Kdx za adsl

poruka: 20
|
čitano: 4.762
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Kdx za adsl

Neznam da li je ovo tema na pravom mjestu ali eto moram je negdje stavit. Ovako nedavno sam nabavio program koji se zove kdx... neznam da li je iko cuo za njega ali navodno se moze skidati mnogo stvari bez trosenja mjesecnog limita. Pa sam se pitao ako neko ima neki server da mi da ip da bih mogao da skidam jer nigdje nemogu da nadjem ip za ove servere za ADSL

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Kdx za adsl

imam za kablovski za ADSL nisam cuo da ima.

http://s3.ba.battle-knight.org/index.php?loc=hire&ref=MjAzNA==
16 godina
offline
Kdx za adsl

Možete li objasniti o kakvom je programu riječ?

He who is not courageous enough to take risks will accomplish nothing in life. - Ali
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Kdx za adsl

Hm to je portabl program, obicno daje neka odredzeni internet davatelj, nesto poput free zone, na kojoj mozes odredzene stvari skidat besplatno.Ima tu i nelegalnog softvera i svaceg al u glavnom to ti je to.Skidas igru ne ide promet ili film ne ide promet.

http://s3.ba.battle-knight.org/index.php?loc=hire&ref=MjAzNA==
15 godina
neaktivan
offline
Kdx za adsl

ali da li iko od vas zna neke servere za adsl ili dsl ???

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kdx za adsl

Ćek ti skidaš stvari na svoj komp, a npr. imaš ADSL od T-Coma i onda putem tog programa netrošiš promet? LOL kakva je to budalaština?

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kdx za adsl
Aerendyl kaže...

Ćek ti skidaš stvari na svoj komp, a npr. imaš ADSL od T-Coma i onda putem tog programa netrošiš promet? LOL kakva je to budalaština?

ovako ja zelim da skinem neke igrice za komp a imam adsl od BHTelecoma i pomocu ovog programa se netrosi promet ali nemam ipove od servera pa molim ako iko ima neke ipove da mi da

14 godina
neaktivan
offline
RE: Kdx za adsl
MummE kaže...
Aerendyl kaže...

Ćek ti skidaš stvari na svoj komp, a npr. imaš ADSL od T-Coma i onda putem tog programa netrošiš promet? LOL kakva je to budalaština?

ovako ja zelim da skinem neke igrice za komp a imam adsl od BHTelecoma i pomocu ovog programa se netrosi promet ali nemam ipove od servera pa molim ako iko ima neke ipove da mi da

pa benjo, nisam znao da ne znaš prvo mene pitati! koji je to dosta koristio! imaš na jedite kod joa sve moguće IP-ove od servera

 

P.S ovo za besplatno radi samo za hns

NOBODY wants you, NOBODY loves you, NOBODY misses you, NOBODY needs you, NOBODY cares about you, NOBODY makes you happy, dont cry My name is NOBODY!!!
15 godina
neaktivan
offline
Kdx za adsl

A HNS bi bila kratica za?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kdx za adsl
Aerendyl kaže...

A HNS bi bila kratica za?

Hide N' Seek mod za 1.6

NOBODY wants you, NOBODY loves you, NOBODY misses you, NOBODY needs you, NOBODY cares about you, NOBODY makes you happy, dont cry My name is NOBODY!!!
15 godina
protjeran
offline
RE: Kdx za adsl

Pa zar Bh telekom nema svoju Free zonu??

http://s3.ba.battle-knight.org/index.php?loc=hire&ref=MjAzNA==
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kdx za adsl
311008 kaže...

Pa zar Bh telekom nema svoju Free zonu??

da

NOBODY wants you, NOBODY loves you, NOBODY misses you, NOBODY needs you, NOBODY cares about you, NOBODY makes you happy, dont cry My name is NOBODY!!!
16 godina
offline
Kdx za adsl

A šta je sa HtMostara imal on te kerefeke?

He who is not courageous enough to take risks will accomplish nothing in life. - Ali
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Kdx za adsl

Ajde vi koji znate o čemu je rječ objasnite nam što je to i kako se koristi da i mi probamo i okoristimo se od toga. Btw jel to legalno??

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Kdx za adsl

Ovako ja to imam na svom kablovskom internetu.Legalno je.Ovako to je vise tip chata.Iskreno kako radi nisam siguran samo znam da moras biti pretplatnik odredzenog net provajdera u ovom slucaju HS kablovske.Taj KDX je portabl program, u njemu postoji vise opcija, od tog, chat, i download.U downladu se nalaze svi fajlovi igre koje uploaduju admini tog chata.I vi skidate i u koliko ste pretplatnik doticnog net davatelja onda skidate sve do mile volje a ne skida vam promet.Pri tom mozete da budete bez konekcije a da i dalje to radi(kako ne znam).U sustini to je legalno, ali softwer koji se uploaduje nemora da bude tj moze bit a i ne mora.
Sto se tice KDX za ADSL mislim da nema.Za BH telekom adsl ima posebna free zona uz dodatnu konekciju koja se pravi, za HT mostar nema, kablovski operatori Global net i kablovksi davatelj HS imaju.Eto to vam je to.

http://s3.ba.battle-knight.org/index.php?loc=hire&ref=MjAzNA==
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kdx za adsl
boxer kaže...

A šta je sa HtMostara imal on te kerefeke?

ne

NOBODY wants you, NOBODY loves you, NOBODY misses you, NOBODY needs you, NOBODY cares about you, NOBODY makes you happy, dont cry My name is NOBODY!!!
16 godina
offline
RE: Kdx za adsl
BannedOnThisForum kaže...
boxer kaže...

A šta je sa HtMostara imal on te kerefeke?

ne

Ludo bi bilo čak i za očekivati da imaju nešto slično kad pede*i uračunavaju i upload u utrošeni promet.

He who is not courageous enough to take risks will accomplish nothing in life. - Ali
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kdx za adsl
boxer kaže...
BannedOnThisForum kaže...
boxer kaže...

A šta je sa HtMostara imal on te kerefeke?

ne

Ludo bi bilo čak i za očekivati da imaju nešto slično kad pede*i uračunavaju i upload u utrošeni promet.

kdx nije osmislio HS HKB, nego ga je osmislila grupica sa jeditekodjoa.com (tak nesh guglaj) tj naša bosanska zajednica, i totalno je ilegalan software

NOBODY wants you, NOBODY loves you, NOBODY misses you, NOBODY needs you, NOBODY cares about you, NOBODY makes you happy, dont cry My name is NOBODY!!!
16 godina
offline
Kdx za adsl

Napomena : Sav download/upload se obracunava korisnicima koji nemaju Hs-Hkb konekciju , dok Hs-Hkb korisnici mogu skidati s tim da se download/upload ne obracunava.

Adsl korisnici drugog providera onda nemaju nikakve koristi od toga jer se njima uračunava promet.

 

Na kojim to principima radi, znam da korisnici mogu skidati i uploadati sadržaj bez pravljenja prometa, ali na koji način?

 

Zanima me ta filozofija freezone, pošto sam neupućen u te stvari.

He who is not courageous enough to take risks will accomplish nothing in life. - Ali
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kdx za adsl
boxer kaže...

Napomena : Sav download/upload se obracunava korisnicima koji nemaju Hs-Hkb konekciju , dok Hs-Hkb korisnici mogu skidati s tim da se download/upload ne obracunava.

Adsl korisnici drugog providera onda nemaju nikakve koristi od toga jer se njima uračunava promet.

 

Na kojim to principima radi, znam da korisnici mogu skidati i uploadati sadržaj bez pravljenja prometa, ali na koji način?

 

Zanima me ta filozofija freezone, pošto sam neupućen u te stvari.

ovako, što se inače tiče kdx-a to je mini program kao torrent stranica koji direktno skida file-ove provjerene od malware i spyware aplikacija te ospravnosti, zatim se sve te serije, filmovi, igre, programi od strane administratora uploaduju kao dostupne za download...

 

radi na principu skripte, koja sprječava podizanje brojeva limita, totalno je zaustavila, također je koristan i za druge providere jer inače ilegalan softver je bar tu softver koji je ok

NOBODY wants you, NOBODY loves you, NOBODY misses you, NOBODY needs you, NOBODY cares about you, NOBODY makes you happy, dont cry My name is NOBODY!!!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice