Logitech G400 Review

poruka: 105
|
čitano: 38.045
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech G400 Review
Tiby kaže...
Tinča14 kaže...

Zna li možda netko kako otvoriti g400 ? Gledam po youtubeu i nitko još nije pokušao. Igrao sam dotu 2 i razživcirao sam se pa sam udario miš malo jače i prestao je raditi, niti ne svijetli. Probao sam ga odštekati i zaštekati i prepoznaga PC ali miš uopče ne reagira.

  Ako ima s doljnje strane one gume po kojima klizi ispod njih su šarafi, bar je tako na MX 518 a G40 mu je nasljednik pa vrlo vjerojatno je princip isti.

Klizače poslje jednostavno zaljepiš nazad na mjesto.

Hvala ti Tiby otvoril sam miš i nisam ništ pokvareng uočil. Jedva sam ga skupa sastavil opet. Sad mi ga je žao {#}, moral bum nabavit novoga.

Axtross_Hr - Origin
13 godina
offline
Re: Logitech G400 Review
Tinča14 kaže...

Hvala ti Tiby otvoril sam miš i nisam ništ pokvareng uočil. Jedva sam ga skupa sastavil opet. Sad mi ga je žao  {#}, moral bum nabavit novoga.

  Tko nije probao nije ni do.... da malo je frkovito sastavljanje sorry najbolja volja.

15 godina
offline
Logitech G400 Review

Dal netko zna ima li negdje na akciji g400 ili je najeftinije za 250 u adm-u ? Mora bit novo , za poklon .

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.1.2013 16:36 (Bubabug).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Logitech G400 Review

Uzimaj ga u ADM-u ! Jeftinijeg nisam nigdje vidio , a u ostalim shopovima je presao i 300kn !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Logitech G400 Review

Da ne otvaram novu temu. Da li ovaj miš prebacuje automatski na profil od igre ili se profil mora odabrati ručno iz menija miša?

arguing over the internet is like competing in the special olympics..even if you win you're still retarded.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Logitech G400 Review

Da li scroll na G400 slobodno putuje (free wheel) ili ima "zupce"?

Beerman
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Logitech G400 Review
Homer J. Simpson kaže...

Da li scroll na G400 slobodno putuje (free wheel) ili ima "zupce"?

Ima zupce.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
16 godina
offline
Logitech G400 Review

Ima neko ideju zašto je sad duplo skuplji nego kad je izašao?

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Logitech G400 Review
segregator kaže...

Ima neko ideju zašto je sad duplo skuplji nego kad je izašao?

Zato što može. 

Trgovci su bezobrazni, miš koji se više ne proizvodi oni i dalje pokušavaju prodati po toj cijeni. Isto kao što je sa G700, G500, etc.

Ne kažem ja da on ne vrijedi, vrijedi svakako, ali je onda bolje uzeti G400s koji košta jednako ili čak manje.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
15 godina
neaktivan
offline
Logitech G400 Review

Pozzdrav. Imam g400 i crknuo mi je dpi + gumb, još uvijek je pod garancijom. da ga dam u links pod garanciju ili da kontaktiram logitech support / koja mi je bolja opcija?

e.BugaTeam @ebugateam.vacau.com
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.8.2014 14:38 (Fixcar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Logitech G400 Review

Evo nazovi logitech support. Garancija je reda radi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Logitech G400 Review
Da li je netko mjenjao nožice na ovom mišonji? Gdje ste ih kupili?
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Logitech G400 Review

Koji Logitechov miš je zamjena za G400?

14 godina
offline
Re: Logitech G400 Review

G402, G502...

12 godina
offline
Logitech G400 Review

ta stvar nema zamjenu. već 6 godina ga imam i fantastičan je, međutim tanak kabel i spoj na usb strani su se doista pokazali wear-and-tear mana. odspojio mi se malo i saguli pa mi sad ne rade bočne tipke naprijed nazad. ako itko zna kako to sredit neću promijenit miš do kraja života. ako ga nađete negdje kupit sigurno preporuka svima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice