UNCHARTED™: Legacy of Thieves Collection

poruka: 8
|
čitano: 3.862
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
UNCHARTED™: Legacy of Thieves Collection

Još jedan dragulj iz Sonya nam danas stiže na pc, odigrao sam cijelu kolekciju 2017 na Ps4 izuzev zadnjeg dijela (ovog sa ženama) i preordero sam za PC i jedva čekam zaigrati četvorku, nakon gotovo 6 godina već sam pomalo i zaboravio radnju a bit će maestralno odigrati na mišu i tipkovnici u 100+ frejmova, dok će Lost Legacy biti potpuno novo iskustvo za mene. Po mom mišljenju jedna od najboljih igara iz PS4 ere je Uncharted 4... Tko planira zaigrati na pcu? Kakva su vam očekivanja, nadam se hrpi screenshota ovdje jer igra i dan danas izgleda vrhunski.

 

Za 1080p, High postavke i 30 fps:

  • Procesor: Intel Core i5-4470 ili AMD Ryzen 3 1500X
  • Grafička: GeForce GTX 1060 ili Radeon RX 570
  • Memorija: 8 GB RAM
  • Disk: 126 GB SSD

 

Za 1440p, High postavke i 60 fps:

  • Procesor: Intel i9-9900K ili AMD Ryzen 9 3950X
  • Grafička: GeForce RTX 2070 ili Radeon RX 5700XT
  • Memorija: 16 GB RAM
  • Disk: 126 GB SSD

 

Za 4k, ultra i 60 fps:

  • Procesor: Intel i7-7700K ili AMD Ryzen 7 3700X
  • Grafička: GeForce RTX 3080 ili Radeon RX 6800
  • Memorija: 16 GB RAM
  • Disk: 126 GB SSD

 

Igra se vrti jako dobro, podržavat će i DLSS i FSR što je još jedan veliki plus. Meni se upravo preloada na steamu 

 

Moj PC  
5 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: UNCHARTED™: Legacy of Thieves Collection
Odigrao obje na PS4pro, pa ću sad ponovo na PC-u.

2 i 3 su mi draži od 4, ali i dalje je to must play.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
UNCHARTED™: Legacy of Thieves Collection

Kako se fantastično igra vrti, 1440p/ultra 180 fpsa, a igra kao da je stvorena za miš i tipkovnicu, kad sam igrao na ps4 prije 6 godina mučenje bilo pogodit glavu na gamepadu... Vizualno odlično izgleda, frejm rejt fantastičan, glatko i slatko... 

 

https://prnt.sc/gmWvZ6BASLVE

Moj PC  
3 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
UNCHARTED™: Legacy of Thieves Collection

Pozdrav ekipa, jedan postić samo za one koji imaju problem sa pokretanjem igre, je to da se treba ugasiti HW-accelerated GPU scheduling => Settings>Display>Graphics>Default Graphics Settings

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
UNCHARTED™: Legacy of Thieves Collection

eo posto sam kupio novi ryzen 5800X3D dobio sam igru na poklon

probao sam pirata i smece mi je igra pa evo kljuc tko ga prvi aktivira

treba ga aktivirati na AMD claim rewards, pa ko se zeli zabavljat nek proba (i bar mi javi porukom da je aktivirao)

 

6FNWKHPQ6VSBN3U425RF AKTIVIRANO

 

nema na cemu

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.11.2022 19:33 (JuXo).
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: UNCHARTED™: Legacy of Thieves Collection

mda, igrica me baš razočarala, to je toliko daleko od nekih hitova poput rdr ili gta da izgleda kao loša b produkcija

tema je zanimljiva, neke stvari su ok, ali toliko toga je loše da sam stalno na rubu da je deinstaliram

6 godina
offline
UNCHARTED™: Legacy of Thieves Collection

Meni je zabavna jer sam uvijek volio igrice u stilu Lare Croft, večinu vremena teče glatko ali na nekim kraćim djelovima mi padne na 25fps iz nekog razloga, i obično pomogne restart igre. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
UNCHARTED™: Legacy of Thieves Collection

Koja je ovo zamorna igra...toliko cutscena, neke cudne kontrole ma sve mi cudno.vidi se aaa produkcija ali nije ovo za mene.jos jedna dosadna igra uz HZD.jedino GOW od sonija volim ovo sve drugo nekako isprazno.

 

Igram trenutno tony hawk i to je to.da nebude da nevolim konzolaske igre.do mene je ocito

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.10.2023 21:35 (GSP).
 
0 2 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice