H1 telekom izdvojena tema

poruka: 1.508
|
čitano: 457.935
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: H1 telekom?

Time još gore, Optima je pred stečajem i da si prepusti korisnika tako lako, to je naprosto nemoguce, namo i takvih problema imat. a i sredinom drugog mjeseca si potpiso tek, kolega ti je trebao naglasiti, kao sta sam rekao, da to traje 40 radnih dana, pa preračunaj kolko je to, ako u to dodas vikende i praznike koji se ne rade

15 godina
offline
Re: H1 telekom?
Nocio kaže...

Time još gore, Optima je pred stečajem i da si prepusti korisnika tako lako, to je naprosto nemoguce, namo i takvih problema imat. a i sredinom drugog mjeseca si potpiso tek, kolega ti je trebao naglasiti, kao sta sam rekao, da to traje 40 radnih dana, pa preračunaj kolko je to, ako u to dodas vikende i praznike koji se ne rade

Ma potpisao sam prije pola godine.

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.4.2013 22:25 (zzz).
15 godina
offline
H1 telekom?

od kad sam se prebacio na H1 imam problema sa wi-fi. iphone mi je spojen na mrežu i piše da je spojen, ali jednostavno ne mogu niti jednu stranicu otvoriti, app store ni ništa ...

zna netko zašto se to događa?

dali moram nešto promijeniti u postavkama rutera?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: H1 telekom?
Supertramp kaže...

od kad sam se prebacio na H1 imam problema sa wi-fi. iphone mi je spojen na mrežu i piše da je spojen, ali jednostavno ne mogu niti jednu stranicu otvoriti, app store ni ništa ...

zna netko zašto se to događa?

dali moram nešto promijeniti u postavkama rutera?

smanji zaštitu na wep

15 godina
offline
Re: H1 telekom?
tinchy199 kaže...
Supertramp kaže...

od kad sam se prebacio na H1 imam problema sa wi-fi. iphone mi je spojen na mrežu i piše da je spojen, ali jednostavno ne mogu niti jednu stranicu otvoriti, app store ni ništa ...

zna netko zašto se to događa?

dali moram nešto promijeniti u postavkama rutera?

smanji zaštitu na wep

ok. ali ne mogu skužiti kak staviti pass za WEP-128Bits.

kaj god upišem javi mi: ERROR: FAIL TO UPDATE DUE TO... The value WEP key is wrong

 

kaj krivo radim?

15 godina
offline
H1 telekom?

bump

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: H1 telekom?

ne mora ti wep zastita bit 128 bitna. stavi na 64bit i šifru tipa

15CNA652NE

15 godina
offline
Re: H1 telekom?
Nocio kaže...

ne mora ti wep zastita bit 128 bitna. stavi na 64bit i šifru tipa

15CNA652NE

ne funkcionira, probao sam i sa tvojom šifrom i opet mi izbaci: ERROR: FAIL TO UPDATE DUE TO... The value WEP key is wrong

12 godina
offline
H1 telekom?

neznam dali je tko imao ovakav slučaj.

naime u 12 mjesecu predao sam papire-ugovore za H1 usluge interneta,tv i telefona.čekao,čekao,čekao i danas me nazovu i kazi pošto imam optički kabel oni nisu još u mogučnosti da mi daju svoju uslugu radi te tehnologije (optičkog kabla)!

dali je to moguce?

znaci ako je ht mi postavio opticki kabel i sa time me "zarobio" da koristim negove usluge!!!!!!!!!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: H1 telekom?

Koliko sam proćitao po drugim forumima t-com ne dopušta prelazak na drugoga operatora

ako su ti postavili optićki kabal. 

BF3:crna_bandera
12 godina
offline
H1 telekom?

meni su rekli u h1 da mi je t-com dao prelazak ali da oni nemaju TU tehnologiju za opticki kabel.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: H1 telekom?
Supertramp kaže...
Nocio kaže...

ne mora ti wep zastita bit 128 bitna. stavi na 64bit i šifru tipa

15CNA652NE

ne funkcionira, probao sam i sa tvojom šifrom i opet mi izbaci: ERROR: FAIL TO UPDATE DUE TO... The value WEP key is wrong

zvao sam službu za korisnike i agentica mi je nešto narihtala u postavkama rutera i sad je sve oke.

 

i ostavio sam WPA-PSK zaštitu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.4.2013 15:28 (Supertramp).
11 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?

Moram vam reći da niste pročitali ugovor ili drugim riječima ako ste ga i pročitali,pročitali ste ga površno, dakle ovako iz ugovora od riječi do riječi UVJETI KORIŠTENJA H1 USLUGE:

članak   5. Terminalna oprema 5.1.H1 će korisniku u roku od 30  dana od prihvaćanja Zahtijeva za H1 TRIO uslugu isporučiti terminalnu opremu potrebnu za pružanje predmetne usluge.Navedeni

rok može se produžiti za sljedećih 30 dana u slučaju nastupa nepredviđenih okolnosti za koje H1 u trenutku sklapanja ugovora nije mogao znati,a o čemu će bez odgode obavijestiti Korisnika.

12 godina
offline
H1 telekom?

Jel HT jos uvijek ne dopusta prelazak na H1?

Jer zvala me zenska iz H1 i nudila usluge.. Nije me valjda zvala znajuci da ne HT neda da pređem na H1..

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?
bikloner kaže...

Jel HT jos uvijek ne dopusta prelazak na H1?

Jer zvala me zenska iz H1 i nudila usluge.. Nije me valjda zvala znajuci da ne HT neda da pređem na H1..

Ako nemas ugovor sa HT onda mozes bezbolno preci na H1.

 

Ako imas ugovor, opet mozes preci ali placas penali HT-u za raskid ugovora.

 

 

Što hladnije to bolje :)
12 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?
Praedator kaže...
bikloner kaže...

Jel HT jos uvijek ne dopusta prelazak na H1?

Jer zvala me zenska iz H1 i nudila usluge.. Nije me valjda zvala znajuci da ne HT neda da pređem na H1..

Ako nemas ugovor sa HT onda mozes bezbolno preci na H1.

 

Ako imas ugovor, opet mozes preci ali placas penali HT-u za raskid ugovora.

 

 

Je da možeš preč ako ht da odobrenje, jer HT je blokiro h1 nije im dopušto prelazak, ja sam htjeo priječi no odusto, jer nikako da prenesu, a kad ih se zove uvođenje novih prcedura među operaterima, a lagali su, sve se riješava preko neke aplikacije di oni komuniciraju međusobno i šalju zahtjeve, koja se nalazi na internetu

Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
15 godina
offline
Re: H1 telekom?
PC - stručnjak kaže...
Praedator kaže...
bikloner kaže...

Jel HT jos uvijek ne dopusta prelazak na H1?

Jer zvala me zenska iz H1 i nudila usluge.. Nije me valjda zvala znajuci da ne HT neda da pređem na H1..

Ako nemas ugovor sa HT onda mozes bezbolno preci na H1.

 

Ako imas ugovor, opet mozes preci ali placas penali HT-u za raskid ugovora.

 

 

Je da možeš preč ako ht da odobrenje, jer HT je blokiro h1 nije im dopušto prelazak, ja sam htjeo priječi no odusto, jer nikako da prenesu, a kad ih se zove uvođenje novih prcedura među operaterima, a lagali su, sve se riješava preko neke aplikacije di oni komuniciraju međusobno i šalju zahtjeve, koja se nalazi na internetu

Ja sam čekao 8 mjeseci da se prebacim sa optime na h1,prošli sam tjedan stornirao zahtjev za prelaz na h1.

Za sada ostajem na optimi,a ovo sa h1 stvarno nema smsla,sam lažu i maltretiraju ljude.{#}

12 godina
offline
H1 telekom?

Mene su isto zvali i tvrde da prelazak traje najviše 30 dana. Ali da traje i 300, ne smeta, samo da se jednom riješim scuma. I stotinjak kuna većeg računa

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?
Ja sam s tcoma probo prec na njih. Nije uspjelo unutar skoro 2 mj. Nazco VIP pito posto trio. Tolko i tolko. Skuplje od h1 za tocno 20 kn. Al zato vise programa na tv-u. Inace da je osnovni paket cak je i jeftinije. 230 kn trio. Ugl. Vip je fiksnu dobio unutar 20 dana no dsl i iptv ne. No na kraju sve stima. HT naravno kocio al sta je tu je. Ja zadovoljan. Za 3. Mjesec dobio malo preko 200 kn racun.. dok u tscumu 500 kn za isto.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
12 godina
offline
Re: H1 telekom?

Ja nemam izbora, koliko znam jedino H1 mi je odnedavno dostupan u punoj usluzi. Osim skama. A svejedno je najjeftiniji. Trio paket i 8 Mbit flat za 220 kuna? Prodano {#}

12 godina
offline
H1 telekom?

Znaci i dalje iste scene..

Al nek oni mene zovu i nude nesto sto ne mogu osigurat.. Da sam znao, malo bi drugacije s njima razgovarao..

 

EDIT:

PC, kako si zadovoljan VIP-om sto se tice brzine neta, pucanja veze, smetnji na tel liniji, radom TV-a itd?

Na VIP mogu svi koji imaju HTovu infrastrukturu, jel?

 

EDIT2:

Pfff, sad tek vidim da je uz flat i brzinu barem 4Mbit-a, cijena trio paketa preko 300 kn, tako da mi usteda i nije tako bajna..

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.4.2013 14:00 (bikloner).
 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: H1 telekom?
bikloner kaže...

Znaci i dalje iste scene..

Al nek oni mene zovu i nude nesto sto ne mogu osigurat.. Da sam znao, malo bi drugacije s njima razgovarao..

 

EDIT:

PC, kako si zadovoljan VIP-om sto se tice brzine neta, pucanja veze, smetnji na tel liniji, radom TV-a itd?

Na VIP mogu svi koji imaju HTovu infrastrukturu, jel?

 

EDIT2:

Pfff, sad tek vidim da je uz flat i brzinu barem 4Mbit-a, cijena trio paketa preko 300 kn, tako da mi usteda i nije tako bajna..

Prelasci su neko vrijeme bili zaustavljeni na Optinu i jako usporeni na H1, sad idu unutar roka.

 

Cijena čijeg trio paketa? Od H1 je s flatom i 4Mbps 199kn ako si na ULL-i i 248, ako si na BIT-u.

12 godina
offline
H1 telekom?

Opcija mi je jedino BIT..

Pardon, krivo sam vidio, ucinilo mi se da je u toj cijeni brzina 1 Mbit/s, pa sam oznacio i da mi treba povecanje brzine, pa mi ukupno ispalo 330 kn..

Da, onda je 248, moja greska, onda je ipak zavidna cijena, ako je prijelaz ostvariv, sto je i dalje upitno..

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?
Veza stabilna, net kolko zakupljeno... sve stima.. tv radi ok... ima neki greskica u sucelju.. no to su rekli isprsvit pa do tad daju popust od 50% ... a ja sam uzeo trio s ptosirenim na godinu dana i cijena je 270 kn... dok osnovno tv paket i sve isto je 230 kn... odes na njihovoj str na slozi paket... imaju promo cijene pa su jeftini... inace im je puna cijena veca dosta. No posto je ugovor godinu dana .. ako ne bude opet nrka akcija selim se dslje.. tako da meni sve super.

No veza mi ne moze pucat kad je paric jedna od boljih.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
12 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?
I isptika na greskama.. pisem na mobu pa fulam slova...
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
12 godina
offline
Re: H1 telekom?
Kako to mislis promo cijene? Ja na netu vidim samo po jednu cijenu za svaki paket, di je ta 'puna'? I kakva je to 'promo' cijena ako vrijedi za cijelo trajanje ugovora? :)
12 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?
Montezano kaže...
Kako to mislis promo cijene? Ja na netu vidim samo po jednu cijenu za svaki paket, di je ta 'puna'? I kakva je to 'promo' cijena ako vrijedi za cijelo trajanje ugovora? :)

Eto ti vip trio sa prosirenim i sa osnovnim paketom programa,

 

U svima sam odabro 12 mj ugovor.

Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
12 godina
offline
H1 telekom?

blago vama.ja sam zarobljen na t-comu makar mi ugovor istekao {#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.4.2013 20:07 (lange).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?
lange kaže...

blago vama.ja sam zarobljen na t-comu makar mi ugovor istekao {#}

Nemoguce, gdje postoji t-com tamo mozes imati i H1. samo je 50 kn skuplji ako H1 ide preko T-com-ove particije.

Što hladnije to bolje :)
12 godina
offline
Re: H1 telekom?
Strucnjace, nesporazum, mislio sam da pricamo o h1 :)

@lange: znam kako ti je, ja sam isto mislio da sam osudjen na t-com na duze staze, ali eto pojavio se spas. Jos samo mjesec dana preskupog jarma :)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice