The Witcher 3 izdvojena tema

poruka: 6.114
|
čitano: 927.711
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
The Witcher 3



Tako se rade animacije treba onima u EA poslati link mozda sta nauce.

 
6 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: The Witcher 3
Treba se drzati witchera ko benchmark ali igra je izasla ima dvi god i nazalost nema nistani priblizno dobro od rpgova ovakovog tipa.
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: The Witcher 3
Still better story than El classico!
Moj PC  
0 2 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
The Witcher 3

rješavavajući sve i svašta overlevelo sam se :D morat cu prebaciti na vecu tezinu 

nego ovaj samostalni gwent zna li neko kada ce izaci znm da je bila beta

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: The Witcher 3
hanteed kaže...

rješavavajući sve i svašta overlevelo sam se :D morat cu prebaciti na vecu tezinu 

nego ovaj samostalni gwent zna li neko kada ce izaci znm da je bila beta

 trebaš prebaciti na death march težinu i uključiti enemy upscaling

12 godina
offline
Re: The Witcher 3
hanteed kaže... 

nego ovaj samostalni gwent zna li neko kada ce izaci znm da je bila beta

 Closed beta još uvijek traje (uz registraciju, ali svi zainteresirani dobiju key kad-tad), onomad su najavili open betu negdje na proljeće. Proljeće stiglo, jest da je malo hladno, ali oni još uvijek po istom. 

NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše.
11 godina
offline
The Witcher 3

i5 2500 8 ddr i gtx 760 2gb..jel mogu igrati na visokim u FHD?

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: The Witcher 3
GSP kaže...

i5 2500 8 ddr i gtx 760 2gb..jel mogu igrati na visokim u FHD?

 Ne, zbog grafičke budi spreman na određene kompromise.

My pleasure darlin
11 godina
offline
The Witcher 3

Prešao sam igru drugi puta na najtežem, trenutno lv 81, šteta šta nemaš sta za radit kad završiš sve questove, da bar ima neki mod da se ima sta za radit.. npc su ko roboti ne mozes ih napast ,ne mozes pricat sa njima ne mozes nista, eventualno napast vojnike ali dosadi vrlo brzo, da je bar kao skyrim da nema kraja :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: The Witcher 3
njuskac kaže...

Prešao sam igru drugi puta na najtežem, trenutno lv 81, šteta šta nemaš sta za radit kad završiš sve questove, da bar ima neki mod da se ima sta za radit.. npc su ko roboti ne mozes ih napast ,ne mozes pricat sa njima ne mozes nista, eventualno napast vojnike ali dosadi vrlo brzo, da je bar kao skyrim da nema kraja :)

 Ali nema ni price ni živosti ni kvalitete.

10 godina
offline
Re: The Witcher 3
Bez zajebancije,naslusao sam dobrih combat glazbi u igrama,ali...
Oj lazare lazre.....top1
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
The Witcher 3

Ja se isto svako malo nađen na youtube da slušam soundtrack, nisam još odigrao zadnju ekspanziju nemam srca ju započet kada znam da nema više. hos je jednostavno prejak, koji likovi koja naracija ma predobro, dao bi guzice za witchera.

Dirty dosen
Moj PC  
7 0 hvala 0
10 godina
offline
The Witcher 3

Opusteno Blood and Wine je duzi od 80% AAA igara danas ne samo duzina nego i dalje ima istu kvalitetu likova,questova i predivan svijet novi.

 
6 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: The Witcher 3
Wack kaže...

Opusteno Blood and Wine je duzi od 80% AAA igara danas ne samo duzina nego i dalje ima istu kvalitetu likova,questova i predivan svijet novi.

 I da ne zaboravimo da je taj DLC osvojio RPG gameof the year... DLC, game of the year... Nek se to malo slegne... :D

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll tr
14 godina
offline
The Witcher 3

Ma koliko god da se igra hvali nije dosta :D Nevjerovatno je da je igra uspjela postici da eto 2 godine bude jako aktuelna, a SingePlayer je, ne Mulitplayer. Vecina publike je prezadovoljna igrom, veoma mali broj igraca ce priznati da im igra nije nesto, a to vecinom jer nije njihov stil, nista vise. 

Mislim da igra ima ono sto je zapravo i najbitnije u samom Gamignu, da je ZANIMLJIVA. Dosta zanimljivog i kvalitetnog sadrzaja. 

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: The Witcher 3
skank666 kaže...

 I da ne zaboravimo da je taj DLC osvojio RPG gameof the year... DLC, game of the year... Nek se to malo slegne... :D

 Vrijeme je da nastavim igrati...

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
10 godina
offline
Re: The Witcher 3
dzelo kaže...

Ma koliko god da se igra hvali nije dosta :D Nevjerovatno je da je igra uspjela postici da eto 2 godine bude jako aktuelna, a SingePlayer je, ne Mulitplayer. Vecina publike je prezadovoljna igrom, veoma mali broj igraca ce priznati da im igra nije nesto, a to vecinom jer nije njihov stil, nista vise. 

Mislim da igra ima ono sto je zapravo i najbitnije u samom Gamignu, da je ZANIMLJIVA. Dosta zanimljivog i kvalitetnog sadrzaja. 

 
Meni da je netko rekao da cu sa 32godine fanbojati po forumima i svima koji igraju igre nabijati na nos da poigraju ovu igru rekao bi mu da je lud.

Ali evo me :P uvijek sam volio Witcher igre i W1 i W2 su mi fantasticne,W1 ima jedan od najboljih mind fuck storija u igrama ako pratis pricu,a W2 ima fantasticnu a jednostavnu pricu ne spavavas svijet nego samo svoje dupe manje vise sto mi je super promijena bila,dok me W3 izbio iz cipela sta su samo uspijeli da naprave sa manje od 400 ljudi za 4god,dok oni sakati nesposobnjakovici iz EA su mi Mass Effect i BioWare upropastili gdje ukupono za EA radi nekih 10000 ljudi i ni za 5godina i 50 miliona ne mogu ni animacije funkcionalne da naprave nego neke THE THING mutacije hodajuce.

Tako mi je drago da je CD PROJEKT odbio preuzimanje i kupovinu od EA vec su jedan od najboljih RPG studija ikad unistili valjda nece i ovaj.

15 godina
odjavljen
offline
Re: The Witcher 3
Wack kaže...
 10000 ljudi i ni za 5godina i 50 miliona ne mogu ni animacije funkcionalne da naprave nego neke THE THING mutacije hodajuce.

  Ma sve to od ME:A mogu progutat ali quest dizajn - nikako. To je toliko loše da je mene sram što sam uopće odigrao a kamoli, na žalost, kupio igru...

 

Wack kaže...

Tako mi je drago da je CD PROJEKT odbio preuzimanje i kupovinu od EA vec su jedan od najboljih RPG studija ikad unistili valjda nece i ovaj.

 

Neka me netko ispravi ali mislim da je to bio pokušaj nasilnog preuzimanja... http://www.dualshockers.com/cd-projekt-red-responds-hostile-takeover-rumors/

 

Sam se pokušao ispravit

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll tr
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.5.2017 15:10 (skank666).
10 godina
offline
The Witcher 3

Moguce nemam pojma tocno o tim korporacijskim pojmovima ali cim se EA spominje znas da nije dobro :)

I da questovi su genericni da se stvarno zapitam kako tako tupavi ljudi dobiji poslove takve ili mozda devsi nisu krivi nego korporacijski dio EA unistava igre i kvalitetu sa nekim mutavim odlukama,ali sve u svemu od BioWarea je samo ime ostalo i mnogo dobrih uspomena igrajuci KOTOR,Dragon Age Origins, Mass Effect iako je imao dosta so-so stvari, ipak sam uzivao igrajuci osim kraja u ME3 tu su ukenjali dosta ali eto bar je nekada poslije izasao DLC koji to navodno popravlja dosta ali su meni prvi dojam upropastili sa onim cudnim nejasnim endingom da se poslije nisam ni trudio.
O Andromedi necu moglo je biti super ispao je dragon age inqusition u svemiru.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: The Witcher 3

Poceo sam igrat pred neki dan trojku, lvl 5, al igram sistematski onu prvu zonu di pise sugested lvl 1 sam sve upitnike i sve prosao sta sam uspio sa onog notice borda i sve sidquestove tamo, sad sam presao u onu zonu suggested 5 i planiram isto tako napravit. Probao sam nedavno jedinicu, i kad je dosla borba na red, samo je bilo "wtf je ovo". Nije mi se svidilo nimalo, i uninstal, onda sam probao dvojku, ok je bila, al doso sam negdje do pola i nekako "dosadilo". Onda sam procitao za tricu da je open world i to veca mapa i od GTA5, i odkad poceo igrat odusevljen sam. Sve mi radi maxed out na 60+ FPS-a, grafika je wow, ona stabla kako se ljuljaju i njisu, svjetlo i ostalo, isto wow, tako da vidim da ce bit ovo duga prica, dok sve zivo predjem i odradim, al zasad prezadovoljan sa trojkom.

 

UPDATE: Zaboravih rec..igram GOTY sa zadnjim updateom.

Origin ID: ReaLazio
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.5.2017 16:29 (TheDarkSide).
12 godina
neaktivan
offline
The Witcher 3

Kolko god je combat "los" tolko je atmosfera zakon. Sto se toga tice The Witcher mi je u top 3.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: The Witcher 3

Jel se uopce isplati investirat u onaj blast? Jer ja najvise koristim igni, odnosno vatru koju i podizem sa atributima

Origin ID: ReaLazio
15 godina
offline
Re: The Witcher 3
TheDarkSide kaže...

Jel se uopce isplati investirat u onaj blast? Jer ja najvise koristim igni, odnosno vatru koju i podizem sa atributima

IMHO svi se isplate jer daju borbi raznolikost.

Prvo sam i ja samo palio, no kasnije sam koristio i ostale.

Kad ga malo Aard blast hiti neprijatelje na leđa pa pa se došećeš i boc instakill.

Yrden je super za vještice i duhove, a u alternativnom modu za deployat "turret" koji šibne najbljižeg.

Quen za se nafilat prije borbe kad te prvi dotakne - bam.

Axii za jake NPCove - hitiš Axii boc i skok u rikverc

16 godina
offline
The Witcher 3

Sinoć reinstalirao igru, zadanja verzija koju sam igrao je bila 1.12, a sada je 1.31, nema više patcheva? 

 

Vidim redizajnirali su kompletan inventory, fino, fino, sada je sve posloženo. 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: The Witcher 3
GSP kaže...

i5 2500 8 ddr i gtx 760 2gb..jel mogu igrati na visokim u FHD?

 Može na HIGH/MEDIUM detaljima u FHD (malo kombiniraj). Samo pogasi Nvidia hairworks budalaštine, smanji shadows i foliage visibility range.  

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
10 godina
offline
The Witcher 3

Generalno preporuka svima tko moze a cak mislim da i nije toliko FPS heavy je one light shafts mislim da je to opcija npr da sunce prolazi kroz drvece i sto se tice immersiona sa tim ukljicenim je stvarno dojam kao da si u sumi i predivno i izgleda.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
The Witcher 3

Vecina tih "specijalnih" efekata ima minimalan udar na performanse, glavne stavke za smanjiti ukoliko trebate bolje performanse su foliage visibility range, grass quality i sjene (i naravno hairworks, iako ni njegov impact vise nije ni blizu kao kad je igra tek izasla).

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: The Witcher 3

Dal da pratim suggested lvl za questove ili? Znao sam naic na monstere sa kosturskom glavom, kao prejak za mene, znbao bi ih dobit, al bi znalo potrajat i dosta bi morao izbjegavat i bjezat, sa par brzih udarca i tako u krug. Onaj enemy upscaling, to je da slabije lvla dovede na moj koliko sam skuzio.

Origin ID: ReaLazio
13 godina
neaktivan
offline
The Witcher 3

Ja sam zadovoljan FPS-om, igrom, atmosferom, pričom...
Ali, imam piratsku BlackBox i sad kad sam probao, budem uzeo na Steamu.


Jel se mogu prebaciti saveovi normalno?

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: The Witcher 3
chutac kaže...

Ja sam zadovoljan FPS-om, igrom, atmosferom, pričom...
Ali, imam piratsku BlackBox i sad kad sam probao, budem uzeo na Steamu.


Jel se mogu prebaciti saveovi normalno?

 Koji piratski ? Igra nema nikakav DRM znaci na gogu je dignu bez drma i stave je na torrent.

 

Saveovi bez frke rade. Samo treba bit zadnji patch.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice