TitanFall

poruka: 764
|
čitano: 76.965
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: TitanFall
SimeKZ kaže...

Da ne stavljaju Season Pass smeca i DLC.ove u dovrsenu igru mozda bi to i valjalo nesto. A ne da izbacuju polovicne igre pa ih nadopunjuju takozvanim DLC.ovima.

Možda da je sama baza 15-20 eura.....  Ovaj  model neće dugo. Ovce možeš šišati, no ovo je već postalo deranje.

I'm very large!
13 godina
offline
TitanFall

Uništili su dobru igru, pretjerali su, maknuli neke modove i sad glume debile.

Igrao sam po sat dnevno baš gušt, sad u zadnje vrijeme zaboravljam zaigrati...vidim da neke patcheve najavljuju...neam dume, nije mi žao novca, igra je super, gušt je bit u titanu...ali nema ekipa...svi su cod/bf/cs...

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
TitanFall
Igra je sada na velikom popustu na Originu i mislim je kupiti pa me zanima ima li još ljudi na serverima ili je sve pusto.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
TitanFall

sad je besplatna, baš skidam. Kolko sam skužio u toj igri se isplati igrati samo ako su stvarni ljudi nutra. Nema botova i sl.?

http://www.youtube.com/user/Brzi559
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: TitanFall
Kako besplatna?
14 godina
neaktivan
offline
TitanFall

odi na origin i kupi za 0€

http://www.youtube.com/user/Brzi559
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: TitanFall
Arabarran kaže...
Kako besplatna?

Samo na 48 sati od prvog pokretanja. To je Game time kao i za BF4, PVZ Garden Warfare.

12 godina
offline
Re: TitanFall
Gremlin144 kaže...

sad je besplatna, baš skidam. Kolko sam skužio u toj igri se isplati igrati samo ako su stvarni ljudi nutra. Nema botova i sl.?

Pravi ljudi i jesu unutra i zovu se piloti, a po timu ih ima 6 u meču, a ostalo su botovi, koji su samo tu da konstantno nešto pucaš i otkrivaš svoju poziciju drugim pilotima na mapi kako bi te lakše ubili {#}

Xtream_Dama Youtube: http://www.youtube.com/user/DamaTheCrow?feature=mhee
15 godina
neaktivan
offline
Re: TitanFall
Soldier977 kaže...
Gremlin144 kaže...

sad je besplatna, baš skidam. Kolko sam skužio u toj igri se isplati igrati samo ako su stvarni ljudi nutra. Nema botova i sl.?

Pravi ljudi i jesu unutra i zovu se piloti, a po timu ih ima 6 u meču, a ostalo su botovi, koji su samo tu da konstantno nešto pucaš i otkrivaš svoju poziciju drugim pilotima na mapi kako bi te lakše ubili {#}

I da imaš osjećaj da se nešto stalno događa, jer bi se inače tražili po mapi.

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
14 godina
offline
TitanFall

Koliko je sada titanfall na meksickom originu? Vidim da je popust na nasem originu pa predpostavljam da je tamo jos veci...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: TitanFall
izvone kaže...

Koliko je sada titanfall na meksickom originu? Vidim da je popust na nasem originu pa predpostavljam da je tamo jos veci...

Klik

14 godina
offline
TitanFall

Vidim prebacili su na americke dolare :) Hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
TitanFall

Eto konačno sam uzeo Titanfall, sada je cijena i realna {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: TitanFall
MasterOfDisaster kaže...

Eto konačno sam uzeo Titanfall, sada je cijena i realna {#}

 

Igra je vrhunska samo je nažalost zaboravljena, zato i jesu toliki popusti
12 godina
neaktivan
offline
TitanFall

Jesu li izbacili onaj samociljajući pištolj?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: TitanFall
Bilal kaže...

Jesu li izbacili onaj samociljajući pištolj?

Nisu.

11 godina
offline
Re: TitanFall

kupi i ja za 12$, odlična je igra, zabavna. jedino nisam skuzio može li se ukloniti 60 fps lock

12 godina
offline
Re: TitanFall
BoobZ kaže...

kupi i ja za 12$, odlična je igra, zabavna. jedino nisam skuzio može li se ukloniti 60 fps lock

Evo mi baš ovamo o tome raspravljamo. Ne može službeno, ali može se fixat, međutim primijetim da nešto nije baš ok. Bolje mi radi na 60, nego kada fixam da ide koliko može.

Fix je ovaj:

  • U nvidia control panelu za manage 3D settings na titanfallu se stavi Vsync off (pandan valjda važi i za ATI grafe)
  • U igri se uključi vsync na double buffer i tada je FPS oslobođen

 

FPS ide tada koliko može, ali sam primijetio da se igra "pokvarila" misleći na sam gameplay, nekako mi je čudno......

Xtream_Dama Youtube: http://www.youtube.com/user/DamaTheCrow?feature=mhee
15 godina
offline
Re: TitanFall
BoobZ kaže...

kupi i ja za 12$, odlična je igra, zabavna. jedino nisam skuzio može li se ukloniti 60 fps lock

 Preko koje zemlje i tehnike?
 Ja probao proxy preko Koreje i Venezuele, ali odbijaju karticu.

14 godina
offline
Re: TitanFall
Arabarran kaže...
BoobZ kaže...

kupi i ja za 12$, odlična je igra, zabavna. jedino nisam skuzio može li se ukloniti 60 fps lock

 Preko koje zemlje i tehnike?
 Ja probao proxy preko Koreje i Venezuele, ali odbijaju karticu.

Najbolje meksiko VPN i meksicki origin. 

11 godina
offline
Re: TitanFall
Arabarran kaže...
BoobZ kaže...

kupi i ja za 12$, odlična je igra, zabavna. jedino nisam skuzio može li se ukloniti 60 fps lock

 Preko koje zemlje i tehnike?
 Ja probao proxy preko Koreje i Venezuele, ali odbijaju karticu.

preko meksika, paypalom

15 godina
offline
TitanFall

Uspjelo mi preko Venezuele pay palom {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: TitanFall
Arabarran kaže...

Uspjelo mi preko Venezuele pay palom {#}

I ti izbjeglica iz Bf a , Daminim stopama ?

15 godina
offline
Re: TitanFall
Alien 22 kaže...
Arabarran kaže...

Uspjelo mi preko Venezuele pay palom {#}

I ti izbjeglica iz Bf a , Daminim stopama ?

Morao deinstalirati BF da smjestim Titane... ionako se ne sjećam kad sam zadnji put upalio četvorku {#}

15 godina
neaktivan
offline
Re: TitanFall
Arabarran kaže...

Morao deinstalirati BF da smjestim Titane... ionako se ne sjećam kad sam zadnji put upalio četvorku {#}

Ne znam koji k* im treba 50GB prostora i to većinom za famozni uncompressed audio.

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
15 godina
odjavljen
offline
TitanFall

poz, vidio sam tu neki tut za kupnju u mexicu ali ga ne mogu pronaći... jel može mala pomoć? ni meni se ne igra ono govno od 4

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: TitanFall
skank666 kaže...

poz, vidio sam tu neki tut za kupnju u mexicu ali ga ne mogu pronaći... jel može mala pomoć? ni meni se ne igra ono govno od 4

http://www.bug.hr/forum/post/pc-igre/battlefield-4-kupovina-po/4114744.aspx

 

Kada staviš u košaricu isključi Holu i dalje je sve normalno

9 godina
neaktivan
offline
TitanFall

Zna netko kako popraviti ovo? Pokušam pokrenuti igru pokrene mi zvuk ali neće i sliku.

Uspio popraviti updateo sam grafičku 

Dovahkiin Dovahkiin Naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin fah hin kogaan mu draal
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.8.2014 13:16 (Vonhesling13).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
TitanFall

Pitanje, dali se i vama ruši igra nakon šta ja znam 3 partije. Samo izađe van na desktop i to je to. Moja konfiguracija se nalazi pod moj komp i ona je dobrano dovoljna za igranje Titanfall. Vidio sam na netu da ima još hrpa ljudi koji imaju isti problem sa nvidia grafuljama.

Šta reći nego vidim da sam opet bacio pare u vjetar. Pa nevjerojatno kako developeri ne mare za svoje igrače.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: TitanFall
MasterOfDisaster kaže...

Pitanje, dali se i vama ruši igra nakon šta ja znam 3 partije. Samo izađe van na desktop i to je to. Moja konfiguracija se nalazi pod moj komp i ona je dobrano dovoljna za igranje Titanfall. Vidio sam na netu da ima još hrpa ljudi koji imaju isti problem sa nvidia grafuljama.

Šta reći nego vidim da sam opet bacio pare u vjetar. Pa nevjerojatno kako developeri ne mare za svoje igrače.

Meni ne... imam nvidiu

Xtream_Dama Youtube: http://www.youtube.com/user/DamaTheCrow?feature=mhee
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice