T-Com Internet izdvojena tema

poruka: 19.404
|
čitano: 6.337.156
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
T-Com Internet

Pozz, jeli na ovom moguće dignit brzinu, tj upload ili je kornjača speed do vječnosti? Zahvaljujem 

 

 

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
LordNIbbler kaže...

Pozz, jeli na ovom moguće dignit brzinu, tj upload ili je kornjača speed do vječnosti? Zahvaljujem 

 

 

 Ako ti je dostupan VDSL mogao bi navuć 40/6 bez problema.

Hasta La Victoria Siempre
16 godina
offline
T-Com Internet

Forumaši, vi koji ne volite koristiti telefone, slobodno kontaktirajte facebook službu i dajte podatke o korisniku uz upit o mogućnosti prijelaza na veću brzinu.

magistar prava
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
T-Com Internet

Kad bi to bilo tako jednostavno.

Onda te trazi dokaz da je tvoja linija s nekim brojem s zadnje racuna, pa moras to trazit, a ako pitas za susjeda jer nisi na tcomu ali ste ista centrala kaze da ti nemoze rec jer ne smije :))))))) Iako si naglasio da te samo zanima dal je centrala opremljena vdslom ili ne. Odgovor kako ce privuc nove korisnike, naravno nezna.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: T-Com Internet
sandokan111 kaže...

Kad bi to bilo tako jednostavno.

Onda te trazi dokaz da je tvoja linija s nekim brojem s zadnje racuna, pa moras to trazit, a ako pitas za susjeda jer nisi na tcomu ali ste ista centrala kaze da ti nemoze rec jer ne smije :))))))) Iako si naglasio da te samo zanima dal je centrala opremljena vdslom ili ne. Odgovor kako ce privuc nove korisnike, naravno nezna.

 mene uvijek traže samo broj telefona i oib

nemam za potpis
16 godina
offline
Re: T-Com Internet

Ja već imam tekst za copy paste :-D Korisnik, adresa, oib i broj telefona :-D

Iskreno mrzim ih zivkati stalno i pri tome tipkati po onom automatu i ponekad se zezati po 5 minuta prije nego što dođem do živog čovjeka.

magistar prava
14 godina
offline
T-Com Internet

Što znači ta obračunska jedinica pri neograničenom internetu?
Dani spajanja?

Coca-Cola je Najpoznatije piće, a ujedno i druga najpoznatija riječ na svijetu - odmah poslije riječi OK.Njezina je formula jedna od najvećih svjetskih tajni.U Brazilu se smatra da je Cola afrodizijak
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.8.2015 23:30 (meluka).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
T-Com Internet

Ako si nedavno prešao na novu tarifu onda je to udio u mjesecu koliko je taj paket bio aktivan.

Neće ti naplatiti cijelu svotu ako ti je tek pred kraj mjeseca aktiviran nego proporcionalno danima koliko je aktivan.

01101110 01101010 01101111 01101110 01101010 01101001
Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
offline
T-Com Internet

Jučer, ponedjeljak, 16 h sam zamjenio routere. Prelazim na turbo 30. Internet lampica crvena. Nemam telefonski signal niti internet. Maxtv se uredno prikazije. Prijavljujem kvar i nitko it tcoma se nije javio taj dan. Uobičajena praksa?

 

EDIT: kada imam toliko pravopisnih grešaka, očigledno pišem sa mobilnog uređaja.

magistar prava
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.9.2015 7:13 (Korny1603987).
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: T-Com Internet
Ja još čekam optikaliju da dovuku do Županje
11 godina
offline
T-Com Internet

Možda bi bilo bolje/brže da odseliš tamo gdje ima optike..

battlelog pukycro
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
T-Com Internet

napokon i ja zadovoljan 

 

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: T-Com Internet
Korny1603987 kaže...

Jučer, ponedjeljak, 16 h sam zamjenio routere. Prelazim na turbo 30. Internet lampica crvena. Nemam telefonski signal niti internet. Maxtv se uredno prikazije. Prijavljujem kvar i nitko it tcoma se nije javio taj dan. Uobičajena praksa?

 

EDIT: kada imam toliko pravopisnih grešaka, očigledno pišem sa mobilnog uređaja.

 Modem ti nije povukao user name i pssword, ako ih znaš upiši ih sam ili ih zovi

12 godina
odjavljen
offline
Re: T-Com Internet
pukycro kaže...

Možda bi bilo bolje/brže da odseliš tamo gdje ima optike..

 

Dobra je Županja, kaže mi bratić da su po Dalmaciji neka mala sela (2.5 stanovnika s kozom) dobili optiku... Do kraja godine ćemo svi imati optiku. Al me zanima kako da dobijem tu optičku brzinu?

14 godina
offline
Re: T-Com Internet
Dex.pwn kaže...
pukycro kaže...

Možda bi bilo bolje/brže da odseliš tamo gdje ima optike..

 

Dobra je Županja, kaže mi bratić da su po Dalmaciji neka mala sela (2.5 stanovnika s kozom) dobili optiku... Do kraja godine ćemo svi imati optiku. Al me zanima kako da dobijem tu optičku brzinu?

 Hajd' ne sviraj. Najveća vjerovatnost da dobiješ optiku je da živiš u zgradi. Na privatne kuće su tek sad krenili, i to na one pored zgrada s optikom.

13 godina
offline
T-Com Internet

Prije dva tjedna uvedena optika u punom smislu riječi, trenutno brzine otprilike ovakve. Zadovoljan.

Ovom forumu kronično nedostaje Vlada koji je uvijek podizao atmosferu nasmijavanjem i uveseljavanjem sviju svojim slikovitoživopisnojedinstvenim postovima.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: T-Com Internet

Ne razumijem zašto treba toliko čekati da osposobe vezu po zamjeni routera.... Mislio sam da je to više manje softverske prirode.

Pa valjda se ne treba čekati danima za povećanje brzine.

magistar prava
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.9.2015 14:58 (Korny1603987).
14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Korny1603987 kaže...

Ne razumijem zašto treba toliko čekati da osposobe vezu po zamjeni routera.... Mislio sam da je to više manje softverske prirode.

Pa valjda se ne treba čekati danima za povećanje brzine.

 I meni je to bilo jučer. Nazvao SZK, u roku od 20 minuta riješili.

Evo epilog mog Turbo 30 (sa 1 MaxTV).

 

 

Speedtest Speedtest
Interested in all thing Android, also freelance programmer! Battlelog: https://battlelog.battlefield.com/bf4/user/ppero196/
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.9.2015 18:51 (jameshook).
12 godina
offline
T-Com Internet

ruter mi se nalazi na prvom katu i kad sam u istoj sobi sve ok, 5 crtica jačina wlana, odem u drugu sobu (1 zid) - 2 crtice

u prizemlju ne radi, kao ni u potkrovlju.  da ne pričam da signal ne mogu hvatat ni dok sam iza kuće na terasi ili na balkonu - na siemensovom sx763 ruteru hvatalo je bez problema.

 

novi ruter je zte 931, kojeg sam dobio radi povečanja brzine... jel se može nešto poduzeti oko toga?

Ne predaj se nikad osim kad moraš!
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
Apachy kaže...

novi ruter je zte 931, kojeg sam dobio radi povečanja brzine... jel se može nešto poduzeti oko toga?

 Ako imas jos uvijek taj sx, stavi ga u repeater da ti boosta signal. Ili neki drugi router. Ili taj stavis u bridge i iza svoj router po zelji. Itd itd...

16 godina
offline
T-Com Internet

Zvao sam ih danas 5 puta, ali ne mogu mi osposoboti internet. Izgleda da će doći tehničar. Čak sam ručno osposobio wifi, ali što mi vrijedi wifi kada nema veze sa serverom. Tužno što mora proći 3 dana da se rješi nešto tako sitno. Ispada da sam trebao imati stari router dok  mi ne jave da su spremni.

magistar prava
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
T-Com Internet

e hebate koje vi muke imate.....ja nakon 5g. iskopčen sa adsl-a žičanog jer parice nevaljaju i sad sam na maxnet-u i muku mučim sa 1mb brzine a ne da imam 5 ili više mb....oko mene je većina ljudi u istom problemu ali od boljeg neće biti ništa....

www.apriliabase.com
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

koliko njima obično treba da pošalju novi router? prošlu srijedu sam zatražio Turbo 30, u ponedjeljak su mi povećali brzinu samo na 10 jer trenutni router ne može više (i rekli su da će zamjenit router), a od novog routera još ništa...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
T-Com Internet

Napokon su mi osposobili internet, ali brzina još uvijek nije dirana i još uvijek stoji na 4MB i 0.5MB?

Turbo 30  će mozda osposobiti do kraja godine koje sam ja sreće.

 

Može li mi neki korisnik poslati screenshot sa moj.telekom profila gdje stoji da mu je uključena Turbo 30 opcija jer kod mene

toga nema nigdje? Također me zanima da li Turbo opcija zahtjeva da je uključen u routeru (modemu) internet_adsl ili internet vdsl.

 

magistar prava
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.9.2015 12:39 (Korny1603987).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
T-Com Internet

Danas drasticno promjene brojke, posebno ovo kraj margine.

Na dobro ili gore?

težiti pozitivi, opraštati i vjerovati u bolje sutra
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
T-Com Internet

Pozz, koliko ste vi ekipa čekali da vam dođe novi ruter,i da vam puste novu brzinu (turbo 30)?

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
T-Com Internet

ruter 2 dana, brzina 3. dan ujutro

Ne predaj se nikad osim kad moraš!
 
1 0 hvala 1
16 godina
offline
T-Com Internet

Evoga... pustili su brzinu nekolik sati nakon što smo sredili druge probleme.

Download je malo preko 24 MB... Nije 30, ali i ovo je odlično. Muke su napokon gotove.

magistar prava
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: T-Com Internet
Korny1603987 kaže...

Evoga... pustili su brzinu nekolik sati nakon što smo sredili druge probleme.

Download je malo preko 24 MB... Nije 30, ali i ovo je odlično. Muke su napokon gotove.

 

MB(bajtova) ili Mb(bitova) ?

14 godina
offline
Re: T-Com Internet
Dex.pwn kaže...
Korny1603987 kaže...

Evoga... pustili su brzinu nekolik sati nakon što smo sredili druge probleme.

Download je malo preko 24 MB... Nije 30, ali i ovo je odlično. Muke su napokon gotove.

 

MB(bajtova) ili Mb(bitova) ?

Gigabajtova...

 

Care moj, 24 megabajta jedva i optika provuče, i to onaj najskuplji paket koji je nedavno uveden... 

Naravno da je megabita.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice