World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.317.515
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
World of Tanks

jucer i danas odigro oko 30 tekmi i jos nisam vidio ovu glupu novu mapu

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: World of Tanks

Ja odigrao 2 borbe. Nikako se ne snalazim..izgleda mi jako mala.

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
8 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

pozdrav ljudi skino sam wot i sad kad krene azurirat vrti i nakon par minuta izbaci mi ovo  neuspjelo spajanje na servis osvježavanja...Sta da radim kako da to rijesim Hvala

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
opaki gejmer kaže...

pozdrav ljudi skino sam wot...Sta da radim kako da to rijesim?

 deinstaliraj wot i rjesi problem tak da se primis lektire, manji stres.

igra ce te izludit, vis i sam kolko je tema aktivna.

jedino je "batelfild" tema gora i ima status "teme s posebnim potrebama" da se cak i moderatori ne mjesaju

mi smo na jako dobrom putu prema isto tako "mentalno kreativnom nazivu" statusa teme

bjes dok jos mo's

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
6 godina
offline
Re: World of Tanks

Ma nije igra loša. Samo ju treba shvatiti kao zabavu....Još da ovi iz središnjice budu malo oštriji prema likovima koji koriste zabranjene modove bila  i puno bolja. I nema potrebe za živciranjem. Evo ja več 3 mjeseca nisam zgazio miš ....

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
11 godina
offline
Re: World of Tanks
Žiga82 kaže...

jucer i danas odigro oko 30 tekmi i jos nisam vidio ovu glupu novu mapu

 koju novu mapu ?

 

pregoRI@ Armored Warfare, CReatOr_75 @ wot
8 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Provinciju su redizajrnirali i ponovo ubacili u rotaciju.

Ja sam ju recimo uredno dobio 5-6 puta do sada, u biti su ju povečali, ali se i dalje svodi na prepucavanje s jednog brda na drugo :) .

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Tanks

to sam htio i reć. stara mapa, jedna od najstarijih :-)

 

pregoRI@ Armored Warfare, CReatOr_75 @ wot
9 godina
offline
World of Tanks

U ovom frontline modu mi se čini da se isplati grindat 8ice. Pogotovo ako se uspije dobiti visoki čin sa velikim boostom. Ali mi je fps jako loš. Jedino arty je ok grindat jer je u arty modu fps normalan.

Jeli itko testirao grindanje 8ica, isplati li se cijelu partiju igrat sa istim tenkom čim je dostupan ili je bolje odigrati dok se ne pogine pa do kraja runde ne birati više taj tenk. Zanima me kakav xp bude na kraju u ovim slučajevima.

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.5.2018 19:41 (AirLive).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

ja znam da se isplati pare grindat igras samo sa premijumima +buster za lovu..sad 3 zaredom sam imo preko 250 tisuca ciste love

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Žiga82 kaže...

ja znam da se isplati pare grindat igras samo sa premijumima +buster za lovu..sad 3 zaredom sam imo preko 250 tisuca ciste love

 Kaj sam ja jedini koji igra ove poklonjene premiume i još završim u minusu (bez pucanja golda i bez bustera)

12 godina
offline
World of Tanks

da izgleda  da si bot

Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
World of Tanks

Čini li  se samo meni ? Igram onog talijana na 6. nivou. Odigrao sam sa njime nešto više od 100 bitaka. U svim bitkama sam imao uključen onaj mod za povečavanje bildanja posade ( nešto 200%, nešto 100% ). Imam 50% pobjeda. I nakon svega toga još nisam popunio jedan cijeli skil ???  Mislim da sam na svim dosadašnjim tenkovima barem prvi skil riješio za nekih 5o borbi. Sa Progetom imam 85 borbi i več mi je drigi skil na 85 %. Sa amerom T29 imam 200 borbi i puna dva skila . Jesu li talijani baš toliko lijeni ???

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
 
0 0 hvala 0
10 godina
online
Re: World of Tanks

Pogledajte avg exp vjerovatno je puno manji, tenk je po meni loš, jedino ima kao gun, ali je gun handling opet loš, t7 je meni puno bolji za igru pogotovo s zadnjim motorom, nije krepalina, mada top je i dalje "balansiran"...

Još 50k do t8  

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
6 godina
offline
Re: World of Tanks

Ma je...tenk je katastrofa. odigrao 135 bitaka sa svim pojačanjima i jedva dobio jedan skil. Sedmicu sam daaaavno otključao. Možda ga ipak ne želim u garaži. Sa talijanima ne želim nigdje dalje pošto imam Progeto premium koji isto tako i nije nešto. Jedino mu je zanimljiv taj top sa naprednim punjenjem. Što se tiće 8. nivoa ipak mi je Fv4202 best !

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
14 godina
offline
World of Tanks

Zaboravio sam stavit ovaj replay od prije dva dana, ovo mi je bila jedna od 10 najboljih bitaka valjda, bitka je trebala biti izgubljena, protivnici su stisnuli neodspotani i da ih nisam odspotao, izgubili bi, uglavnom 8568 spotanog dmg sam napravio i odigrao bolje nego bot iz PVS-X klana sa lightom koji je izginuo na početku bitke (nije bitno, al mi je veće zadovoljstvo kad to spomenem, s obzirom da je to valjda jedan od top 10 eu klanova...)

 
 
 

REPLAY

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

Zaš meni piše da mi ovi premium poklonjeni nisu ready kad idem u battle? 

Rvat katolik!
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
tnakir kaže...

Zaš meni piše da mi ovi premium poklonjeni nisu ready kad idem u battle? 

 Koliko se sječam zadnji poklon premium je bio onaj tier III amer što ima dual top. Posadu si trebao dobiti s njim, jesi stavio municiju na tenk? Obično javi neku "not ready" poruku kad nemaš municiju.

15 godina
offline
World of Tanks

Da, stavija sam municiju, riješija posadu, dodao repair kitove, extinguieshere i sl...

Rvat katolik!
 
0 0 hvala 0
13 godina
online
World of Tanks

Tko kaže da vikendom ne može biti dobro? Nakon 2 mjeseca malo počeo opet igrat i neloše je bilo.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
tnakir kaže...

Da, stavija sam municiju, riješija posadu, dodao repair kitove, extinguieshere i sl...

 Onda nemam pojmu. Prvi put čujem za tako nešto.

12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks
Misliš na t44fl i t32 fl??? Mislim da s njima možeš igrati samo Frontline mod
 
1 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Frontline nije loš za zaradu kredita...

U sat vremena milja, a u jednoj partiji 380k neto (naravno, ne sa "poklonjenim" premiumima već sa kineskim TD-om i patriotom plus žeton za lovu).

Inače, imam dvije arte tier 8 pa sam probao i jednu partiju s njima (točnije samo s jednom jer me nisu našli).

Arte su najlakše za odigrat, namjestiš se i poput pravog gada bombardiraš iz daljine do kraja partije.

Trebali su ih izdvojiti iz ovog moda.

dr.zharre
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Frontline tenkovi su losi, ali zato ostali premiumi su idealni za zaradu love i gustanje.

Stvarno super mod. Vise volim kad se branimo.

 

Ako se branimo, prvi izbor mi je Type59, osobito ako idem na "C" tocku. Igram na kupolu kod "C",

i do sad sam uspio dva puta dobiti bitku, a da "C" nismo izgubili.

 

Kad mi (i ako) smazu Type 59 (ako ga ne stignem popraviti jer je guzva na "C"), onda uzimam ili kineskog TD-a WZ-120-1G FT

(ako idem direkt na "C" braniti), ili Svedjanke u Strv S1 iz daljine.

 

Takodjer mi opcija i njemacki Arty G.W. Tiger (P), i lagano "klikat" po napadacima i drzat ih daleko od baze.

Al tad najcesce ostanem bez municije, tako da savjet tko igra spore njemce, da se odmah priveze do "popravaka".

 

Nisam jos dobio znacku generala, ali sam jucer u dvije bitke bio 2. po ukupnom iskustvu, sto nije lose s obzirom da

sam igrao samo sa 2 tenka - Type 59 i G.W. Tiger (P).

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
World of Tanks

koliko dugo ce trajat taj frontline mod? Ima li uopce neki deadline?

 

Vrijedi li za taj mod kod zarade premium,pricuve za xp i posadu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: World of Tanks

Traje još 3 tjedna. Boostovi vrijede, jedino ti ne računa x2, x3... za prvu pobjedu.

7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Nadam se da ce ga ostaviti trajno. Meni je super zabavan. Dok ga ima, ne igram nista drugo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

Da, strašno je zabavan. Pay to win kao i sve ostalo u wot-u. Probaj igrat taj zabavni mod bez premium tenkova, ili još bolje, probaj ga igrat bez premium auto loadera pa mi onda  reci koliko je zabavan

11 godina
offline
Re: World of Tanks
Robiant kaže...

Da, strašno je zabavan. Pay to win kao i sve ostalo u wot-u. Probaj igrat taj zabavni mod bez premium tenkova, ili još bolje, probaj ga igrat bez premium auto loadera pa mi onda  reci koliko je zabavan

 Ja grindam obicne osmice preko frontlinea, nisu auto loaderi i vrlo je zabavno. Pay to win nema veze sa frontlineom. Pomijesao si nesto

 

 

8 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

Istina. I kad igram Progetto pucam single shot, rijetko cijeli drum.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice