Star Citizen izdvojena tema

poruka: 4.775
|
čitano: 732.392
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Star Citizen, Star Citizen - nickovi
8 godina
protjeran
offline
Re: Star Citizen
goodie kaže...

Kada napraviš refund, dali ti vrate samo pare od početnog pledga koji si platio ili ti vrate sve što si eventualno još kupio od npr. oružja ili nekih drugih itema?

To bi bila ona cifra koja ti piše na kraju koliko si sve ukupno do sada platio skupa sa početnim pledge-om.

 Sve sto si platio, daju ti full refund, ali vidio sam 1 lika na redditu gdje mu nisu htjeli dati full refund nego negdje 80%, neznam gdje zivi ni jeli to istina.

9 godina
offline
Star Citizen
Daju refund u iznosu koliko si platio, umanjeno za subscription, fizičku robu koju si dobio (majice, podlošci za miš, kartice...) i giftove. Ako si platio 50$, dobio od nekog gift od 100$, vraćaju ti 50$, a gift bi se trebao automatikom vratiti onome tko ti ga je giftao. Iako, izgleda da postoji neki exploit u cijeloj priči, ako si nekome giftao paket i napravio refund (odnosno, zatvorio račun), a onda osoba kojoj si giftao isto napravi refund, gift se vraća na tvoj zatvoreni račun koji se onda otvara, skupa sa svim perkovima koje si imao (iako bez plaćenih stvari koji si prije refundao).
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Star Citizen

Vidim da nije još stavljeno, 3.0 je prešao u Evocati testiranje jutros.

 
0 1 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Star Citizen

djelomicni 3.0 hrpi ljudi tj jubiterima, gaming stranicama itd... dok to izade public to ce biti jos jedan fail sa 10000000000000 bugova.

12 godina
neaktivan
offline
Star Citizen

jel ima tko kakav stream od nekog evocatija da vidim sta ima novoga u tom 3.0 o da li je uopce igrivo od bugova

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Star Citizen
Da pitamo Dadu ili Pizvo-a za stream? :D Ali dosta zafrkancije, nema streama 3.0. Evocati su pod NDA, a CIG je stavio personalizirane watermark-ove na 3.0, tako da znaju tko je prekršio NDA ako streama. Čovjek se zapita koliko su resursa potrošili za to. Nakon Evocati-a dolaze concierge i subscriber ekipa. Obični backeri tapkaju u mraku i zasad nema nikakvih provjerenih/službenih informacija. Uglavnom, "open development" na najjače, da već nisam refundao, sad bi to učinio jer ovo nema veze sa onim što je obećano 2012. da će svi imati pristup. Pljuc, CIG smradovi.
 
1 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Star Citizen

Amo sada svi, lopovi, lopovi, lopovi!

 

Uglavnom, sa 3.0  moze biti i 333333.0 isti qurac, ne mozete traziti vise refund osim...... prema zakonima velike britanije i EU-a period je 30 dana od kada vam isporuce kako ga nazvati.... proizvod?  Sto ovo znaci? Pa kada su oni debili ne moramo i mi biti debili da vidis o cemu se radi. Problem je ovdje da sam ja, ti, onaj tamo iza tebe ulozio lovu u star citizen CIJELU IGRU, i onda oni izbace neke XY alfe, bete pitaj boga sto je vise muka mi je prode 30 dana i ne mozete traziti refund. Kako se ne moze traziti refund ako smo platili za cijelu igru, a igra nije ni izasla?

 

https://robertsspaceindustries.com/tos

15 godina
odjavljen
offline
Re: Star Citizen

Mislim da je Pizvo dobio otkaz u CIG-u jer dugo već ne piše. Možda eventualno Dadu, on je Evocati garant.

Nope.
13 godina
offline
Star Citizen

Evo pokrenuo danas 3.0 i meni je ovo stvarno genijalno. Napokon ogroman pomak u odnosu na prošle nadogradnje, više manje je sve ispunjeno. Odoh dalje isprobavat.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Star Citizen
Hexfire kaže...

Evo pokrenuo danas 3.0 i meni je ovo stvarno genijalno. Napokon ogroman pomak u odnosu na prošle nadogradnje, više manje je sve ispunjeno. Odoh dalje isprobavat.

 Bojim se da nema skoro ničega što su obećali. Gdje si ti našao sve feature?

Nope.
16 godina
offline
Re: Star Citizen
Jeste zapeli s refundovima. Ok, refundiraj i GTFO. Dolazim ovdje procitati nekaj relevantno i vidim samo nekakve nadrkance koji kenjkaju, kmece, cvile ko male curice. Ak ti se ne svidja, refund i GG. Nikoga (osim par kenjatora) ovdje ne zanima o refundovima, kak ide postupak, kak je CIG sranje kaj neda pare nazad i slicno. Nisam backer ali me igra zanima i domaca zajednica igraca opcenito... ne domaca zajednica Star Citizen curica. I otkad je ove teme je prozvakano 1000 puta da CIG ne ispunjava obecanja pa fakat ne kuzim zakaj se stalno iste stvari provlace kroz temu? Sad bute poceli kak "ovo je tema o Star Citizenu i mi imamo pravo pisati o refundovima... Kme kmee, plac, smrc, dududu...". Napravite si temu "Star Citizen curice party, refundovi i obmane i lazi" i tamo se razvalite kolko ocete. Kunem se da necu smetati.
Moj PC  
8 3 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
Re: Star Citizen
ukay1000 kaže...
Dolazim ovdje procitati nekaj relevantno

 Ne možeš. CIG novosti daje na kapaljku samo odabranima. Ako si pretplatnik dobiješ, inače ne.

Nope.
10 godina
offline
Re: Star Citizen
Moloch kaže...

Šuška se da će s 3.0 "Early Access" muljažom izaći i novi ToS, potencijalno usmjeren na ukidanje mogućnosti refunda. Može ili ne mora bit istina, ali ako je - tko želi refund sad bi moglo bit zadnje vrijeme da ga se zatraži.

 

Nije mi do 30$, nego su mi se CR / CIG počeli gadit. Nemam ništa protiv jadne ekipe koja radi svoj posao, no menadžment...

 

(pet 15.9.2017.)

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.10.2017 19:09 (Moloch).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Star Citizen
O cemu relevantnom mozes pricati u Alfi igre? Bugovima? Napretku koji ide na kapaljku?

Igra kasni 3 godine,okrenili su sve sta se moze okrenit.pojeli su svoje govno toliko puta da mi se cini da uzivaju u tome.
Za svaku dobru stvar sta naprave,zaebu 3, i dodaju 5 bugova.

Problem i je danasnje mladezi da ne kmece nego kupuju isprdke od igara i to placaju masne pare.a tija ti ili ne tija ovo je trenutno isprdak od igrice.

8 godina
protjeran
offline
Re: Star Citizen

Znaci refund ih je toliko pogodio da mjenjaju tos.  Ali sreca u nesreci je da ljudi pamte lose kompanije.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Star Citizen
Kresimir4 kaže...

Znaci refund ih je toliko pogodio da mjenjaju tos.  Ali sreca u nesreci je da ljudi pamte lose kompanije.

 Refund nije dobar i nije lako s tim. Ako si im dao novac, dao si. Oni su na tom novcu planirali, rade i on je potrošen. Traženje refunda je veliki problem jer ima isti efekt kao dizanje štednje u banci. Svaku banku ćeš uništiti masovnim podizanjem depozita. Ako CIG ne uništi vlastiti loš menadžment, masovni refund sigurno hoće i zato sam protiv refunda.

Nope.
10 godina
offline
Star Citizen

Ma tako je. Zabraniti treba i reklamacije, garancije i osiguranja. Kakve su to gluposti, tko je vidio vraćati novce za poluproizvod. Ako si dao pare, dao si. Jedino ako imaš sinkopu,onda može pare nazad.

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.10.2017 20:26 (Moloch).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Star Citizen

Ne, ne govorim o zabrani, nego o tome da je kontraproduktivno.

Nope.
10 godina
offline
Star Citizen

Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Star Citizen
Tonči kaže...
Kresimir4 kaže...

Znaci refund ih je toliko pogodio da mjenjaju tos.  Ali sreca u nesreci je da ljudi pamte lose kompanije.

 Refund nije dobar i nije lako s tim. Ako si im dao novac, dao si. Oni su na tom novcu planirali, rade i on je potrošen. Traženje refunda je veliki problem jer ima isti efekt kao dizanje štednje u banci. Svaku banku ćeš uništiti masovnim podizanjem depozita. Ako CIG ne uništi vlastiti loš menadžment, masovni refund sigurno hoće i zato sam protiv refunda.

 Ako si protiv refunda, onda moras gledati i druge stvari, a to je koliko se kompanija drzi onoga sto je obecala. Ako nema refunda, onda skoro nitko ne bi ulozio u igru. Ovako se cini da svaka budala ovo moze iskoristavati cak i da nema igru, da nema blage veze kako se igra radi. Prikupi 10 000$ i ode on to trosit boli ga qurac, a ljudima koji su ulozili samo se govori radi se, radi se i tako godinama i godinama dok ti ljudi ne zaborave na tu igru. Taj refund je bio neka vrsta zastite protiv ovakog nacina rada kompanije, sada ga vise nema.

13 godina
neaktivan
offline
Star Citizen
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Star Citizen

" With Star Citizen Alpha 3.0 in Evocati test phase and a lot of our developers working on wrapping up the remaining features 

and polish needed to get 3.0 into everyone's hands, we have decided to focus CitizenCon on Alpha 3.0 and beyond . "

 

" Squadron 42 will be the focus of our Holiday Livestream in December, where we will preview 

some gameplay and share our roadmap for its completion.  "

Battlelog CptLov33
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.10.2017 14:06 (stype7).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Star Citizen
Tonči kaže...
Kresimir4 kaže...

Znaci refund ih je toliko pogodio da mjenjaju tos.  Ali sreca u nesreci je da ljudi pamte lose kompanije.

 Refund nije dobar i nije lako s tim. Ako si im dao novac, dao si. Oni su na tom novcu planirali, rade i on je potrošen. Traženje refunda je veliki problem jer ima isti efekt kao dizanje štednje u banci. Svaku banku ćeš uništiti masovnim podizanjem depozita. Ako CIG ne uništi vlastiti loš menadžment, masovni refund sigurno hoće i zato sam protiv refunda.

 Pa to je rizik takvog poslovanja. Sami su si krivi za nezadovoljstvo korisnika.

Da ih financira neki izdavac taj bi vec odavno obustavio ovaj projekt.

https://www.instagram.com/celestial__emissary/?r=sun1
13 godina
offline
Re: Star Citizen
Tonči kaže...
Hexfire kaže...

Evo pokrenuo danas 3.0 i meni je ovo stvarno genijalno. Napokon ogroman pomak u odnosu na prošle nadogradnje, više manje je sve ispunjeno. Odoh dalje isprobavat.

 Bojim se da nema skoro ničega što su obećali. Gdje si ti našao sve feature?

 Pardon, kriva tema. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
protjeran
offline
Re: Star Citizen
Santana kaže...
Tonči kaže...
Kresimir4 kaže...

Znaci refund ih je toliko pogodio da mjenjaju tos.  Ali sreca u nesreci je da ljudi pamte lose kompanije.

 Refund nije dobar i nije lako s tim. Ako si im dao novac, dao si. Oni su na tom novcu planirali, rade i on je potrošen. Traženje refunda je veliki problem jer ima isti efekt kao dizanje štednje u banci. Svaku banku ćeš uništiti masovnim podizanjem depozita. Ako CIG ne uništi vlastiti loš menadžment, masovni refund sigurno hoće i zato sam protiv refunda.

 Pa to je rizik takvog poslovanja. Sami su si krivi za nezadovoljstvo korisnika.

Da ih financira neki izdavac taj bi vec odavno obustavio ovaj projekt.

 Da, ali kako se sada korisnici mogu zastititi? Odgovor je nikako. Sada tko ima account ne moze uraditi refund, kasnije ga moze prodati nekome, ali sto ce to kasnije biti? Hoce li biti bindani accounti sa mailovima? Evo npr ja idem kupiti account i kupim, imam ga 2-3-4 dana igram sve super, ovaj od kojeg sam kupio samo otvori ticket i kaze da mu je netko ukrao account i vrate mu account, ja ispusim lovu i to je to (naravno ovo je vise poznato svima kada se prodavaju accounti).

16 godina
offline
Re: Star Citizen
ukay1000 kaže...
Jeste zapeli s refundovima. Ok, refundiraj i GTFO. Dolazim ovdje procitati nekaj relevantno i vidim samo nekakve nadrkance koji kenjkaju, kmece, cvile ko male curice. Ak ti se ne svidja, refund i GG. Nikoga (osim par kenjatora) ovdje ne zanima o refundovima, kak ide postupak, kak je CIG sranje kaj neda pare nazad i slicno. Nisam backer ali me igra zanima i domaca zajednica igraca opcenito... ne domaca zajednica Star Citizen curica. I otkad je ove teme je prozvakano 1000 puta da CIG ne ispunjava obecanja pa fakat ne kuzim zakaj se stalno iste stvari provlace kroz temu? Sad bute poceli kak "ovo je tema o Star Citizenu i mi imamo pravo pisati o refundovima... Kme kmee, plac, smrc, dududu...". Napravite si temu "Star Citizen curice party, refundovi i obmane i lazi" i tamo se razvalite kolko ocete. Kunem se da necu smetati.

 Iskreno, slažem se s tobom. 

 Ova tema je totalni Monty Python postala i više mi se ne da ni sudjelovati jer su u temi uglavnom sami hejteri koji mole boga da projekt propadne ili bar masno podbaci (eto, iz čiste naslade vlastite valjda..).

 Zadnjih mjeseci visim na CIG-ovom forumu gdje su konkretne rasprave i ekipa koju projekt zanima - tamo odi ako želiš relevantnu spiku o projektu  :) 

 

 Ovdje tu i tamo snimim spiku tek da vidim nove doze proljeva - čisto iz zafrkancije  ;)

 

(i sad unaprijed znam da će mi dežurni trolovi na temi dati TD-ove)

 

 

 P.S. Svaka čast Tončiju, on je tu jedan od rijetkih dosljednih i objektivnih komentatora.

Lijep pozdrav ;)
16 godina
offline
Re: Star Citizen
Nezadovoljnici ce uvijek biti glasni i tesko se boriti protiv njih, ali ne zbog njihovog nezadovoljstva vec zato kaj su dosadni. Da ne kazem kolko su toksicni. Ne znam kaj je tak tesko skuzit da vecinu boli pipi kad izlazi 3.0, zakaj CIG ne ispunjava obecanja, refundiranje itd. Ljudi se trebaju ohladit. Ok, dali ste pare tam nekom Robertsu 30 dolara i sad se radi big deal. Dok sam bil mladji klosarima sam u parku posudil bar 500kn i znam da ih nikad ne videl. I kaj sad? Pusim kutiju ciki dnevno, bacam pare u vjetar, jedem smecarske cokoladne rolade za 7kn i kenjam lovu, pijem otrovnu Cedevitu i pisam ju... Kaj sada? Da imam bolji komp sad bi dal i Robertsu i jos bi mu napisal "potrosi na urve" :) Ohladite se ekipa, napeti ste previse. Puknut cete :)
Moj PC  
1 6 hvala 0
9 godina
offline
Star Citizen

Refundi trenutno na ledu (pomalo nejasno kakve veze customer support ima sa Evocati testerima, no dobro), 3.0 ne izgleda kao neka sreća jer bi već to rastrubili kako je super cool (opak open development, nema što), predstavljanje SQ42 (koji je bio “evo, samo što nije gotovo” prije godinu dana) prebačen sa CitizenCon-a na Holiday stream i službeno maknuta najava za 2017. sa stranice (više nema godine ispod “Answer the call”), a izgleda da na svijetu postoje moroni koji i dalje puše Robertsove priče... Razvoj SC-a je najbolje gledati sa kokicama u ruci.:)

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.10.2017 3:50 (Garro).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Star Citizen

Koliko ja vidim,ova igra ce se do izlaska ovako vuci i nikada nece niti jedan update doci koji ce biti ono...TOP update da stvarno nesto popravi sto se tice optimizacije,bugova.Nego u moru bugova,oni ce svaki update ispraviti po jedan i u moru loseg FPS.a,svaki update ce dobivat po 1frame+

 

Zasto meni ova igra vuce na jos jedan DayZ Standalone?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Star Citizen
ukay1000 kaže...
Jeste zapeli s refundovima. Ok, refundiraj i GTFO. Dolazim ovdje procitati nekaj relevantno i vidim samo nekakve nadrkance koji kenjkaju, kmece, cvile ko male curice. Ak ti se ne svidja, refund i GG. Nikoga (osim par kenjatora) ovdje ne zanima o refundovima, kak ide postupak, kak je CIG sranje kaj neda pare nazad i slicno. Nisam backer ali me igra zanima i domaca zajednica igraca opcenito... ne domaca zajednica Star Citizen curica. I otkad je ove teme je prozvakano 1000 puta da CIG ne ispunjava obecanja pa fakat ne kuzim zakaj se stalno iste stvari provlace kroz temu? Sad bute poceli kak "ovo je tema o Star Citizenu i mi imamo pravo pisati o refundovima... Kme kmee, plac, smrc, dududu...". Napravite si temu "Star Citizen curice party, refundovi i obmane i lazi" i tamo se razvalite kolko ocete. Kunem se da necu smetati.

 LOL

 

Pa šta ćeš relevatnmo pročitati kada se ništa nije relevantno desilo zadnjih godinu dana osim par najava da će nekad nešto biti.

 

Da se ne pišu sranja u temi, bila bi zadnja na bug forumu.... ne bi je ni uspio naći da nema tražilice. Ovako je makar zanimljivo.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Star Citizen, Star Citizen - nickovi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice