System Shock 2 - najbolja PC igra ikad

poruka: 73
|
čitano: 25.687
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: System Shock 2 - najbolja PC igra ikad
Deus ex machina kaže...

Nikad vise takvih igara :-( Srce mi preskoci kad netko krene usporedjivati arkadicu kakva je Bioshock s ovim remek-djelom.

Apsolutno. Nije da nisam u Bioshocku uživao, ali daleko je to od ovog, puno elemenata je maknuto ili toliko poglupljeno da bolje da su maknuti... Plus što SS2 ima puno veći replay value i neusporedivo bolju atmosferu.

Nos kaže...

Stari deus sam ponovno odigrao zbog high res tekstura, a ovo je definitivno sljedeca stvar koja ce sjesti na disk. Nisam nikad igrao ali par sekundi gameplaya na youtubu mi je bilo dovoljno. Vecina likova u rpg-ovima mi se zvala Shodan, tek sam kasnije skuzio otkud potice ime.

Deus Ex stari dugo nisam igrao, mogao bih kad uhvatim vremena s novim texturama. DE i SS2, dva dinosaura koja kažu srednji prst većini novijih naslova. Slične, a jako različite igre koje se jednostavno moraju proći. Human Revolution mi je isto sjeo, a nikad neću prežaliti što neće biti System Shock 3 (možda je i tako bolje jer pitanje kamo i kojoj skupini igrača bi se gameplay fokusirao). {#}

Mašta je puno važnija od znanja. Znanje je ograničeno. Mašta okružuje svijet.
14 godina
neaktivan
offline
Re: System Shock 2 - najbolja PC igra ikad

System Shock 2 je odlična igra.

 

Ima dovoljno amosfere da ju može izvoziti u druge igre kojima treba :D Neću nikada zaboraviti one vražje alarme i paniku koja bi me potom zahvatila kada bih ih aktivirao.

 

A što reći? Definitivno ih ne prave kao nekada, i to ne progovara samo nostalgija iz mene.

0xBADC0DE
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.4.2013 2:17 (rustweaver).
14 godina
offline
System Shock 2 - najbolja PC igra ikad

Momci System Shock 2 je dostupan na steamu,maloprije sam to vidio i odmah ga kupio 7 eura inace je 10 eura.Igra je patchana na 2,4 koliko sam vidio ima full hd reza i hrpa ostalih rezolucija.Jos 3 sata traje ta akcija pozdrav.

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
System Shock 2 - najbolja PC igra ikad

Neznam koliko još traje akcija, ali na GOG-u je u pola cijene (4.99 $).

Mašta je puno važnija od znanja. Znanje je ograničeno. Mašta okružuje svijet.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: System Shock 2 - najbolja PC igra ikad

Evo ga na steamu za 2.49 €. :)

Bunch of slack-jawed faggots around here. This stuff will make you a god damned sexual Tyrannosaurus, just like me. - Blain Cooper
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.7.2013 20:28 (GrgaBlast).
12 godina
neaktivan
offline
Re: System Shock 2 - najbolja PC igra ikad
Vrlo povoljno za vrhunski naslov.
16 godina
offline
System Shock 2 - najbolja PC igra ikad

Ljudi moji, pa je li moguće da Frictional Games radi na System Shock 3??? {#}

Znam da je longshot, ali pazite ovo:

- vijest na BOL-u
- tajanstvena stranica za tu igru 

- jošjedna, ista stvar

I najbitinje, njihova tajanstvena slika (vidi sliku) s official facebook stranice. Da vas čujem, ima li šanse nakon više od desetljeća, Deus Ex Machina, što ti veliš, ti si u tim vodama? Meni srce lupa iako znam da su šanse male.

EDIT: Iskopao sam još ovo

"I opened the background image in a photo editing program and moved the little bits of skewed text together, which become: COGITO ERGO SUM 

According to wikipedia this is a latin phrase meaning "I think, therefore I am" 

The bottom right text when aligned as well shows: System Failure "  

Shodan? Shodan?
ako vam ne otvara stranicu ako vam ne otvara stranicu
Mašta je puno važnija od znanja. Znanje je ograničeno. Mašta okružuje svijet.
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.9.2013 23:06 (Lovac).
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: System Shock 2 - najbolja PC igra ikad

omg! omg! omg! omg!

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
16 godina
offline
System Shock 2 - najbolja PC igra ikad

1920x1080 Shodan art wallpaper. Uživajte.

Ovako to izgleda Ovako to izgleda
Mašta je puno važnija od znanja. Znanje je ograničeno. Mašta okružuje svijet.
Moj PC  
2 1 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
System Shock 2 - najbolja PC igra ikad

Počeo sam baš danas igrat i sviđa mi se zasad. Malo me smeta što je UI dosta malen, vjerojatno jer igra nije rađena sa widescreen rezolucije pa se lošije malo scalea, ali ništa strašno. No da pitam vas znalce par pitanja:

 

1. Jel hacking totalno nasumičan što se tiče koji nod kliknut i kojim redoslijedom? Taj sam dojam dobio iz tutoriala i 2-3 hackirana terminala/containera.

2. Što tipka n (po defaultu) radi na mapi? Koliko sam skužio označi neka područja pa ih možeš nazvat kako hoćeš (valjda da si olakšaš gdje si bio i slično), ali je stvarno sićušno sve to :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: System Shock 2 - najbolja PC igra ikad
Lopoc kaže...

Počeo sam baš danas igrat i sviđa mi se zasad. Malo me smeta što je UI dosta malen, vjerojatno jer igra nije rađena sa widescreen rezolucije pa se lošije malo scalea, ali ništa strašno. No da pitam vas znalce par pitanja:

 

1. Jel hacking totalno nasumičan što se tiče koji nod kliknut i kojim redoslijedom? Taj sam dojam dobio iz tutoriala i 2-3 hackirana terminala/containera.

2. Što tipka n (po defaultu) radi na mapi? Koliko sam skužio označi neka područja pa ih možeš nazvat kako hoćeš (valjda da si olakšaš gdje si bio i slično), ali je stvarno sićušno sve to :D

 1) nasumičan, barem mislim

2) da si ostavljaš neke napomene... gdje si što vidio i tako to. korisno

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
12 godina
neaktivan
offline
System Shock 2 - najbolja PC igra ikad

Tnx :)

 

Taman našao ključ za crew dio. Atmosfera je sick i sreća da grafika nije bolja jer ne bih od straha prismrdio igri :D Za sad je dosta zabavno i baš rpg-aški. Metaka za pištolj fali da je to strava, a imam osjećaj da mu se durabilty smanji za 1 svakim metkom :D. Planirao sam levelati hack, cyber, maintenance i standard weapons, valjda bude dovoljno modula za sve to. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: System Shock 2 - najbolja PC igra ikad
Lopoc kaže...

Tnx :)

 

Taman našao ključ za crew dio. Atmosfera je sick i sreća da grafika nije bolja jer ne bih od straha prismrdio igri :D Za sad je dosta zabavno i baš rpg-aški. Metaka za pištolj fali da je to strava, a imam osjećaj da mu se durabilty smanji za 1 svakim metkom :D. Planirao sam levelati hack, cyber, maintenance i standard weapons, valjda bude dovoljno modula za sve to. 

Pištolj čuvaj, probaj 80% neprijatelja wrenchom riješiti. Maintance stavi tek tolko, a hack ti je uvijek dobar u ovoj igri za naći resurse.

Mašta je puno važnija od znanja. Znanje je ograničeno. Mašta okružuje svijet.
12 godina
neaktivan
offline
System Shock 2 - najbolja PC igra ikad

Da, wrench mi je primarno oružje, ali neke kamere nisam mogao dohvatit na vrijeme pa sam se pištoljem poslužio. I par hybrida sa sačmama mi je stvaralo probleme ako bih došao preblizu pa sam i njih pištoljom. Išao sam kupiti standard metke i vidim 12 komada 100 nanita :O, fuck that. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
System Shock 2 - najbolja PC igra ikad

Kamere rješavaj cryo blastom čim budeš mogao da ne trošiš oružja. U biti sve je na tebi. Tu za razliku od Bioshocka ne možeš imati sve u jednom playthroughu, pa si uzmi što tebi odgovara.

Mašta je puno važnija od znanja. Znanje je ograničeno. Mašta okružuje svijet.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
System Shock 2 - najbolja PC igra ikad

Mislio sam uopće ne dirati one psy moći za ovaj prelaz. Kao i sa F:NV, fokusirat se na par skillova i ostale ne taknuti do sljedećeg prelaska.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
System Shock 2 - najbolja PC igra ikad

Nisam ni ja, ali samo taj prvi cryo blast ti jako dobro dođe kad si kratak s metkima/stanjem oružja. To te skoro ništa ne košta i onda dalje više Psi skillove ne diraš.

Mašta je puno važnija od znanja. Znanje je ograničeno. Mašta okružuje svijet.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
System Shock 2 - najbolja PC igra ikad

Ja inače ne podnosim baš horore, ali ovo je nova razina. Nešto toliko jezivo nisam još vidio u igrama. Totalna nelagoda je ovo igrat ovako navečer, počnem se znojit, mozak radi 100 na sat, strava :D. Mislio sam nakon Dead Spacea da će ovo ići lagano jer vidim da su na sličan koncept. Ali totalno mijenja stvari kad moraš ić prsa o prsa sa neprijateljem jer metaka imaš 10-15 nakon 5 sati igre :D. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: System Shock 2 - najbolja PC igra ikad

hehehe, a još što će čeka... jesi igrao bioshock? jel se ove dvije igre ikako daju usporedit!? naravno da ne!

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
12 godina
neaktivan
offline
System Shock 2 - najbolja PC igra ikad

Igrao sam ga, ne cijelog jer mi je bio isprazan, ali imam sad i njega na steamu da mu dam novu šansu. Bioshock ima par creepy scena, ali kad imaš dovoljno oružja i onih moći ništa nije problem. SS 2 je nova razina sjebanosti

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
System Shock 2 - najbolja PC igra ikad

Poštovanje, novi sam ovdje, ali cyberpunk sam fanatik tako da me ovo ne može mimoići.  SS2 mi je u top 3 igre ikad (a možda i najbolja).
Izlaskom steam verzije još ju je lakše modati. Ja sam išao po ovim koracima, a isto bih i vama preporučio: LINK



The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel. CyberPunk is my thing...
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
System Shock 2 - najbolja PC igra ikad

 

pazite sad ovo... scena kad se prvi puta SHODAN, kuja, pokaže.... u cryengine-u 3. hard`on

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
4 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: System Shock 2 - najbolja PC igra ikad
skank666 kaže...

 

pazite sad ovo... scena kad se prvi puta SHODAN, kuja, pokaže.... u cryengine-u 3. hard`on

Bilo bi zabavno opet proči System Shock 2 ali modan na cryengine 3 sustavu.

Meni osobno niti jedna igra poslje System Shock 1 i 2,i Deus Ex nije zanimljiva dan danas,dobro odigrao sam Half Life 1 i 2,F.E.A.R,Crysis ali te igre odigraš samo jedanput poslje su nezanimljive za preči iz početka.

15 godina
odjavljen
offline
System Shock 2 - najbolja PC igra ikad

da, od novijih naslova jedino mi metro pada na pamet kao primjer jako dobre igre... sve ovo drugo je, meh, mlako... vidjet ćemo što nam SOMA donosi... http://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/soma-nova-igra-frictional-gamesa/196050.aspx?page=0&jumpto=4463442&sort=asc&view=flat

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: System Shock 2 - najbolja PC igra ikad
skank666 kaže...

da, od novijih naslova jedino mi metro pada na pamet kao primjer jako dobre igre... sve ovo drugo je, meh, mlako... vidjet ćemo što nam SOMA donosi... http://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/soma-nova-igra-frictional-gamesa/196050.aspx?page=0&jumpto=4463442&sort=asc&view=flat

Metro je slažem se odlična igra,kažem igra mora imati zanimljivu atmosferu i gameplay da me zadrži na stolici.

Nedostaje mi ovakvih igara,cyberpunk,cyberspace...itd.

16 godina
offline
System Shock 2 - najbolja PC igra ikad

Ja nade polažem u Cyberpunk 2077, ali bojim se da ništa od toga još par godina. SOMA bi trebala 2015.

Slažem se sa listom igara. S time da sam ih ja otkrio/prošao relativno nedavno pa mi nitko ne može reći da je u pitanju nostalgija, igre su jednostavno vrhunac ove grane i teško će se tako nešto ponoviti prije svega jer se cijela kultura oko tehnologije transformira od "geek only" na "dostupno svima", pa je tako i s igrama. 

Inače kad uhvatim vremena bacam se na System Shock 2 Infinite mod. Samo sam ga probao cca sat vremena i jako mi se sviđa.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel. CyberPunk is my thing...
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
System Shock 2 - najbolja PC igra ikad

Breaking News - jedan studio se domogao full prava na System Shock te već rade na remakeu (dečki koji su 1 i 2 re-izdali na steamu), a razmatraju i System Shock 3 !
Ovo mi je bolja vijest od neznam čega :D

A dream, all a dream, that ends in nothing, and leaves the sleeper where he lay down, but I wish you to know that you in
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
System Shock 2 - najbolja PC igra ikad
Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
System Shock 2 - najbolja PC igra ikad

HOLY FACKIN SHIT! 

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through th
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: System Shock 2 - najbolja PC igra ikad
skank666 kaže...

HOLY FACKIN SHIT! 

 Već vidim da ću pola igre provest naježen od straha. 

 

 

I'm very large!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice