Pro Evolution Soccer 2019

poruka: 1.215
|
čitano: 214.441
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
plavi08 kaže...

Ne radi ti HDR ispravno 

 

 

 

 

I ja mislim, baš sam to sad istraživao ima dosta toga po netu gdje se ljudi žale. Nisam imao priliku još probati HDR ovo je prvi put, neki lik je ovo napisao (


My TV is 100% HDR compatible. I have a Nvidia GeForce GTX1080 and can run games with HDR perfectly.

 

Normally when I output my display to my 4K HDR TV (single display 3840x2160p 60Hz) it's a perfect picture. Nice and sharp with vivid colour. However today when I changed the output to my TV the picture quality was very poor. It was nowhere near as sharp and the colours were very weak.)

 

 

Tako je i kod mene čim prebacim na tv i upalim http://prntscr.com/kswc8l automatski slika postaje siva i isprana na samom desktopu... Ne znam do čega je problem ali ljudi pišu da windows je nešto tako napravio zbog nečega i da se to treba posebno podesiti... 

 

 

EDIT: Slike kad HDR nije upaljen...

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.9.2018 1:34 (BeLLicus).
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Trebaš ga uključiti u postavkama, nevezano za PES 

 

  1.  Odaberite tipku Start  , a zatim Postavke  > Sustav  > Zaslon .
  2. Uključite HDR and WCG.
  3. Da biste pogledali i promijenili postavke HDR i WCG, odaberite Postavke HDR i WCG.

 

 

https://support.microsoft.com/hr-hr/help/4040263/windows-10-hdr-advanced-color-settings

 

 

 EDIT: Sad sam tekvido SS i da si to uključio. Probaj se tu poigrati. Imašna ovom linku dodatnih materijala.

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.9.2018 9:16 (plavi08).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
movie kaže...
TheMaverick kaže...

 

Nikad duže nisam razmišljao što uzeti i kada sam podvukao crtu dobio sam rezultat koji kaže da je PES bolji izbor ove sezone.

 Kako možeš znati što je bolje ako si jednu igru probao a drugu nisi?

 

Zaboravio sam napometuti "za mene osbno bolji izbor".

 

Nisam probao FIFU 19 ali s trenutnim engineom EA ne može parirati PESU kada je u pitanju "onaj" feeling iako mislim da će FIFA 19 biti najbolja ikada u to sam 95% siguran.

The Commissioner of Football
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
TheMaverick kaže...

 

Nisam probao FIFU 19 ali s trenutnim engineom EA ne može parirati PESU kada je u pitanju "onaj" feeling iako mislim da će FIFA 19 biti najbolja ikada u to sam 95% siguran.

Pa ako se ne varam fifa koristi trenutno najnapredniji engine, frostbite. Fifa je promijenila u zadnjih par godina tri enginea dok za to vrijeme pes koristi jedan te isti. Mislim da s tim engine nema nikakve veze. Osobno, nisam siguran da će ovo biti najbolja fifa do sada jer za to nema nikakvog razloga. Prodaja ide odlično a ono što donosi novce to se ne mijenja. A to što donosi novce jednom dijelu igrača jednostavno ne valja. Zbog tog malog dijela igrača neće se mijenjati dobitna kombinacija. Stoga, očekujem potpuno identičnu fifu prepunu frustracija s ponekom inovacijom i reorganizacijom unutar futa, no bit igre pokvarenost i skripting i dalje će carevati igrom.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
movie kaže...
Pa ako se ne varam fifa koristi trenutno najnapredniji engine, frostbite. Fifa je promijenila u zadnjih par godina tri enginea dok za to vrijeme pes koristi jedan te isti. Mislim da s tim engine nema nikakve veze. Osobno, nisam siguran da će ovo biti najbolja fifa do sada jer za to nema nikakvog razloga. Prodaja ide odlično a ono što donosi novce to se ne mijenja. A to što donosi novce jednom dijelu igrača jednostavno ne valja. Zbog tog malog dijela igrača neće se mijenjati dobitna kombinacija. Stoga, očekujem potpuno identičnu fifu prepunu frustracija s ponekom inovacijom i reorganizacijom unutar futa, no bit igre pokvarenost i skripting i dalje će carevati igrom.

 

Svaka njima čast jer znaju kako se mlati lova ali ja se lagano izvlačim iz ralja futa jer ne želim više biti rob. Prošlih sezona bi me uhvatila nostalgija i vraćao bi se, ali mislim da sam ove sezone potpuno spreman za otkačiti taj teret i pustiti ga niz provaliju.

 

Danas sam si rješio licence za PS4 i igra mi je postala duplo draža. Nadam se da će ovi majmuni u skorije vrijeme izbaciti dlc-eve i novi patch kako bi ekipa mogla normalno igrati, a tu prije svega mislim na offline publiku, jer je AI očajan s forsiranjem low-cross-a.

The Commissioner of Football
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
TheMaverick kaže...
movie kaže...
Pa ako se ne varam fifa koristi trenutno najnapredniji engine, frostbite. Fifa je promijenila u zadnjih par godina tri enginea dok za to vrijeme pes koristi jedan te isti. Mislim da s tim engine nema nikakve veze. Osobno, nisam siguran da će ovo biti najbolja fifa do sada jer za to nema nikakvog razloga. Prodaja ide odlično a ono što donosi novce to se ne mijenja. A to što donosi novce jednom dijelu igrača jednostavno ne valja. Zbog tog malog dijela igrača neće se mijenjati dobitna kombinacija. Stoga, očekujem potpuno identičnu fifu prepunu frustracija s ponekom inovacijom i reorganizacijom unutar futa, no bit igre pokvarenost i skripting i dalje će carevati igrom.

 

Svaka njima čast jer znaju kako se mlati lova ali ja se lagano izvlačim iz ralja futa jer ne želim više biti rob. Prošlih sezona bi me uhvatila nostalgija i vraćao bi se, ali mislim da sam ove sezone potpuno spreman za otkačiti taj teret i pustiti ga niz provaliju.

 

Danas sam si rješio licence za PS4 i igra mi je postala duplo draža. Nadam se da će ovi majmuni u skorije vrijeme izbaciti dlc-eve i novi patch kako bi ekipa mogla normalno igrati, a tu prije svega mislim na offline publiku, jer je AI očajan s forsiranjem low-cross-a.

 Ma samo ako mozes bezi od fife sto dalje, to je samo gubljenje zivaca, ja ne znam da li cu uzeti i jednu od ove dve igre, pes besplatnu verziju cu svakako isprobati a fifa... Ne znam ni sam, bas se dvoumim.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Šteta za myclub što nema izbora pa da lijepo sam odrediš koga ćeš kupiti, ali to na neki način kompenzira to što možeš kombinirati koga god da dobiješ.

 

Bilo mi je pomalo tlaka u početku jer nisam imao odgovarajuću formaciju (4-4-2) ali to sam konačno otključao i kupio D. Simeone-a te igra za mene tek sada počinje.

 

Osvojio sam većinu kupova što offline to i online i došao do skeniranih igrača, jedino mi još nedostaju 2 štopera kako bi se mogao obračunati s bilo kim.

 

Udarna postava je slijedeća: Buffon (GK), 2 štopera (ubij me ako ih se sjećam), Juanfran (RB), D. Rose (LB), Andre i Sanson boostani (85) koji čuvaju sredinu terena (oba CM pozicija), Coutinho (LM), Beckham (RM), Vardy-ljut kao osa (CF) i Aduriz (CF), a sinoć sam još otvorio Muriela i Fekira od napadača.

 

Beckham ima bolestan crossing, pass i šut, a ostalo ništa posebno, ali svejedno mislim da ima svoju vrijednost, jer svaki put kada je korner ili slobodnjak, ona zelena koja označava stats za nabrojano ubija u oči koliko blješti.

 

Kao što sam napisao, igra za mene tek sada počinje jer timski duh se popeo na 90, a kada dođu još dva zvučnija stopera imat ću full skeniranu ekipu koja duplo popravlja dojam.

 

Jučer kada sam sredio grbove i dresove, igra je postala osjetno ljepša. Nadam se samo da će Konami ugasiti ovaj požar koji se razbuktao po forumima.

 

 

EDIT:

 

Sinoć ono rešetanje naših od strane Furije me podsjetilo na PES, pogotovo golovi Asensia. Osjećaj kada ih je zavljao je identičan kao na PES-u i to je razlog zašto sam se  odlučio za PES ove sezone uz sve probleme na koje ukazuje masa igrača istog.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.9.2018 10:10 (TheMaverick).
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ima li koji option file koji sređiva dresove i imena timova abda je kompatibilan on line 

Who bolan cares
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
dejan1471 kaže...

Ima li koji option file koji sređiva dresove i imena timova abda je kompatibilan on line 

 

PES Universe v.1. za PS4 i PC

 

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.9.2018 10:48 (TheMaverick).
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Gledam ove plačipizde po drugim forumima koje ismijavaju myclub i nazivaju igrače istog moda djecom, a to su većinom ovi što furaju master ligu, a zapravo su isti mekušci koji ili nemaju ps+ ili pojma nemaju što se tiče igre i bili bi kanta za nabijanje.

 

AI je stvarno sheban u to sam se uvjerio dok sam čistio offline kupove u myclubu, kako bi došao do igrača, ali hebote..., tko još igra offline master ligu i gdje tu izazov pored živih igrača?  

 

Odigrao sam do sada blizu 20 tekmi online i ne zna se koja je bila bolja i napetija. Kada uđeš u sve pore mycluba onda skužiš da to nije toliko loš mod kako se priča i da treba raditi na njemu kako bi ga se dodatno unaprijedilo.

 

Za sve one kojima je prioritet gameplay i koji su ograničeni s vremenom, a ono vrijme koje imaju za igranje virtuaalnog nogometa žele trošiti isključivo igranjem na samom terenu, onda je myclub dobra alternativa futu.

 

Možda nema marketa kao u futu, ali za određenu kampanju, uvjek se može kupiti loan igrač kako bi se pokrpale određene pozicije, a lista loan igrača se osvježava svako malo koliko sam skužio.

 

Jučer sam kupio loan štopera jer sam bio tanak na toj poziciji i uspio se kvalificirati za pes league.

 

 

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.9.2018 9:43 (TheMaverick).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Nekaj su navodno impruvali

 

New Update File Available (13/09/2018)

A new Update File (Data Pack 1.02 & Patch 1.01.02) was released on 13/09/2018.
See below for further details.

■Fixes
・Fixed a display issue affecting Competition Details in myClub mode's WHAT'S ON
・Fixed an issue where Featured Players were depicted wearing the wrong boots during the animation that plays after signing a new player in myClub mode
・Fixed uniforms for several clubs

■Improvement
・An issue where the screen turns white and the game subsequently crashes
・An issue where users are unable to connect to the server and the “CODE:VNBP733” error is displayed

 

https://www.konami.com/wepes/2019/as/en-sg/topic/wepes2019_games-1925

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Oke sta je ovo danas.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
BeLLicus kaže...

Oke sta je ovo danas.

 Pa sam Konami je reko da nikad lakse nije bilo sastaviti TOP ekipu otvaranjem tih paketa. Tako da, nista cudno sta si povuko sve njih. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

I mene je krenulo danas,

Di Maria, Isco, De Bruyne, Veratti, Dani Alves, Otamendi, Mirinda

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ovo je bolesno. Skupljao 2 tjedna nisam dirao kad sam vidio da danas ide potrosio sam sve GP. Sto je najjace ponekad dobijes 2 crne odjednom :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Mislis 3 ;)
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Mislis 3 ;)
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Delete
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.9.2018 22:31 (z1k4).
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Mene su jučer počastili sa Dybalom i Salahom. 

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Što se tiće greške kod spajanja na PC. Ne da nisu popravili nego je još gore. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Fiksali su online spajanje izgleda, konektuje iz prve.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Budem vidio navečer kad dođem doma.  

15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
z1k4 kaže...
Mislis 3 ;)

 Tri iste poruke za nula fotki? Aj ubaci konačno fotku pa da vidimo te tri kartice.

15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ipak su nešto i danas radili 

 

[Update3] Issues Under Investigation

This is an update regarding the following issues currently being encountered by some users:

・An issue where the screen turns white and the game subsequently crashes
・An issue where users are unable to connect to the server and the “CODE:VNBP733” error is displayed

Regarding these issues, we released the update file on 13/09/2018, and addressed them during the maintenance taken place on 14/09/2018.
We're further investigating the issue for improvement at this very moment. Once it has been completed, we will make a further announcement including the details on the compensation.

In case if you still encounter these issues after the maintenance, please try the following methods;

・ How to fix the screen white-out/game crash issue

In case of using Windows7, please apply the latest service pack.
Use the links listed below to install all the necessary runtime libraries.

<Runtime Libraries Needed for PES 2019>

1. DirectX End-User Runtimes (June 2010) :directx_Jun2010_redist.exe
https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=8109

2.Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2015 :vc_redist.x64.exe
https://www.microsoft.com/en-US/download/details.aspx?id=48145

3. The .NET Framework 4.6.2 offline installer for Windows :NDP462-KB3151800-x86-x64-AllOS-ENU.exe
https://support.microsoft.com/en-us/help/3151800/the-net-framework-4-6-2-offline-installer-for-windows


・How to fix the error Code VNBP733 issue that prevents you from logging into the server

Ensure PES 2019 is not being blocked by Windows Defender or Windows Firewall (detailed procedure below)

<How to ensure that Windows Defender is not blocking PES 2019>

Windows 10

1. Open Windows Defender.
2. Go to the Firewall & Network Protection tab.
3. Open Advanced Settings.
4. Click on the Inbound Rules tab on the left side of the window.
5. Scroll down till you find Pro Evolution Soccer 2019.
6. Click the game in the list to highlight it.
7. Click Disable Rule on the right side of the screen.

Windows 7

1. Go to Control Panel > Windows Firewall.
2. Open Advanced Settings.
3. Click on the Inbound Rules tab on the left side of the window.
4. Click Pro Evolution Soccer 2019.
5. Click Disable Rule on the right side of the screen.


Please bear with us we work to fix these issues.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

I meni radi također :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Hm, na mobilnoj verziji foruma je slika vidljiva.

 

Uglavnom Aguero, Mertens, Džeko.

10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Veceras sam dobio 6 crnih,

Kroos, Rakitic, Douglas Costa, Koke, Fekir, Oblak

a od zlatnih bih izdvojio Barzagli, Rashford, El Sharawy, E.Can

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Danas je konekcija radila savršeno 

 

Aktivni PC igrači možete se javiti ovdje. https://forum.cropes.org/index.php/topic,15274.msg272669/topicseen.html#msg272669  

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.9.2018 1:17 (plavi08).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

momci kakav je pes 19 naspram ostalih? se isplati dati tih 37 eura za njega ili ne? igrao bih uglavnom myclub

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Dobar je novi pes, nije mi losiji od 2018., malo je tezi i realniji. Sve u svemu vecina community-a je zadovoljna gemplejom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice