Starcraft II Trilogija

poruka: 22
|
čitano: 3.635
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Starcraft II Trilogija

Malo sam kopao po blizzardovim stranicama za starcraft II, i koliko sam povezao stvari,

napravit ce jednu jako diskutabilnu i upitnu stvar.

Naime, starcraft II imenovan je trilogijom (sto na prvu nema smisla jer je drugi dio =).

Ispravite me ako grijesim u slijedecem djelu teksta....

Imenovan je trilogijom iz razloga sto ce ga pratiti dvije ekspanzije, kvaka je u tome što ce svaka,

predstavljati svoju rasu....major fakup.

 

Sam starcraft II trebao bi predstaviti terrane (iliti tehnološki napredne ljude) i njihovu kampanju

u nekih 28 - 30 misija (plus podmisije u pojedinim misijama). Oci su mi zasuzile od radosti.

Moje sive celijice upustile su se u zahtjevan matematicki zadatak. 3 (rase) x 30ak (misija) = 90 (misija

u kampanji sa po par podmisija). Zaoplakao sam od radosti. U tom trenutku ugledao sam i povezao

(krajnjim naporima) znacenje trilogije. Naime, starcraft II trebao bi predstaviti 30ak misija sa terranima, 

ali nista vise od toga, na kampanju sa zergovima morat cemo cekati do izlaska prve ekspanzije, a na protosse

do izlaska druge. Dok ce u multiplayeru moci igrati sve tri rase isto kao i u custom gameu!

Taj podatak mi se, i dalje, cini u potpunosti nerealnim.

 

Molim vas da me ispravite ako grijesim i jos jedamput izmamite potok na mojim obrazima =)

 

Mudar ko čovjek-jesetra!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Starcraft II Trilogija

Ne grijesis. Blizzard je retardiran.

AMD Athlon X2 6000+ @3.25Ghz, 2MB cache, Windsor GTX 260 896 MB 2GB DDR2 Dual Channel 800 Mhz HDD Seagate Barracuda 120 GB+500 GB Windows Vista Ultimate x64 Service Pack 1
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Starcraft II Trilogija

Blizzard retardiran ili ne, ja cu im dat pare za sve 3 igre, kao i za diablo III isto, a vi se pjenite i razmisljajte jel pametan, retardiran ili nesta trece Namigiva

P35-DS4 // Q6600 @ 3.5Ghz // Corsair DDR2-1066 // 8800GTX
16 godina
offline
Starcraft II Trilogija

Pa naravno da im se više isplati 3x nam pobrat lovu odvojeno, nego jednom za sve rase Smijeh

 

Kako se samo dovinu skupljat novce..   Još malo pa će prodavat igre lvl po lvl Viče

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, EVGA GF-GTX260 Core 216 896MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Starcraft II Trilogija

Igra je gotova i na ozbiljnom je "poliranju". Dali se isplati potrositi novce na starcraft II nije upitno,

sigurno nas ceka remek djelo, fantasticna multiplayer izvedba itd. Blizard nije napravio nesto

novo i inovativno, ali nikada nije izdao losu igru i zato ga volimo. Ali da je ovo sa kampanjama zaje*o,

to je sigurno. Ekspanzije sluze da podebljau vec kompletnu igru i donesu ravnomjerno rasporedjen i nov

sadrzaj, da iznenade fanove kada se objavi rad na istima. A nikako ne da se najave odmah uz igru i donose,

u biti kompletnu igru, ali u tri djela...

To spreha sa trilogijom je jako losa po meni, i to im je debeli minus, a bojim se da bi se to moglo odraziti

i na multiplayer igru koja bi mogla biti vrlo losa, barem do izlaska treceg (protoss) djela.

Mudar ko čovjek-jesetra!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Starcraft II Trilogija

http://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/starcraft-starcraft-2/243.aspx?page=2&jumpto=184490&sort=asc&view=flat

Već postoji tema za SC2 u kojoj se raspravlja sve i svašta, ali dobro...

 

To što si rekao je skoro sve ispravno, samo bi te malo ispravio. U core igri će biti prisutna i mini-protoss kampanja (jer ćemo s njima imati mogućnost zaigrati u kampanji tek nakon 2 godine). Uglavnom, meni to toliko ne smeta s obzirom da sam više MP igrač. Kampanja mi je uvijek služila za uhodati jedinice :)

Da si pratio cijeli događaj primjetio bi da su imali u pocetku goru soluciju: 3 standalone igre s 3 standalone kampanje - da bi kasnije prodali ovu verziju priče.

 

Da se radi o nekom drugom developeru ja bi se bojao i za MP, koji će uvrštavanjem novih jedinica samo postati nebalansiran, ali dobro, sumnjam da će nas Blizzard razočarati. Ljudima su fanovi na prvom mjestu. Zašto? Jer ako daju fanovima šta žele - dobit će i oni šta žele :)

 

Igra je gotova i na ozbiljnom je "poliranju".

S tim se ne bih složio. Igra je prije 2 godine izgledala gotova i na ozbiljnom poliranju, međutim daleko je od toga bila. Trenutno se završava SP kampanja, te MP se priprema za betu. Igra treba tek ući u betu, tako da ima još dosta rada kako bi se završila.

Ja je očekujem vidjeti negdje u 7. ili 8. mjesecu -> to je možda samo unutrašnja želja, ali bitno se nadati zar ne :) heh

"In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'"
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Starcraft II Trilogija

to im je bas glupo u 3 nastavka makar ja cu samo morat cekad jer ne kupujem nista orginal heh ili narucim ili skinem

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Starcraft II Trilogija

3 nastavka imaju i svoju dobru i lošu stranu. Igra će iz toga razloga prštati sadržajem te ćemo se nagledati misija i cutscena koliko nam srce želi i to je po meni debeli plus. S druge strane opet, da bismo kompletirali priču načekati ćemo se (a već ajme dugo čekamo taj nastavak), te će na MP-u većina igrača igrati terrane s obzirom da će se s njima moći uhodati u SP igri. Ja ću kupit original zbog multiplayera i probat ću se specijalizirat na netu za zerga i to je to :D

"ne prestajemo se igrati zato što ostarimo, starimo zato što se prestajemo igrati" - Flegma (car)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Starcraft II Trilogija
mislav_01 kaže...

Blizzard retardiran ili ne, ja cu im dat pare za sve 3 igre, kao i za diablo III isto, a vi se pjenite i razmisljajte jel pametan, retardiran ili nesta trece Namigiva

 Potpis Namigiva
CAS: CM690 + side panel + CM620M MBO: Asus P5LD2 CPU: Intel C2D 4400 @ 3,0 GHz + AC Freezer 7 MEM: Kingston HyperX 4 x 1GB @ 800 MHz GPU: Asus Nvidia 8500GT + ZM 900cu LED HDD: 160GB + 320GB sata ODD: Pioneer DVR-215D sata MON: LG 1553S
15 godina
offline
RE: Starcraft II Trilogija
nCh! kaže...

Igra će iz toga razloga prštati sadržajem te ćemo se nagledati misija i cutscena koliko nam srce želi i to je po meni debeli plus.

 Zaboravih ovo izdvojit, Blizzard se uvjek ponovo nadmasi sa cutsceneovima i filmovima u igrama, a i price su im ok...
Mudar ko čovjek-jesetra!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Starcraft II Trilogija
zdravo kaže...
mislav_01 kaže...

Blizzard retardiran ili ne, ja cu im dat pare za sve 3 igre, kao i za diablo III isto, a vi se pjenite i razmisljajte jel pametan, retardiran ili nesta trece Namigiva

 Potpis Namigiva
 Potpis
Asus M6VA | Intel M 1.86Ghz 2Mb | ATI x700 256Mb | DDR2 2Gb 533Mhz | HDD 140Gb(80+60) 5400rpm
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.1.2009 13:30 (zmikic).
16 godina
offline
RE: Starcraft II Trilogija
zmikic kaže...
zdravo kaže...
mislav_01 kaže...

Blizzard retardiran ili ne, ja cu im dat pare za sve 3 igre, kao i za diablo III isto, a vi se pjenite i razmisljajte jel pametan, retardiran ili nesta trece Namigiva

 Potpis Namigiva
 Potpis
 I uopce vas ne smeta sta cete platit 3 igre a dobit jednu?
Oke, ko sam ja da vam solim pamet?
Al cini se da nije samo Blizzard retardiran...
AMD Athlon X2 6000+ @3.25Ghz, 2MB cache, Windsor GTX 260 896 MB 2GB DDR2 Dual Channel 800 Mhz HDD Seagate Barracuda 120 GB+500 GB Windows Vista Ultimate x64 Service Pack 1
15 godina
offline
Starcraft II Trilogija

Ma trebali su jednostavno napraviti klasicni RTS sa dvije klasicne ekspanzije!

I jedno i drugo je mlacenje para, jednako kao i ovo, a i jednaka kolicina price, samo finije rasporedjeno!

Kraj price.

Mudar ko čovjek-jesetra!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Starcraft II Trilogija
Zvekan kaže...

Ma trebali su jednostavno napraviti klasicni RTS sa dvije klasicne ekspanzije!

I jedno i drugo je mlacenje para, jednako kao i ovo, a i jednaka kolicina price, samo finije rasporedjeno!

Kraj price.

LOL. Upravo su to i napravili. Starcraft 2 s dvije expanzije. Bezveze si otvorio duplu temu mada se diskusija već vodila na LINKU
Mrzim se ponavljati, ali ajd...

Ljudska narav traži samo razlog da skrivi nešto na nekog. Jednu 90% današnjih Starcraft fanova, ljudi koji isčekuju igru, više zanima multiplayer nego single. SP je samo dodatak za njih, a sad što ćemo njega vidjeti u dijelovima je manje važno. Povrh svega, SP igrači ovdje trebaju biti više nego zadovoljni jer će dobiti 3x veću kampanju nego što je to bila ona u SC1.

Starcraft1 je imao jednu expanziju, dok SC2 ima dvije. Big deal. Jedna više. Kme, ajmo plakati.
Gaming industrija je kao i svaka druga. Koliko god bilo lijepo što Blizzardovci gledaju na želje korisnika, toliko oni to rade s razlogom - da više prodaju. Tako je uvijek bilo i bit će. Malo je besmisleno izigravati iznevjereno mače :)

Da li je to potez novostvorenog fanancijskog odjela Activision Blizzard koalicije ili čisto želja da usreći fanove sa contentom uopće nije bitno. Ti kad platiš ćeš dobiti više nego što si očekivao za svoje novce. I uopće neće biti plaćanje 3 igre i dobiti jednu. Ako si ikad kupio expanziju znaš o čemu pričam. Zaboga, Warhammer40k:DoW ih je imao 3, te su ih svi kupovali -> niko nije kmezio i govorio kako su svi retardirani koji ih kupuju. (ovo se odnosi na psiha ovog)

Početak s SC2 Trilogijom je loše krenuo, i ljudi totalno pogrešno stvar shvataju. Da, u početku je trebalo biti 3 zasebne igre s 3 zasebna SP i 3 zasebna MP-a. Srećom Blizzard je vidio idiotariju i probleme koji bi se tim stvorili, te je prebačeno da bude 1 OSNOVNA, IZVORNA, CORE, GLAVNA, WHATEVER IGRA i 2 expanzije u kojima ćete dobiti po jednu GLAVNU KAMPANJU i JEDNU SPOREDNU MINI KAMPANJU - svaka s drugom fakcijom. Pored toga, sa svakom EXPANZIJOM ćete vidjeti nove jednice u MULTIPLAYERU - koje će samo poboljšati gameplay (vidjeli ste to u prelazu: SC -> SC:BW i WC3:RoC -> WC3:TFT). Blizzard je rekao da su uvijek htjeli napraviti 2 expanzije za svoje igre, međutim nikad nisu imali ni vremena ni resursa. Sada napokon imaju oboje te će dati fanovima cjelokupnu pricu kako su zamislili. Da, čak i SC:BW i WC3:TFT su trebali imati drugu expanziju, ali ih je vrijeme preletilo.

Ako RTS-ove igraš kežueli sigurno ih nećeš kupiti, i kad se sjetim na kojem dijelu svijeta živimo, sigurno ćeš ih downloadati s neta da "isprobaš" ili ti naški "pređeš kampanju". EA godinama radi sranja  sa prodavanjem smeća i sad bi neki Blizzard izjednačili s njima XD -> čuj, svi oni imaju cilj prodati, samo što jedni predaju kvantitet, a drugi kvalitet, ili pak oboje :)
"In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'"
16 godina
neaktivan
offline
RE: Starcraft II Trilogija

Starcraft II ce imati jaku konkurenciju: Warhammer40k Dawn Of War II.

 

StarCraft je ripoff Warhammera40k, što čini konkurenciju još žešćom, tako da se nadam da ćemo dobiti dvije odlične igre, iako sam skeptičan glede StarCrafta...

Iskreno više navijam za DawnOfWarII, a i trebao bi izaći za nepunih mjesec dana što će mu dati dodatnu prednost pred SCom...

Yeah, well, you know, that's just, like, your opinion, man.
15 godina
offline
Starcraft II Trilogija

I dalje mislim da nepotrebno čačkaju i preslaguju stvari koje im nakraju mogu samo manje zarade donjet.

Na kraju je isto kao i da su izdali normalni RTS sa dve klasične ekspanzije, samo što će putem

odgovoriti od kupnje i odbiti određeni broj igrača....

Nepotrebno prčkanje i komplikacija, ali ajde bar nisu 3 odvojene igre!

Mudar ko čovjek-jesetra!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Starcraft II Trilogija
zdravo kaže...
mislav_01 kaže...

Blizzard retardiran ili ne, ja cu im dat pare za sve 3 igre, kao i za diablo III isto, a vi se pjenite i razmisljajte jel pametan, retardiran ili nesta trece Namigiva

 Potpis Namigiva
 Takoder ;)

Ali koliko sam skuzio za Multi Player ces trebati samo imati 1 dio trilogije.
15 godina
offline
Starcraft II Trilogija

Da, ali kada izadje ekspanzija to će se odnositi na multiplayer jednako kao i dosada.

Identično kao i Warcraft III i Starcraft III. Samo kompliciraju kampanju! Kada izađu obje ekspanzije,

malotko će igrati oroginal tj. prvu - terrane!

Mudar ko čovjek-jesetra!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Starcraft II Trilogija

Kakav god da bude uzimam ga kao i Diablo 3, to je must have Smijeh

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Starcraft II Trilogija

Blizzard igra,bilo koja,je must have.

Šta se mene tiče neka stave koju god cijenu da žele,SC2 se uzima,a naravno isto vrijedi i za Diablo 3.

Blizzard ne može pogriješiti,to je fizički neizvedivo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Starcraft II Trilogija

Trilogiju rade jer im ne bi sve stalo na jedan DVD, već jedino na Blu-ray. Osim toga, ak se za Blizzardove igre ne isplati dat pare, onda se za ništa ne isplati dat pare!!! Blizzard je zakon, makar zna i kiksati, ali hej, nismo savršeni...SmijehNevinašce

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign. Današnja djeca slušaju cajke, priče o Vukovaru njima su bajke! Zmajevi su zakon! I AMD je to priznao.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Starcraft II Trilogija
Dragon wizard kaže...

Blizzard je zakon, makar zna i kiksati, ali hej, nismo savršeni...SmijehNevinašce

 Srecom jos nisu kikasali previse, tako da ne vjerujem ni da ce sada.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice