STO - Star Trek Online ponovno živi!

poruka: 18
|
čitano: 3.521
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
STO - Star Trek Online ponovno živi!

Evo, ne znam tko je sve pogledao večerašnji webcast u kojem je prezentirano trenutačno stanje igre i dani neki detalji o toma kako će stvar izgledati/funkcionirati. Sve u svemu izgleda obečavajuće.. ispravljene su skoro sve gluposti u koje je razvoj igre bio zaglibio u rukama Perpetuala i Cryptic sad čvrsto drži kormilo i ide 'where no one has gone before...' Namigiva

 

Službene stranice:

http://www.startrekonline.com/

 

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: STO - Star Trek Online ponovno živi!

Eo skinuo sam tih 30ak sekundi trailera, i moram rec da sam osto pomalo razocaran grafikom, ipak je to MMO koji tek dolazi a izgleda ko da je star 4 godine...da potencijal postoji, ma postoji originalan...

 

Mozda sam kao veliki fan Star Treka malo pregrub prema dosad vidjenim vizualim kvalitetama ove igre, ali gameplay trailer me i nije odusevio, na nekim mjestima i je a na nekim izgleda slabo, usudio bi se i rec lose, tko zna vidit cemo. Ja drzim fige da im uspije i da igra bude prej ebena...

16 godina
neaktivan
offline
RE: STO - Star Trek Online ponovno živi!

mislim da bi ovo mogla bit super stvar... jedva cekam! Smijeh

***em sve! (mislim ovo je opaka psovka, ne opisivanje mog ljubavnog života)
16 godina
neaktivan
offline
RE: STO - Star Trek Online ponovno živi!
mislav_01 kaže...

Eo skinuo sam tih 30ak sekundi trailera, i moram rec da sam osto pomalo razocaran grafikom, ipak je to MMO koji tek dolazi a izgleda ko da je star 4 godine...da potencijal postoji, ma postoji originalan...

 IMHO, u slučaju MMO-a loša grafika je dobar znak :-) valjda rade na onom što je bitno - content.
<?= "hello world" ?>
16 godina
neaktivan
offline
RE: STO - Star Trek Online ponovno živi!
Pa grafika i nije tako loša. Ljudi jesu loše napravljeni ( i Simsi su pa su svi ludi za njima...) ali arhitektura/brodovi su prihvatljivi. Trailer izgleda preje****, jedva čekam finalnu verziju.
Znam da je ovdje 98% muške populacije, ali ja sam u onih 2% žena tako da nebude više zamjene Ja bi dSLR a nemrem ga imati - weeeee baš suuuper http://www.nabava.net/kategorija.php?kat=12&se=4255&order=min_cijena
16 godina
neaktivan
offline
STO - Star Trek Online ponovno živi!

Grafika nije loša, nego smiješna za današnje standarde, ALI (veliko ali) ovakva grafika omogućava ogromne bitke, svjetove i hrpu ljudi na istom mjestu što je zapravo odlično za MMO. Ako izvedu content kako treba, imaju velike šanse.

"The darkest places in hell are reserved for those who maintain their neutrality in times of moral crisis." - Dante Alighieri
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
STO - Star Trek Online ponovno živi!

tooooo kakva god bila ja cu makar pokusat igrat...

pa ako nista nista...

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: STO - Star Trek Online ponovno živi!
cozmika kaže...
Pa grafika i nije tako loša. Ljudi jesu loše napravljeni ( i Simsi su pa su svi ludi za njima...) ali arhitektura/brodovi su prihvatljivi. Trailer izgleda preje****, jedva čekam finalnu verziju.
 Da na to sam mislio, nisam naveo tocno sorry...Svemir, brodovi i to sve super izgleda ali ljudi pomalo blesavo...Ispolirat ce oni to jos, ma moraju ipak je to Star Trek
16 godina
moderator
offline
RE: STO - Star Trek Online ponovno živi!
mislav_01 kaže...
Ispolirat ce oni to jos, ma moraju ipak je to Star Trek
Pa sad, znajuci prosle ST igre, ako cemo tako, mozda bas i ne ispeglaju. :)
Od ST igara u proslosti jedino je Armada valjala, tu je i SFC...
Ali kad se sjetim ove zadnje, Legacy, obuzme me jeza i gadjenje... Nakon one debilne misije napucavanja asteroida s Picardovim Stargazerom, otisla je s diska (ja sam ST fan, ali je ono prevrsilo svaku mjeru u negativnom smislu :)
Nudim profesionalne usluge: Pucanje u zrak na vjencanjima, povracanje na koncertima, opijanje na proslavama, parazitsko izlezavanje... Kontaktirajte me za kvalitetnu uslugu.
15 godina
neaktivan
offline
RE: STO - Star Trek Online ponovno živi!

Eo izaso je neki interview na gamespotu:

 

http://www.gamespot.com/pc/rpg/startrekonline/news.html?sid=6195709&tag=topslot;title;1

 

Dosta oni to ambiciozno najavljuju...uf iz njohovih usta u bozije usi
:-p

16 godina
neaktivan
offline
STO - Star Trek Online ponovno živi!

ne volim mmo igre,ali kako sam veliki Star Trek fan ovo cu definitivno igrati.

FOXCONN P9657AA; INTEL CORE 2 DUO E4300 1.8GHz; ASUS EN7300GT SILENT @ 500/930; 2 GB DDR2 RAM TwinMOS 667MHz; HDD 160 GB WD; LENOVO L171 17";
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: STO - Star Trek Online ponovno živi!
A kad to izlazi?
Znam da je ovdje 98% muške populacije, ali ja sam u onih 2% žena tako da nebude više zamjene Ja bi dSLR a nemrem ga imati - weeeee baš suuuper http://www.nabava.net/kategorija.php?kat=12&se=4255&order=min_cijena
16 godina
offline
RE: STO - Star Trek Online ponovno živi!

U biti frajer je rekao nešto kao 'za manje od 3 godine'. Pa sad nek si mi mislimo...    Koliko ja znam njima se uvijek rok produži za barem 20% od planiranog tak da..    računam negdje tijekom 2012 Cool    Damn!

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
16 godina
neaktivan
offline
RE: STO - Star Trek Online ponovno živi!

Da, bit će zanimljivo, sigurno će biti veliki broj aktivnih igrača, ako bude sve napravljeno kako treba od strane Cryptic-a.

Otvorio se novi site za Star Trek Online - STO - Station , nema ih još puno na forumu, ali skupljaju se, pa ako želite, uključite se.

Došli su novi screenshotovi, pogledajte!

 

Lijep pozdrav

 

15 godina
offline
STO - Star Trek Online ponovno živi!

Star trek online ili star wars knights of the old republic online?

 

Probat cu oboje vjerovatno! To ce mi biti prve dvije mmo igre, i vjerovatno cu brzo odustat jer nemogu biti cijeli dan pred compom... Singleplayer je najbolji

Konfa: Phenom II x3 720BE@3,4GHz 1,35V/HD4870 512MB/ 2x2GB kingmax 800MHz / corsair TX650W / WD 6400AAKS blue edition / Pioneer 215-DBK / Gigabyte MA 770-ds3 rev2.0/ logitech x-530, Samsung T220(s-panel) LAPTOP - ACER 5630G ( t5800, hd3470,2GBram ,320GB hdd) MSN- drazen016@net.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
STO - Star Trek Online ponovno živi!

bolje da izadje kasnije pa da bude dobra, nego da izdaju neku glupost koju ce trabat patchat sljedecih 2 godine

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
STO - Star Trek Online ponovno živi!

Da, ja ću isto najvjerojatnije isprobat jednu i drugu igru. Pomalo.. nikud se ne treba žuriti jer što su dulje na tržištu to postaju jeftinije, a zajednica ostaje i kroz koju godinu Namigiva  

 

(pogledajmo samo primjer WoW-a i Battle Chest-a za 199kn WoW+TBC+manuali - bagatela!).

 

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, EVGA GF-GTX260 Core 216 896MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: STO - Star Trek Online ponovno živi!
Hyperion kaže...

To ce mi biti prve dvije mmo igre, i vjerovatno cu brzo odustat jer nemogu biti cijeli dan pred compom... Singleplayer je najbolji

 
Dobio si malo iskrivljen dojam o MMO igrama. Ne moraš sjediti cijeli dan pred kompom. Postoje mehanizmi u MMO igrama koji, kad se poklope s tvojim psihološkim mehanizmima (neke slabosti i strast), utječu na to da se vežeš uz MMO igru tako da zanemariš stvarni život, to je istina. Međutim, ako pametno barataš vremenom, poslom, odnosima u životu, odnosno ako imaš "šefa u glavi" koji drži stvar pod kontrolom, sasvim fino možeš uživati i po dvije MMO igre istovremeno, ako baš želiš.


Bolujem od sindroma PiTi, jeSt, Pit...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice