Svemirska pucačina/simulacija/RPG

poruka: 38
|
čitano: 15.655
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
RE: Svemirska pucačina/simulacija/RPG
Magger kaže...

Al da ti odmah kazem X3 Reunion nije savrsen i preporucio bi ti da sto prije predjes na X3 TERRAN CONFLICT.

 

Al da ponovim X3 Terran Conflicn je naj bolja svemirska simulacija, meni barem.. Brze se dodje do para ubacili su stotine novih stvari koje u X3 Reunion nema, i trajalo bi dosta da ih sad naprajam. A naj bolje od svega je sto mozes igrat kao zemljanin i vozit se po nasem suncevom sustavu.

 

 

Super!

 

Spremio sam ove tvoje podatke, ali malo mi je skupo sad kupovati i Terran Conflict, a čitao sam da su u ovoj Steam verziji X3 Reunion koju sam kupio (v.2.5) popravili sve i doradili kako treba, i kažu da nema tehničke razlike od Terran Conflict, osim u priči i sektorima. Što kažeš? Provjeri, pa mi javi.

 

 

Satan has been the best friend the church has ever had, as he has kept it in business all these years.
15 godina
neaktivan
offline
Svemirska pucačina/simulacija/RPG

Evo ja sam naš jednu cini se da se može sletit na planet Evochron Renegades pogledaj na joutube

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Svemirska pucačina/simulacija/RPG
Faerdhur kaže...
Magger kaže...

Al da ti odmah kazem X3 Reunion nije savrsen i preporucio bi ti da sto prije predjes na X3 TERRAN CONFLICT.

 

Al da ponovim X3 Terran Conflicn je naj bolja svemirska simulacija, meni barem.. Brze se dodje do para ubacili su stotine novih stvari koje u X3 Reunion nema, i trajalo bi dosta da ih sad naprajam. A naj bolje od svega je sto mozes igrat kao zemljanin i vozit se po nasem suncevom sustavu.

 

 

Super!

 

Spremio sam ove tvoje podatke, ali malo mi je skupo sad kupovati i Terran Conflict, a čitao sam da su u ovoj Steam verziji X3 Reunion koju sam kupio (v.2.5) popravili sve i doradili kako treba, i kažu da nema tehničke razlike od Terran Conflict, osim u priči i sektorima. Što kažeš? Provjeri, pa mi javi.

 

 

 

 

 

Mozemo nastavit na privatnim porukama da ne mucimo ljude tu..

Koliko sam ja skuzio ima dosta promjena u ovoj novoj za razliku od X3 Reunion, od malih pa do velikih.

Primjetio sam da ta 2.5 verzija je dodala nove stvari u X3 Reunion ali za razliku od X3 Terran Conflict to nije nista, ipak je ovo novi nastavak.

 

E sad sto se ja sjecam novosti iz X3TC nasprem X3R, probat cu nabrojat..

----- Prije svega definitivno dobrodosla novost su nove kontrole. Znaci kontrole slicne Freelancerovim kontrolama. Da opisem> znaci kontrola s kojom upravljas svojim brodom misem, kao da imas joystic. Bez koje ja vise ne mogu zamislit neku svemirsku igru..

A kontrole u X3 Reunion znas, kako pomaknes mis(u grubo) tako se odmah pomakne i brod. Ovo prvo je puno bolje.

----- Grafika je bolja, sektori su ostali isti osim sto su nadodali oko 60 novih sektora.

----- Jos neke sitnice su.....: Da sad ti sam mozes popravljat svoj brod ako ti ga netko osteti, u X3 Reunion moras sletit na stanicu i onda mozes popravit. Ovdje izadjas iz svog broda i dok si u svojem odjelu imas mogucnost da ispalis neki laser koji polako popravlja tvoj brod. To je fenomenalna stvar, jer kada ti nekog ostetis i on odustane i preda ti svoj brod, ti taj brod onda popravis i dobijes puno vise para nega da ga ides prodavat ostecenog.

Jedna sitnica koja meni bas pase i nalazi se u X3TC je da kada prolazis kroz vrata(gate), pojavi ti se karatki filmic kako tvoj broda prolazi kroz taj warp tunel. To je uzeto iz X2, nis posebno al fora stvar.

----- Ima puno novih oruzja, novih raketa, oko 60 novih brodova..

 

----- I sad nekoliko velikih promjena>

---- Ubacili su jednu odlicnu stvar a to je da mozes trenirat marince koji ti sluze za napadanje i posvajanje velikih krstarica. Znaci nemoras vise skupljat para i para kako bi kupio neki veliki brod, jednostavno istreniras marince i posaljes ih na neku veliku krstaricu i oni upadnu u nju i onda cekas kada ti jave da su opkolili brod i da je taj brod sada tvoj. Naravno postoji sansa da marinci nece uspjet u napadu, al zato ih moras trenirat. Ili jednostavno prodas taj brod i kupis si nesto drugo.

----- Sporedne misije su puno zanimljivije i bolje placene. I sada ne moras sletit na stanicu da bi vidio kakve se misije nude, nego jednostavno iz svog broda zoves neku stanicu i vidis dal netko nudi neku misiju.

----- Jos nesto je nadodano a to je kad vec posjedujes puno razlicitih brodava.. Njih je tesko kontrolirat u X3 Reunion jer svakom posebno moras davat zapovjedi. u X3 Terran Conflict ih mozes rasporedit u nekoliko grupa i onda toj odredjenoj grupi zapovijedas i svi rade isto u toj grupi. Jako korisno u svakom trenutku a pogotovo ako napadas neprijatelja koji ima puno brodova, pa svakoj grupi(wing) mozes zapovijedit da rade razlicit posao. Znaci jedni da napadju, drugi da stite tebe, treci da ga opkole za straznje strane i tako dalje, ide u nedogled..

 

Al to je tek malo stvari koje sam nabrojao, tako da postoji velike promjene.

E sad ja ti preporucujem da u X3 Reunion obavis samo pricu i da predjes na X3TC di se onda bacis i na ekonomiju koja je fenomenalna.

Al ne zelim rec da je X3 Reunion veliko smece nasprem X3TC, ali da je pun bugova i propusta.. to je istina. Naravno to su sve sredili u ovom novom nastavku.

A i nije pre skupo imas na njihovoj stranici X3: Gold Edition za 40e, to je zajedno X3 Reunion 2.5 i X3TC 2.0.

 

Ako jos nesto zelis saznat o X3 Reunion ili ako zapnes negdje, posalji privatnu poruku tu na forumu.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.8.2009 0:37 (Magger).
16 godina
neaktivan
offline
Svemirska pucačina/simulacija/RPG

Može li mi tko preporučiti neku stranicu (provjerenu i kvalitetnu) na kojoj mogu skinuti nove modove, možda neke zakrpe, poboljšanja za Star trek Elite force 2? Hvala...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Svemirska pucačina/simulacija/RPG

Postoji li kakav mod za freelancera za bolju grafiku?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Svemirska pucačina/simulacija/RPG
xxxxx kaže...

Postoji li kakav mod za freelancera za bolju grafiku?

 

ima,crossfire se zove.. LINK

 

sad sam vidio i pitanje prije,modovi za star trek: elite force 2...LINK

breakORdie
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.8.2009 19:14 (swampcore).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Svemirska pucačina/simulacija/RPG
Magger kaže...
A i nije pre skupo imas na njihovoj stranici X3: Gold Edition za 40e, to je zajedno X3 Reunion 2.5 i X3TC 2.0.

 

Neisplativo, jer X3R već imam, a X3TC je €30. Jedino sam glupost napravio što nisam na Steamu pazio vikend popuste - prošli tjedan je X3TC bila za 50% cijene. Papak.

 

Ništa, opalit ću sve moguće dimezije X3R da se upoznam pa će samo po sebi doći jel mi je isplativo kupiti X3TC ili nije. Za stvari do kojih mi je stao ne gledam cijenu. Neka vrijeme pokaže.

 

 

Satan has been the best friend the church has ever had, as he has kept it in business all these years.
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.8.2009 20:20 (Faerdhur).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Svemirska pucačina/simulacija/RPG
Faerdhur kaže...
Magger kaže...
A i nije pre skupo imas na njihovoj stranici X3: Gold Edition za 40e, to je zajedno X3 Reunion 2.5 i X3TC 2.0.

 

Neisplativo, jer X3R već imam, a X3TC je €30. Jedino sam glupost napravio što nisam na Steamu pazio vikend popuste - prošli tjedan je X3TC bila za 50% cijene. Papak.

 

Ništa, opalit ću sve moguće dimezije X3R da se upoznam pa će samo po sebi doći jel mi je isplativo kupiti X3TC ili nije. Za stvari do kojih mi je stao ne gledam cijenu. Neka vrijeme pokaže.

 

 

 

 

Naravno da ti je isplativo jer je ipak nastavak, ako te zanima nastavak radnje naravno da ces kupit.

Ali cekaj i gledaj ponovne popuste, jer bilo bi zalosno da njega ne kupis. Naravno kad zavrsis sa X3 Reunion.

 

 

 

@swampcore & xxxxx> Taj mod za Freelancer nije nis posebno, nije ni bolja grafika. Samo sto su poboljsali malo izgled planeta i stavili pokoju novu pozadinu.

To da se netko potrudi i napravi potpuni redizajn Freelancerovog enginea, to bi bilo odlicno.

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.8.2009 1:59 (Magger).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice