World Rally Championship (WRC 2010)

poruka: 179
|
čitano: 33.563
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
World Rally Championship (WRC 2010)

ljudi ja samo čekam online nadam se da ce ovi iz organizacije koji su napravili igru održat obecanje i napravit online natjecanje i da ce pobjednik moc vozit protiv loeba e to bi volio doživjet

mg
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: World Rally Championship (WRC 2010)
rally! kaže...

ljudi ja samo čekam online nadam se da ce ovi iz organizacije koji su napravili igru održat obecanje i napravit online natjecanje i da ce pobjednik moc vozit protiv loeba e to bi volio doživjet

I ja se nadam da će talentovani ljudi iz "organizacije" održati obećanje...Mislim, razumije se - ko savlada fiziku i usavrši svoju tehniku vožnje koristeći se ovom hard core simulacijom, definitivno ima šansi u nadmetanju protiv Loeba, pa možda čak i pobjedi sedmerostrukog prvaka u WRC-u!

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.10.2010 12:42 (ado83).
14 godina
neaktivan
offline
World Rally Championship (WRC 2010)

Imam problem neda mi rezoluciju veću od 1280 x 960, ja sam u config fileu namjestio 1280 x 1024, ali  imam one glupe crne crte sa strane, jel to moguće kak maket?

 

Edit igra mi uvijek vrati rezoluciju 1280 x 960.

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.10.2010 16:35 (Praetorian1).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: World Rally Championship (WRC 2010)
rally! kaže...

ljudi ja samo čekam online nadam se da ce ovi iz organizacije koji su napravili igru održat obecanje i napravit online natjecanje i da ce pobjednik moc vozit protiv loeba e to bi volio doživjet

Čemu se ti nadaš ohladi malo koliko ti je godina..

BAZINGA
15 godina
neaktivan
offline
World Rally Championship (WRC 2010)

Imam problem sa jako dugim loadingom, oko 3 min treba da starta svaka staza i onda radi normalno.  Jel netko ima isti problem ili je zbog kompa?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
World Rally Championship (WRC 2010)

godina 15 isukstva 2 g rbr online i ludim 10 g za rally hvala bogu ne igram ovu igru jer volim igrat igrice nego jer sam veliki postovatelj i obozavatelj(fan) rally Smijeh Namigiva

mg
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
World Rally Championship (WRC 2010)

sigurno ti je zbog compa eto ja imam malo noviji comp i radi bez problema Smijeh

mg
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
protjeran
offline
World Rally Championship (WRC 2010)

Kako šugava igra, sve blurano kad makneš blur grafa pljuga, ponašanje auta pljuga, fizika pljuga, auti klize ko po ledu. UŽAS!

Žao mi bandwitha potrošenog.

Kladionicarski tipovi na http://betsandtips.blogspot.com/
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: World Rally Championship (WRC 2010)

ako igraš RBR, nema smisla igrati išta drugo.. ak voliš rally

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
neaktivan
offline
RE: World Rally Championship (WRC 2010)
doxy kaže...

Kako šugava igra, sve blurano kad makneš blur grafa pljuga, ponašanje auta pljuga, fizika pljuga, auti klize ko po ledu. UŽAS!

Žao mi bandwitha potrošenog.

A zamisli tek da si dao novce za to...

15 godina
protjeran
offline
RE: World Rally Championship (WRC 2010)
Riker kaže...
doxy kaže...

Kako šugava igra, sve blurano kad makneš blur grafa pljuga, ponašanje auta pljuga, fizika pljuga, auti klize ko po ledu. UŽAS!

Žao mi bandwitha potrošenog.

A zamisli tek da si dao novce za to...

Zato HVALA na piratima. Da nema njih novce bi bacali za svakakva smeća. U biti, bili bi prevareni, jer bi kupili jedno, a prodali bi nam drugo. Ovu igru su toliko dizali u nebesa, a ispalo je govno.

Kladionicarski tipovi na http://betsandtips.blogspot.com/
13 godina
neaktivan
offline
World Rally Championship (WRC 2010)

dobra mi je ovo igra...grafika i nije nesto al to mi i ne predstavlja neki problem, ovako mora izgledat simulacija, onaj dirt 2 je cista arkadna utrka.

svidja mi se kako se auto na svakoj podlozi ponasa drukcije, co driver je jako dobar prva igra da ga ustvari slusam kaj govori jer se bez toga gotovo i nemoze...uglavnom dobra utrka...

 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
RE: World Rally Championship (WRC 2010)
doxy kaže...
Riker kaže...
doxy kaže...

Kako šugava igra, sve blurano kad makneš blur grafa pljuga, ponašanje auta pljuga, fizika pljuga, auti klize ko po ledu. UŽAS!

Žao mi bandwitha potrošenog.

A zamisli tek da si dao novce za to...

Zato HVALA na piratima. Da nema njih novce bi bacali za svakakva smeća. U biti, bili bi prevareni, jer bi kupili jedno, a prodali bi nam drugo. Ovu igru su toliko dizali u nebesa, a ispalo je govno.

Govno ti je zato što igraš na pc-ju, igra uopće na boxu nije loša. Ima licence i ok model vožnje, bolje to nego onaj gay dirt.

13 godina
neaktivan
offline
RE: World Rally Championship (WRC 2010)

Govno ti je zato što igraš na pc-ju, igra uopće na boxu nije loša. Ima licence i ok model vožnje, bolje to nego onaj gay dirt.

ja ju igram na pc pa mi je dobra...malo je tesko za vozit pa se ekipa uskokodakala, onaj dirt je smijesan...i bas je gay...Smijeh

14 godina
offline
RE: World Rally Championship (WRC 2010)
briatore kaže...
doxy kaže...

Zato HVALA na piratima. Da nema njih novce bi bacali za svakakva smeća. U biti, bili bi prevareni, jer bi kupili jedno, a prodali bi nam drugo. Ovu igru su toliko dizali u nebesa, a ispalo je govno.

Govno ti je zato što igraš na pc-ju, igra uopće na boxu nije loša. Ima licence i ok model vožnje, bolje to nego onaj gay dirt.

LoL, pa zar nije igra ista na svim platformama? I Dirt 2 ju dere u apsolutno svim segmentima!

0_o
16 godina
offline
RE: World Rally Championship (WRC 2010)
briatore kaže...
doxy kaže...
Riker kaže...
doxy kaže...

Kako šugava igra, sve blurano kad makneš blur grafa pljuga, ponašanje auta pljuga, fizika pljuga, auti klize ko po ledu. UŽAS!

Žao mi bandwitha potrošenog.

A zamisli tek da si dao novce za to...

Zato HVALA na piratima. Da nema njih novce bi bacali za svakakva smeća. U biti, bili bi prevareni, jer bi kupili jedno, a prodali bi nam drugo. Ovu igru su toliko dizali u nebesa, a ispalo je govno.

Govno ti je zato što igraš na pc-ju, igra uopće na boxu nije loša. Ima licence i ok model vožnje, bolje to nego onaj gay dirt.

Oaj komentar je prestrašan!!! Kazni se!!!

 

Naigro sam se racing igara na PC-u i ovo je jednostavno loše. Grafika 5 godina stara, zablurana, auto samo klizi i klizi i klizi i klizi.... A vozim sa volanom i nikakav gamepad i slične pi*darije se ne mogu mjerit sa volanom! igra je jednostavno prosječna. F1 2010 je majka za ovaj zakašnjeli proizvod.

 

I da, kao šta je naxeem u MOH temi napisao uz atmosferu/ponašanje auta bitna mi je i grafika. Za koji k sam kupio novi kompjuter... Da gledam grafiku staru 5 godina? Ne hvala. A tko kaže da mu grafika u igrama nije bitna, a u potpisu ima neke GTX460/470/480, ATI 5830/5850/5870 ili laže da ima te kartice ili laže da mu grafika nije bitna.

 

Novi GTR3 rade na prastarom Lizzard Engine. Pa nebi kupio igru da mi daju popusta 98%. Navozio sam se GTR2, rFactora, Race-ova i ova igra je jednostavno prosječna i ništa više....

ššššš - možda su u šumi
13 godina
neaktivan
offline
RE: World Rally Championship (WRC 2010)

Oaj komentar je prestrašan!!! Kazni se!!!

 

Naigro sam se racing igara na PC-u i ovo je jednostavno loše. Grafika 5 godina stara, zablurana, auto samo klizi i klizi i klizi i klizi.... A vozim sa volanom i nikakav gamepad i slične pi*darije se ne mogu mjerit sa volanom! igra je jednostavno prosječna. F1 2010 je majka za ovaj zakašnjeli proizvod.

 

I da, kao šta je naxeem u MOH temi napisao uz atmosferu/ponašanje auta bitna mi je i grafika. Za koji k sam kupio novi kompjuter... Da gledam grafiku staru 5 godina? Ne hvala. A tko kaže da mu grafika u igrama nije bitna, a u potpisu ima neke GTX460/470/480, ATI 5830/5850/5870 ili laže da ima te kartice ili laže da mu grafika nije bitna.

 

Novi GTR3 rade na prastarom Lizzard Engine. Pa nebi kupio igru da mi daju popusta 98%. Navozio sam se GTR2, rFactora, Race-ova i ova igra je jednostavno prosječna i ništa više....

meni je igra solidna...onaj dirt sam igrao pol sata i uninstalirao, ovdje dobijem neki osjecaj da vozim reli...kak to auto klizi i klizi...pojasnjenje molim jer meni nista ne klizi a igram na tastaturi...klizi na snijegu al to je valda normalno...Smijeh a kaj se tice f1 2010 cini mi se da su vise radili na menijima nego na igrivosti...puno mi je bolji rfactor...

15 godina
moderator
offline
RE: World Rally Championship (WRC 2010)
salahudin kaže...

meni je igra solidna...onaj dirt sam igrao pol sata i uninstalirao, ovdje dobijem neki osjecaj da vozim reli...kak to auto klizi i klizi...pojasnjenje molim jer meni nista ne klizi a igram na tastaturi...klizi na snijegu al to je valda normalno...Smijeh a kaj se tice f1 2010 cini mi se da su vise radili na menijima nego na igrivosti...puno mi je bolji rfactor...

Čudan si ti tip...Osmijeh

http://www.f12010.co.uk/welcome::herbert.html
13 godina
offline
World Rally Championship (WRC 2010)

meni je cisto ok igra ali me zivcira kad stavim 6 brzinca po rallyiju imas 2 ili 3 koja se ponavljaju...a i dijelovi nekih se ponavljaju tako da imas dijelova kojih tijekom 1 rallyja prodes 6x...

i to po mom saznanju nisu prave WRC staze...ne vidim nijedan poznat brzinac, a hvala bogu nagledao sam se WRC-a zadnjih par godina...

 

grafika je cisto ok, ponasanje auta sa svim iskljucenim je prelagano, zivcira me sta nema izlaza iz igre, do sad sam gasio CRTL ALT DEL i i tskmngr sam gasio, ali probat cu ALT F4 kako kazete...

 

7,5 od 10 (u svakom slucaju bolje od F1 kojeg vise ne igram dok ne izade patch)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: World Rally Championship (WRC 2010)
pirat kaže...

Čudan si ti tip...Osmijeh

zakaj?Smijeh

15 godina
moderator
offline
RE: World Rally Championship (WRC 2010)
salahudin kaže...
pirat kaže...

Čudan si ti tip...Osmijeh

zakaj?Smijeh

Pa zato jer si ti jedan od rijetkih(jako rijetkih) kojemu je ovaj WRC bolji od Dirta.

Ja bi čak rekao da je Dirt veća simulacija od ove igre(WRC).

 

A što se tiće F1 2010 ne kužim što fali igrivosti i po čemu ti je rFactor bolji?

http://www.f12010.co.uk/welcome::herbert.html
13 godina
neaktivan
offline
RE: World Rally Championship (WRC 2010)
pirat kaže...
salahudin kaže...
pirat kaže...

Čudan si ti tip...Osmijeh

zakaj?Smijeh

Pa zato jer si ti jedan od rijetkih(jako rijetkih) kojemu je ovaj WRC bolji od Dirta.

Ja bi čak rekao da je Dirt veća simulacija od ove igre(WRC).

 

A što se tiće F1 2010 ne kužim što fali igrivosti i po čemu ti je rFactor bolji?

bolji mi je od dirta jer ovdje imam veci osjecaj da vozim reli...tamo mi je nekak na svim podlogama isto i puuuuno je laksa igra, ovdje se mucim i zivciram pa kad odvozim kak treba hebeno sam sretan...Smijeh dirt mi je bas arkada...neznam mozda nisam u pravu, al takav osjecaj imam kad vozim

f1 2010 me razocarala jer bolid uopce nema tezinu, ne osjetim ga kao npr u rfactoru, fizika mi je puno bolja, a i na rfactoru si mogu skinut tisucu modova...f1 '79 kicks ass...Cool nisam rekao da igrivost nije dobra na f1 nego da izgleda da su vise radili na menijima...

uzmi u obzir da sve igram na tastaturi pa prema tome ocjenjujem.

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.10.2010 20:38 (salahudin).
14 godina
offline
RE: World Rally Championship (WRC 2010)
salahudin kaže...
pirat kaže...
salahudin kaže...
pirat kaže...

Čudan si ti tip...Osmijeh

zakaj?Smijeh

Pa zato jer si ti jedan od rijetkih(jako rijetkih) kojemu je ovaj WRC bolji od Dirta.

Ja bi čak rekao da je Dirt veća simulacija od ove igre(WRC).

 

A što se tiće F1 2010 ne kužim što fali igrivosti i po čemu ti je rFactor bolji?

bolji mi je od dirta jer ovdje imam veci osjecaj da vozim reli...tamo mi je nekak na svim podlogama isto i puuuuno je laksa igra, ovdje se mucim i zivciram pa kad odvozim kak treba hebeno sam sretan...Smijeh dirt mi je bas arkada...neznam mozda nisam u pravu, al takav osjecaj imam kad vozim

f1 2010 me razocarala jer bolid uopce nema tezinu, ne osjetim ga kao npr u rfactoru, fizika mi je puno bolja, a i na rfactoru si mogu skinut tisucu modova...f1 '79 kicks ass...Cool nisam rekao da igrivost nije dobra na f1 nego da izgleda da su vise radili na menijima...

uzmi u obzir da sve igram na tastaturi pa prema tome ocjenjujem.

F1 2010 ima tisucu modova, a osim toga bolid nema tezinu ukljuci fuel simulation pa da te vidim na pocetku utrke :D

Što imaš više sira, imaš više rupa. Što imaš više rupa, imaš manje sira. ?????????????
13 godina
neaktivan
offline
RE: World Rally Championship (WRC 2010)
dmanz kaže...

F1 2010 ima tisucu modova, a osim toga bolid nema tezinu ukljuci fuel simulation pa da te vidim na pocetku utrke :D

koji su to modovi? ja sam mislio na to da si mogu skinut kako sam i naveo npr. f1 79 i vozit sa villeneuevom...mogu si skinut stazu koju god ocu, mogu skinut i druge utrke ne samo formulu 1, jedino nema kise...Mršti se

i nisam mislio na tezinu bolida pa da si sporiji nego kad skreces, kad kocis i to, pa moram osjetit bolid i iza kamere a ne koda sam u dvokolici...

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.10.2010 20:45 (salahudin).
13 godina
offline
RE: World Rally Championship (WRC 2010)
doktor1 kaže...
briatore kaže...
doxy kaže...
Riker kaže...
doxy kaže...

Kako šugava igra, sve blurano kad makneš blur grafa pljuga, ponašanje auta pljuga, fizika pljuga, auti klize ko po ledu. UŽAS!

Žao mi bandwitha potrošenog.

A zamisli tek da si dao novce za to...

Zato HVALA na piratima. Da nema njih novce bi bacali za svakakva smeća. U biti, bili bi prevareni, jer bi kupili jedno, a prodali bi nam drugo. Ovu igru su toliko dizali u nebesa, a ispalo je govno.

Govno ti je zato što igraš na pc-ju, igra uopće na boxu nije loša. Ima licence i ok model vožnje, bolje to nego onaj gay dirt.

Oaj komentar je prestrašan!!! Kazni se!!!

 

Naigro sam se racing igara na PC-u i ovo je jednostavno loše. Grafika 5 godina stara, zablurana, auto samo klizi i klizi i klizi i klizi.... A vozim sa volanom i nikakav gamepad i slične pi*darije se ne mogu mjerit sa volanom! igra je jednostavno prosječna. F1 2010 je majka za ovaj zakašnjeli proizvod.

 

I da, kao šta je naxeem u MOH temi napisao uz atmosferu/ponašanje auta bitna mi je i grafika. Za koji k sam kupio novi kompjuter... Da gledam grafiku staru 5 godina? Ne hvala. A tko kaže da mu grafika u igrama nije bitna, a u potpisu ima neke GTX460/470/480, ATI 5830/5850/5870 ili laže da ima te kartice ili laže da mu grafika nije bitna.

 

Novi GTR3 rade na prastarom Lizzard Engine. Pa nebi kupio igru da mi daju popusta 98%. Navozio sam se GTR2, rFactora, Race-ova i ova igra je jednostavno prosječna i ništa više....

Nisi shvatio kontekst, mislimda je spomenuo da ne može igrat igru na max. postavkama, iz istog razloga sam davno rekao zbogom pc-ju što se igranja tiče. Svaka čast onima koji imaju volje i love svake godine pc nadograđivati.

14 godina
neaktivan
offline
RE: World Rally Championship (WRC 2010)
salahudin kaže...

f1 2010 me razocarala jer bolid uopce nema tezinu, ne osjetim ga kao npr u rfactoru

...

uzmi u obzir da sve igram na tastaturi pa prema tome ocjenjujem.

LOL! Dobro je rekao pirat, čudan si ti tip...

13 godina
protjeran
offline
RE: World Rally Championship (WRC 2010)
rally! kaže...

godina 15 isukstva 2 g rbr online i ludim 10 g za rally hvala bogu ne igram ovu igru jer volim igrat igrice nego jer sam veliki postovatelj i obozavatelj(fan) rally Smijeh Namigiva

Ja ti garantiram da igrice sa pravim životom imaju jako malo veze jer sam aute vozio u igrama, a vozim ih i u real life i teško je uopće to dvoje uspoređivati. I ja sam veliki fan rally-a, ali sam i realan netko tko ima 15 godina nesmije još niti u jednoj državi svijeta voziti auto, a kamoli da će sjesti za WRC automobil.

BAZINGA
13 godina
neaktivan
offline
World Rally Championship (WRC 2010)

Ako je ko igro WRC 2004 I 2005 NA PS2 zna o cemu cu sada reci da je ovaj 2010 za klasu losiji od ta dva dijela pa igra nije izlazila 5 godina i sta da bi na kraju dobio neki prosjecan reli mislim pa cak i grafika nije nesto poboljsanja mogu reci da je i bolja na PS2 ovo je samo zbrkano i napravljeno da se proba zaraditi sta i to je to !!

 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
World Rally Championship (WRC 2010)

Igra postala besplatna za X360:

 

LINK: WRC 2010 besplatan na Xbox Live servisu

Sto mi Darkwoodskih bubnjeva! |CroSimRacing|
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice