TitanFall

poruka: 764
|
čitano: 76.989
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
TitanFall

Danas sam instalirao igru, mogu reci da mi je osobno odlicna sto se tice gameplaya. No jedna stvar mi stalno rusi uzitak igranja. Svako malo mi igra zastane zajedno sa zvukom na 1 do skoro i 5 sekundi.

Smanjivao sam detalje da vidim jel zbog toga ali se isto dogada i s time.

Imam instaliran MSI afterburner pa sam gledao stanje, mislio sam da je do VRAM-a, ali sa nizim detaljima nije bio niti priblizno zapunjen. Tako da sam opet vratio stare postavke jer to nije rjesenje. Internet veza je uredna, nije do toga nego nesto ili do igre ili mog hardvera.

Niti u jednoj drugoj igri nemam takav problem. Trenutne su mi postavke 1080p, teksture na medium, TXAA na 2X, neki detalji medium, neki low. Sama igra se vrti na oko 40 FPS-a i svejedno se to dogodi.

Jel netko jos imao problem sa ovime? Mozete vidjeti moju konfiguraciju pod Moj PC. Stvarno ne znam, ako bih rekao da mi je ista slabo u konfiguraciji, rekao bih da je procesor, ali opet spada u onaj minimum potreban za igru. Hvala unaprijed.

 

EDIT: Sada probao 720p rezoluciju sa svime iskljucenim sto je moglo, ostalo na low. Potpuno ista stvar. Rekao bih da ipak nije do hardvera, ali opet ne znam kako rijesiti problem. Driveri za grafu su zadnji.

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.11.2014 22:28 (alen29).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: TitanFall
Probaj vratit starije drivere. I isključi sve pozadinske procese i programe, teamviwer, gtalk i sl
14 godina
neaktivan
offline
TitanFall

Evo, uspio sam popraviti stvar. Problem je bio sam MSI Afterburner, koja ironija. Iskljucio ga, vise nema uopce tih zamrzavanja, igra radi kao sto bi i trebala. Prije toga mi je tako zamrzavalo na sekundu cak i dok sam bio u glavnom meniju, sada nista.

Ako tko ima problema s ovime, a koristi Afterburner, neka ga iskljuci pa opet proba. Hvala Arabarranu sto je pokusao pomoci.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: TitanFall
Pa, i pomogao sam ti. Upravo na takve stvari sam i mislio, dakle zatvoriti sve pozadinske procese osim same igre.
12 godina
offline
Re: TitanFall
Arabarran kaže...
Pa, i pomogao sam ti. Upravo na takve stvari sam i mislio, dakle zatvoriti sve pozadinske procese osim same igre.

Ara kad ćemo bacit koju partiju titana?

Xtreme_Dama Youtube: http://www.youtube.com/user/DamaTheCrow?feature=mhee
15 godina
offline
Re: TitanFall
Soldier977 kaže...
Arabarran kaže...
Pa, i pomogao sam ti. Upravo na takve stvari sam i mislio, dakle zatvoriti sve pozadinske procese osim same igre.

Ara kad ćemo bacit koju partiju titana?

Možemo večeras, ali samo vanila mape. :)

I naravno 8vs8 mod bez onih smetala.

Battlelog: MUDO_HR
15 godina
offline
Re: TitanFall
Soldier977 kaže...
Arabarran kaže...
Pa, i pomogao sam ti. Upravo na takve stvari sam i mislio, dakle zatvoriti sve pozadinske procese osim same igre.

Ara kad ćemo bacit koju partiju titana?

Deinstaliran je....

12 godina
offline
Re: TitanFall
amater_2 kaže...
Soldier977 kaže...
Arabarran kaže...
Pa, i pomogao sam ti. Upravo na takve stvari sam i mislio, dakle zatvoriti sve pozadinske procese osim same igre.

Ara kad ćemo bacit koju partiju titana?

Možemo večeras, ali samo vanila mape. :)

I naravno 8vs8 mod bez onih smetala.

Prošli put kad sam išao igrat nisam u opcijama pretraživanja igre vidio 8na8, mislio sam da su makli taj mod!(?)

Arabarran kaže...
Soldier977 kaže...
Arabarran kaže...
Pa, i pomogao sam ti. Upravo na takve stvari sam i mislio, dakle zatvoriti sve pozadinske procese osim same igre.

Ara kad ćemo bacit koju partiju titana?

Deinstaliran je....

A Ara jebo te pa HDD trpi Gigabajte, što brišeš.....

Xtreme_Dama Youtube: http://www.youtube.com/user/DamaTheCrow?feature=mhee
15 godina
offline
TitanFall

Ima. Igrao sam ga ovaj vikend.

Neloše za malo skakutanja po zgradama. {#}

Samo onaj smart pistol je8o ih ja. Kud im je to palo na pamet staviti. 

Battlelog: MUDO_HR
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: TitanFall
amater_2 kaže...

Ima. Igrao sam ga ovaj vikend.

Neloše za malo skakutanja po zgradama. {#}

Samo onaj smart pistol je8o ih ja. Kud im je to palo na pamet staviti. 

Definitivno sranje. Skače ko kengur i locka te autopištoljem... za poživčanit.

Xtreme_Dama Youtube: http://www.youtube.com/user/DamaTheCrow?feature=mhee
15 godina
offline
Re: TitanFall
Soldier977 kaže...
amater_2 kaže...

Ima. Igrao sam ga ovaj vikend.

Neloše za malo skakutanja po zgradama. {#}

Samo onaj smart pistol je8o ih ja. Kud im je to palo na pamet staviti. 

Definitivno sranje. Skače ko kengur i locka te autopištoljem... za poživčanit.

Da. kad nitko ne igra sa njim skroz mi je zanimljivo, ali uvik ima njubova  koji samo skakutaju i lockaju. {#}

Battlelog: MUDO_HR
12 godina
offline
Re: TitanFall
amater_2 kaže...
Soldier977 kaže...
amater_2 kaže...

Ima. Igrao sam ga ovaj vikend.

Neloše za malo skakutanja po zgradama. {#}

Samo onaj smart pistol je8o ih ja. Kud im je to palo na pamet staviti. 

Definitivno sranje. Skače ko kengur i locka te autopištoljem... za poživčanit.

Da. kad nitko ne igra sa njim skroz mi je zanimljivo, ali uvik ima njubova  koji samo skakutaju i lockaju. {#}

Znam jednog koji će si to odma staviti čim dowloada igru.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
15 godina
offline
Re: TitanFall
CyberDemonVZ kaže...
amater_2 kaže...
Soldier977 kaže...
amater_2 kaže...

Ima. Igrao sam ga ovaj vikend.

Neloše za malo skakutanja po zgradama. {#}

Samo onaj smart pistol je8o ih ja. Kud im je to palo na pamet staviti. 

Definitivno sranje. Skače ko kengur i locka te autopištoljem... za poživčanit.

Da. kad nitko ne igra sa njim skroz mi je zanimljivo, ali uvik ima njubova  koji samo skakutaju i lockaju. {#}

Znam jednog koji će si to odma staviti čim dowloada igru.

Taj pištolj je katastrofa, totalno uništava igru. Jbg, ako ti noob  dođe sa leđa nemoš se nikako obraniti...

15 godina
offline
Re: TitanFall
CyberDemonVZ kaže...

Znam jednog koji će si to odma staviti čim dowloada igru.

A što čekaš staviti skidati? {#}

Nije loše za malu promjenu. Samo "Q" stiskam kao manit. {#}

Battlelog: MUDO_HR
15 godina
odjavljen
offline
TitanFall

meni je skroz cool titafall... kad uđeš u mot baš bude dobra igra.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: TitanFall

Igrao bih i ja danas s vama ako ste za. Nick na originu mi je isto alen29 pa me dodajte ili napisite svoje pa vas dodam.

12 godina
offline
Re: TitanFall
Arabarran kaže...
Taj pištolj je katastrofa, totalno uništava igru. Jbg, ako ti noob  dođe sa leđa nemoš se nikako obraniti...

Ma znam, igrao sam betu i napisao sam da je to totalna glupost. Na to sam dobio odgovor da nije ništa strašno jer nije ni jak, i treba mu neko vrijeme da se locka.

amater_2 kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Znam jednog koji će si to odma staviti čim dowloada igru.

A što čekaš staviti skidati? {#}

Nije loše za malu promjenu. Samo "Q" stiskam kao manit. {#}

Imam oko 5 GB slobodno... a i sam znaš koliko igra zauzima.

A da bude još bolje, prošli tjedan mi je crko rezervni disk, pa nemam kud pobacati sve što imam na ovome.... :/

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
14 godina
neaktivan
offline
TitanFall

Ja sam morao čistiti particiju od steam igara koje slabije igram da instaliram ovo čudo od 56gb, dodajte me na originu isti nick kao na forumu da bacimo koju.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: TitanFall
CyberDemonVZ kaže...
Arabarran kaže...
Taj pištolj je katastrofa, totalno uništava igru. Jbg, ako ti noob  dođe sa leđa nemoš se nikako obraniti...

Ma znam, igrao sam betu i napisao sam da je to totalna glupost. Na to sam dobio odgovor da nije ništa strašno jer nije ni jak, i treba mu neko vrijeme da se locka.

amater_2 kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Znam jednog koji će si to odma staviti čim dowloada igru.

A što čekaš staviti skidati? {#}

Nije loše za malu promjenu. Samo "Q" stiskam kao manit. {#}

Imam oko 5 GB slobodno... a i sam znaš koliko igra zauzima.

A da bude još bolje, prošli tjedan mi je crko rezervni disk, pa nemam kud pobacati sve što imam na ovome.... :/

Ma je da mu triba vrimena, samo što likovi tako dobro skaču pozidovima i lokaju sa tim sranjem da je to strašno.

Jutros sam pogledao jedan video di lik skoro pa uopće ne dira pod. Stalno je po zidovima i locka sa tim sranjem.

 

 

Battlelog: MUDO_HR
12 godina
offline
Re: TitanFall
amater_2 kaže...

Ma je da mu triba vrimena, samo što likovi tako dobro skaču pozidovima i lokaju sa tim sranjem da je to strašno.

Jutros sam pogledao jedan video di lik skoro pa uopće ne dira pod. Stalno je po zidovima i locka sa tim sranjem.

 

 

ma najgore mi je kad se zakače na zid, uključe nevidljivost i čekaju sa smart gunom...... (insert: smajli za povraćanje)

Xtreme_Dama Youtube: http://www.youtube.com/user/DamaTheCrow?feature=mhee
12 godina
offline
TitanFall - zauzeće RAM-a cca 7GB

Fromumaši lagana pomoć!

 

Pregledao sam temu, ali nisam mogao naći odgovor.

Počeo sam igrat Titanfall na rezi od 1680×1050 na

kojoj mi je zauzeće rama od 7,1 GB.

Je li to normalno?

 

Samo da spomenem prilikom pošimavanja

video postavki preporučena mi je rezlucija od

1440×900, koju sam povisio i maknuo Vsync.

Dakle, ako tko imam kakva iskustva neka podjeli.

 

Ej, i na kraju sam dodao još 4GB RAM-a, ali me samo

zanima je li uobičajeno da ovaka igra zauzima (guta)

toliko RAM-a.

 

RIJEŠENO: Repair game preko Origina i sada troši cca 3,9 GB single i 4,2 GB u CFX.

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.12.2014 23:46 (absolon).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: TitanFall - zauzeće RAM-a cca 7GB

To je nesto drukcije kod tebe onda. Ja sam igrao na 1920x1080 pa mi je sveukupno zauzece RAM-a bilo oko 3 GB, tj. sa sustavom, igrom, procesima itd.

12 godina
offline
TitanFall

Ne bi ni primjetio da mi usred igre nije

skočio sistemski prozorčić kako je veliko

zauzeće RAM-a. Uz to je i Norton izbacio

da program Titanfall zauzima mnogo RAM-a.

 

Probat ću updatat igru preko Origina, pa ću

vidjet hoće li se zauzeće smanjiti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
TitanFall

Da li netko ima problem danas sa igrom udje mi u meni ali me svaki put izbaci sa porukom? Bilo kakva pomoć dobrodošla

OVAJ PROSTOR JE NA PRODAJU!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
TitanFall

Ej ekipa jel se igra ovo išta? Ja uzeo za 10$ preko američkog origina i upravo mi se skida. I ako mi se svidi jel potrebno uzimati i onaj season pass s ekspanzijama? koje se mape igraju više?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: TitanFall
lobotomac90 kaže...

Ej ekipa jel se igra ovo išta? Ja uzeo za 10$ preko američkog origina i upravo mi se skida. I ako mi se svidi jel potrebno uzimati i onaj season pass s ekspanzijama? koje se mape igraju više?

 

 

Meni jedna od boljih igrica u zadnje vrijeme, nisam uzeo ekspanzije, činilo mi se besmislenim jer se ionako mape vrte u krug...

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.2.2015 19:29 (pinelynx).
15 godina
offline
TitanFall

A kakva je situacija na serverima? jel fali igrača ili se nađe bez beda partija?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: TitanFall
lobotomac90 kaže...

A kakva je situacija na serverima? jel fali igrača ili se nađe bez beda partija?

 

ne fali igrača, serveri ne štekaju, mene je u par mjeseci izbacilo jednom ili dvaput

15 godina
offline
TitanFall

Evo već 2 dana derem titane i mogu reći da me igra ugodno iznenadila, mozak na pašu i deri, a titani su i više nego zakon. Nego pate me na određenim mapama frame dropovi, posebice na lagoon gdje fps zna pasti do 25, inače radi u prosjeku između 40 i 50 što mi je sasvim ok s obzirom na komp. I da radi se o preporučenim opcijama koje mi je igra sama izabrala  a to su AO iksljučen,sve na high, osim texture medium i sjene koje su na low, rezolucija 1280x800 sa x2 AA. Igrao sam se s opcijama no ovako mi je najbolje što se tiče grafike i performansi.

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.2.2015 22:51 (lobotomac90).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
TitanFall

http://www.titanfall.com/news/happy-anniversary-titanfall

 

 

Titanfall slavi 1. godinu, daje mape za free

Moj PC  
2 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice