Optima telekom internet izdvojena tema

poruka: 3.235
|
čitano: 1.286.780
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Optima telekom internet
BuhaBT kaže...

ograničen si lik maximalno ..strašno,pazi lika...majko mila...daj pročitaj to par puta kaj si napisao ,topla preporuka {#}

Ako si u mogucnosti probaj provjeriti sve konekcije, kablove, router.

Mozda je stvarno do tebe. Moze biti neka banalna stvar, npr. nije dobro naprimpan kabel i sl.

Cypher: Ignorance is bliss.
15 godina
neaktivan
offline
Optima telekom internet

http://www.hakom.hr/default.aspx?id=1144

 

 

 

novi ''alat'' za mjerenje brzine ,isprobano,,neznam meni se čini da previše ''zadire'' i u samu privatnost osobnog računala !..neznam tko je isprobao neka podijeli svoje mišljenje.. :/

Live to win!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Optima telekom internet
BuhaBT kaže...

http://www.hakom.hr/default.aspx?id=1144

 

 

 

novi ''alat'' za mjerenje brzine ,isprobano,,neznam meni se čini da previše ''zadire'' i u samu privatnost osobnog računala !..neznam tko je isprobao neka podijeli svoje mišljenje.. :/

definitivno. traži podatke korisnika (adresa, ime i prezime). nije da me smeta toliko, ali mi se ne sviđa pretjerano. sad bum opalio speedtest i hakooooooometar. malo mi se vuče net u zadnjih par dana.

Hello, IT. Have you tried turning it off and on again?
13 godina
offline
Re: Optima telekom internet

Evo rezultata. Ne razlikuju se previše.

Informacije radi, u kući se uredno plaća 10 Mb/s i još uz sve to smo se prešaltali na O3 paket koji još nije došao. 

 

Što se tiče prijavljivanja kvarova i pada brzine, kada sam pričao sa ženskom iz SZK, ona je rekla da se to sve mora zivkat i prijavit.

Tako da pretpostavljam kako ću odradit testiranje narednih par dana i ako se stanje ne poboljša zovem.

 

 

Što se hakometra tiče, alat je ono...glupav. Što se može vidjet iz priloženog (testiranje nije obavljeno u periodu od 19-23 sata). Pa bokte želim u svakom trenutku imat barem 3/4 brzine od one koju plaćam...više od toga definitivno ne škodi.

Hakometar Hakometar
Speedtest Speedtest
Hello, IT. Have you tried turning it off and on again?
15 godina
neaktivan
offline
Re: Optima telekom internet
wh15tler kaže...

Evo rezultata. Ne razlikuju se previše.

Informacije radi, u kući se uredno plaća 10 Mb/s i još uz sve to smo se prešaltali na O3 paket koji još nije došao. 

 

Što se tiče prijavljivanja kvarova i pada brzine, kada sam pričao sa ženskom iz SZK, ona je rekla da se to sve mora zivkat i prijavit.

Tako da pretpostavljam kako ću odradit testiranje narednih par dana i ako se stanje ne poboljša zovem.

 

 

Što se hakometra tiče, alat je ono...glupav. Što se može vidjet iz priloženog (testiranje nije obavljeno u periodu od 19-23 sata). Pa bokte želim u svakom trenutku imat barem 3/4 brzine od one koju plaćam...više od toga definitivno ne škodi.

ne da je alat glupav,nego.....opet  ću ponoviti,,ovo se može izumiti samo U BANANA državi kao što je naša...strašno,LOPOVIMA se ne može nikako stati na kraj(--za sad) ! tko me razumije...shvatiti će me,o čemu gablam.,

Live to win!!!
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.11.2012 12:36 (BuhaBT).
15 godina
offline
Optima telekom internet

Kako sam i rekao, ako mi danas ne podignu brzinu na 10mbita, zovem i gledam da se to rijesi. Provjerim i vidim da je 4.21

Zovem s mobitela (napomenuo sam ranije), javi se vrlo brzo operater i kazem da sam podnio zahtjev i da sam pismeno obavijesten s njihove strane o tom zahtjevu, ali i da brzina nije povecana.

Operate kaze da pricekam da provjeri, pa da resetiram router i da provjerim brzinu.

Odem na speedtest i voila!

 

Ja zadovoljan! {#}

 

Nadam se da nece biti problema! {#}

TrustNo1
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.11.2012 16:06 (Miki77).
 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Optima telekom internet

@BuhaBT..prije bude da si ti ograničen,jer si sav živčan,hirovit,neuljudan-ukratko primjetan nedostatak kućnog odgoja{#}

Naravno da sam sve čitao i takve se stvar idogađaju,ali i brzo riješe,barem u većini slučajeva,gdje ljudi to KULTURNO sređuju.I ja sam čekao nakon potpisivanja ugovora 20 dana,pa sam dočekao,i otada,svaki problem mi se brzo telefonski rješio.Samo sam imao pristup,koji ti nećeš imati ni za 10 000 godina.

Sve si rekao time da te je*u svi,pa i RH vlada..dalje neću,jer si ti neki lik koji je nezadovoljan i svojim postojanjem,koji pljuje na sve,očekuje da se sve sredi u roku jeb*m ti,da mu titraju ja*a kao Svevišnjem.Pa brajo moj,ako ti Optima ne paše,vrati se svojoj staroj ljubavi-T-Scumu,očito je da svaka tica svome jatu leti,pa tako i ti,možete se u potpunosti pod ruke uhvatiti.{#}

13 godina
offline
Optima telekom internet

Imam O3 paket , znači oko 5Mb brzina jer TV malo uzima.Prvo sam bio na Vipu onaj stari wireless homebox, zatim sam htjeo flat internet preko T-coma .

Nisu mi htjeli uvesti internet bez peticije minimalno 8 susjeda iz ulice.A ono ulica 20 kuća a sve penzići.Pitam optimu ( prije 4 god),

kažu može i od tada je sve za 5. Još kada sam odjavljivao fiksni telefon u tcomu djelatnik na šalteru mi arogantno i bezobrazno odgovorio 

kad sam ga pitao koliko košta ako bih htjeo u budućnosti ponovo uvest telefon preko njih. Ona mi je odgovorila : " Pa vi zato nemate novaca !" , valjda je implicirala da je tih 600 kn za mene previše lol. 

Eh da nije žensko bila alaj bi joj naravnao nos.

 

http://www.speedtest.net/result/2287740955.png

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.11.2012 17:26 (DukeOs).
Moj PC  
3 1 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Optima telekom internet

Evo i linka za mjerenje na Optimi..Nadam se da će Buha se znati snaći..{#}

 

link

 
1 3 hvala 0
13 godina
offline
Re: Optima telekom internet

dakle ispostavilo se kako je aktivacijom o3surf paketa meni uključena 5 mb/s brzina. a nije da sam tokom razgovora sa agenticom napomenuo jedno 3-5 puta kako želim da mi se zadrži 10 mb/s brzina. 

i to neće biti ispravljeno do 1.12. "zbog sustava naplate".

 

pošto mi je u petak tek stigao papir u kojem nagovještavaju prelazak na drugu uslugu, mislim da imam još jedno 4 dana za odlučit se hoću li ostat tih mjesec dana na 5 mb/s il ću otpilit optimu i otići nekom drugom operaturu u ralje.

so...može neka mišljenja na tu temu {#}

Hello, IT. Have you tried turning it off and on again?
15 godina
neaktivan
offline
Re: Optima telekom internet
redneck kaže...

Kakogod,velika većina je zadovoljna,dripci koji ne znaju osnove kulture,obično budu malo i "provozani"{#}

 s ovakvim ograničenim razmišljanjem svaka daljna rasprava sa tobom je pišanje u vjetrić {#}{#}

Live to win!!!
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.11.2012 17:32 (BuhaBT).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Optima telekom internet
wh15tler kaže...

dakle ispostavilo se kako je aktivacijom o3surf paketa meni uključena 5 mb/s brzina. a nije da sam tokom razgovora sa agenticom napomenuo jedno 3-5 puta kako želim da mi se zadrži 10 mb/s brzina. 

i to neće biti ispravljeno do 1.12. "zbog sustava naplate".

 

pošto mi je u petak tek stigao papir u kojem nagovještavaju prelazak na drugu uslugu, mislim da imam još jedno 4 dana za odlučit se hoću li ostat tih mjesec dana na 5 mb/s il ću otpilit optimu i otići nekom drugom operaturu u ralje.

so...može neka mišljenja na tu temu {#}

moje mišljenje, bježi od Optime {#},

(osobno u postupku sam raskida ugovora aleluja)

Live to win!!!
13 godina
offline
Re: Optima telekom internet

može malo potkrijepljenje...kud da bježim. mislim..imam t-com na koji bez obzira na "pouzdanost" neam namjeru otić. nisu tu principi il nešt, nego bi za istu uslugu platio duplo više vjerojatno.

iam opciju h1, i mogu eventualno prekinut izradu ugovora ovdje, ostat na optimi i čekat da mi se pojavi bnet u kvartu. 

mislim.. od operatera koji su mi dostupni jednog sam imao (iskon), sad sam na optimi.. a što se h1 tiče isto sam naišao na poprilično podijeljena mišljenja.

tako da mislim kako ću na kraju ostat pri zlu koje poznajem i zivkat za svaki oveći pad brzine ili problem :)

Hello, IT. Have you tried turning it off and on again?
13 godina
offline
Re: Optima telekom internet
DukeOs kaže...

Imam O3 paket , znači oko 5Mb brzina jer TV malo uzima.Prvo sam bio na Vipu onaj stari wireless homebox, zatim sam htjeo flat internet preko T-coma .

Nisu mi htjeli uvesti internet bez peticije minimalno 8 susjeda iz ulice.A ono ulica 20 kuća a sve penzići.Pitam optimu ( prije 4 god),

kažu može i od tada je sve za 5. Još kada sam odjavljivao fiksni telefon u tcomu djelatnik na šalteru mi arogantno i bezobrazno odgovorio 

kad sam ga pitao koliko košta ako bih htjeo u budućnosti ponovo uvest telefon preko njih. Ona mi je odgovorila : " Pa vi zato nemate novaca !" , valjda je implicirala da je tih 600 kn za mene previše lol. 

Eh da nije žensko bila alaj bi joj naravnao nos.

 

http://www.speedtest.net/result/2287740955.png

znaci od 5 obecanih dobivas 4,8 kad je tv ukljucen? pitam jer mislim prijec na O3 carnet gdje imam 3 mbit...jel imas 1 onaj prijamnik za tv ili 2 komada?

11 godina
protjeran
offline
Re: Optima telekom internet
wh15tler kaže...

može malo potkrijepljenje...kud da bježim. mislim..imam t-com na koji bez obzira na "pouzdanost" neam namjeru otić. nisu tu principi il nešt, nego bi za istu uslugu platio duplo više vjerojatno.

iam opciju h1, i mogu eventualno prekinut izradu ugovora ovdje, ostat na optimi i čekat da mi se pojavi bnet u kvartu. 

mislim.. od operatera koji su mi dostupni jednog sam imao (iskon), sad sam na optimi.. a što se h1 tiče isto sam naišao na poprilično podijeljena mišljenja.

tako da mislim kako ću na kraju ostat pri zlu koje poznajem i zivkat za svaki oveći pad brzine ili problem :)

Ne očekuj od trolla potkrijepljenje dokazima ili argumentima.Dakle,ako te doista ne muči 5mega brzina,i dovoljna je za sve što ti treba,zašto ne bi pričekao mjesec dana.Ja sam sam nedavno imao okapanja,da sam pomislio o prelasku na drugog operatera,ali kako rekoh,na kulturan način je to brzo rješeno.Pa uvijek ima neki faktor koji nas čini nezadovoljnima,no ako ću se prepurtiti emocijama a ne mozgu,onda ću se uvijek šaltati sa jednog ISP-a na drugi.Evo,5. godina sam na Optimi,i ne mislim ići na neku drugu opciju,i zašto bi kad sam zadovoljan..Što se tiče standardno kvalitete i uslužnosti,nemam primjedbe,naravno birokracija uvijek malo oteže,čisto neizbježno.

Nisam kao navedeni troll plačljiva curica,koja pljucka po svima,nego gledam rješiti problem,ako nisam zadovoljan,idem dalje bez pljuvanja.

Čisto savjet,sačekaj mjesec dana,da ti dignu brzinu,pa vidi kako ti se sveukupno čini,ako si zadovoljan,ostani,ako nisi,traži drugog Operatera.{#}

15 godina
neaktivan
offline
Optima telekom internet

Testirano novim hakerlopovciganmetrom(hakometar)

http://www.pohrani.com/f/1v/Al/3zfe5Bi4/hakermetar-4mbita.jpg

 

Pajac je 5 godina na Optimi ,vau vau nije ni čudo ,svim snagama trolerski brani ,hardkor svrš špric po Optimi ..strašno..ah.. {#}

 

 

I tako nakon bezbroj prijava i pritužbi na brzinu neta,Optima (koji su najviše ''FER'' DRUGI I DRUGAČIJI'' ah te parole..luv em...zaboli tuki što meni net ne šljaka.


Ha ha, ovi iz HAKOMA se šale...Gledam i čitam i ne vjeruješ tko tu koga pravi budalom..
To bi kao trebao biti alat da običnim ljudima pomogne da ustanove da li im je pružena usluga kako je obećano ugovorom, a da im u tome pomogne im isporuče alat:

- koji nije one-click install &run
- koji se pokreće iz shella (na Mac OS X u terminalu treba tipkati shell komandu koju 99,99% Mac usera ne zna)
- treba instralirati Javu (koja više nije standardna na mac os x, a vjerojatno niti na win8)

I pored svega, da bi ga pokrenuo moraš ispuniti više podataka nego što te traže u MUP-u za putovnicu, a nigdje politike privatnosti. Osim u uvodnim napomenama kaže "ja sam alat koji prikuplja podatke o lokalnoj mreži u kojoj se računalo nalazi". Pa to je gore nego da si pokrenuo virus...

#FAIL nad #FAILOVIMA i obavezno bi trebalo kritizirati u medijima i tražiti popravke

Da me ne bi netko krivo shvatio, ja promatram ovo kao javni servis a za njih vrijedi posebno važno pravilo pristupačnosti - to mora biti napravljeno maksimalno pristupačno/dostupno SVIMA (da ne kažem i onima koji nemaju internet a žele tu aplikaciju - za njih mora biti dostupan CD delivery :).
Ovako se to ne radi kada su u pitanju javni servisi, ovo više izgleda kao alat za developere i zato je to #FAIL kojega je HAKOM dužan popraviti

Live to win!!!
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.11.2012 21:38 (BuhaBT).
Moj PC  
2 1 hvala 0
13 godina
offline
Optima telekom internet

ja ne znam ima li tko problema kao ja, konstantno (znaci svaki je*eni dan) internet ne sljaka kako spada, sto znaci ping mi je uvijek isti između 100-120 u razdoblju od 16-23 sata i to kao stopericom tajmirano da od 16 ping automatski skoci na 120 i stopericom tajmirano u 23 ping se vraca u normalu, ne znam koja je to fora i sto je, optimu sam zvao, preko t-com parice sam i oni su zvali kao da su popravili i to me zovu u 11 sati, kad mi je sve normalno i kazu da pokrenem testove i naravno - sve normalno! preko HAKOMetra ne mogu nista, jer on pokazuje brzinu iznad 2 MB/s (ali ne i iznad 4 sto pokazuje u normalnim satima), ali ocito je da nesto ne valja i ne znam kako i sto da radim, na T-u nikad nisam imao takvih problema, a preko njihove sam parice... znaci niti jedan video u HDu ne mogu na YT gledat, eventualno neke streamove gledat nema sanse...

Respect the Raise...!
 
2 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Optima telekom internet
definho kaže...

ja ne znam ima li tko problema kao ja, konstantno (znaci svaki je*eni dan) internet ne sljaka kako spada, sto znaci ping mi je uvijek isti između 100-120 u razdoblju od 16-23 sata i to kao stopericom tajmirano da od 16 ping automatski skoci na 120 i stopericom tajmirano u 23 ping se vraca u normalu, ne znam koja je to fora i sto je, optimu sam zvao, preko t-com parice sam i oni su zvali kao da su popravili i to me zovu u 11 sati, kad mi je sve normalno i kazu da pokrenem testove i naravno - sve normalno! preko HAKOMetra ne mogu nista, jer on pokazuje brzinu iznad 2 MB/s (ali ne i iznad 4 sto pokazuje u normalnim satima), ali ocito je da nesto ne valja i ne znam kako i sto da radim, na T-u nikad nisam imao takvih problema, a preko njihove sam parice... znaci niti jedan video u HDu ne mogu na YT gledat, eventualno neke streamove gledat nema sanse...

ma daj?ma nebi Optima oni su najviše FER!! nije do njih...100%{#}..

 

je tak ti je i meni svaki j e b e n i dan,srećom su se usrali pod prijetnjom tužbi(vjeruj mi dok im ne počneš prijetiti ,zavlačiti će te mjesecima ,bar u mojem slučaju kod Optime,dok moj slučaj,primjer kod  t-com na kojemu sam 4 godine bio, kaj platiš to i dobiš, svaka usluga instant po brzom postupku riješena nema cici-mici,plus pokloni za produživanje ugovora svaka čast {#},

malo ćemo kakiti malo piškiti  to je Optima,

pa raskidam ugovor ovaj tjedan(bez plaćanja penala),neće biti potrebe više ni svraćati na ovaj dio foruma,God bless {#}

Live to win!!!
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.11.2012 9:30 (BuhaBT).
13 godina
offline
Optima telekom internet

na koji nacin mislis prekid ugovora bez penala i bas isti problem si imao? jer ne znam, nema mi to smisla pa bih i ja razmislio o povratku na T-Com?

Respect the Raise...!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Optima telekom internet
BuhaBT kaže...
definho kaže...

ja ne znam ima li tko problema kao ja, konstantno (znaci svaki je*eni dan) internet ne sljaka kako spada, sto znaci ping mi je uvijek isti između 100-120 u razdoblju od 16-23 sata i to kao stopericom tajmirano da od 16 ping automatski skoci na 120 i stopericom tajmirano u 23 ping se vraca u normalu, ne znam koja je to fora i sto je, optimu sam zvao, preko t-com parice sam i oni su zvali kao da su popravili i to me zovu u 11 sati, kad mi je sve normalno i kazu da pokrenem testove i naravno - sve normalno! preko HAKOMetra ne mogu nista, jer on pokazuje brzinu iznad 2 MB/s (ali ne i iznad 4 sto pokazuje u normalnim satima), ali ocito je da nesto ne valja i ne znam kako i sto da radim, na T-u nikad nisam imao takvih problema, a preko njihove sam parice... znaci niti jedan video u HDu ne mogu na YT gledat, eventualno neke streamove gledat nema sanse...

ma daj?ma nebi Optima oni su najviše FER!! nije do njih...100%{#}..

 

je tak ti je i meni svaki j e b e n i dan,srećom su se usrali pod prijetnjom tužbi(vjeruj mi dok im ne počneš prijetiti ,zavlačiti će te mjesecima ,bar u mojem slučaju kod Optime,dok moj slučaj,primjer kod  t-com na kojemu sam 4 godine bio, kaj platiš to i dobiš, svaka usluga instant po brzom postupku riješena nema cici-mici,plus pokloni za produživanje ugovora svaka čast {#},

malo ćemo kakiti malo piškiti  to je Optima,

pa raskidam ugovor ovaj tjedan(bez plaćanja penala),neće biti potrebe više ni svraćati na ovaj dio foruma,God bless {#}

daj kad već toliko spominješ taj raskid ugovora bez penala, bar malo opiši o čemu se tu radi. što si to uspio napraviti i koje argumente izvući da oni ne bi došli na naplatu svojih: kolko ti je već ostalo mjeseci ugovora.

jer ovako sve šta čitam je kako se hvališ raskidom ugovora, no nigdje ne vidim ikakve dokaze.

jednostavno bih volio znati kako da to napravim ako me zeznu i nakon što mi vrate mojih 10 mb/s (jer budimo realni, unatoč smanjenju brzine meni se ista drži na 4.9 mb/s..dakle vrlo blizu obećanog).

ne sumnjam da će biti nekih lošijih trenutaka u idućih 2 godine koliko mi još bude trajao ugovor i ako zbilja dođe do toga da ne žele/ne znaju popraviti problem...u najgorem slučaju, kako mogu prekinuti taj odnos bez toga da me udare po džepu.

Hello, IT. Have you tried turning it off and on again?
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.11.2012 16:19 (wh15tler).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Optima telekom internet
Pa ja sam raskino s t comom bez penala a ostalo mi jos 14 mjeseci ugovora, al nisam nist prijetio nit galamio sve lijepo, ono mozete li izaci u susret .. Tralal.. I to to inace su mi penali bili oko 6000 kn...
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
11 godina
neaktivan
offline
Optima telekom internet

Strahovito me zanimaju razlozi silnih problema kod velikog broja ljudi, koji i dalje preko istih T parica dobijaju uslugu od nekog drugog.  Mene se osobno ne tice, jer nemam namjeru mijenjati T koji bezprijekorno radi od 2005 g, kada je i krenuo kod mene adsl. Veza ne pukne po 40 dana,a i kad vidim rekonekciju routera, to je zbog struje / grmljavine.

E sada, cijeli moj kvart ima uber modernu centralu i svima nama parice trpe od 16-18Mbita.  Znam puno ljudi sa HD paketom koji trazi 8Mbita + internet 4 i sve savrseno funkcionira.

Nema tog poznanika koji nema problema nakon promjene operatera. Imam čak dva susjeda koji su skoro podivljali (a iznimno pristojni ljudi), cak je jedan tek nakon 40 dana Iskon poslao kvragu i zatrazio potpuni raskid ugovora. 40 dana pakla,ako danas radi telefon, neradi tv, pa sutra obrnuto.

Tu tehnicari nemaju sto gledati na infrastrukturi korisnika, jer je do jucer preko T-a sve radilo.  Naprosto neshvatljivo!

Drzim se one..."jel radi?"  - "Radi"-  "Onda ne diraj"

 

Ponavljam... strahovito velik broj izfrustriranih korisnika, koji kao laici shvacaju "kako je prije radilo,a sada svaki dan problem".  Vi tu pricate o gamerskom pingu... ljudi nemaju nikakav internet po tjedan dana,a imaju tv.. sljedeci tjedan radi internet i tv,a telefon mrtav.  Skandalozno.  I nisu to djeca. To su ljudi sa urednim primanjima koji su pozalili zbog promjene operatera na ustrb 100kn ili neznam koliko...u stvari nebitno je kolika je razlika,ako imam stalno prijavljivati probleme.

Vec nekoliko mjeseci,kada se pokrenu ovakve price sa poznanicima oko davatelja usluga,samo prokomentiram.. "ako ti sve radi stabilno, nista ne mijenjaj".

 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Optima telekom internet

jel koristi ko na opti tv-u dva prijamnika? kolko placate mjesecno naknadu za drugi?

jer meni kazu da se placa 55 kn mjesecno za dodatni stb dok na njihovoj web stranici pise da je 37,50 kn...ko tu sad koga ....?

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.11.2012 12:13 (domac5).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Optima telekom internet

Dali ste zadovoljni s uslugama Optime telekoma:

 

11 Da
3 Ne
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.11.2012 17:28 (Dino.Randic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Optima telekom internet
Zadovoljan jesam. U mom naselju ne znam da je itko imao problem. Jedino me ljuti njihov sagem modem/router koji ima slab signal.
12 godina
neaktivan
offline
Optima telekom internet

pozz ,sad mi istice ugovor na t -comu pa bi htio prijeci na optimu,sad me zanima ova naknada za ukljucenje ,kad bih uzeo na 2 godine internet+telefon platio bi naknadu 1kn ukljucenje telefona i interneta + 100 za modem (ispravite me ako grijesim),a ako bi potpisao ugovor na jednu godinu - pise da je naknada 281 kn + 100 kn modem ,jel bi sad morao platiti 281 kn za ukljucenje interneta i jos 281kn za ukljucenje telefona  + modem 100 kn  , ili telefon i internet zajedno na jednu godinu izadje 281 kn + 100 kn modem   ????? to mi nije jasno ,kolko bi me na kraju izaslo za ugovor od 1 godine ,kolko bi morao platiti za ukljucenje interneta i telefona + modem  .Hvala

 
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: Optima telekom internet

2 godine = 101 kn

1 godina = 381 kn

TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija // na glupe postove i pitanja odgovaram sa: ke???? // besplatno gledam u kristalnu kuglu i otkrivam koje su vaše komponente :)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Optima telekom internet
XXX-Man kaže...

2 godine = 101 kn

1 godina = 381 kn

zahvaljujem

12 godina
neaktivan
offline
Optima telekom internet

jos me zanima ova mjesecna naknada prva 3 mjeseca u pol cijene - jel to važi samo za ugovor na 2 godine ?? :Hvala

 
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: Optima telekom internet
ineedmoney kaže...

jos me zanima ova mjesecna naknada prva 3 mjeseca u pol cijene - jel to važi samo za ugovor na 2 godine ?? :Hvala

0800 0088 pa ih ispituj...

ja neznam niti me ne zanima :)

TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija // na glupe postove i pitanja odgovaram sa: ke???? // besplatno gledam u kristalnu kuglu i otkrivam koje su vaše komponente :)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice