Prototype 2

poruka: 58
|
čitano: 15.553
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Prototype 2

Dobro, vizualiej od ove igre ni nisam očekivao, prvi je dio bio očajan po tom pitanju, ovaj je malo bolji ali to mi ne znači previše, samo neka gameplay bude zabavan i dobro je.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Prototype 2

GameTrailers review, IGN review.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Prototype 2

Ja ću samo reći da jedva čekam igru, 1 mi je bila predobra tak da će mi sigurno i ovo valjati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Prototype 2

Jel igra tko ovu igru i kakva je za razliku od prvog djela?

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Prototype 2

izasla ona verzija

Samobor je lepa varoš :))
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Prototype 2

evo danas sam probao igru,odlicna je,cak treba slabiji kompjuter nego za prvi dio a grafika je manje vise ista,malo bolja je ovdje,svida mi se sto mogu npr. claws i tentacles oboje odjednom koristit,claws ljevi klik,tentacles desni,ali steta sto su makli ono da moram skupljat expirience pa da si kupujem abilitie

l<l<l<l<l<l
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Prototype 2

Pa optimizacija nije baš neš meni na max s sjenam ana low igra radi na nekih 20-30fps... Grafika je ono tak tak teksture su lose i view distance, al ima SSAO i blura. Što se same igre tiče nisam puno prešao ali dosta je slicno prvom djelu pa i sama radnja je opet u New Yorku što je po meni retardirano mogli su neki novi grad stavit jer mi se bljuje od ovog New Yorka više u svakoj drugoj igri... FUUUUUUUUU

Bf3 id: Ask_Taylor
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Prototype 2

Radnja i sve je super i grafika je ok ali nije bas nesto optimizirana.

 

Dečo mešalica je v morju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Prototype 2

Ovako, neću previše pametovati, nego samo kazati - potpuno ista igra kao Prototype prvi, usudio bih se kazati i gora! Reciklirana igra, dodan broj 2 na kraju, isklišejizirana i "X" puta prožvakana priča, bez nekih epic preokreta. Tražili smo poboljšani, a ne downgrade-ani Prototype.

 

5,5/10

Moj PC  
7 2 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Prototype 2

Napravili su jako neoptimiziran port kao što je Saints Row:The Third.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Prototype 2
Mind Control kaže...

Napravili su jako neoptimiziran port kao što je Saints Row:The Third, a još je i over-uber-loša.

  There I fixed it.

 

U pravu si. Ja sa ovom svojom kantom igram na MEDIUM, a svakih pet do deset minuta doživim poduži framedrop...

 

Ghhh...

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.7.2012 21:53 (4ucker).
15 godina
neaktivan
offline
Prototype 2

Meni je igra odlična,samo da je bolje optimizirana bila bi savršena.

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Prototype 2

ne znam kak vi imate framedropove ja nisam nis primjetil na svojoj konfiguraciji tj meni igra leti tak da ono ....

Samobor je lepa varoš :))
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Prototype 2

Sigurno igras sve na Low 

Dečo mešalica je v morju.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prototype 2
WrongType kaže...

Sigurno igras sve na Low 

Igram i ja na low pa se igra nekad strašno uspori...

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
11 godina
neaktivan
offline
Prototype 2

danas prešo igricu i stvarno sam oduševljenj svima,al mislim da  je ovo definitnvno zadnji dio isto ko i max payne 3

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prototype 2
big_guy kaže...
WrongType kaže...

Sigurno igras sve na Low 

Igram i ja na low pa se igra nekad strašno uspori...

Meni je sad ok stavio sam onaj distacne view(kako vec) na Low i nemam bas neki FPS Drop.

Dečo mešalica je v morju.
15 godina
neaktivan
offline
Prototype 2

Neznam kako vama al meni su cut-scene predobre...

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Prototype 2

meni je sve predobro,a pogotovo mi je dobro kad se heller nabrijava

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Prototype 2

Mozel mi neko reci postoji li neki patch koji smanji zahtjeve za igricu, npr: ko sto ima gta IV ,, prvi dio sam vrtio bez problema ovaj mi malo steka.

AA
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Prototype 2
Nop sve je na high :)
Samobor je lepa varoš :))
13 godina
neaktivan
offline
Prototype 2

jebacka je igra, bolja nego prvi dio...zabavna do boli, nije sad neka prica al to me ovdje ionako manje interesira, lik je preopasan + kaj su dodali dosta novih stvari, tipa da mozes koristit blade i tendrills u isto vrijeme, borba je puno bolja, levelanje lika je bolje nego u kulji, i dodali su stvari za skupljanje(blackboxove) i jazbine pa kad ih sve napravis u jednom kvartu dobijas mututation awards,koji dalje pojacavaju lika...glupo mi je bilo u prvom dijelu da skupljas exp pa kupujes stvari koda si na placu...

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Prototype 2

Skino sam si 100% save game i sad nemogu ic u druge gradove..Nisam ništa prelazio tako da neznam ništa o igri..Pa ako zna neko kako da se maknem iz dole-ljevog grada?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Prototype 2

Neznam jel ovo neko vec primjetio ali kad odem u map(M) i idem na collectabled i izaberem koje colletables zelim, i oznacim dio neke zone, na mapi se nakon 3 sekunde pojave koncentricni krugovi.

Mislio sam u pocetku,bah neka glupost.

Ali se ispostavilo da su to priblizne lokacije za crne kutije i ostale stvari.

 

Loading...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Prototype 2

Je koncentrični krugovi su lokacije blackboxova, laira i onog trećeg. Upalo mi je u oko odmah na početku.

Nisam igrao prvi dio al igra mi je zakon. Ima dosta ponavljanja ali su dobro skinuli atmosferu, realno su dočarali dog eat dog apokaliptičnu budućnost.

Zasad jedina zamjerka je očajno nišanjenje. One misije koje moraš preći kao vojnik su najteže baš zbog toga, idem upucat zombija, prospem mozak tipu do sebe...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Prototype 2

S ovom igrom sam imao samo probleme i ništa više.

 

Zanimljiva stvar mi se dogodila kad sam dok je igra već bila instalirana i odigrano nekih 6 sati, promijenio stari 4:3 monitor za novi 16:10. Pokrenem ja Prototype 2 i igra se sruši čim uđe u meni, nit objašnjenja niti ničega. Nije mi jasno koji vrag, sve drugo radi kao i prije, osim toga. Pomislim, možda je nešto s rezolucijom. Vratim stari monitor, promijenim rezoluciju na wide screen, vratim novi i gle sve radi... wtf. Ok nije bitno. Pokrećem igru slijedeći dan, opet ista stvar. Vratim stari monitor, igra radi. Stavim opet novi, ali sada ne radi.

Niš, ajmo googlat. Skužim na kraju da je problem što novi monitor ima sa strane USB portove tj. funkcionira kao USB hub koji je bio ištekan taj jedan put kad je igra radila. Igra se crasha ako je na računalo uključen bilo kakav USB hub... Pa daj molim te, pa kako uopće možeš izbaciti tak nešto na tržište i još k tome ne popraviti u 5?! mjeseci od kad je igra izašla. Čak i nije problem ištekati hub baš radi Prototypa, ali odnos prema korisniku je nepostojeći. Pa nije sad da je na svijetu 5 ljudi s USB hubovima pa ajd, nije toliki problem. 

 

S jedne strane developeri kukaju da im se ne isplati portati igre za PC jer će se ionako sve piratizirati, a s druge strane naprave ovako nešto. Pa naravno da ću piratizirati tvoju igru na koju si utrošio 3 pauze za ručak da ju portaš, da ne bi slučajno bilo prekovremenih za platiti. Rijetki su developeri kao Rockstar i From Software da si mogu dopustiti izbacivanje najgorih portova od stoljeća 7., a da opet radi same genijalnosti igre, zanemariš njihove smiješne izgovore i stanje porta.

 

 

A sad malo o samoj igri. Meni osobno nije bilo problema sa frameratom. Barem ne oku vidljivog. Ako je i padao, koga briga. Postavke su bile na high. Prvi problem je glavni lik. Prošli je bio cool na neki način, ali ovaj je samo kreten. I to čak ne neki simpatični kreten. Lik je iritantan od prvog bezveznog one linera koji ispali, pa siguran sam, skroz do kraja igre.

Inovacije u odnosu na prethodnik su slabo vidljive. Nema onog super osjećaja kad pokreneš nastavak igre koja ti je draga, sve ti izgleda poznato, ali na neki način drugačije i bolje. Nakon toga vidiš neki novi element uklopljen u srž igre i kažeš sam sebi: Gle kako super ideja, pa kak je uopće jedinica bila tak zabavna bez toga. Novi Batman je savršen primjer toga, ako je netko igrao. Prototypu to jako fali. Sve izgleda isto, ne ostavlja osjećaj da se imalo razmišljalo kako serijal dovesti na novu razinu, nego kako što bolje zapakirati ono što su imali, na novi način. Česta pojava zadnjih godina u gaming industriji, nažalost.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.2.2013 8:54 (Hexfire).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Prototype 2

Ne znam ako ste culi, ali koliko ja znam, prototype 3 bi trebao izaci u 2014. sve u svemu, meni se prototype 2 svidio, nisam previse gledao na fps , quality i sl. snaga mog kompa je 2.69 GHz amd 7700 dual-core procesor, ati radeon HD 4600 series i 4 GB RAM u prvom pogledu mi je bilo malo cudno to sa upgradima ali navikao sam se na to inace dosta slicno jedinici

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Prototype 2

pozz imam prototype i kako sam reinstalirao sistem taj vise nece da se pokrene...ima li nacin da sve misije koje sam presao prebacim u novi prototype ako me razumijete.. 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice