Hebeni T-Com

poruka: 9
|
čitano: 1.566
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Hebeni T-Com

Zamislite budalestinu napravljenu od strane tehnicara doticnog providera,da mi spusti brzinu s 4 na 1 mb-sec.Iako sam imao problema s povecanjem brzine (cesto pucanje veze ) ovo je dno dna ,ma zamislite vi lika tj. tehnicara t-coma koji mi kaze da necu osjetiti razliku u brzini koji debil..................Imam flat i mjesecni promet mi je izmedju 50 -80 gb mjesecno sad vi zamislite da ste na mom mjestu.Pisem ovo vidno uzrujan jer nakon dana provedenog bez neta,dolazim kuci s posla kad me ono doceka iznenadjenje u pi..u materinu za po....it.

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Hebeni T-Com
Yellow man kaže...

Zamislite budalestinu napravljenu od strane tehnicara doticnog providera,da mi spusti brzinu s 4 na 1 mb-sec.Iako sam imao problema s povecanjem brzine (cesto pucanje veze ) ovo je dno dna ,ma zamislite vi lika tj. tehnicara t-coma koji mi kaze da necu osjetiti razliku u brzini koji debil..................Imam flat i mjesecni promet mi je izmedju 50 -80 gb mjesecno sad vi zamislite da ste na mom mjestu.Pisem ovo vidno uzrujan jer nakon dana provedenog bez neta,dolazim kuci s posla kad me ono doceka iznenadjenje u pi..u materinu za po....it.

Cek zasto bi ti on spustao brzinu sa 4mb na 1mb? Pucala linija pa si ga zvao? Spajas ce WLAN? Zasticeno?

16 godina
offline
Hebeni T-Com

Mislite valjda da je spustio sa 4 gigabita na 1 gigabit? Malo ste pomiješali mjerne jediniceSmijeh

Edit: eh, još je bolje što sam ja pomiješao i išao se pravit pametan (i ispao....), al' ajd, i meni se to mora desitiIzlanuo se. Nekako mi se ta brzina činila malom Smijeh

iskoristi današnji dan, što manje se uzdaj u sutražnji
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.9.2009 23:24 (denix).
 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Hebeni T-Com
denix kaže...

Mislite valjda da je spustio sa 4 gigabita na 1 gigabit? Malo ste pomiješali mjerne jediniceSmijeh

Malo si ti pomiješao mjerne jedinice. S 4 Mbit/s (megabita) na 1 Mbit/s

16 godina
neaktivan
offline
RE: Hebeni T-Com
denix kaže...

Mislite valjda da je spustio sa 4 gigabita na 1 gigabit? Malo ste pomiješali mjerne jediniceSmijeh

Aaaa? Tko spominje gigabajte i gigabite??

Treba citasti post a ne "baciti oko"!

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.9.2009 22:16 (Luka).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Hebeni T-Com
Luka kaže...
denix kaže...

Mislite valjda da je spustio sa 4 gigabita na 1 gigabit? Malo ste pomiješali mjerne jediniceSmijeh

Aaaa? Tko spominje gigabajte i gigabite??

Treba citasti post a ne "baciti oko"!

Uf, da nam je bar 4 gigabita. Belji se

15 godina
neaktivan
offline
RE: Hebeni T-Com

Zato sto mi je gusenje signala veliko pa prilikom veceg opterecenja mreze veza do mog routera puca, nekoristim WLAN,to mu je rjesenje iz guzice ispalo a ne iz glave proble rjesen u pola minute a ti rodjo i dalje placaj 178 kn za krc od veze

16 godina
neaktivan
offline
Hebeni T-Com

Zadnjiih dana mi je veza za upola sporija, do čega je to? Ni jedan video na youtubeu ne mogu normalno pogledati

Prodajem kravu, crna metalik boja, HI-FI mukanje, sportski rep i alu kopita.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Hebeni T-Com

dajte nađite neku temu gdje bi mogli raspravljati o T-Comu jer ima stvarno hrpa tema i hrpa prijevara u vezi T-Coma

Zašto su smajlići žuti? Hmm... | Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice