Trackmania 2

poruka: 41
|
čitano: 6.418
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Trackmania 2

Bi li tko sudjelovao u tome da se napravi jedan BUG server za 50 ljudi? Trebalo bi se okupiti jedno 5 ljudi da se plaća.

UT3, Lily Allen, Franz Ferdinand, R.E.M., nVidia, Intel :: FANBOY :: BEWARE!
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.8.2011 14:30 (FioPro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Trackmania 2

Pre order je pao. Beta isprobana. Odlično nešto! Ima li još ekipe koja je kupila ovo? :)

ORIGIN NICK: rmandic | Battlefield: Bad Company 2 nickname : dreammaker. (s točkom na kraju)
15 godina
offline
Trackmania 2

Šteta sto nije bespletna...a nista cekat cemo nebesplatnu verziju...za one manjeg đepa...kao ja...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Trackmania 2

to možeš slobodno zaboravit, besplatna je Nations i takva ostaje a sve ostalo se normalno naplaćuje. Kad usporediš ovu fenomenalnu igru s nekim CODovima i sličnim ''igrama'' po 60 Eura, ovo ispada prava sitnica

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Trackmania 2
Domido kaže...

to možeš slobodno zaboravit, besplatna je Nations i takva ostaje a sve ostalo se normalno naplaćuje. Kad usporediš ovu fenomenalnu igru s nekim CODovima i sličnim ''igrama'' po 60 Eura, ovo ispada prava sitnica

Jesi li kupio/ planiraš li? Beta je odlična!

ORIGIN NICK: rmandic | Battlefield: Bad Company 2 nickname : dreammaker. (s točkom na kraju)
14 godina
protjeran
offline
Trackmania 2

na prošloj stranici sam napisao već da sam kupio, i to odmah pola sata po otključavanju preordera i prezadovoljan sam ;)

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Trackmania 2

Može li se  ova igra kupit igdje drugdje osim sa njihove stranice?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Trackmania 2

Da, ovdje ;)

 

I Promo Price, ovo se definitivno isplati kupiti {#}

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.12.2011 22:06 (Domido).
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Trackmania 2

Bok !
Ima li zainteresiranih za okupljanje hrvatskih igrača na TM² Canyon-u u jedan hrvatski tim ? Igra je zanimljivija od TM² Stadiuma, ispočetka je osječaj malo čudan, ali kad se naviknete na ponašanje auta na stazi jako je zanimljivo. Ne morate biti dobri igrači, ni ja ne znam igrati baš ali naučiti ćemo. Igra je besplatna 48 sati nakon registracije, a poslije ako se odlučite kupiti košta vam 20 eura. Evo možete ovaj topic koristiti ako vas ima više zainteresiranih pa skupite pare i kupite 5 accounta za 80 eura preko Steama. Znam da malo ljudi gleda ovaj forum, ali eto, možda netko baci pogled pa podijeli vijest sa prijateljima. Ako ste zainteresirani javite se na : Facebook ([url]https://www.facebook.com/ivan.zitko.hr[/url]), Steam ([url]http://steamcommunity.com/id/sorrowcroatia/[/url]), TM² account (sorrowcroatia1996)
Pozdrav,
sorrowcroatia ;)

sorrowcroatia
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Trackmania 2

Jel igrao netko Trackmaniu 2?

 

Imam par pitanja...  Mogu li igrati offline dva igrača na dva kontrolera? Dakle jedan protiv drugog u isto vrijeme, sa dva auto na cesti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Trackmania 2

mogu...

 

Atomska bubamara | edomovina.blog.hr
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice