XBOX360 Controller for Windows - Force Feedback

poruka: 7
|
čitano: 5.063
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
XBOX360 Controller for Windows - Force Feedback

Zanima me postoji li način da se na dotičnom gamepadu isključi opcija vibriranja ilitiga Force Feedback?

 

Počeo sam igrati NBA2K12 i nervira me konstatno vibriranje gamepada, a u opcijama igre nema mogućnosti isključivanja istog. Također, nema je niti u opcijama samog gamepada u Control Panelu.

Pokušao sam i sa stiskanjem onog središnjeg srebrnog gumba s X-om, ali ni tu se ne otvaraju opcije za konfiguriranje gamepada (što je, kako čitam, dostupno u konzolaškoj verziji). Skinuo sam i najnoviji driver (i za XP i za Win7), ali opet bez pomoći.

U drugim igrama mi se vibracija nije pojavljivala, tako da nisam ni znao da ova opcija ne postoji, ali sad me baš iritira.

Navodno se problem da rješiti pomoću nekih emulatora, ali to još nisam probao. Ne mogu vjerovati da Microsoft jednom ovako izvrsnom komadu periferije nije dao gotovo nikakve opcije za konfiguriranje.{#}{#}

Ako netko zna gdje ima za uzeti podlogu CoolerMaster Dual-sided, nek javi na PP. Hvala!
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.12.2011 20:51 (bjede).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: XBOX360 Controller for Windows - Force Feedbac

Stvarno nitko? A toliko preporuka za ovaj gamepad i toliko ga ljudi koristi. Pa zar nitko nije poželio isključiti Force Feedback koji put?{#}

Ako netko zna gdje ima za uzeti podlogu CoolerMaster Dual-sided, nek javi na PP. Hvala!
14 godina
offline
Re: XBOX360 Controller for Windows - Force Feedbac
bjede kaže...

Stvarno nitko? A toliko preporuka za ovaj gamepad i toliko ga ljudi koristi. Pa zar nitko nije poželio isključiti Force Feedback koji put?{#}

mislim da bi negdje unutar igre trebala biti opcija za poništavanje Vibrationa.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
neaktivan
offline
Re: XBOX360 Controller for Windows - Force Feedbac
bjede kaže...

Počeo sam igrati NBA2K12 i nervira me konstatno vibriranje gamepada, a u opcijama igre nema mogućnosti isključivanja istog.

Jel igraš NBA2K12 ili govoriš napamet? Ja je nakon iscrpnog traženja nisam našao.

Ako netko zna gdje ima za uzeti podlogu CoolerMaster Dual-sided, nek javi na PP. Hvala!
14 godina
offline
Re: XBOX360 Controller for Windows - Force Feedbac
bjede kaže...
bjede kaže...

Počeo sam igrati NBA2K12 i nervira me konstatno vibriranje gamepada, a u opcijama igre nema mogućnosti isključivanja istog.

Jel igraš NBA2K12 ili govoriš napamet? Ja je nakon iscrpnog traženja nisam našao.

ma kažem napamet,jer u 90% slučajeva ta opcija postoji.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
neaktivan
offline
Re: XBOX360 Controller for Windows - Force Feedbac

Ma nema je definitivno, i na stranim sajtovima sam čitao.

Ali čudno mi je da nitko ne zna jer je ovo definitivno najkvalitetniji gamepada na tržištu, a i prema tome dobro zastupljen.{#}

Ako netko zna gdje ima za uzeti podlogu CoolerMaster Dual-sided, nek javi na PP. Hvala!
15 godina
neaktivan
offline
Re: XBOX360 Controller for Windows - Force Feedbac

A ništa, ako nitko ne zna, može lock.

Čudno, ali šta ću, moram se tresti. ;)

Ako netko zna gdje ima za uzeti podlogu CoolerMaster Dual-sided, nek javi na PP. Hvala!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice