Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša izdvojena tema

poruka: 6.051
|
čitano: 1.186.920
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Baldurion kaže...

Poz ekipa. Kupio sam si danas g403 i miš je vrhunski! Kvaliteta izrade ja mislim da ne može biti bolja! Zanima me, da li ste vi dodali onaj utegić od 10g u miš ili niste? Nekako mi se čini balansiraniji sa tim utegom unutra... Koji settings koristite on board memory ili automatic game detection? Mislim da bi bilo bolje da se koristi on board memory jer čita direktno podatke sa softwarea od vašeg miša, a ne sa kompa ako sam dobro skužio. Napravio sam i surface tuning za svoju Qck Heavy. Baš me se dojmio njihov software!

 

Hvala na odgovorima ;)

 Automatic game detection.

Svaki softver koji pokrenem ima svoje tipke.

Na desktopu Copy, Paste, Enter, refresh...

U igri: oružje, granata, nož

U Photoshopu delete, cut, mjenjanje brusheva...

U wordu....

 

Uglavnom, kužiš :)

A s memorijom imaš ih koliko imaš i ručno ih moraš mjenjati.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Baldurion kaže...

Poz ekipa. Kupio sam si danas g403 i miš je vrhunski! Kvaliteta izrade ja mislim da ne može biti bolja! Zanima me, da li ste vi dodali onaj utegić od 10g u miš ili niste? Nekako mi se čini balansiraniji sa tim utegom unutra... Koji settings koristite on board memory ili automatic game detection? Mislim da bi bilo bolje da se koristi on board memory jer čita direktno podatke sa softwarea od vašeg miša, a ne sa kompa ako sam dobro skužio. Napravio sam i surface tuning za svoju Qck Heavy. Baš me se dojmio njihov software!

 

Hvala na odgovorima ;)

 

koristim uteg zato sto je bez njega mis tezi s prednje strane pa mi sjeba balans (cesto dizem mis od podloge)
i koristim on board memory tako da mi postavke ostanu zapamcene izmedju vise racunala a ne samo na mom racunalu 

sva svjetla na misu su mi pogasena tako da mi izdrzi bez problema 33h na bateriji

14 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Pozdrav,da li je LOGITECH G402 Hyperion Fury  ok mis po vasemu misljenju,imao sam reklamaciju za svog gskill ripjaws 780 ali nista drugo nisu imali za zamjenu g602 ima ocajan kotacic i jos par stvari,pa sam odustao od njega i uzeo g402, ovo je po meni cisto solidan mis...nije nabrijan ko gskill rgb,12000 dpi podesiv u svim mogucim pozivijama itd....pa me zanima vase misljenje?

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.2.2017 19:44 (mariocroatia78).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Pozdrav, zanima me da li i jedna od trgovina u Hr vrši dostavu u Sloveniju, tačnije Maribor? Ovdje je dosta loš izbor a trebao bih miš uglavnom za 3D modeliranje i povremeni gejming. Budžet je nekih 120-160 kn. Za oko su mi zapali Sharkoon Shark Force, Gigabyte GM-M6900 i od malo starijih Logitech M500.

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
mariocroatia78 kaže...

Pozdrav,da li je LOGITECH G402 Hyperion Fury  ok mis po vasemu misljenju,imao sam reklamaciju za svog gskill ripjaws 780 ali nista drugo nisu imali za zamjenu g602 ima ocajan kotacic i jos par stvari,pa sam odustao od njega i uzeo g402, ovo je po meni cisto solidan mis...nije nabrijan ko gskill rgb,12000 dpi podesiv u svim mogucim pozivijama itd....pa me zanima vase misljenje?

 

 

 Neću ulazit u to ima li boljih miševa za slične novce ali ja imam G402 već dvije godine. Super zadovoljan - vrhunski senzor, plastika, softver, isto kao i sa prethodnim Logijem (MX518 koji je i dalje funkcionalan). Moja politika je da mi miš uvjek mora bit Logitech, sa njima imam izvrsna iskustva i ne namjeravam "riskirati" s drugim markama.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.2.2017 20:30 (Prince-Artas).
13 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Ćao!

 

Htio bih novi miš do 500kn. Ili tu negdje.

 

Trenutno koristim MX518. Pretpostavljam da malo stariji igrači znaju o kojem mišu se radi - isti je u pogonu već, ako se ne varam, 12 godina i još uvijek sve radi kao i prvog dana, ali...

 

...kako sam očajan na WoT-u, pomislio sam da je problem u mišu tako da sam se odlučio potrošiti nekakve pare, a sve u nadi da ću postati bolji igrač.

 

Uglavnom, čitao sam posljednjih 4-5 stranica ovoga threada i samo sam još više zbunjen - dvoumio sam se između:

 

  • LOGITECH G403 Prodigy - ovaj mi je na granici budgeta pa mislim da je super;
  • Logitech Gaming G303 Daedalus - ovaj mi je lijep;
  • Modecom Volcano - par ljudi ga konstantno forsa pa me zbunjuju.

 

Dakle, htio bih nekakav miš koji nema 238 programabilnih tipaka jer se jedva znam koristi i sa ovih 3-4 osnovne koje postoje na svakom mišu. Htio bih nešto što ne svijetli k'o Las Vegas. Htio bih nešto s čim ću postati bolji igrač a da se ne moram ponovno roditi.

 

PS: Osim WoT-a volim baciti i BF1, Mafia III, Witcher i slične popularne naslove.

 

Hvala

 

lp,

 

 

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Pa sumnjam da će ti puno miš pomoći u WoT-u 

 

Ja se isto dvoumim između g403 i tog Modecoma, samo što mi se čini da je taj miš fakat masivan, a iako volim veće miševe, ne volim baš te ogromne. Zaleti se do Linksa ako možeš pa ih pitaj da ti daju da probaš.

7 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
cre10 kaže...

Ćao!

 

Htio bih novi miš do 500kn. Ili tu negdje.

 

Trenutno koristim MX518. Pretpostavljam da malo stariji igrači znaju o kojem mišu se radi - isti je u pogonu već, ako se ne varam, 12 godina i još uvijek sve radi kao i prvog dana, ali...

 

...kako sam očajan na WoT-u, pomislio sam da je problem u mišu tako da sam se odlučio potrošiti nekakve pare, a sve u nadi da ću postati bolji igrač.

 

Uglavnom, čitao sam posljednjih 4-5 stranica ovoga threada i samo sam još više zbunjen - dvoumio sam se između:

 

  • LOGITECH G403 Prodigy - ovaj mi je na granici budgeta pa mislim da je super;
  • Logitech Gaming G303 Daedalus - ovaj mi je lijep;
  • Modecom Volcano - par ljudi ga konstantno forsa pa me zbunjuju.

 

Dakle, htio bih nekakav miš koji nema 238 programabilnih tipaka jer se jedva znam koristi i sa ovih 3-4 osnovne koje postoje na svakom mišu. Htio bih nešto što ne svijetli k'o Las Vegas. Htio bih nešto s čim ću postati bolji igrač a da se ne moram ponovno roditi.

 

PS: Osim WoT-a volim baciti i BF1, Mafia III, Witcher i slične popularne naslove.

 

Hvala

 

lp,

 

 

 

 sva 3 su ti odlicni misevi, neces fulat ni sa jednim

 

svjetla mozes pogasiti u postavkama

 

odes do trgovine u pronas koji ti najbolje odgovara u ruci i kupis

11 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Ako je kolega u blizini links Osijek, ne treba otići zamoliti da proba miš, pošto su mene hladno odbili prije 3 mjeseca.

Kolega Stjepan je rekao ako se ne varam da je u links Trešnjenka mogao bez beda isprobavati miševe. Tako da mi se čini da sve ovisi od poslovnice do poslovnice.

Usput ja imam logitech G403, ugrabio sam ga polovnog starog tek tri jedna :) Miš mi je san snova, nikakve zamjerke nemam u vezi njega.

Moj PC  
3 0 hvala 1
7 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Gearbox kaže...

Ako je kolega u blizini links Osijek, ne treba otići zamoliti da proba miš, pošto su mene hladno odbili prije 3 mjeseca.

Kolega Stjepan je rekao ako se ne varam da je u links Trešnjenka mogao bez beda isprobavati miševe. Tako da mi se čini da sve ovisi od poslovnice do poslovnice.

Usput ja imam logitech G403, ugrabio sam ga polovnog starog tek tri jedna :) Miš mi je san snova, nikakve zamjerke nemam u vezi njega.

 nisi bio dovoljno uporan :)

 

ako ti na prvu ne zeli otvoriti kutiju i dati mis da isprobas, onda kazes da ces kupiti sva 3, pa da ces doma probat, i da ces mu sutra vrati 2 koja ti ne trebaju, na sto imas pravo, pa nek se onda jebe sa storniranjem racun i povratom novca 

 

ionako prije kupnje mozes pogledati proizvod i moraju ti ga otvori, bez obzira o cemu se radi, samo treba biti uporan, ali nikako bahat, sve na finjaka

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.2.2017 21:50 (X3M).
13 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Domdom32 kaže...

 

Ja se isto dvoumim između g403 i tog Modecoma, samo što mi se čini da je taj miš fakat masivan, a iako volim veće miševe, ne volim baš te ogromne. Zaleti se do Linksa ako možeš pa ih pitaj da ti daju da probaš.

 ova poruka vrijedi i za korisnika cre10 ....

 

Ja sam prekjučer kupio g403 i savršeno mi leži u ruci. Miš je malo manji od razer deathaddera kojeg sam godinama koristio. Kvaliteta izrade je vrhunska(puno bolja od deathaddera). Mislim da trenutno ne postoji kvalitetniji senzor na tržištu od PWM 3366 kojeg koristi par logitechovih miševa. Ja koristim claw grip i mislim da je miš najbolji za taj hvat. Ja sam ga kupio u linksu. Moj savjet vam je da nazovete links dućan prije nego što ćete doći i pitate ako možete probati kako vam miš leži u ruci. Meni su dopustili u linksu u Rijeci. Ja sam osobno koristio sigurno jedno 3-4 marke miševa i par različitih modela od svake marke i ovaj miš mi je najbolji po svim mogućim karakteristikama i kvaliteti izrade. 

 

Evo i odličan review miša + preporuke najboljih miševa za različite gripove za fps igre. Ti miševi su vrhunski i za druge žanrove, a ne samo za fps-ove da ne bi mislili da su ti miševi izričito samo za fps igre 

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.2.2017 22:39 (Baldurion).
12 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
cre10 kaže...

Ćao!

 

Htio bih novi miš do 500kn. Ili tu negdje.

 

Trenutno koristim MX518. Pretpostavljam da malo stariji igrači znaju o kojem mišu se radi - isti je u pogonu već, ako se ne varam, 12 godina i još uvijek sve radi kao i prvog dana, ali...

 

...kako sam očajan na WoT-u, pomislio sam da je problem u mišu tako da sam se odlučio potrošiti nekakve pare, a sve u nadi da ću postati bolji igrač.

 

Uglavnom, čitao sam posljednjih 4-5 stranica ovoga threada i samo sam još više zbunjen - dvoumio sam se između:

 

  • LOGITECH G403 Prodigy - ovaj mi je na granici budgeta pa mislim da je super;
  • Logitech Gaming G303 Daedalus - ovaj mi je lijep;
  • Modecom Volcano - par ljudi ga konstantno forsa pa me zbunjuju.

 

Dakle, htio bih nekakav miš koji nema 238 programabilnih tipaka jer se jedva znam koristi i sa ovih 3-4 osnovne koje postoje na svakom mišu. Htio bih nešto što ne svijetli k'o Las Vegas. Htio bih nešto s čim ću postati bolji igrač a da se ne moram ponovno roditi.

 

PS: Osim WoT-a volim baciti i BF1, Mafia III, Witcher i slične popularne naslove.

 

Hvala

 

lp,

 

 

 

Kao sto je netko vec rekao g403 i g303 s tvog popisa imaju Pixart 3366 senzor koji je na vrhu skupa sa razerovim Avago S3989, za Modecovom senzor neznam kakav je, ali je dobar po dojmovima ljudi s foruma koji ga imaju. Mozda te razlike u senzoru nebi niti primjetioi mozda je puno vaznije kako ti mis lezi u ruci.

 

Ja imam g303 i meni je odlican jer je dosta malen i lagan, takoder mi pase za claw grip. U tvojem slucaju imam osjecaj da bi ti pasao g403 ako ti se svidio mx518, isto je ergonomican i nesto je tezi.

10 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Baldurion kaže...
Domdom32 kaže...

 

Ja se isto dvoumim između g403 i tog Modecoma, samo što mi se čini da je taj miš fakat masivan, a iako volim veće miševe, ne volim baš te ogromne. Zaleti se do Linksa ako možeš pa ih pitaj da ti daju da probaš.

 ova poruka vrijedi i za korisnika cre10 ....

 

Ja sam prekjučer kupio g403 i savršeno mi leži u ruci. Miš je malo manji od razer deathaddera kojeg sam godinama koristio. Kvaliteta izrade je vrhunska(puno bolja od deathaddera). Mislim da trenutno ne postoji kvalitetniji senzor na tržištu od PWM 3366 kojeg koristi par logitechovih miševa. Ja koristim claw grip i mislim da je miš najbolji za taj hvat. Ja sam ga kupio u linksu. Moj savjet vam je da nazovete links dućan prije nego što ćete doći i pitate ako možete probati kako vam miš leži u ruci. Meni su dopustili u linksu u Rijeci. Ja sam osobno koristio sigurno jedno 3-4 marke miševa i par različitih modela od svake marke i ovaj miš mi je najbolji po svim mogućim karakteristikama i kvaliteti izrade. 

 

Evo i odličan review miša + preporuke najboljih miševa za različite gripove za fps igre. Ti miševi su vrhunski i za druge žanrove, a ne samo za fps-ove da ne bi mislili da su ti miševi izričito samo za fps igre 

 

 

 

 

 

 

Ma ja sam već davno odlučio da idem na g403, samo čekam neku dobru ponudu, dosta je skup realno. 

12 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
war3_tft kaže...

 

Kao sto je netko vec rekao g403 i g303 s tvog popisa imaju Pixart 3366 senzor koji je na vrhu skupa sa razerovim Avago S3989, za Modecovom senzor neznam kakav je, ali je dobar po dojmovima ljudi s foruma koji ga imaju. Mozda te razlike u senzoru nebi niti primjetioi mozda je puno vaznije kako ti mis lezi u ruci.

 

Ja imam g303 i meni je odlican jer je dosta malen i lagan, takoder mi pase za claw grip. U tvojem slucaju imam osjecaj da bi ti pasao g403 ako ti se svidio mx518, isto je ergonomican i nesto je tezi.

 Volcano ima pixart-ov 3330 senzor, taj senzor imas u Coolermaster MasterMouse S i u Mad Catz R.A.T. Pro S+, dakle odlicni misevi! procitaj njihove recenzije za detalje o senzoru(nasljednik 3310 senzora).Ja zamjerki nemam  a isprobao sam svasta od high-enda!LP

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.2.2017 0:18 (Stjepanj).
13 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Domdom32 kaže..

 

Ma ja sam već davno odlučio da idem na g403, samo čekam neku dobru ponudu, dosta je skup realno. 

 Evo za 482kn u protisu. To je trenutno najjeftinije na nabava.net. Trenutno sniženo za 7% tj. 39kn. Sumnjam da će biti neka ogromna akcija jer su cijene u drugim trgovinama dosta skuplje. Ako si iz zg ti se isplati, ako ne uzmeš preko linksa za 521kn ako rezerviraš preko web shopa.  E da, skoro sam zaboravio... Prije nego kupiš miš, za svaki slučaj provjeri da ti nisu uvalili stariju verziju jer je na starijoj verziji scroll u kurcu. Samo ga malo protresi u trgovini pa ćeš odmah skužiti da li je sve ok. Je da su me malo čudno gledali kada sam to počeo raditi u trgovini , ali boli me ona stvar. Za te pare želim da mi bude savršen miš, a ne da se moram jebat sa vraćanjem miša i imat probleme.

 

Evo primjera:

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.2.2017 1:17 (Baldurion).
11 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Kod mojeg se čuje to tuckanje scroll-a, dok nisi to spomenuo nisam ni skužio uopće to. Inače mi scroll radi savršeno. Kad stavim prst na njega i protresem ga ne čuje se.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Btw, ako ti to smeta, ti možeš direktno od prodavatelja ili čak logitecha (to nisam siguran) tražiti da ti daju noviju verziju. Čitao sam po forumima da to logitech dopušta i ljudi su po forumima pisali da su se javili prodavateljima ili logitechu direktno i da su dobili novi miš. 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.2.2017 1:03 (Baldurion).
11 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Da nisi to spomenuo ne bi ni skužio da imam tu prvu verziju koja ima taj problem. 

Ovako miš radi savršeno, ali ako se pogorša naravno da ga nosim na servis. 

 

Puno ti hvala na ovoj korisnoj informaciji.

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Baldurion kaže...
Domdom32 kaže..

 

Ma ja sam već davno odlučio da idem na g403, samo čekam neku dobru ponudu, dosta je skup realno. 

 Evo za 482kn u protisu. To je trenutno najjeftinije na nabava.net. Trenutno sniženo za 7% tj. 39kn. Sumnjam da će biti neka ogromna akcija jer su cijene u drugim trgovinama dosta skuplje. Ako si iz zg ti se isplati, ako ne uzmeš preko linksa za 521kn ako rezerviraš preko web shopa.  E da, skoro sam zaboravio... Prije nego kupiš miš, za svaki slučaj provjeri da ti nisu uvalili stariju verziju jer je na starijoj verziji scroll u kurcu. Samo ga protresi u trgovini malo pa ćeš odmah skužiti da li je sve ok. Je da su me malo čudno gledali kada sam to počeo raditi u trgovini , ali boli me ona stvar. Za te pare želim da mi bude savršen miš, a ne da se moram jebat sa vraćanjem miša i imat probleme.

 

Evo primjera:

 

 Ma znam, nije mi u principu problem iskeširati, samo mi nije ni hića tako da budem još pričekao. Neki dan je npr. bila velika akcija na Amazonu, 30-50% popusta na sve Logitechove proizvode, i to mi naravno promakne  Znam da povremeno i Links zna imati takve akcije, pa ono...

13 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Što se Amazona tiče... ne ubijaju li oni nekakve akcijske cijene sa ogromnim shippingom pa se onda ni ne isplati naručivati u Europu? Ili sam ja nešto fulao?

13 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
cre10 kaže...

Što se Amazona tiče... ne ubijaju li oni nekakve akcijske cijene sa ogromnim shippingom pa se onda ni ne isplati naručivati u Europu? Ili sam ja nešto fulao?

 Pa naručiš sa amazon.uk ili amazon.de. Evo konkretno, prije mjesec dana amazon.uk je davao 10 funti off na svaku kupnju (jedan dan je vrijedilo, neki jubilej su obilježavali) i poklopilo se da je akcija na Logitech miševe. Sa dostavom me Logitech G900 došao 700 kuna. U tom trenutku najjeftiniji na nabavi je bio 1200-1300 po sjećanju. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Pozdrav, trebao bih pomoc, malo offtopic. Gdje mogu reklamirati svoj miš Logitech G500, kupljen prije godinu dana, ne znam di je garancija ali su mi iz linksa rekli da mi Logitech moze zamjenit proizvod ako im slikam mis i neki kod. Zanima me gdje se mogu konkretno javiti za G500 podrsku nikako ne mogu naci. Inace senitivity mi jedan moment radi normalno i onda najdenom postane uzasno spor i strelica kao da steka po ekranu.. 

Barcelona - Mes que un club
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
el.šef kaže...

Pozdrav, trebao bih pomoc, malo offtopic. Gdje mogu reklamirati svoj miš Logitech G500, kupljen prije godinu dana, ne znam di je garancija ali su mi iz linksa rekli da mi Logitech moze zamjenit proizvod ako im slikam mis i neki kod. Zanima me gdje se mogu konkretno javiti za G500 podrsku nikako ne mogu naci. Inace senitivity mi jedan moment radi normalno i onda najdenom postane uzasno spor i strelica kao da steka po ekranu.. 

 trebat ce ti racun, da mozes preko weba na logitech supportu prijavit kvar

 

ako ima racun iz linksa, ne kuzim zasto ti ga nisu primili na servis?

 

ako nemas racun, bojim se da neces moci nista napravit

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.2.2017 22:01 (X3M).
9 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
X3M kaže...

 trebat ce ti racun, da mozes preko weba na logitech supportu prijavit kvar

 

ako ima racun iz linksa, ne kuzim zasto ti ga nisu primili na servis?

 

ako nemas racun, bojim se da neces moci nista napravit

 Ne znam di je racun, imao sam potvrdu od vise da je kupljen G500 za 474kn i kazu iz linksa da ne prihvacaju to bez onog njihovog racuna sa potpisom. Rekli su da je dovoljan neki S/N i da im slikam to od vise kao pa mozda dobijem od logitecha novi prozivod a mozda ne...Ne znam, ima tko kakav savjet?

Barcelona - Mes que un club
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.2.2017 22:47 (el.šef).
10 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Ovisi koliko je Logitech susretljiv. Pitaj ih. Ja sam imao recimo problem s HyperX Cloudom, početna serija je imala neke šumove zbog onog donglea, i kad sam im se obratio, rekli su mi da im samo trebam poslati slike računa ili dokaz da posjedujem njihove slušalice, odnosno sliku slušalica i ambalaže.  Doduše, ja sam imao račun, ali očigledno bi mi uvažili i samo sliku proizvoda. Možda će ti i Logitech tako nešto prihvatiti.

7 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
el.šef kaže...
X3M kaže...

 trebat ce ti racun, da mozes preko weba na logitech supportu prijavit kvar

 

ako ima racun iz linksa, ne kuzim zasto ti ga nisu primili na servis?

 

ako nemas racun, bojim se da neces moci nista napravit

 Ne znam di je racun, imao sam potvrdu od vise da je kupljen G500 za 474kn i kazu iz linksa da ne prihvacaju to bez onog njihovog racuna sa potpisom. Rekli su da je dovoljan neki S/N i da im slikam to od vise kao pa mozda dobijem od logitecha novi prozivod a mozda ne...Ne znam, ima tko kakav savjet?

 ja bih na tvome mjestu onda gjnavio Links, posaljes im SN (serijski broj misa) nalazi se s donje strane negdje, pa neka kod sebe u sistemu nadu kada si to kupio (pretpostavljam da si kupio kod njih) i onda mozes kod njih reklamirati jer po serijskom broju vide i broj racuna i sve sto se misa tice.

 

problem je sto nisu duzni to napraviti, jer si sam kriv sto nemas racun, ali ako budes dovoljno uporan i snalazljiv mozes ih naterati da ti provjere u sistemu serijski broj.

 

odi osobno do poslovnice s mise, nemoj preko telefona ili maila, brze ces rjesiti

 

sretno

10 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

bok ekipa! 

 

kupujem novi mis do 300, 350 kn max ako je razlika velika. 

igram battlefield 4.

vidim da uglavnom preporucujete modecom volcano za te novce. da onda taj i uzmem ili pak ima nesto bolje??

prihvacam i ako mozda znate za neku dobru ponudu s bug oglasnika ili njuskala!? 

 

hvala!

BF4 - dobra_sprava88
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Imam ja rat 3 white, pa ako si zainteresiran pm...ali rade uzmes taj volcano nego bilo koji polovni!lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.2.2017 18:57 (Stjepanj).
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Ja sam isao u Links kupiti modecom volcano i oba prodavaca su me samo pogledali i rekli da savjetuju da ga ne uzmem,ja ono,zasto,cujem da je mis navodno dobar i u bugu ga hvale i kupuju a on meni da je to mis sa najvise reklamacija i da bjezim od toga.... sad ti budi pametan... na kraju sa logija provjerenog uzeo...

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
mariocroatia78 kaže...

Ja sam isao u Links kupiti modecom volcano i oba prodavaca su me samo pogledali i rekli da savjetuju da ga ne uzmem,ja ono,zasto,cujem da je mis navodno dobar i u bugu ga hvale i kupuju a on meni da je to mis sa najvise reklamacija i da bjezim od toga.... sad ti budi pametan... na kraju sa logija provjerenog uzeo...

prodavaci su tamo da ti prodaju ono sto oni hoce, to jest na cemu imaju target :)

 

nikad im ne vjeruj nista

 

s druge strane, sva roba je kvarljiva, imas garanciju pa mjenjas ako te potrefi

 

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice