Rust- MMO

poruka: 1.267
|
čitano: 130.249
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Rust- MMO

Ma sta se meni desilo ja cu se upucat... Skupio si lijepo posten gear i otiso kopat.. Tako ja setuckam po rad townu kad me napadnu međedi. Igra mi se uredno zaledi usred fighta i reconnectam se gologuz. Onda se server crasho ili sta ja znam i sve mi se cini da sam osto bez svega. A bilo je tamo oko 700 drva, 200 ruda, p250 sa 100 metaka, leather armor i neke stvarcice tipa medkit, hrana i to. Ajde bar mi je ostalo nesto u bazi...

1971- ∞
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Rust- MMO
vjeruj nisi ništa izgubio . raidali smo neke likove uzeli 6 kevlar setova 6500 gunpowdera 4x m4 2x rifle 6x timova . i danas napucavanje 10 v 10 i izgubimo dosta
11 godina
neaktivan
offline
Rust- MMO

Ma samo mi je do tog p250... imo sam i flashlight na njemu, a nemam recept ni za jedno ni za drugo..

1971- ∞
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Rust- MMO

Jedini supci na serveru su neki srbi. Ima ih 3-4 i samo trce okolo i kolju gologuze. Pazite se.

1971- ∞
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Rust- MMO

pa nek admin sredi onda ok ? aj bum veceras i ja upal

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Rust- MMO

 Nema sta admin sredit, ne krse oni pravila. Samo su supci.

1971- ∞
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Rust- MMO

Eto danas je bio fail raid, jbg. Snimao sam pa možda uskoro ide na youtube. Također moram staviti neki stariji raid koji je bio na drugom serveru barem koji je bio uspješan ;)

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Rust- MMO
matedgo kaže...

Eto danas je bio fail raid, jbg. Snimao sam pa možda uskoro ide na youtube. Također moram staviti neki stariji raid koji je bio na drugom serveru barem koji je bio uspješan ;)


Evo prije pola sata (1:30) je ekipa zavrsila zapoceto. Eksplozivima su probili zid, pokrali im sve i ubili ih na spavanju. Mislim da se vise nece vracat na server hue hue hue

1971- ∞
13 godina
neaktivan
offline
Rust- MMO

Mislim da se tak nebu napunio server :D

------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Rust- MMO
Sale_ds kaže...

Mislim da se tak nebu napunio server :D

Ako mene pitaš, treba oćerat te engleziće i napunit server domaćim ljudima.

1971- ∞
13 godina
neaktivan
offline
Rust- MMO

Eo decki, postat cete poznati :D

 http://imgur.com/gallery/8GHBy

------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Rust- MMO
Sale_ds kaže...

Eo decki, postat cete poznati :D

 http://imgur.com/gallery/8GHBy


Metni to na reddit, mozda urodi plodom :D

 

1971- ∞
15 godina
offline
Rust- MMO

steka mi server , zna tko sta bi bio mozda problem? ponovno sam instalirao igricu ali isto. a  drugi server radi ok

 

problem

 

evo kaze ekipa do igrice - nije jos updejtano sve ocito

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.2.2014 18:02 (cropunk).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Rust- MMO

tko god je došao, i rečeno mu da ima lik kako gleda likove dok kreftaju i pritom drka, malo se šalimo {#}

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Rust- MMO
Steam:Cakija_ST POE: cakija123
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.2.2014 15:56 (Cakija_ST).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Rust- MMO
V nemoj lagat ovaj napaceni narod. Gica dr*a i svi to znamo :D
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
14 godina
neaktivan
offline
Rust- MMO

Ovako imam pitanje za vas i server.

Dali vam se sviđa da napravimo sezone na serveru.

Tj npr jedan tjedan uopće nema hrane, drugi tjedan nema municije, treći nema craftanja itd...

Zahtjeva dosta posla, ali postaje zabavniji gameplay i postaje balansirani market između ljudi.

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Rust- MMO
matedgo kaže...

Ovako imam pitanje za vas i server.

Dali vam se sviđa da napravimo sezone na serveru.

Tj npr jedan tjedan uopće nema hrane, drugi tjedan nema municije, treći nema craftanja itd...

Zahtjeva dosta posla, ali postaje zabavniji gameplay i postaje balansirani market između ljudi.

 

 

 

1971- ∞
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.3.2014 19:35 (Roko567).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Rust- MMO
matedgo kaže...

Ovako imam pitanje za vas i server.

Dali vam se sviđa da napravimo sezone na serveru.

Tj npr jedan tjedan uopće nema hrane, drugi tjedan nema municije, treći nema craftanja itd...

Zahtjeva dosta posla, ali postaje zabavniji gameplay i postaje balansirani market između ljudi.

 

Mozda na pola sata, al ako to napravis na tjedan dana...

Kako planiras da ce netko pocet ispocetka ako nemoze craftat nista?

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Rust- MMO

Nisam se dobro izjasnio u vezi nema craftanja. Nema craftanja military oružja.

Uglavnom rasprava i vote se vodi na forumu crohqa. forum.crohq.org

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Rust- MMO

Kuku meni :/

Krepo mi internet i nakon 4 dana dolazim kad ono nema nicega :O 

1971- ∞
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Rust- MMO

ja bio zabavljen d3 ...sad upao u igru pola mi kuce razneseno,stvari pokradeno itd....aj bar ja ostao ziv...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Rust- MMO
Racunajte da svaki item ima decay, ako postavite drvenu kucu i neotvarate vrata nakon 2-3 dana kuca ce vam poceti nestajati. Takoder morate popravljati krov, zidove itd...
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Rust- MMO

sto treba napraviti da se skloniste/kuca ne rusi tj srusi? evo sad usao u igricu i vidm skloniste je nestalo,a sve je ostalou ostalo u skladistu,tak da sumnjam da ga je netko samo srusio.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Rust- MMO
cropunk kaže...

sto treba napraviti da se skloniste/kuca ne rusi tj srusi? evo sad usao u igricu i vidm skloniste je nestalo,a sve je ostalou ostalo u skladistu,tak da sumnjam da ga je netko samo srusio.

Stavis drva pod neki broj, stanes kraj toga sta hoces popravit i stisces taj broj:D

------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
12 godina
offline
Rust- MMO
http://i.imgur.com/DyHcAeC.jpg
 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Rust- MMO

Moja preporuka da maknete sa servera market mod, igrao sam danas malo (ne kuzim bas kako funkcionira), al mi se sama ideja cini glupa. Npr. netko ode i ubija crvene zivine pola sata, skupi dovoljno novaca da si kupi npr drvo, sto je glupo jer mice survival aspekt igre (trazenje resrursa po prirodi, susretanje sa drugim igracima)... Pogotovo ako se bude i oruzje moglo kupovat, onda ga nema smisla drzat u crateovima kada se moze samo kupit preko konzole. Jedino kada bi novac mogao imati u nekom "matrijalnom" obliku, al to je jos daleko :P

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Rust- MMO

Market je na principu da samo igrači stavljaju iteme na prodaju i određuju cijenu, te drugi igrači mogu kupiti to. Ništa nije predefinirano na serveru ;)

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.3.2014 10:53 (matedgo).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Rust- MMO

oh... {#}

 

Ugl, kolko sam vidio nema baš ljudi previše u zadnje vrijeme (bio sam oko 5 par puta), kakvo je stanje preko vikenda?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Rust- MMO
UOG-Atlas kaže...

oh... {#}

 

Ugl, kolko sam vidio nema baš ljudi previše u zadnje vrijeme (bio sam oko 5 par puta), kakvo je stanje preko vikenda?


Istina, nema vise toliko ljudi koliko i prije... Barem koliko ja vidim..

1971- ∞
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice