World of Warships izdvojena tema

poruka: 2.882
|
čitano: 526.506
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: World of Warships

Dobro čovjek kaže. S razlogom se zove random match. Zato mi je clan wars bio najbolje iskustvo u WOWS-u od kad igram i jedva čekam novu sezonu. 

 

Ova implementacija training room-a unutar same igre je odlična odluka od strane WG-a

13 godina
offline
Re: World of Warships
VooDooZg kaže...
Andor kaže...

Svi kukaju kad s T8 brodom ulete u T10.

Nitko ne place kad s T8 brodom masakrira siroti T6.

Svima smetaju panjevi u njihovom timu.

Nitko se ne buni kad protivnicki Yamato okrene broadside pa ga zveknes za lakih 50 tisuca.

Prihvatite da se mod igre i zove "random" jer nemas blage sto ces dobiti - ni mapu ni team ni protivnike.

Pogledajte brodove saveznika na pocetku partije, otpisite sve bez kamuflaze i zastavica, to je topovsko meso. Ista stvar vrijedi i za protivnike.

Doduse, tako sam jucer potcijenio Freddya koji je bez kamuflaze pucao HE... i onda mojoj Moskvi u broadside sprasio sa 16km dev strike :)

 

sve 5 ali onda to nije igra nego bacanje kockica, ovo sa t8 protiv t10 i t6 protiv t8 sam već oguglao makar je to prva stavr koja je ultimativno glupa jer ne vidim razloga za više od 1T +/- ima dovoljno krumpira i ovih kaj im mamica kupi Romu pa igraju sa 1 skill kapetanom u T8 BBu a doseg im je t2 - tak da t1+/- i čekanje minutu ja ne vidim problem - nek ti igra da opciju na kraju krajeva, oš brzo onda radi ko do sad, oš čekat onda uključi skill MM i 1+/- tier razlike i uzmi u opciju radare itd..  pa ću radije čekati i 5 minuta da odigram dnevno 5-7 vehunskih fajtova nego da igram kao sad pa nakon 2 minute vidim da ćemo izgubiti a nakon 7min izgubim ili dobim, i onda moram odigrati 10 fajtova da bi na kraju jedan bio pošten di se igra do zadnjeg broda na najjače nebitno izgubio ili dobio...

Dobra ideja s kojom se slazem, ali za sada ne vjerujem da ce to uvesti.

Prije sam igrao ranked, i teamwork je bio super u usporedbi s randomom.

Nakon Clan Warsa... ranked je sranje :)

 

Sto se tice training rooma, moglo ga se i prije osposobiti mijenjanjem jedne stavke u preferences fajlu. Mogao si imati aktivne botove pa testirati AA build npr. Sada samo imas mete za gadjanje.

 

Novac ne kupuje srecu. Ali ljepse je plakati u Porscheu nego u Yugu.
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Svi isti tier, ili max jedan iznad i to je to, tako bi trebalo bit, a recimo shaarnhorst ima "Povlasteni" MM, znaci samo samo sa osmicama max moze doc, dok dole moze doc sve do petice sta nije opet fer prema peticama. jer kao mali kalibar topova ima pa nebi imao sta radit sa T9

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
Re: World of Warships
TheDarkSide kaže...

Svi isti tier, ili max jedan iznad i to je to, tako bi trebalo bit, a recimo shaarnhorst ima "Povlasteni" MM, znaci samo samo sa osmicama max moze doc, dok dole moze doc sve do petice sta nije opet fer prema peticama. jer kao mali kalibar topova ima pa nebi imao sta radit sa T9

Netocno, moj Scharny je vec bio u T9, cak je imao cast da ga Essex zvekne za 45k s AP bombama.

Ali kad je top tier... full speed ahead i secondaries na 8km i zabava :)

Novac ne kupuje srecu. Ali ljepse je plakati u Porscheu nego u Yugu.
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Onda su makli ocito, bio sam gledao MM, sharn i jos jedan broj nesjecam se, su imali samo za jedan gore, svi ostali normalan. Probao sam igat sa sharnom, jednostavno neide, nikad napravit damage kakav ocu, non stop swichanje municije i tako to. Gne mi se svidio puno vise radi 380 kalibra, al svako voli svoje :) Peglam sa giuliom, takav OP od broda :D

Origin ID: ReaLazio
14 godina
offline
World of Warships

decki pa valjda znate za MM, jos je to silenstalker objavil dok je imal for the record:

i u wot-u, a samim tim i u wows-u je jednak;

temelji se na ruskoj opcinjenosti gazenjem neprijatelja, tako da se uvijek poslozi tim jacih protiv tima krumpira

takav je algoritam i nastalo je nje-sra kad se to pronaslo, da bi polako palo u zaborav

ali takav je MM jer je takav tok misli u ruskoj glavi, jos od gazenja preko njemaca sa hordama t-34

prosjecnom Aleksey-u, Illyi i Anatolyj-u je to must have osjecaj, a od njih najvise zaradjuju

zato je to tako

nece nikad uvest skill MM jer bi onda svi krumpiri igrali protiv paradajza istog skila i nebi bas napredovali niti trosili

 

sjetite se da se sve wg-ove igre baziraju na frustraciji igre i grajnda i od tuda krece zarada

+/-1 MM, skill MM i balansirani timovi bi maknuli frustraciju, prema tome nece nikad to uvest

isto kak nece spojit free expe i golde s ostala dva wg naslova

 

dobro je igrat s frendovima u diviziji da se moze bar malo koordinirat

a random vas priprema za realni zivot di je velka vjerojatnost da naletite na krumpire i paradajze u obliku sefa, ober-sefa, kolege, supervizora, naucnika, itd. i tada to treba pregrmit bez normabela

 

suocite se sa realnoscu, kao sto je kolega vudu zege ustvrdio na svojoj kozi... igre nisu free to play vec su Free To Spend, a to se i cijelo vrijeme reklamira, i jedini je dio igre koji je ispoliran i dovrsen, uvijek i svugdje mozes sve kupit, a server ak se rusi, to nije tolko bitno

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
World of Warships

Neko je spomenuo Scharnija? To je vrhunski tier 11 cruiser i kad se tako igra, jednostavno je OP.

Naravno, MM se pobrine da se ni vrhunske partije ne mogu dobiti, čak i kad leđa zabole od carryja. Jbeni braindead cruiseri se boje jednog dd-a. Od ovih 6 uništenih, 3 su dd-a jer moram sam sve raditi. Na kraju smo izgubili na bodove.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Warships
ED63 kaže...

decki pa valjda znate za MM, jos je to silenstalker objavil dok je imal for the record:

i u wot-u, a samim tim i u wows-u je jednak;

temelji se na ruskoj opcinjenosti gazenjem neprijatelja, tako da se uvijek poslozi tim jacih protiv tima krumpira

takav je algoritam i nastalo je nje-sra kad se to pronaslo, da bi polako palo u zaborav

ali takav je MM jer je takav tok misli u ruskoj glavi, jos od gazenja preko njemaca sa hordama t-34

prosjecnom Aleksey-u, Illyi i Anatolyj-u je to must have osjecaj, a od njih najvise zaradjuju

zato je to tako

nece nikad uvest skill MM jer bi onda svi krumpiri igrali protiv paradajza istog skila i nebi bas napredovali niti trosili

 

sjetite se da se sve wg-ove igre baziraju na frustraciji igre i grajnda i od tuda krece zarada

+/-1 MM, skill MM i balansirani timovi bi maknuli frustraciju, prema tome nece nikad to uvest

isto kak nece spojit free expe i golde s ostala dva wg naslova

 

dobro je igrat s frendovima u diviziji da se moze bar malo koordinirat

a random vas priprema za realni zivot di je velka vjerojatnost da naletite na krumpire i paradajze u obliku sefa, ober-sefa, kolege, supervizora, naucnika, itd. i tada to treba pregrmit bez normabela

 

suocite se sa realnoscu, kao sto je kolega vudu zege ustvrdio na svojoj kozi... igre nisu free to play vec su Free To Spend, a to se i cijelo vrijeme reklamira, i jedini je dio igre koji je ispoliran i dovrsen, uvijek i svugdje mozes sve kupit, a server ak se rusi, to nije tolko bitno

 

Pa to je odprilike upravo to kakv je osječaj i na kaj mi smrdi cjelo vrijeme ovo "temelji se na ruskoj opcinjenosti gazenjem neprijatelja, tako da se uvijek poslozi tim jacih protiv tima krumpira takav je algoritam" - i sad je to postalo toliko vidljivo da su već krenula pisanja po forumima, sad više nisam ja taj kojeg se napucava i koji ima tinfoil zavjere nego je sad svima počelo to smetati jer ih se guzi u RNG MM koji je baš kao gorenavedeni 10 good/unicom + 2 potato protiv 2 good + 1 average +9 potato igrača i onda partije uredno završavaju u 6 minuta,

 

,da stvar bude gore napravili su obrunti bullshit - umjesto da su u nižim tierovima do t5 stavili više cap mapa a onda od 5-7 šareno pa od 8-10 više base mapa ( koje traju duže i u velikoj večini su fajtovi do zadnjeg broda )  oni su stavili obrnuto i sad je sve ćešće da jedna ekipa uzme sve cap-ove odmah u startu a druga ekipa igra pasivno do pola i ni ne pokušava ništa poduzeti makar zna da će izgubiti partiju i onda ti ili tvoja ekipa ide nešt napraviti i ulazi preko svih pravila i normi u rizike u koje nebi noramlno imala potrebe dok ostali uredno čekaju na 24km i puckaju tu i tam ..

 

To nebu dobro završilo ali je WG pametan uzimati lovu i sad kad primjeti da se svi žale sad će opet pustiti velikodušno jedino dobro i pošteno kaj su napravili a to je clanwars ali hebeš to kad je to 4 dana po 4 sata samo i to u određeno vrijeme samo ..

 

 

a i ovo "sjetite se da se sve wg-ove igre baziraju na frustraciji igre"  mi djeluje tako prokleto poznato - sebe znam uloviti u fazi da ne znam da li sam spreman za ludaru ili je to jednostavno mahanika igre na koju te navuče jer kad mi sve ide edobro i kad imam tipa 70-80 win rate u 7-8 partija onda ja odlučim napraviti pauzu ili ne igram više taj dan a kad gubim onak na najjače i frustracija je na najjače onda ja samo rokam još i još kao da je droga i u 2-3 navrata sam tak lud bio da sam do 2-3 ujutro igrao a radio sam sljedeći dan ujutro - i naravno nisam dobio ni jednu, kompletni idiot ..

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.1.2018 9:07 (VooDooZg).
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Sad bas gledam, izgleda T10 France sigma 2.0 range 26.1 i secondary se moze dignut do 12.1 km, s tim da vjerovatno moze jos nekih 400-500 metara vise sa full secondary buildom, to je znaci 12.6 km SEOCNDARY range s reload od 3 sec i 15% chace to fire..izgleda bit ce brutalniji od kurfursta, znaci za close combat dusu dalo, znaci ako je sve to istina uzimam definitivno taj brod. Kazu neki hibrid izmedju kurfursta i montane, vidit cemo, al toplo se nadma da bude bio, jer volim close combat i secondary buildove, doduse samo sa njemcima se moze zasad, al valjda se i to promjeni :)

Origin ID: ReaLazio
12 godina
offline
Re: World of Warships
TheDarkSide kaže...

Sad bas gledam, izgleda T10 France sigma 2.0 range 26.1 i secondary se moze dignut do 12.1 km, s tim da vjerovatno moze jos nekih 400-500 metara vise sa full secondary buildom, to je znaci 12.6 km SEOCNDARY range s reload od 3 sec i 15% chace to fire..izgleda bit ce brutalniji od kurfursta, znaci za close combat dusu dalo, znaci ako je sve to istina uzimam definitivno taj brod. Kazu neki hibrid izmedju kurfursta i montane, vidit cemo, al toplo se nadma da bude bio, jer volim close combat i secondary buildove, doduse samo sa njemcima se moze zasad, al valjda se i to promjeni :)

 

A Flamu danas u videu za T8 premium kaže da nije tenki da ima katastrofa disperziju i tako  da mu je forte to kaj ima boost a to je bitno ko trece jaje - znači eventualno ako ih daju na test serveru za isprobati pa da vidim di je i kaj je ali T10 ti ima 2x8 samo znaći ako hoces koristiti zadnji top morat ćeš broadside biti tak da...

11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Znam da, malo topova je to za T10, al vidit cemo sta ce nakraju od tog bit. A neznam, T8 ocito nece bit kao T10 sta se tice francuza.

Origin ID: ReaLazio
12 godina
offline
Re: World of Warships
TheDarkSide kaže...

Znam da, malo topova je to za T10, al vidit cemo sta ce nakraju od tog bit. A neznam, T8 ocito nece bit kao T10 sta se tice francuza.

 

Pa u globalu ta 2 broda su maltene ista samo je T10 upscale-an, čitam po forumu i već ga hračkaju jer ima masu 100mm topova u secondary pa da to nemre ni DD probiti pa ćeš ovisiti o 150mm koji imaju reload 9 sec. - Mislim da bu Kurfurst ipak ostao jedini Bog CQ-a

11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

A vidit cemo, sa AR bi reload trebao past barem na 7-6 sec ja mislim, jedino ima dve kupove sa po 4 topa..hm..premalo za t10?

Origin ID: ReaLazio
12 godina
offline
Re: World of Warships
TheDarkSide kaže...

A vidit cemo, sa AR bi reload trebao past barem na 7-6 sec ja mislim, jedino ima dve kupove sa po 4 topa..hm..premalo za t10?

 

Znac apsolutno svi u CQ fajtu će ti ići pucati u top da ga izbiju na 30 se kak sad rade Conqureru i Lion-u 

13 godina
offline
Re: World of Warships
VooDooZg kaže...
TheDarkSide kaže...

A vidit cemo, sa AR bi reload trebao past barem na 7-6 sec ja mislim, jedino ima dve kupove sa po 4 topa..hm..premalo za t10?

 

Znac apsolutno svi u CQ fajtu će ti ići pucati u top da ga izbiju na 30 se kak sad rade Conqureru i Lion-u 

Conquerer i Lion u CQ? Jos to nisam vidio :P

Ako ne mozes pogoditi citadel, razbijanje prednjih topova je dobra zamisao.

Novac ne kupuje srecu. Ali ljepse je plakati u Porscheu nego u Yugu.
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Conquerer je pretjeran, al stvarno...svaki salvo barem jednu vatru nanese bilo kom...chance of fire ekipa digne na 72%, i kako ces se borit protiv neceg sta te sa svakim salvom zapali, ili dodatno dopali, na otvorenom moru u startu si vec u gubitku, jos u zatvorenom i bliskoj borbi aljde, al opet mislim da je pretjeran taj brod.

Origin ID: ReaLazio
12 godina
offline
Re: World of Warships
TheDarkSide kaže...

Conquerer je pretjeran, al stvarno...svaki salvo barem jednu vatru nanese bilo kom...chance of fire ekipa digne na 72%, i kako ces se borit protiv neceg sta te sa svakim salvom zapali, ili dodatno dopali, na otvorenom moru u startu si vec u gubitku, jos u zatvorenom i bliskoj borbi aljde, al opet mislim da je pretjeran taj brod.

 

72% ti je sa 4x2 kaj igraju samo debili, ovaj sa 12 topova je 48% i nije problem samo kaj vatru radi nego kaj radi brutalan HE dam - znači pogodiš bilo di i radiš 7-12.000 dam uz kaj odneseš 12 modula i top npr dok ćeš sa normalnim BB-om u 5 salvi napraviti kitu tipa 1350 - 4420 i onda jedno kad ti se rng smiluje buš cit lupio za 12-32.000 - da ne pričam o zombie heal + 12km consilament i to sve upakirano u brod koji nema cit maltene ..  jedini ko može nekaj tom brodu je DD i nosač

12 godina
offline
Re: World of Warships
Andor kaže...
VooDooZg kaže...
TheDarkSide kaže...

A vidit cemo, sa AR bi reload trebao past barem na 7-6 sec ja mislim, jedino ima dve kupove sa po 4 topa..hm..premalo za t10?

 

Znac apsolutno svi u CQ fajtu će ti ići pucati u top da ga izbiju na 30 se kak sad rade Conqureru i Lion-u 

Conquerer i Lion u CQ? Jos to nisam vidio :P

Ako ne mozes pogoditi citadel, razbijanje prednjih topova je dobra zamisao.

 

Kad partija ide kraju a moraš ganjat bodove onda moraš blizu ulaziti sa CQ-om inače baš i nemaš potrebe - mutavo OP brod

14 godina
offline
World of Warships

cekaj, jel sam dobro shvatio:

vi se pitate dal ce WG koristeci tehniku power-creepa napravit nove brodove bolje od starih pa da svi odma free expaju tir X ili iskeshiraju??!?

 

cisto sumnjam, nebi oni to, nece francuska bit bolja od njemacke, nego ce biti "historically accurate"

ko bi normalan to napravio??!?

to je ko da neko se sjeti da prodaje novi aJpfone po 500€ vecoj cijeni od prosloga, i da novi kosta prek 10 soma kuna....ma kaj god...

ili...ustvari...cekaj cekaj..... nisam vise siguran...

ma jenostavno to WG nebi nikad napravio.

ili skoro nikad. a ako i bi, nebi tako skoro. ili bi. skoro.

SOON™

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Warships
ED63 kaže...

cekaj, jel sam dobro shvatio:

vi se pitate dal ce WG koristeci tehniku power-creepa napravit nove brodove bolje od starih pa da svi odma free expaju tir X ili iskeshiraju??!?

 

cisto sumnjam, nebi oni to, nece francuska bit bolja od njemacke, nego ce biti "historically accurate"

ko bi normalan to napravio??!?

to je ko da neko se sjeti da prodaje novi aJpfone po 500€ vecoj cijeni od prosloga, i da novi kosta prek 10 soma kuna....ma kaj god...

ili...ustvari...cekaj cekaj..... nisam vise siguran...

ma jenostavno to WG nebi nikad napravio.

ili skoro nikad. a ako i bi, nebi tako skoro. ili bi. skoro.

SOON™

 

 

Ma jok, zato Conqurer nije tako OP i onda će ga lagano nakon 10mj samo nerfati do ibera kad se svi istroše odnosno kad dovoljan broj konerta xp-e da bi došlo do njega :)  jedino su lagani zajeb napravili kad su svi brodovi u toj lajni dobri pa nema onog jednog tipa t8 ili t9 di osjediš dok ga prođeš i di 50-70% poklekne pa konverta za pare, istko kak su sad odjednom SLUČAJNO da se Missouri može samo do sljedećeg patcha uzeti za free xp pa nestaje onda - to im je donjelo kojih par milja eura sam tak :)  cigani svjetski ali da znaju uzeti i must, znaju ...

13 godina
offline
World of Warships

Pa firma mora zaraditi pare nekako.

Ja sam uzeo premium negdje u 4. mjesecu prosle godine, da financiram Shimakazea, Yamata, Zaa i igranje visokih tierova. Onda me posralo 2x50k free xp, i poceo razmisljati o Missouriju.

Dohvatio sam Missourija pocetkom 8. mjeseca, koristeci sve flagove, instalirao PTS da se ogrebem za 3-5 Ouroboros flagova itd.

Igrao sam stock brodove, sto je sranje s jedne strane, ali s druge naucis cijeniti koliko se poboljsaju kad ih upgradeas.

Ako se igra 5-10 partija dnevno s premiumom, Missouri je relativno lako dohvatljiv. I usput je najbolji T9 brod.

Uzeo sam i Nelsona, sad sam na 550k free xp, ne znam jos dal cu Musashija uzeti.

Novac ne kupuje srecu. Ali ljepse je plakati u Porscheu nego u Yugu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Evo danas dobio 2 krakena sa giuliom, T5 talijanski BB, mislim nije da se hvalim ili nesto, ok brod je dobar i sve, al opet, sad zadnji kraken koji sam dobio doslovno pola tema potonulo odma u startu borbe i kao i u vecini slucajeva, iz hendikepa se vracamo nekako, na trecem kilu DD i konisberg mi se pridruzili i sve pred sobom smo cistili, s tim da sam skinuo 3 BB i dva kruzera. Zasto tako nismo mogli od starta nego je potrebno da pola tima pogine da ocito ostatak pocne igrat kako spada, ili vjv je taj ostatak mog teama neki k i znao igrat.

 

Predproslu rundu doslovno sam sam ostao branit nas jedini CAP dok 80% mog tima blizu enemy capa, i sta cu, prekasno za moje da se vracaju, meni dolazi 5-6 brodova ja govorim mojima da ulete svi u njihov cap a ja cu probat zadrzat ove sve vise u prevodu prezivit sto duze. Moji su dosli do zadnje cetvrtine capa kad su mene uspjeli poslat na dno s tim da od 6 broodva koji su me napadali i okruzili 2 sam uspio potopit, i onda ovi zahvaljaju u chatu a ja govorim da super je ispalo, al da nemoze se tako uvijek, da sam imao srece, s obzirom da giulio nije njemac i okrzen sa 6 brodova.

Origin ID: ReaLazio
12 godina
offline
World of Warships

Ko je ono napisao da moraju i oni od nečega zaraditi :)

 

From the Wargaming Wikipedia page:

As of 2016, Wargaming owns a significant share of the Hellenic Bank (Daniel S. Loeb's Third Point Group is the other major shareholder of the Cyprus-based Bank) and has shown interest in purchasing land property assets in Cyprus for its use and investment purposes. Wargaming is currently the largest taxpayer within Cyprus.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: World of Warships
VooDooZg kaže...

 

As of 2016, Wargaming owns a significant share of the Hellenic Bank

 Daju li oni kakve stambene kredite s niskom kamatnom stopom?

11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships
DrNasty kaže...
VooDooZg kaže...

 

As of 2016, Wargaming owns a significant share of the Hellenic Bank

 Daju li oni kakve stambene kredite s niskom kamatnom stopom?

 U slucaju dugovaranja oduzimaju stvari sa wargaming acca :D

Origin ID: ReaLazio
16 godina
moderator
offline
Re: World of Warships
TheDarkSide kaže...

 U slucaju dugovaranja oduzimaju stvari sa wargaming acca :D

 Dajem Bismarcka u hipoteku 

12 godina
offline
World of Warships

Daju ti jeftinie zajmove za dublone :)

 

ma cigani ni to ne daju i to moraš uplatiti prek paypall-a ili te košta više :)

 

pogledaj si di uplačuješ pa buš vidio kud curi lova - meštri su samo takvi :)

Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships
DrNasty kaže...
TheDarkSide kaže...

 U slucaju dugovaranja oduzimaju stvari sa wargaming acca :D

 Dajem Bismarcka u hipoteku 

 Meni stoji u portu bismarck sa perma cam, full secondary build, nek ga nose ako oce :D Bio je dobar za ranked :D i tu i tamo ga odigram, al nekako me tirpitz vise vuce, iako prakticki isti su brodovi samo ovaj ima torpeda a ovaj hydro i malo bolji AA

Origin ID: ReaLazio
14 godina
offline
World of Warships

ha onda nema druge nego ko u oglasniku:

mjenjam bizmarka za tirpica uz moju nadoplatu, mogu dat i neku manju jahtu pod racun, .....

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
World of Warships

Meni Bismarck isto skuplja prasinu u luci - super je kad je top tier, ali obzirom da vecinu vremena zavrsi u T10, nije to to.

Otkad sam poceo igrati Scharnhorsta s full secondary kapetanom, cesto sam top tier, brod je zakon.

Novac ne kupuje srecu. Ali ljepse je plakati u Porscheu nego u Yugu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice