Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice izdvojena tema

poruka: 4.798
|
čitano: 1.227.080
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Kaj se tice te Trust tipkovnice , u naslovu pise da je QWERTZ dok dolje u specifikacijama pise da je QWERTY ! Ko ce ga znat , najbolje da ih nazoves i pitas iako bih ja svejedno uzeo Logitechovu !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Bok, molim preporuku tipkovnice, treba imati standardni layer ( veliki enter, hrvatska slova Y lijevo dolje Z gore sredina, numpad desno.. ) tipkovnica bi koristila za igranje i multimediju, a dvoumim se između Logitech Illuminated i Logitech G510, molim preporuku te mogu li pronaći nešto bolje ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Ja bih tu isao na G510 ! Ekran , G-tipke , osvijetljenje ...

Music As A Weapon !!
Moj PC  
3 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Molim vas da mi preporucite tipkovnicu (koja je bolja i zasto).. Prijatelj me zamolio ,on zeli kupiti saitek cyborg v7 ..a ja sam mu preporucio logitech g510.Dali sam mu dao dobru preporuku?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Cyborg mi lijepo izgleda , al i G510 također ! Mislim da bih osobno isao na provjerenu G510 , najvise zbog ekrana !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
3 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
Reedy kaže...

Bok, molim preporuku tipkovnice, treba imati standardni layer ( veliki enter, hrvatska slova Y lijevo dolje Z gore sredina, numpad desno.. ) tipkovnica bi koristila za igranje i multimediju, a dvoumim se između Logitech Illuminated i Logitech G510, molim preporuku te mogu li pronaći nešto bolje ?

Logitech Illuminated ti ima kolega forumaš Tiby pa ga možeš pitati za iskustva. Meni je rekao da je izuzetno zadovoljan njenom kvalitetom. Ali zbog ekrana i mogućnosti podešavanja spektra boja ja bih ti preporučio G510 koja ima i mnoštvo dodatnih programabilnih tipki (3x18). Ekran je priča za sebe, izvrsna stvar, ne samo kao ukras već je i funkcionalan jer ti ispisuje mnoštvo podataka kad si npr. u nekoj igri (zavisno od dodataka koje naknadno instaliraš, npr. za BF3 ili Fraps ili Everest).

Obje tipkovnice, na žalost, imaju samo utisnute naše znakove koji su onda bez rasvjete ali drukčije nećeš naći ni na drugim osvjetljenim tipkovnicama. Sam naknadni otisak je jako dobar pa je već i odbljesak od monitora dovoljan da se vide ta naknadno otisnuta slova i znakovi.

Ficho28 kaže...

Molim vas da mi preporucite tipkovnicu (koja je bolja i zasto).. Prijatelj me zamolio ,on zeli kupiti saitek cyborg v7 ..a ja sam mu preporucio logitech g510.Dali sam mu dao dobru preporuku?

Ne znam za cyborg v7 jer je nisam imao ali ti stvarno mogu preporučiti G510 jer je imam već nekoliko dana i ne prestaje me oduševljavati. Ugodna na dodir, kvalitetni materijali, mogućnosti...

 

Za koji dan ću napraviti mali review sa dojmovima, mogućnostima, plusevima i minusima te slikama tipkovnice, samo da mi malo splasne početno oduševljenje.

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
13 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Slazem se s kolegom u vezi ekrana ! Meni je prilicno koristan na G15 jer u igri vidim frekvenciju , okretaje venta , temperaturu, zauzeće i napon graficke kartice !

 

Na drugom ekranu tj. G13 pogledam zauzece procesora i RAM-a ...

 

Kaj se tice hrvatskih znakova koji ne svijetle , s vremenom ces zapamtit gdje je koje slovo !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
Micek kaže...
Reedy kaže...

Bok, molim preporuku tipkovnice, treba imati standardni layer ( veliki enter, hrvatska slova Y lijevo dolje Z gore sredina, numpad desno.. ) tipkovnica bi koristila za igranje i multimediju, a dvoumim se između Logitech Illuminated i Logitech G510, molim preporuku te mogu li pronaći nešto bolje ?

Logitech Illuminated ti ima kolega forumaš Tiby pa ga možeš pitati za iskustva. Meni je rekao da je izuzetno zadovoljan njenom kvalitetom. Ali zbog ekrana i mogućnosti podešavanja spektra boja ja bih ti preporučio G510 koja ima i mnoštvo dodatnih programabilnih tipki (3x18). Ekran je priča za sebe, izvrsna stvar, ne samo kao ukras već je i funkcionalan jer ti ispisuje mnoštvo podataka kad si npr. u nekoj igri (zavisno od dodataka koje naknadno instaliraš, npr. za BF3 ili Fraps ili Everest).

Obje tipkovnice, na žalost, imaju samo utisnute naše znakove koji su onda bez rasvjete ali drukčije nećeš naći ni na drugim osvjetljenim tipkovnicama. Sam naknadni otisak je jako dobar pa je već i odbljesak od monitora dovoljan da se vide ta naknadno otisnuta slova i znakovi.

Ficho28 kaže...

Molim vas da mi preporucite tipkovnicu (koja je bolja i zasto).. Prijatelj me zamolio ,on zeli kupiti saitek cyborg v7 ..a ja sam mu preporucio logitech g510.Dali sam mu dao dobru preporuku?

Ne znam za cyborg v7 jer je nisam imao ali ti stvarno mogu preporučiti G510 jer je imam već nekoliko dana i ne prestaje me oduševljavati. Ugodna na dodir, kvalitetni materijali, mogućnosti...

 

Za koji dan ću napraviti mali review sa dojmovima, mogućnostima, plusevima i minusima te slikama tipkovnice, samo da mi malo splasne početno oduševljenje.

Ne znam za G510 ali kod moje G19 su se otisnuti znakovi vrlo brzo počeli guliti. No, to ne bi trebao biti problem jer većina uglavnom zna gdje je koja tipka. Ja sam bio malo skeptičan prema tipkovnicama koje nisu lokalizirane, i čak sam mislio nabaviti naljepnice za ovu koju trenutno imam a koja je en layout. Međutim, shvatio sam da nema potrebe. Sve se uglavnom zna napamet gdje je koja tipka.

 

Što se tiče kvalitete tipki, imao sam i G19 i K800 illuminated wireless, pa bi za tipkanje preporučio ipak K800. Ima drugačiji mehanizam tipki i bila mi je bolja za samo tipkanje i korištenje uglavnom. Kod svih logitech gamerskih tipkovnica, kvaliteta tipki je ista, tj. imaju vjerojatno iste membranske tipke kao i jeftinije tipkovnice. Mislim da se za cijenu skupljih logitech tipkovnica uvijek prije isplati neka mehanička tipkovnica sa odgovarajućim switchevima.

 

Ekran na G19 mi se nije baš pokazao nešto korisnim. Uglavnom sam ga koristio za sat. :)

13 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Moja G15 v2 stara skoro 3 god. i niti jedna tipka nije pokazala znakove guljenja , dapace , jos su ko nove !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
Haf932 kaže...

Moja G15 v2 stara skoro 3 god. i niti jedna tipka nije pokazala znakove guljenja , dapace , jos su ko nove !

Mozda su poceli fusariti u zadnje vrijeme? :) Inace, ako nekome ne smetaju membranske tipke, sve pet. Osobno mislim da su malo precjenjene jer su u cjenovnom rangu mehanickih tipkovnica.

11 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

može li mi netko preporučit neku tipkovnicu od 350-400kn?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
Fico125 kaže...

može li mi netko preporučit neku tipkovnicu od 350-400kn?

Mogu ti preporučiti Logitech žične tipkovnice sa pozadinskim osvjetljenjem:

- Logitech illuminated- 350 kn na akciji u zagria.hr. Dobra prilika jer se kreću oko 420-450 kn.

- Logitech G105 gaming- 375 kn u Svijet Media. Svi ostali su podigli cijene te tipkovnice na oko 450 kn.

- Logitech G110 gaming- 430 kn u Gor info. Najisplativija od navedenih jer se njena cijena kreće od 500 kn na više. Pitati telefonski za dostupnost.

Od navedenih Logitech Illuminated ima samo bijelo osvjetljenje dok G105 i G110 imaju više boja osvjetljenja na izbor. G110 dolazi s dodatkom za naslanjanje dlanova što je korisna stvar te ima više macro tipki od G105.

Međutim, ako si kojim slučajem u mogućnosti dodati 200-tinjak kn više od navedenog obavezno uzmi Logitech G510. Nećeš pogriješiti jer je to nešto što se uzima jednom u 10-tak i više godina. Isplatit će ti se jer je užitak raditi na njoj. Ja sam je kupio prije par tjedana i još joj se ne prestajem diviti.

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
13 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Kolega @Micek ti je to lijepo preporucio !

 

U tvojem cijenovnom rangu preporucam Logitech G105 !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

jel se s G510 dobije dodatak, tj. " podloga " za ruke ? gledam slike po netu i vidim negde ima podloge, negdje nema...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Da , dobije se !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
Reedy kaže...

jel se s G510 dobije dodatak, tj. " podloga " za ruke ? gledam slike po netu i vidim negde ima podloge, negdje nema...

Dobije se kod G510 i kod G110. Kod G105 ne. Podloga je plastična ali nije gruba, ugodna je za nasloniti dlanove kad pišeš. Možda bi bilo bolje da je gumirana ali je dovoljno čvrsta da se možeš osrednje i nasloniti na nju a da nema cvrčaka.

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
14 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Vidim Micek da se kužiš u tipkovnice poprilično, evo uzeo bi Logitech Illuminated jer mi je SAVRŠENA što se tiće izgleda, a i svi govore da je pisanje ugodno na njoj, ali, ALI... Vidim da imaju ljudi problem s kombinacijom tipki W + SHIFT + SPACE ( što je za FPS igre poprilično poželjno imat ), ima puno toga o tome a nigdje nema fix-a, znaš li ti ili ITKO na ovom forumu možda kako se to da srediti ? G510 mi je isto ok tipkovnica, ali jednostavno mi se Illuminated sviđa više. Jel na G510 ugodno pisati ? osjećaj ? jel se ne troše slova i same tipke ? kao na vecini 100-200 kn tipkovnica, sve ok kad kupiš, za 3-4 mjeseca već su tipke " tvrde " nema više one mekoće... jel to slucaj i s ovim skupim tipkovnicama ?

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
Reedy kaže...

Vidim Micek da se kužiš u tipkovnice poprilično, evo uzeo bi Logitech Illuminated jer mi je SAVRŠENA što se tiće izgleda, a i svi govore da je pisanje ugodno na njoj, ali, ALI... Vidim da imaju ljudi problem s kombinacijom tipki W + SHIFT + SPACE ( što je za FPS igre poprilično poželjno imat ), ima puno toga o tome a nigdje nema fix-a, znaš li ti ili ITKO na ovom forumu možda kako se to da srediti ? G510 mi je isto ok tipkovnica, ali jednostavno mi se Illuminated sviđa više. Jel na G510 ugodno pisati ? osjećaj ? jel se ne troše slova i same tipke ? kao na vecini 100-200 kn tipkovnica, sve ok kad kupiš, za 3-4 mjeseca već su tipke " tvrde " nema više one mekoće... jel to slucaj i s ovim skupim tipkovnicama ?

Evo ja ti mogu reći svoje mišljenje o G510 tipkovnici jer sam je nabavio u utorak. Tipke su odlične, više su bazirane za gaming nego za pisanje, ali nisu loše ni za pisanje. Što se tiče štampanih hrvatskih slova, vjerojatno će se brzo izlizati, ovisno o upotrebi, ali nije to problem, naučit ćeš se već gdje je koja tipka. Jedino će ti trebati malo vremena da se privikneš na poziciju Y tipke, (, ), i tako još nekih tipki ako do sad nisi imao neku Logitech gaming tipkovnicu. Sve u svemu, tipkovnica je za svaku preporuku i sigurno nećeš požaliti {#} 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

puno hvala na svemu...još ću malo razmislit pa ću uzet ili g510 ili g110

15 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
Reedy kaže...

Vidim Micek da se kužiš u tipkovnice poprilično, ... Jel na G510 ugodno pisati ? osjećaj ? jel se ne troše slova i same tipke ? kao na vecini 100-200 kn tipkovnica, sve ok kad kupiš, za 3-4 mjeseca već su tipke " tvrde " nema više one mekoće... jel to slucaj i s ovim skupim tipkovnicama ?

Ma ne kužim se toliko već sam se dosta informirao nekoliko tjedana prije kupnje, gledao video i čitao reviewe (maštao :) te sam se na kraju odlučio za ovu nešto skuplju i nisam požalio. Inače sam se dvoumio između G105, G110, Illuminated i Roccat Valo (koja je bila na promotivnoj akciji za 415 kn ali je više nema kod nas).

 

Pa evo da iskoristim priliku pa da napišem i mali osvrt o Logitech G510 tipkovnici, kao što sam obećao nekoliko dana prije:

 

     Najviše mi se sviđa display (160x43 px) kojeg možeš podesiti na stotinu načina uz posebne programe ili Everest/Aidu da ti očitava sve živo- temperature, ventilatore, napone, procese, zauzeća komponenti...

Možeš skinuti programe/applets (neke već i imaš instalirane poput BF:BC2) koji ti u igri ispisuju sve živo o samoj igri: status, broj igrača, k/d ratio, ping...

Na izboru imaš profile za više od 100 različitih igara koji ti se skinu kad updateaš Logitec Gaming Software.

     Kolega Sil, nekoliko postova iznad, napisao je da se naknadno otisnuta naša slova dosta brzo izližu. On ima Logitech G19 koja je čista SF sa color displayom i dvostruko većom cijenom od moje (dakle meni nedostižna jer da je kupim ne bi imao ni za hranu poslije :). Na njoj (G19) čak možeš gledati i video koliko sam uspio pročitati na nekim reviewima. Dok kolega Haf932 ima Logitech G15 v2 već 3 godine (ona je prethodnik ove G510) i slova se još nisu izbrisala tako da to možda zavisi i od uvoznika ili tko je već ta naknadna slova i znakove utiskivao. Kolega Tiby ima Logitech Illuminated tipkovnicu i isto je jako zadovoljan istom. Pa ako vas zanima više o navedenim tipkovnicama kontaktirajte kolege, vjerujem da će vam rado reći nešto više o njima.

     Same tipke su ugodne za dodir jer se radi o nekoj plastici koja ima kao neki gumirani dodatak (ili nešto slično). Nešto što se ne sreće kod jeftinijih modela tipkovnica. Tipkanje je dosta tiho i mekano (što meni osobno odgovara ali netko voli više mehaničke tipke). Tipke su dobrog oblika, dosta visoke i razmak između njih je dovoljno velik pa ne dolazi često do toga da zabunom pritisnete 2 tipke istovremeno.

     Korisna stvar su programabilne macro tipke kojih ima 18x3, dakle 54. Svakoj se tipki može pridružiti neka funkcija bilo da se radi o unosu gotovog teksta, prečacu za pokretanje nekog programa, gašenju i li restartu PC-a, funkciji miša, određenoj radnji, kao tipki u igri, snimljenoj macro radnji i gotovo sve što vam padne na pamet. Izbor je ogroman.

     Za osvjetljenje tipki i displaya se može koristiti čitav spektar boja te se memorirati 3 boje koje želiš koristiti na 3 različite memorije (M1, M2 i M3). Jedino što mi ne odgovara je snaga osvjetljenja. Volio bih da je plava svjetlost jača. Bijela, crvena i druge boje se dobro vide dok mi je plava (koju i koristim) preblaga iako se može podesiti količina svjetlosti u programu.

Hrvatski znakovi i slova su naknadno otisnuti i nisu osvjetljeni ali se dobro vide pri osvjetljenju s monitora.

     S tipkovnicom dolazi i dodatak za dlanove od tvrde plastike koji je dovoljno čvrst za svakodnevni rad. Iako bih volio da je taj dio gumiran ili barem od materijala od kakvog se sastoje tipke, sama plastika je ugodna za nasloniti dlanove, lako se čisti i nema cvrzanja plastike jer je dosta debeo materijal. Dodatak se može lako montirati ili skinuti.

     USB kabel je dovoljno dugačak te je jedini kabel koji spaja PC i tipkovnicu iako tipkovnica ima ulaz za mikrofon i slušalice. Korisne su i posebne tipke za isključivanje/uključivanje zvuka na mikrofonu i slušalicama spojenim preko tipkovnice što će iznimno koristiti MP gamerima.

 

Zaključak: Iako se nisam do sada susretao s kvalitetnim tipkovnicama ne treba biti posebni stručnjak kako bi se zaključilo da je ovo izvrsna i kvalitetna tipkovnica koja opravdava svaku kunu uloženu u nju. Ne da nema boljih i kvalitetnijih već je za prosječnog, pa čak i dio razmaženijih korisnika ovo i više nego dovoljno za profesionalno ili amatersko korištenje ili igranje. Dakle nešto što se jednom kupi i ima se dugo vremena te će nadživjeti promjenu možda i više generacija raznog hardwarea u idućih 10-tak i više godina.

Gdje se može kupiti

Službena stranica

 

Evo i video review s usporedbom G110 i G510 tipkovnica:

 

 

Moja G510 Moja G510
Plava iluminacija Plava iluminacija
RSS kanali RSS kanali
BFBC2 display BFBC2 display
RGB spektar pozadinskog osvjetljenja RGB spektar pozadinskog osvjetljenja
Moj profil s prečacima Moj profil s prečacima
Mogućnosti programabilnih tipki Mogućnosti programabilnih tipki
Mogućnosti programabilnih tipki Mogućnosti programabilnih tipki
Mogućnosti programabilnih tipki Mogućnosti programabilnih tipki
Mogućnosti programabilnih tipki Mogućnosti programabilnih tipki
Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
13 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
Fico125 kaže...

puno hvala na svemu...još ću malo razmislit pa ću uzet ili g510 ili g110

Ako se mozes protegnuti do G510 , onda uzmi definitivno nju !Ipak se tipkovnica ne kupuje tako cesto !

Music As A Weapon !!
13 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

moze preporuka tipkovnice (po mogucnosti mehanicke) sa svijetlecim tipkama? max bih dao negdje do 100€. (vecinom igram u mraku tako da bih volio imati nekavo osvjetljenje na tikpovnici)

hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

CM Storm QuickFire PRO !

 

Sluzbena stranica !

 

EDIT : ili Logitech G510 koja NIJE mehanicka !

Music As A Weapon !!
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.9.2012 20:18 (Haf932).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

ma nevolim ocima vidjeti ta logitechova razbacivanja sa displayevima kada je ispod svega toga obicna membranska tipkovnica jednaka onom modelu od 100 kn-a .

hvala na savjetu , gledao sam i ja ovu gore tipkovnicu ali mislim da cu ipak od forumasa uzeti blackwidow za 450 kn-a. (nema osvjetljenja ali boze moj, mehanicka je)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Mene zanima neki jeftilen do max 150 kn, bitno ---srednji ili duboki hod tipki-- , žična. (ima ih dosta u ovome segmentu)

 

Može koji prijedlog za starog gamera koji se pretvara u piskaralo?

magistar prava (diplomu još nisam poderao)
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.9.2012 22:29 (Korny1603987).
12 godina
odjavljen
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Ajde preporučite mi neku tipkovnicu za gaming.Neka jeftinija(nek bude do 250-300 kn)

Po mogučnosti da ima osvjetljenje tipki

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
Korny1603987 kaže...

Mene zanima neki jeftilen do max 150 kn, bitno ---srednji ili duboki hod tipki-- , žična. (ima ih dosta u ovome segmentu)

 

Može koji prijedlog za starog gamera koji se pretvara u piskaralo?

 

Logitech Deluxe 250 , Genius KB-G235 !

 

Zin8 kaže...

Ajde preporučite mi neku tipkovnicu za gaming.Neka jeftinija(nek bude do 250-300 kn)

Po mogučnosti da ima osvjetljenje tipki

 

Ak trebas s osvijetljenjem tipki pogledaj si Roccat ValoTrust Illuminated !

Music As A Weapon !!
15 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
Korny1603987 kaže...

Mene zanima neki jeftilen do max 150 kn, bitno ---srednji ili duboki hod tipki-- , žična. (ima ih dosta u ovome segmentu)

Može koji prijedlog za starog gamera koji se pretvara u piskaralo?

Možeš uzeti i ovu koja je dosta dobro ergonomski oblikovana te ima dovoljno multimedijskih dodataka. Ja sam je prije razmatrao ali sam se nažalost odlučio za ovu jeftiniju koja baš i nije nešto zbog lošije izrade.

 

Tipkovnica Roccat Valo, kao što je kolega Haf linkao, je daleko najbolji izbor za tu cijenu. Uz nju dobiješ i mikrofon te rezervne tipke u drugim bojama. Ja sam je držao kao najbolju opciju ako više ne bi bilo G510. To je ujedno i najniža cijena koju sam vidio za tu tipkovnicu (dobro da je nisam uzeo u ADM-u za 430 kn), a trgovina Hangar 18 je iz mog kraja i pouzdani su jer sam već uzimao nekoliko stvari kod njih.

Roccat Valo službena stranica.

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Budem danas nakon posla otišao u trgovinu da vidim jel ima nešto tako. Još mi je zapela za oko jednostavna K200 Logitech.

Glavo da ima odgovarajući hod tj da se osjeti da tipka putuje. Ne volim tipkovnice na poslu jer su kao one sa laptopa. Previše grešaka radim jer držim prste na tipkama pa slučajno prisnem pola milimetra i odmah to registrira. To mi digne tlak.

magistar prava (diplomu još nisam poderao)
12 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Pozdrav, može preporuka tipkovnice do 400 kn, da bude mehanicka, duboke tipke , tipke za multimediju, bez makro tipki, zaslona i  tih 'bedastoca' , ugl. za gaming i multimediju. Hvala LP

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice