Rainbow Six Siege

poruka: 1.652
|
čitano: 250.813
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Rainbow Six Siege - vaši nickovi
13 godina
offline
Rainbow Six Siege

Polako i sigurno ode ova igra u kurac...a dobro, još mjesec dana i onda zbogom 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Rainbow Six Siege

 

Ok, mislio sam da umišljam, jer je bilo rekla-kazala i pošto je igra strgana teško je biti siguran čak i u ono što vidiš, ALI evo i potvrde od Ubisofta, metci ne idu tamo gdje ciljaš:

 

https://rainbow6.ubisoft.com/siege/en-ca/news/164-301767-16/weapon-recoil-overhaul

 

This means that bullets did not always land exactly where the reticle is. Sometimes it was by a very small, almost negligible margin, but at other times, it was far from the reticle.

 

Koja tragikomedija.

Steam = animosity_frenzy; Origin = animosity_frenzy;
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Rainbow Six Siege

imao sam sad jednu zanimljivu stvar za vidjeti, naime nisam bio na uplayu kojih mjesec dana minimalno i sad kad se loginam vidim da su mi svi frendovi pobrisani i chat sa nekim likom na turskom! na friend listi 3 turcina (pretpostavljam) i clearance level umjesto 25 mi je 33... svasta

se da di vidjeti kakav history igranja ili da li imam ban ili koji vrag? nigdje se nisam na to govno od uplaya prijavljivao osim na svom kompu i laptopu, a i dok jesam je bilo svake prestupne godine...

 

btw nick mi je dr.levak , mozda je ko vas spamao?

 

drame jebo ih :D

1 1
2 2
3 3
uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Rainbow Six Siege
LeftY_CRO kaže...

imao...

 

 Meni se davno, još za vrijeme CS:S, dogodila ista stvar sa steamom samo je neki Huan, španjolac, bio u pitanju..vjerojatno te neko haxao i igrao se dok si ti lupao džepni biljar IRL 

11 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
Ma svasta, al to samo na uplayu sam dozivio nigdje drugdje... Niti ne znam di me nasao lol
uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
10 godina
offline
Rainbow Six Siege

vjv su te haxali pa ti prodali acc na nekoj ruskoj stranici za 2-3 €

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
Del_Boy97 kaže...

vjv su te haxali pa ti prodali acc na nekoj ruskoj stranici za 2-3 €

 

 vrlo moguce, s obzirom da frendovi od ovog lika su tvrdili da je to njegov acc... anyway poslao sam ticket supportu da provjeri prijave prema ip-u pa cekam odgovor

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
7 godina
neaktivan
offline
Rainbow Six Siege

Danas u 14h je poceo Adria Community turnir i nakon 6 sati igranja i 29 odigranih matcheva, dosli smo do finala. U 20:30 pocinje - Trokut vs Komunalci!

https://go.twitch.tv/r6adria

 
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Rainbow Six Siege

a očekivani trokut, preuigrani ste :)

svaka čast za turnir medić

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
animosity_frenzy kaže...

 

Ok, mislio sam da umišljam, jer je bilo rekla-kazala i pošto je igra strgana teško je biti siguran čak i u ono što vidiš, ALI evo i potvrde od Ubisofta, metci ne idu tamo gdje ciljaš:

 

https://rainbow6.ubisoft.com/siege/en-ca/news/164-301767-16/weapon-recoil-overhaul

 

This means that bullets did not always land exactly where the reticle is. Sometimes it was by a very small, almost negligible margin, but at other times, it was far from the reticle.

 

Koja tragikomedija.

 Malo nadoknadio videima i objašnjenjima od ovih dana i mogu reć da napokon nisam lud čovjek. Na početku sam mislio, nisam ga pogodio,jebga nije sjelo.

Kasnije kako je ruka uhvatila više tih reocila i igre, sve više i više frustrirajuće je postalo koliko takve stvari koštaju. Žalosno da smo došli u vremena da više recoil nije recoil nego je RNG. Jebeni rng, kud ga ima u rpg, u pubg, sad i u jebenim fpsovima.

žalosno i jadno. Razumijem da je to neki polu nerf jakih igrača, ali zašto, ako je netko dobar dobar je, zašto dodavat random recoil, da nekad ne pogodi, nekad kad je baš bitno.

 

Sve me ovo više razočaralo i siguran sam da ovo neću više ni igrati, eventualno kad izađe taj patch da vidim kako su to sad ''složili'', ali neki ozbiljni play, nema šanse.

kakva igra, kakav novitet na tržištu kad je izašlo, ideja, ma sve, ali u tom šarenom paketu je došlo svašta, samo se tek kasnije više izrazi.

 

This means that bullets did not always land exactly where the reticle is. Sometimes it was by a very small, almost negligible margin, but at other times, it was far from the reticle.

 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
12 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
fila2208 kaže...
eventualno kad izađe taj patch da vidim kako su to sad ''složili'', ali neki ozbiljni play, nema šanse.

 

Ne znam koji patch čekaš, ali od prošlog utorka kad je bio patch od 700 MB igra radi savršeno.

Tamo gdje pucam, meci idu i kad me zašaraju iz hipa više me ne ubijaju kao prije.

Čak smo jučer komentirali da i matchmaking radi bolje.

Puno manje pingera sad ima... možda jedan sa 200 pingom svaki 3 meč?

Šteta što igra nije ovako radila od prvog dana.

[19xx] 4ntraks
7 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
fila2208 kaže...

a očekivani trokut, preuigrani ste :)

svaka čast za turnir medić

 Tenkju :) 
Jako mi je drago da se okupilo toliko timova i uzivalo u igri. A jbg, favoriti su uzeli turnir. Realno, jedina ekipa s ovih prostora, ali mislim da se mrvicu podigao interes

13 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
Skilledžija kaže...

 

Ne znam koji patch čekaš, ali od prošlog utorka kad je bio patch od 700 MB igra radi savršeno.

Tamo gdje pucam, meci idu i kad me zašaraju iz hipa više me ne ubijaju kao prije.

Čak smo jučer komentirali da i matchmaking radi bolje.

Puno manje pingera sad ima... možda jedan sa 200 pingom svaki 3 meč?

Šteta što igra nije ovako radila od prvog dana.

 A taj recoil patch...a što se ovog tiče, tako je puhalo vani pa je igra radila, za dva dana ćeš doć vajnat kako loše radi.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
12 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
fila2208 kaže...

 A taj recoil patch...a što se ovog tiče, tako je puhalo vani pa je igra radila, za dva dana ćeš doć vajnat kako loše radi.

Točno tjedan dana je prošlo od tog updatea i igra radi identično sve ove dane.

Jedino ako budu drkali opet po nečemu pa sjebu, onda ću pizdit.

Ako ostane ovako kako je sada onda čak mogu reći da je ovo jedna od rijetkih igara koja radi kako treba.

Imao sam prvih 2-3 dana rubberbanding, ali i to je nestalo s vremenom.

 

Matchamking mi se čini puno bolji.

Nema turaka i nema štrumpfova ili čudnih tipova.

Sad kad izgubimo, točno vidimo iz aviona da su pobijedili bolji igrači.

Prije su nas levati dobivali bezveze, zato jer ih ne možeš ubit ili zato jer oni čudno ubijaju.

Pingera je bilo na lopate, a po novome jako rijetko naiđe neki.

[19xx] 4ntraks
7 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
Skilledžija kaže...

Matchamking mi se čini puno bolji.

Nema turaka i nema štrumpfova ili čudnih tipova.

Sad kad izgubimo, točno vidimo iz aviona da su pobijedili bolji igrači.

Prije su nas levati dobivali bezveze, zato jer ih ne možeš ubit ili zato jer oni čudno ubijaju.

Pingera je bilo na lopate, a po novome jako rijetko naiđe neki.

 

ma samo full stack igraj i sve je ok. Izbjegavaj jutarnje sate, hrpa NA ekipe igra na EU serverima. Svako jutro na discordu se neko javlja kako igra protiv NA pro league igraca na EU serverima :D

13 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
Skilledžija kaže...

 

Matchamking mi se čini puno bolji.

 

 ..je jedino dobar kad si minimalno 4 stack, ako pričamo za casual. Većinom soliram u zadnje vrijeme i imam omjer 3w:10L.

Neigriv matchmaking ako nema stacka, što kaže medić.

 

Za ostalo, nisam ni prije primjećivao tako da ne znam, jedino mi je sad ping stalno 80l, prije 60 bio

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
10 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege

U svakoj MP team play igri moraš imati frendove inače ovisiš s kim će te spojit. Prošlu sezonu sam solirao i dospio do platinuma.

12 godina
offline
Rainbow Six Siege

Nisam mislio na ekipu koju nama stavlja nego na protivnike.

Mi obično dobijemo panjeve koji nemaju blage veze.

Neki dan smo dobili dvojicu iznad 200 lvl koji ne znaju hodat po mapi.

 

Inače igramo uvijek trojica ili četvorica zajedno.

Jako rijetko u dvoje jer nemamo živaca kad nas ubaci s panjevima.

Radije pauziramo jedan dan.

 

Ali jedanput smo Maggot i ja igrali solo i uvali nam tri random lika.

Tu večer smo igrali 4 meča s njima i u tih 4 meča smo izgubili jednu rundu.

Zato jer bi na 3-0 jedan od njih uvijek predložio da igramo sa rookijima sa štitovima - što smo i činili :)

Eto, to se dogodilo jedanput i nikad više jer obično dobijemo barem jednog panja koji više šteti nego koristi.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
The_K kaže...

U svakoj MP team play igri moraš imati frendove inače ovisiš s kim će te spojit. Prošlu sezonu sam solirao i dospio do platinuma.

 Hvala kapetane obivous :) Znam tebra, igrao sam prije u ekipama i dobivali smo 9/10. Sad kad soliram, obrnut je w/l ratio.

 

Ma jasna stvar, ali casual je neizdrživ. Teamkill je svaku drugu partiju neko nekog. Bacim impact, slučjano zapnem lika, odmah me spraši. Da ne pričam o ruskim debilima što se deru na voice i igraju recruite itd.

Jako kancergoen community što se casuala tiče, nitko ne pokušava ni voip ni objective, kad je casual pa ono boli ih briga. Nije ni da ja koristim drona itd, ali ajd ebar se trudim da dobijemo da ne bi na 40% slučjano dobio jebeni pack. užas

 

evo za antraksa slika dve, valjda su fix pustili samo tebi nezz

 

prva su super pingovi, a druga vidi kako sve lijepo zaokružili što dovodi do zaključka, ping je reda radi, nitko ga ne želi pokazati točnog.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.9.2017 13:11 (fila2208).
12 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
fila2208 kaže...

 

evo za antraksa slika dve, valjda su fix pustili samo tebi nezz

 

 

Mi u zadnje vrijeme igramo u pravilu sa ekipom 100 i nižom.

Tu i tamo neki s visokim pingom uleti, ali za razliku od prije, gdje je to bilo pravilo, danas je iznimka, barem zadnjih 10-tak dana.

To što piše ping 80 znam da nije točno, ali pingera osjetiš u igri bez da vidiš koliko mu je ping, a mi u zadnje vrijeme s tim nemamo problema.

 

Casual sam igrao valjda triput i bilo je grozno iskustvo tako da to ne igram.

Ili igram s ekipom ranked ili ne igram ništa - bolje pauzirat koji dan nego poludit.

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
fila2208 kaže...
The_K kaže...

U svakoj MP team play igri moraš imati frendove inače ovisiš s kim će te spojit. Prošlu sezonu sam solirao i dospio do platinuma.

 Hvala kapetane obivous :) Znam tebra, igrao sam prije u ekipama i dobivali smo 9/10. Sad kad soliram, obrnut je w/l ratio.

 

Ma jasna stvar, ali casual je neizdrživ. Teamkill je svaku drugu partiju neko nekog. Bacim impact, slučjano zapnem lika, odmah me spraši. Da ne pričam o ruskim debilima što se deru na voice i igraju recruite itd.

Jako kancergoen community što se casuala tiče, nitko ne pokušava ni voip ni objective, kad je casual pa ono boli ih briga. Nije ni da ja koristim drona itd, ali ajd ebar se trudim da dobijemo da ne bi na 40% slučjano dobio jebeni pack. užas

 

evo za antraksa slika dve, valjda su fix pustili samo tebi nezz

 

prva su super pingovi, a druga vidi kako sve lijepo zaokružili što dovodi do zaključka, ping je reda radi, nitko ga ne želi pokazati točnog.

 ubicajeno i nije ping dobro prikazan, jer cim alt tabas ping se popne na 200, sam sam isprobao....tak da

battletag:MasnaKrvavic#2275
13 godina
offline
Rainbow Six Siege

Ok sry da, bit će da su svi u alt tabu bili a ja se popnem na ljestve i vrati me na pola pa se opet popne koliko smo rubberali po mapi.

Sigurno jer je netko bio u altabu, tak da...

 

doživio sam par partija di je  lagao cijeli serveri i bili su konstant 200ping likovi, ovo je samo jedna slika koju sam se uspio sjetit uslikat. No nebitno.

Možda i jesu to složili spatchali, ali opet se dešava, manje da, ali se dešava, ali i to je nešto.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
fila2208 kaže...

Ok sry da, bit će da su svi u alt tabu bili a ja se popnem na ljestve i vrati me na pola pa se opet popne koliko smo rubberali po mapi.

Sigurno jer je netko bio u altabu, tak da...

 

doživio sam par partija di je  lagao cijeli serveri i bili su konstant 200ping likovi, ovo je samo jedna slika koju sam se uspio sjetit uslikat. No nebitno.

Možda i jesu to složili spatchali, ali opet se dešava, manje da, ali se dešava, ali i to je nešto.

Viš rubber je meni češći isto. Dogodi mi se da moram uskakat u kuću 3 puta :)

Neka indikacija mi je kad samo u obrani i kad nemogu drona ubit. Kad je tako onda znam da će bit sranja. Kad skidam dronove onda skidam i ekipu :)

Jučer je inače najgore bilo od onoga zadnjeg patcha od 700 MB.

I još jedna stvar....igrao sam hrpu igara..od FEAR-a (valjda 3000) COD-ova i BF-ova i eto jučer odem na novi COD betu i skontam koliko je mehanika smiješna naspram R6.

Skoro sam nakon 2. runde napravio unistall...ali onda sem se nakako prebacio u glavi u COD mod...run...jump...hipfire pa malo ads....i postalo mi zabavno.

Eniverj R6 je stvarno posebna igra i nadam se da će u jednom tranutku doći do nivo da stvarno možeš upalit i izgubit sa smješkom a ne frustracijom.

You should never underestimate the predictability of stupidity
7 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
fila2208 kaže...
The_K kaže...

U svakoj MP team play igri moraš imati frendove inače ovisiš s kim će te spojit. Prošlu sezonu sam solirao i dospio do platinuma.

 Hvala kapetane obivous :) Znam tebra, igrao sam prije u ekipama i dobivali smo 9/10. Sad kad soliram, obrnut je w/l ratio.

 

Ma jasna stvar, ali casual je neizdrživ. Teamkill je svaku drugu partiju neko nekog. Bacim impact, slučjano zapnem lika, odmah me spraši. Da ne pričam o ruskim debilima što se deru na voice i igraju recruite itd.

Jako kancergoen community što se casuala tiče, nitko ne pokušava ni voip ni objective, kad je casual pa ono boli ih briga. Nije ni da ja koristim drona itd, ali ajd ebar se trudim da dobijemo da ne bi na 40% slučjano dobio jebeni pack. užas

 

evo za antraksa slika dve, valjda su fix pustili samo tebi nezz

 

prva su super pingovi, a druga vidi kako sve lijepo zaokružili što dovodi do zaključka, ping je reda radi, nitko ga ne želi pokazati točnog.

 Ja u zadnjih par mjeseci stvarno nisam naletio na toksične igrače. Loše da, ali toksične ne. Igranje recruita ni ne smatram nekim problemom u casualu, ne možeš očekivati izvođenje nekih stratova tamo.

S pingovima ne vidim neki problem zato sto igra na postojeci ping nadodaje vrijeme procesiranja (il kak se vec piše) (tvoj pravi ping je ionak dole lijevo napisan, vidis da ti dodaje +~40). Iznad ~150 ping smatram abuseom (ESL kaze da je >180 abuse). Jbg tak je to, valjda svi u NA prate ove svoje "Pro" igrače i idu na EU server jest govna

 

btw daj si pls ugasi vsync :D

13 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
med1cz kaže...

 Ja u zadnjih par mjeseci stvarno nisam naletio na toksične igrače. Loše da, ali toksične ne. Igranje recruita ni ne smatram nekim problemom u casualu, ne možeš očekivati izvođenje nekih stratova tamo.

S pingovima ne vidim neki problem zato sto igra na postojeci ping nadodaje vrijeme procesiranja (il kak se vec piše) (tvoj pravi ping je ionak dole lijevo napisan, vidis da ti dodaje +~40). Iznad ~150 ping smatram abuseom (ESL kaze da je >180 abuse). Jbg tak je to, valjda svi u NA prate ove svoje "Pro" igrače i idu na EU server jest govna

 

btw daj si pls ugasi vsync :D

 Kad si u teamu, ni nemaš random teammatea.

;Mene su znali rugati neki klanovi, ja stavim mirror s mirom, on čeka pa me ubije itd. Rugaju se, onda sljedeću rundu kaže ubij me, i ubit će te moj frend. Ja to nikd ne vraćam, ali vidiš dokle budale idu.

 

Momak, svima je 60fpos in game menu jer su obe slike iz menua.

Hvala ti na savjetu puno.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
7 godina
neaktivan
offline
Rainbow Six Siege

Evo jučer prvi put igrali protiv ekipe iz PENTA-e (Pengu, KS i Blas). Ubili su boga u nama 5-1...ekipa leti po mapi, imaju vrhunski preaim...Nakon 2 runde su se samo počeli zajebavat i gazit nas :( https://www.twitch.tv/videos/180379179?t=07h04m03s

 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Rainbow Six Siege

Njaljepši je osjećaj kad se uigraš, otkidaš domaće, otkidaš na rankedu i onda odeš na esl di su ozbiljne ekipe i dođe netko i zgazi te i onda shvatiš koliko god da si dobar, netko je stepenicu iznad i još ti se ruga.

Osjetio puno puta, i mogu reći da je zbilja glup osjećaj. Misliš da si dobar pa te netko spremi malo da se spustiš. 

 

Nevezano za tebe medić, podsjetio se starih esl dana itd.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege

a gle, Pengu i Blas su druga dimenzija za nas debile :D

Ak ništa, prethodna 3 ESL matcha smo winali, od kojih smo napravili s 0-3 preokret i pobjedu 5-3 protiv ZODIACS ekipe iz Njemačke koja je sasvim solidna.

 

Zato se i treba igrat ESL, jebes ranked. Skupis 5 ljudi, malo se uigrate i rokate to, tu je ona prava kompetetivnost

7 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Rainbow Six Siege

Nije on jedini...žalosno je što samo neki padaju, a neki su neuhvatljivi.

ali ovaj moss što računa klikove je čudo, kapa dolje za takav program.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.10.2017 13:23 (fila2208).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Rainbow Six Siege - vaši nickovi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice