdje oko 11 mjeseca vratiš fifi? 

 

Tako je bilo do sada, a ove sezone ostaje da vidimo. FIFA mi je postala predvidiva, a FUT prenaporan. Puno krvi i znoja, a nagrada za ku**c. Također me ljuti njihovo konstantno tjeranje da igraš kao manijak, kao da ne postoje druge stvari u životu.

 

Nikad duže nisam razmišljao što uzeti i kada sam podvukao crtu dobio sam rezultat koji kaže da je PES bolji izbor ove sezone.

The Commissioner of Football
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Kako vas nije sram loše pisati o fifi? Pa tu je čovjek u godinama koji to ne podnosi i izbjegavajte to jer će biti baniranja. Svaki sljedeći post u kojem se hvali pes, a pljuje po fifi biti će izbrisan i dobiti će se BAN. Ovo je zadnje upozorenje!

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
mariclius kaže...

Kako vas nije sram loše pisati o fifi? Pa tu je čovjek u godinama koji to ne podnosi i izbjegavajte to jer će biti baniranja. Svaki sljedeći post u kojem se hvali pes, a pljuje po fifi biti će izbrisan i dobiti će se BAN. Ovo je zadnje upozorenje!

 

Haaa? Pa ljudi sam govore svoje mišljenje? Ako netko ovisi o njihovom mišljenju pati od nekih kompleksa očito. Btw i Fifa i Pes su čudo, obožavam igrati oba, jedino eto što fifa ima bolji mp... 

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.9.2018 12:45 (zicer1101).
15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

PC igrači..u četvrtak bi trebao doći neki FIX.. zasad jedno DIY rješenja koja rade jednom 

 

 

This is an update regarding the following issues currently being encountered by some users:

・An issue where the screen turns white and the game subsequently crashes
・An issue where users are unable to connect to the server and the “CODE:VNBP733” error is displayed

We will release the update file on Thursday, 13/09/2018, which includes some improvements for the above.

We are continuing to determine the underlying cause and rectify the issues.

We sincerely appreciate your patience and understanding.

 

https://www.konami.com/wepes/2019/eu/en/topic/wepes2019_games-1605

 

 

Stara rješnja:

 

This is an update regarding the following issues currently being encountered by some users:

・An issue where the screen turns white and the game subsequently crashes
・An issue where users are unable to connect to the server and the “CODE:VNBP733” error is displayed

Although we have gleaned some additional information regarding each of the issues from several of our users, we have not yet been able to determine the underlying causes.

In the meantime, some users have reported success by using the following methods:
*Disclaimer: Please note that these methods have not worked for all users. Rest assured that we are hard at work to develop a fix that will work for everybody.


・ How to fix the screen white-out/game crash issue

Use the links listed below to install all the necessary runtime libraries.

<Runtime Libraries Needed for PES 2019>

1. DirectX End-User Runtimes (June 2010) 
:directx_Jun2010_redist.exe
https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=8109

2.Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2015 :vc_redist.x64.exe
https://www.microsoft.com/en-US/download/details.aspx?id=48145

3. The .NET Framework 4.6.2 offline installer for Windows :NDP462-KB3151800-x86-x64-AllOS-ENU.exe
https://support.microsoft.com/en-us/help/3151800/the-net-framework-4-6-2-offline-installer-for-windows


・How to fix the error Code VNBP733 issue that prevents you from logging into the server

Ensure PES 2019 is not being blocked by Windows Defender or Windows Firewall (detailed procedure below)

<How to ensure that Windows Defender is not blocking PES 2019>

Windows 10

1. Open Windows Defender.
2. Go to the Firewall & Network Protection tab.
3. Open Advanced Settings.
4. Click on the Outbound Rules tab on the left side of the window.
5. Scroll down till you find Pro Evolution Soccer 2019.
6. Click the game in the list to highlight it.
7. Click Disable Rule on the right side of the screen.

Windows 7

1. Go to Control Panel > Windows Firewall.
2. Open Advanced Settings.
3. Click on the Outbound Rules tab on the left side of the window.
4. Click Pro Evolution Soccer 2019.
5. Click Disable Rule on the right side of the screen.

We would like to extend a sincere thank you to all users who have cooperated in our investigation. We also appreciate your patience and understanding, and are also planning to compensate all users for any inconvenience caused by these issues.

Please bear with us we work to fix these issues.

 

https://www.konami.com/wepes/2019/eu/en/topic/wepes2019_games-1582

 

 

Jedno DIY rješenje:

Go to your PES executable and run the compatibility troubleshooter, mine changed to the WIN8 compatibility and is letting me on so, best of luck everyone else!"

 

 

Još možete probat gašenje AV i FW.

 

U pravilu rješenje radi jednom. Valjda bude u četvrtak kraj ovoj piz*ariji.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ne kužim, pa imali su betu/demo koja je radila sasvim normalno. I onda izađe full igra i sad već 2 tjedna ne radi kako treba? Oni nisu baš sasvim čisti, šta je da je.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
TheMaverick kaže...

 

Nikad duže nisam razmišljao što uzeti i kada sam podvukao crtu dobio sam rezultat koji kaže da je PES bolji izbor ove sezone.

 Kako možeš znati što je bolje ako si jednu igru probao a drugu nisi?

15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Hexfire kaže...

Ne kužim, pa imali su betu/demo koja je radila sasvim normalno. I onda izađe full igra i sad već 2 tjedna ne radi kako treba? Oni nisu baš sasvim čisti, šta je da je.

 Denuvo 

13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Aha... sad kužim. Možda su uvjereni da par miliona ljudi piratizira PES i sad će pohrliti kupiti. Prije da će i ove koliko toliko vjerne odbiti. Sreća njihova što su izašli puno prije FIFE pa nema konkurencije
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Jesu isti problemi zasad i na ps4 sa pesom ili je to samo na PC-u? razmisljam uzet pa da znam ocu sacekat jos :D  btw, ako ima koji igrac PES-a na ps4, da ima 2018, nek se javi da razbacimo online :D 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Hexfire kaže...
Aha... sad kužim. Možda su uvjereni da par miliona ljudi piratizira PES i sad će pohrliti kupiti. Prije da će i ove koliko toliko vjerne odbiti. Sreća njihova što su izašli puno prije FIFE pa nema konkurencije

Budale  

 

 

tictactoe kaže...

Jesu isti problemi zasad i na ps4 sa pesom ili je to samo na PC-u? razmisljam uzet pa da znam ocu sacekat jos :D  btw, ako ima koji igrac PES-a na ps4, da ima 2018, nek se javi da razbacimo online :D 

 Na PS4 nema gorenjeg problema sa konekcijom.  Niti sa chrashanjem kod pokretanja.

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.9.2018 23:48 (plavi08).
9 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019
Evo ja imam tu priliku da pokrenem pes sa najjačim mogućim postavkama koje se danas mogu igrati znači 3840 x 2160 (4K) + HDR, HDR dosta onako ugasi žive boje ne znam jel netko od vas ima iskustva sa njime, inače igram normalno full hd na monitoru ali za ovu priliku sam spojio PC sa TV koji podržava 4k rezoluciju sa HDR... Radi sve savršeno u 60 frejmova, uhvatio sam par fotografija pa pogledajte i sami.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Ne radi ti HDR ispravno 

 

 

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice