T-Com Internet izdvojena tema

poruka: 19.398
|
čitano: 6.333.862
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
T-Com Internet

Jel normalno da mi upload speed stalno skace i pada, znaci bude na neznam 60kbps par sec onda padne na 12kbps onda opet skace i tako konstantno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: T-Com Internet
k1klop kaže...

Jel normalno da mi upload speed stalno skace i pada, znaci bude na neznam 60kbps par sec onda padne na 12kbps onda opet skace i tako konstantno.

 Upload speed prema čemu?

 

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
13 godina
offline
T-Com Internet

Evo danas dogovorio za 250 kuna uz produljenje na 24 mjeseca.

 

Fiksna Neograničena

Internet Flat 50/10

MaxTV Osnovni

Moj PC  
5 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Ja isto za 250, ali ultra max3 m uz brzinu 100/20. Zadovoljan sam jer sam dosad placao 330 kuna, a usput

sam ljut jer nisam ranije poceo gledati ponude i mogao sam ugovoriti za prvih 6 mjeseci 1 kunu, ali hakom me pretekao.

Necu se buniti jer i ovih 80 kuna je usteda.

 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet

do prije tjedan dana sam imao download cca 550 kb/s a onda odjednom po 2-2.5 Mb. ne mogu nigdje naći dali su u t-com podizali brzinu. čudno je da odjednom imam takvo povećanje jer su mi stalno tupili kako moja telefonska linija ne podržava veće brzine

 

http://www.speedtest.net/my-result/6033870241

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.2.2017 21:12 (Skullscar1989).
15 godina
offline
T-Com Internet

Ja sam dogovorio max 3 sa flat brzina 50 maxtv sa prosirenim i hbo premium i snimalica za 340 pa neznan jeli to moglo bolje

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
T-Com Internet

Što je sada najpovoljnije uzeti za telefon+Internet bez MaxTV-a (ili eventualno s MaxTV preko Satelita)?

Fiksni telefon nije jako bitan, glavno da ima prikaz broja (i eventualno koju minutu prema drugim mrežama), a za Internet što brže to bolje (trenutno vDSL 40Mbps), optika nedostupna.

Trenutno su nam računi, gledajući samu pretplatu (Halo 150 + MaxADSL + opcija Turbo) preko 300 Kn, a često bude i više jer koristimo nadoplatu bona, nerijetko bude 350-400 Kn.

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: T-Com Internet
191x7 kaže...

Što je sada najpovoljnije uzeti za telefon+Internet bez MaxTV-a (ili eventualno s MaxTV preko Satelita)?

Fiksni telefon nije jako bitan, glavno da ima prikaz broja (i eventualno koju minutu prema drugim mrežama), a za Internet što brže to bolje (trenutno vDSL 40Mbps), optika nedostupna.

Trenutno su nam računi, gledajući samu pretplatu (Halo 150 + MaxADSL + opcija Turbo) preko 300 Kn, a često bude i više jer koristimo nadoplatu bona, nerijetko bude 350-400 Kn.

 Baš mora biti T-com?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
offline
Re: T-Com Internet

bnet vam nudi u zagrebu putem svojih terenskih prodavaca 3u1 paket, sa flat 50mbita internetom, tv sa osnovnim paketom i prvi mjesec se dobiju svi tv paketi za pisljivih 134kn mjesecno pa si vi mislite

8 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
roby27 kaže...

bnet vam nudi u zagrebu putem svojih terenskih prodavaca 3u1 paket, sa flat 50mbita internetom, tv sa osnovnim paketom i prvi mjesec se dobiju svi tv paketi za pisljivih 134kn mjesecno pa si vi mislite

 

I sad ti meni reci da je to jebeno pošteno. A korisnici na tcomu kojima bnet infrastruktura nije dostupna kolike astronomske cifre placaju zbog glupih hakomovih odredbi. 

16 godina
offline
Re: T-Com Internet
CyberDemonVZ kaže...
191x7 kaže...

Što je sada najpovoljnije uzeti za telefon+Internet bez MaxTV-a (ili eventualno s MaxTV preko Satelita)?

Fiksni telefon nije jako bitan, glavno da ima prikaz broja (i eventualno koju minutu prema drugim mrežama), a za Internet što brže to bolje (trenutno vDSL 40Mbps), optika nedostupna.

Trenutno su nam računi, gledajući samu pretplatu (Halo 150 + MaxADSL + opcija Turbo) preko 300 Kn, a često bude i više jer koristimo nadoplatu bona, nerijetko bude 350-400 Kn.

 Baš mora biti T-com?

 Ne bi mijenjali teleoperatera. A bil obi i najbolje da nema ugovorne obveze...

Twitter: @191x7
12 godina
offline
Re: T-Com Internet
191x7 kaže...
CyberDemonVZ kaže...

 Baš mora biti T-com?

 Ne bi mijenjali teleoperatera. A bil obi i najbolje da nema ugovorne obveze...

 Obavezno bi morao uloviti njihovog predstavnika. "Ispod pulta" možeš dobiti jako dobre ponude!

Npr, moj šogor je dobio 20Mbps+telefon za 140 kuna.

 

Mislim da je na temi netko napisao da se njemu može javiti i da ti on može srediti... Ne mogu pronaći :( Probaj se igrati sa searchem.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: T-Com Internet
d4rkd3atH kaže...

Ja radim kao prodajni predstavnik u t-comu,pa ako koga zanimaju ponuda neka mi se slobodno javi,optika ili bakar nebitno

 

0996206823

 

LP

 

 

 

12 godina
offline
T-Com Internet

Prije se na stranicama tcoma moglo uloginirat i vidit svu povjest pregledavanja stranica na odredenom racunu, dali to još postoji?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
191x7 kaže...
CyberDemonVZ kaže...
191x7 kaže...

Što je sada najpovoljnije uzeti za telefon+Internet bez MaxTV-a (ili eventualno s MaxTV preko Satelita)?

Fiksni telefon nije jako bitan, glavno da ima prikaz broja (i eventualno koju minutu prema drugim mrežama), a za Internet što brže to bolje (trenutno vDSL 40Mbps), optika nedostupna.

Trenutno su nam računi, gledajući samu pretplatu (Halo 150 + MaxADSL + opcija Turbo) preko 300 Kn, a često bude i više jer koristimo nadoplatu bona, nerijetko bude 350-400 Kn.

 Baš mora biti T-com?

 Ne bi mijenjali teleoperatera. A bil obi i najbolje da nema ugovorne obveze...

 Optima jedina ima opciju bez ugovorne obaveze za 169 kuna al ne prelazi kod njih ni za živu glavu ako misliš i dalje bit aktivan u online igranju. Meni je nedavno istekla ugovorna obaveza na T-comu i pošto su mi bez upozorbe povećali račun za 40 kuna od inače preskupih 225 kuna za 10 Mbit flat plus telefon na 265 kuna popizdio sam i otišao potpisat sa Optimom ugovor bez obaveze. Čim su me spojili na optimu vratili se stari dani rejđanja i želje da se monitor razbije tipkovnicom. Jebote imaju bufferiranje a samim tim i delay u downloadu na rutama od preko sekunde i instant deathovi su mi ponovo postali jako dobro poznati. Sve dok se nisam ponovo vratio na optimu mislio sam da je loš net kod bf3 bio kriv za to.Sad sam opet potpisao sa T-comom za 160 kuna. Da sam ostao njihov korisnik i da nisam potpisao u međuvremenu ugovor sa optimom produženje ugovorne obaveze bilo bi i desetak kuna jeftinije kažu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.2.2017 22:13 (SC0RPl0N).
14 godina
offline
T-Com Internet

Jel zna netko zasto mi upload ovako trza, u pocetku je na 0 a tek malo kasnije skoci na 0.2 mbps.

Inace normalna brzina mi je prije bila 4.5 down, 0.5 up

 

Sir! We are surrounded! - Great! Now we can attack in every direction!
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: T-Com Internet

i meni isto to "trza" upload ali odkad su mi popravili internet sve radi odlićno i online igre i sve.

14 godina
offline
Re: T-Com Internet

Koliki ti je upload?

I kako su ti popravili, jel dosao tehnicar?

Sir! We are surrounded! - Great! Now we can attack in every direction!
7 godina
offline
Re: T-Com Internet
up - 0.62
nakon šta san sto puta zva one na telefon i nakon šta su mi sto puta "resetirali liniju" san jednostavno reka da necu poklopit dok mi ne pošalju nekoga jer je pucala veza stalno, doša tehnićar kralj promjenia port i sve radi.

port polu izgoren od grmljavine koja mi je preko tel. linije izgorila par uređaja u kući ove zime kad je bia neki drugi tehnićar tad samo mi je donia novi ruter a zaboravia je pogledat valjda tamo.
14 godina
offline
T-Com Internet

Nazvao sam SZK, javoi se neki simpatican gospon, rijesio je sve i jos je stavio max brzinu koja ide a da ne puca veza posto sam dosta udaljen od centrale. 

Sir! We are surrounded! - Great! Now we can attack in every direction!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Pozdrav,

 

Može li se u ZTE ruter na neki način spojiti SIM kartica preko USB ulaza, te imati 3g internet? 

 

Treba mi ljeti neka rezervna opcija (Flat internet) kada mi padne žični internet na par dana, a prošloga ljeta se to dogodilo 2 puta nakon grmljavine... 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
T-Com Internet

Thomson TG 782i ruter mi počeo nešto gubiti WLAN vezu sa računalom, pa ako mi se to nastavi, plan je tražiti promjenu rutera.

 

1. Koji ruteri su trenutno u ponudi?

2. Di li to valja išta i jel ima neki model koji je najbolji (bolji od drugih)?

3. Da li je moguće dobiti Siemens SX763 ili je i on prošlost?

4. Da li je netko dobio tako već korišteni ruter? (nešto sam čuo slično).

 

Hvala na odgovorima.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.2.2017 19:02 (Valentin17).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
T-Com Internet

Živim u predgrađu Rijeke i imamo ADSL već 10-ak godina i oduvijek imamo osnovnu brzinu i kada želim aktivirati Turbo 10 preko interneta (Moj Telekom portal) jednostavno mi odbija zahtjev zbog loših kapaciteta.

 

Jel ima kakav rok do kada HT planira svima podići tu osnovnu brzinu? Ovo je već postao užas, pogotovo kada se svi kod kuće spoje s mobitelima na Wifi.

 

Router mi je onaj neki bijeli od ZTE, jel se na njemu može pogledati u kakvom je stanju linija?

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: T-Com Internet

Koji točno dio Rijeke? Valjda nije Viškovo...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
9 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet

Nemoj ništa preko tog portala, jer portal je sranje. Frend ima propusnost za Turbo 50, preko toga nije mogao ni turbo 10 aktivirat.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
16 godina
offline
Re: T-Com Internet
Sum_of_all_fears kaže...

Koji točno dio Rijeke? Valjda nije Viškovo...

 Srdoči, nije baš centar kvarta, oko 1km od centrale sam.

 

Kako mogu na svom ZTE routeru provjeriti propusnost?

Koristite blage riječi i jake argumente
15 godina
offline
T-Com Internet

Vidio sam neki dan da su FTTC ormarić stavili tamo iznad Plodina na raskrižju, tako da ako si negdje sjevernije od njegaonda će te vjerojatno prebaciti na njega uskoro, ako si drugdje onda češ čekat dok ne stave neki fttc ormarić bliže tebi.

 

Maksimala se vidi tamo pod network status > dsl, ali ako je onaj noviji model nađi negdje je u web ui.

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.2.2017 23:57 (.delboy).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: T-Com Internet
Valentin17 kaže...

Thomson TG 782i ruter mi počeo nešto gubiti WLAN vezu sa računalom, pa ako mi se to nastavi, plan je tražiti promjenu rutera.

 

1. Koji ruteri su trenutno u ponudi?

2. Di li to valja išta i jel ima neki model koji je najbolji (bolji od drugih)?

3. Da li je moguće dobiti Siemens SX763 ili je i on prošlost?

4. Da li je netko dobio tako već korišteni ruter? (nešto sam čuo slično).

 

Hvala na odgovorima.

 

1. ZTE ZXDSL 931VII v4 (nisam siguran da li jos v1 dijele ali vjerojatno ne) i Speedport W724V Type Ci (navodno se pojavila i bolja verzija speedporta sa 5ghz wifi)

2. valja kao i svaki ht-ov, dakle nikako ako si zahtjevniji korisnik, no za adsl i vdsl daju zte a za optiku speedport jer zte nema gigabit portove, iako neki i na vdslu-u dobiju speedporta...na zte se iz admin panela moze ukljuciti 300mbit wifi, speedport nema admin panel i sa fw update su uklonili mogucnost 300mbit wifi-a pa ostalo samo na 150mbit (osim ako su opet vratili unazad pola godine)

3. nije moguce

4. ja sam jednom dobio prije par godina, vec su bili ukucani podaci od drugog korisnika i nije iptv radio koji ja nisam ni koristio nego kad sam uzeo maxtv za probu skuzio sam da su mi dali ruter kojemu iptv portovi ne rade, zvao i zalio se, oni se pravili da ne znaju sto se dogodilo i poslali novi ruter kroz par dana, no tada se radilo bas o thomsonu, nisam cuo da je itko dobio rabljeni ruter otkad ove zte i speedport dijele

 

s obzirom da si jos na thomsonu pretpostavljam da nemas tehnicke mogucnosti za vdsl ili jednostano nisi htio vece brzine?

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.2.2017 1:02 (vacs).
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
vacs kaže...
Valentin17 kaže...

Thomson TG 782i ruter mi počeo nešto gubiti WLAN vezu sa računalom, pa ako mi se to nastavi, plan je tražiti promjenu rutera.

 

1. Koji ruteri su trenutno u ponudi?

2. Di li to valja išta i jel ima neki model koji je najbolji (bolji od drugih)?

3. Da li je moguće dobiti Siemens SX763 ili je i on prošlost?

4. Da li je netko dobio tako već korišteni ruter? (nešto sam čuo slično).

 

Hvala na odgovorima.

 

1. ZTE ZXDSL 931VII v4 (nisam siguran da li jos v1 dijele ali vjerojatno ne) i Speedport W724V Type Ci (navodno se pojavila i bolja verzija speedporta sa 5ghz wifi)

2. valja kao i svaki ht-ov, dakle nikako ako si zahtjevniji korisnik, no za adsl i vdsl daju zte a za optiku speedport jer zte nema gigabit portove, iako neki i na vdslu-u dobiju speedporta...na zte se iz admin panela moze ukljuciti 300mbit wifi, speedport nema admin panel i sa fw update su uklonili mogucnost 300mbit wifi-a pa ostalo samo na 150mbit (osim ako su opet vratili unazad pola godine)

3. nije moguce

4. ja sam jednom dobio prije par godina, vec su bili ukucani podaci od drugog korisnika i nije iptv radio koji ja nisam ni koristio nego kad sam uzeo maxtv za probu skuzio sam da su mi dali ruter kojemu iptv portovi ne rade, zvao i zalio se, oni se pravili da ne znaju sto se dogodilo i poslali novi ruter kroz par dana, no tada se radilo bas o thomsonu, nisam cuo da je itko dobio rabljeni ruter otkad ove zte i speedport dijele

 

s obzirom da si jos na thomsonu pretpostavljam da nemas tehnicke mogucnosti za vdsl ili jednostano nisi htio vece brzine?

 

 

 Trenutačno za udaljene petlje daju isključivo rabljene adsl routere. Za kraće udaljenosti idu novi xdsl routeri. 

16 godina
offline
Re: T-Com Internet
.delboy kaže...

Vidio sam neki dan da su FTTC ormarić stavili tamo iznad Plodina na raskrižju, tako da ako si negdje sjevernije od njegaonda će te vjerojatno prebaciti na njega uskoro, ako si drugdje onda češ čekat dok ne stave neki fttc ormarić bliže tebi.

 

Maksimala se vidi tamo pod network status > dsl, ali ako je onaj noviji model nađi negdje je u web ui.

 Jel to govoriš za moj slušaj i Plodine na Srdočima? Da, sjeverno iznad tog raskrižja sam.

 

EDIT: Ovako mi izgleda sučelje za postavke routera.

Koristite blage riječi i jake argumente
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.2.2017 11:13 (Dodinho).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice