T-Com Internet izdvojena tema

poruka: 19.404
|
čitano: 6.340.125
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
wAlpha kaže...

Kod svakog ugovoranja nove usluge na zahtjevu mora biti specificirana mjesečna naknada unutar 24 mjeseca i mjesečna naknada bez ugovorne obaveze.

 A moguce. Al trebali bi i prodajni predstavnici nakon sto nesto dogovorite poslati pisani dopis o ukljucenim uslugama, pa sam isto prosli put dogovorio s jednim od njih preko telefona jedno (dogovorio sam paket za 45kn na 12mj. i rekao je skinuti 20kn od flat paketa), ukljucio mi je drugo (ukljucio mi je 24mj paket po 40kn i nikakvo umanjenje nije napravio na flatu) i nikad mi pisani dopis o tome nije poslao pa sam morao intervenirat naknadno. Na kraju krajeva uvijek ces morat ti cekat od njih da ti dostave cifru jer nemozes na svoju ruku nista uplatit, pa ne vidim razloga da ti usput i ne dostave detaljan izracun :)

8 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Koji je broj sluzbe za zadrzavanje korisnika?

 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet
Creatos_3 kaže...

Koji je broj sluzbe za zadrzavanje korisnika?

 + 385 1 4696 700

 

Ali pazi se ako te zadrže zadržali su ta zauvijek -> http://www.gradskagroblja.hr/default.aspx?id=159

13 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Kresimir4 kaže...
Creatos_3 kaže...

Koji je broj sluzbe za zadrzavanje korisnika?

 + 385 1 4696 700

 

Ali pazi se ako te zadrže zadržali su ta zauvijek -> http://www.gradskagroblja.hr/default.aspx?id=159

 

Covjek lijepo pita za broj sluzbe za korisnike a ti ga ismijavas  ...

 

@ Creatos_3

Koliko znam broj je 0800 9000, te odaberes opciju za razgovor sa agentom

8 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet

Ne ismijavam ja ni najgoreg neprijatelja nego sam mislio da se zajebava. Nisam ni ja znao da ima sluzba za ZADRZAVANJE korisnika, mislio sam da se zajebava, sorry.

8 godina
offline
Re: T-Com Internet
0800 9000 je broj SZK, a ne isključivo službe za zadržavanje korisnika. S tim ne bu baš nešto dobio. Koliko znam, oni uglavnom njega zovu i to tek nakon što on odluci ili raskinut ugovor ili prijeći na drugog operatera. Ovako sumnjam da postoji broj na koji ih se može nazvati, inače vi bili dostupni svima i ne bi bili služba za zadržavanje korisnika.
14 godina
offline
T-Com Internet

Ima li tcom kakvih problema

ne mogu uci na Origin

Skype mi malo radi malo ne

Dok web radi normalno ali sam primjetio da IMDB ucitava puno sporije nego inace

 

Samsung S6 Edge+
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: T-Com Internet
Vise da tvoj pc ima problema ili samo browser.
Xiaomi Redmi 3 (Global ROM 8.0.2.0)
14 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

mogu li nekako u postavkama rutera isčitati je li moja parica spojena na FTTC ormarić i je li na njemu pušten vektoring?

 

edit: imam speedport, koliko sam shvatio on bi trebao raditi 

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.2.2017 18:56 (juwa).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet

Jeli mi netko može objasniti kako uvođenje optike ide? Kabel treba prolaziti kroz ulicu, onda se dio kabela dijeli i ide u neki ormaric? Koji ormaric? Kako se onda spaja s toga ormarica do rutera?

15 godina
odjavljen
offline
Re: T-Com Internet

Ide ili u primar (TK ormar od zgrade/kuće) ili u sekundar (mala kutijica obično na fasadi). Od sekundara ide kroz zid do mjesta po izboru i onda u ONT (media converter) pa u router.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
8 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Nakon HAKOM-ovog naloga za ukidanje ultra paketa 6 mj. 1 kn i 50% off prvu godinu od 01.02. došli novi paketi, popust je doduše manji ali se djeli Sony Xperia XA za produljenje i nova uključenja na optici. Ako uzmemo u obzir maloprodajnu cijenu Xperia XA višestruko isplativ paket 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
wAlpha kaže...

Nakon HAKOM-ovog naloga za ukidanje ultra paketa 6 mj. 1 kn i 50% off prvu godinu od 01.02. došli novi paketi, popust je doduše manji ali se djeli Sony Xperia XA za produljenje i nova uključenja na optici. Ako uzmemo u obzir maloprodajnu cijenu Xperia XA višestruko isplativ paket 

Ima li vijesti o novom Speedportu? Vektoring?

8 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Antropofob kaže...
wAlpha kaže...

Nakon HAKOM-ovog naloga za ukidanje ultra paketa 6 mj. 1 kn i 50% off prvu godinu od 01.02. došli novi paketi, popust je doduše manji ali se djeli Sony Xperia XA za produljenje i nova uključenja na optici. Ako uzmemo u obzir maloprodajnu cijenu Xperia XA višestruko isplativ paket 

Ima li vijesti o novom Speedportu? Vektoring?

 

Ništa još detaljnije, ako do sad nisi dobio pismo, ne sudjeluješ u pilot projektu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.2.2017 12:50 (wAlpha).
15 godina
offline
T-Com Internet

dogovorio sam se sa prodajnim agentom za prijelaz sa optime na t com ali na onome njihovome zahtjevu ne pise nista o tome nego samo osnovni paketi ali su mi rekli da ce biti sve kako je dogovoreno pa sad neznan jeli tako inace radu kad ponudu nizu cijenu

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Di se dijele mobiteli, prije tjedan dana sam ugovorio ugovor za ultra max3 m pa nisam nista dobio pa moze neki link da vidim.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Jedno pitanje. Imam Siemens Gigaset SX763 router od T-com. Navedeni router jednostavno zna zablokirati, sve lampice svijetle, ali internet ne radi i jedino rješenje je gašenje iz struje. Već tri puta sam tražio zamjenu istoga, ali svaki put dođe tehničar i veli da je s routerom sve u redu. Posljednji put ga je zamijenio s istim takvim sranjem, kao da je nešto napravio i da me smiri. Ne znam da li mu se neda slagati novi kabel ili im je takav problem dati novi router. Jednostavno više ne znam što da radim. Da barem mogu nekako zablokirati router dok on dođe da bude prisiljen mijenjati ga. Pošto mi se više neda s njima natezati, sam sam nabavio od prijatelja Thomson ST780i WL, da probam s njima, ako se i on bude ledio onda je očito problem u infrastrukturi. Sada je problem što se navedeni router sinca sa centralom, ali ne želi pokupiti podatke. Unesem ručno podatke za adsl i dobijem internet, ali ne mogu ručno složiti telefon. Da li ima kakva mogućnost da stavim taj router u puni pogon ili ne.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Creatos_3 kaže...

Di se dijele mobiteli, prije tjedan dana sam ugovorio ugovor za ultra max3 m pa nisam nista dobio pa moze neki link da vidim.

 

Mob ide za produljenje ugovora, a ako ti je ovo prvi ugovor onda umjesto moba je manja mjesečna naknada.

8 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Ja sam prije tjedan dana produljio ugovor za 240 kuna, ali mi nisu nikakav mobitel ponudili. Jel se ti mobiteli dijele samo

ako ugovorim onu punu cijenu od 305 kuna ili imam neke sanse i ovako dobiti?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Ugovor mi uskoro ističe (28.02.) pa me zanima što je trenutno u ponudi za produženje max3s paketa. Magenta me ne zanima pa mi to nije opcija. Navodno da se sad dobivaju bonovi u sancta domenici pa ako netko ima neku informaciju u vezi toga?

Why so serious?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
Cesc kaže...

Ugovor mi uskoro ističe (28.02.) pa me zanima što je trenutno u ponudi za produženje max3s paketa. Magenta me ne zanima pa mi to nije opcija. Navodno da se sad dobivaju bonovi u sancta domenici pa ako netko ima neku informaciju u vezi toga?

 Evo ja se natežem s njima oko 3 tjednja.. izašao mi max 3s paket pa je sad račun 335 kuna.. jučer ih nazvao i rekao nek nekaj smisle ili odem na Vip.. Rekli su da če javit sutra i složit nešto.. pa javim... ak ne slože odem na Vip..

Jebalo ih 500 kn u Santa Domenici.

14 godina
offline
Re: T-Com Internet
Zver kaže...
Cesc kaže...

Ugovor mi uskoro ističe (28.02.) pa me zanima što je trenutno u ponudi za produženje max3s paketa. Magenta me ne zanima pa mi to nije opcija. Navodno da se sad dobivaju bonovi u sancta domenici pa ako netko ima neku informaciju u vezi toga?

 Evo ja se natežem s njima oko 3 tjednja.. izašao mi max 3s paket pa je sad račun 335 kuna.. jučer ih nazvao i rekao nek nekaj smisle ili odem na Vip.. Rekli su da če javit sutra i složit nešto.. pa javim... ak ne slože odem na Vip..

Jebalo ih 500 kn u Santa Domenici.

 Prošla su vremena kad su se prijenosni hardovi djelili ili zvučnici...

Sa ugovorm na dvije godine vam smanje račune za kakvih 20Kn šta je i dalje skupo u usporedbi sa drugim operaterima, eventualno vam uvale kakav hbo ili animal planet kanal zabadava na maxtv-u i to je to...

Sve u svemu, ništa vrijedno spomena, tako da nemojte očekivati čuda...

 

 

12 godina
offline
T-Com Internet

Ima HT dobre ponude max3 paket ide za 209.50kn arene za 5kn sportski plus za 15kn, samo im treba rec da vas spoje sa sluzbom za savjetovanje korisnika il si narucite prodajnog predstavnika ak ste u jednom od gradova koji su stavljeni na HT web stranici.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: T-Com Internet
dmx kaže...

Ima HT dobre ponude max3 paket ide za 209.50kn arene za 5kn sportski plus za 15kn, samo im treba rec da vas spoje sa sluzbom za savjetovanje korisnika il si narucite prodajnog predstavnika ak ste u jednom od gradova koji su stavljeni na HT web stranici.

 Na njihovoj stranici piše 320Kn na ugovor 2 godine...

(nisam ih zvao u zadnje vrijeme, ali do sada su se samo izmotavali da ti uvale nekakve maxtv kanale (koje ionako ne pratim...) besplatno da produžiš ugovor, cijena naravno ostaje preko 300Kn...)

 

Inaće baš gledam, samo maxadsl sa turbo 20 opcijom + flat (koja nekima nije dostupna, pa ostaju na osnovnoj brzini, lijepo piše sitnim slovima) dođe 142Kn

 

A samo maxtv osnovni paket dođe 75Kn

 

Ispadne da je bolje onda uzet posebno maxadsl i maxtv jer tako košta 217Kn mjesečno, nego max3 paket koji je preko 300Kn...

 

Uglavnom ista usluga sa dvije različite cijene...

 

EDIT: ne znam jel u ove cijene uraćunat pdv, al na tih 209 kad uračunaš pdv opet ispadne malo ispod 300Kn...

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.2.2017 22:27 (1BIT).
12 godina
offline
T-Com Internet

Ti gledas redovne ponude i pricas sa obicnim agentima na 08009000, samo sluzba za savjetovanje i prodajni predstavnik mogu dat max3 paket po 209.50kn sa pdv-om( ukljucen flat internet i neograniceno prema fiksnim mrezama i 1000 minuta prema mobitelima bez uspostave poziva). Imas taj paket na HT web stranici u cjeniku posebnih ponuda. Najlakse ti je na HT facebook-u poslat poruku u inbox da hoces taj trio paket po 209.50 il ces otic kod drugog operatera i onda oni traze broj za kontakt i zove te kroz dan dva tri sluzba za savjetovanje i dogovoris snjima, il narucis prodajnog predstavnika ak zivis u gradu di ih ima i onda snjima dogovoris.

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: T-Com Internet
dmx kaže...

 

 Pa dobro koliko kužim usluga je ista, a cijena manja, u čemu je kvaka, 209Kn sa pdvom je vrhunski onda...

 

BTW: pitam sad sve, jel zna netko, kad se sa osnovne brzine prijeđe na turbo 10 opciju, to se plača dodatnih 10Kn, pa kad se sa te opcije prijeđe na turbo 30, jel se onda nastavlja plačati i dalje 10Kn ili dodaju još 10Kn, pa se plača 20Kn i ako npr se prijeđe na turbo 40 jel dodaju još 10Kn, pa se plača 30Kn ili se nebitno koliko puta prešao na neku brzinu plača samo 10Kn?

 

EDIT:

Meni se čini da ti ta posebna ponuda nije više aktuala, jer je nema ni u jednom cjeniku...

 

Cjenik max3 paketa

 

Cjenik posebnih ponuda

 

 

EDIT2:

Evo šta vam piše za ove bonove u Santa Domenici...

 
 

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.2.2017 0:19 (1BIT).
12 godina
offline
T-Com Internet

To je ponuda za zadrzavanje korisnika ili za nove korisnike preko prodajnih predstavnika da predu u HT. Sve turbo opcije placas sam 10kn a kolko ce ti pustit ovisi o tvojoj parici neko moze imat sam 20 neko 50 brzinu

Ima u cjeniku pogledaj max3 start 160kn + flat 40kn+9.50 neograniceni pozivi (non stop+ opcija) je 209.50kn

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.2.2017 0:25 (dmx).
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: T-Com Internet
dmx kaže...

To je ponuda za zadrzavanje korisnika ili za nove korisnike preko prodajnih predstavnika da predu u HT. Sve turbo opcije placas sam 10kn a kolko ce ti pustit ovisi o tvojoj parici neko moze imat sam 20 neko 50 brzinu

Ima u cjeniku pogledaj max3 start 160kn + flat 40kn+9.50 neograniceni pozivi (non stop+ opcija) je 209.50kn

 

 Ma znam ovo o kvaliteti parice itd, nego me zanima dali se zbraja svaki prelazak na novu brzinu, ja sam na osnovnoj 4Mbps i podnio sam zahtjev za turbo 10 koji je odobren, ali još nije aktiviran, nisu mi ga ni naplatili za 1mj srećom, uglavnom nisam imao uvjete, skratili su mi petlju sa centrale, sad imam uvjete, ali još nemam ponuđene brzine dok ne završe sa mjerenjima i testiranima... pa me zanima kad uvjeti dozvole, predpostavljam da će aktivirati tu turbo 10 opciju, a bit će mi dostupno do turbo 30, dali će se zbrajati 10Kn sa turbo 10 opcije kad se pređe na turbo 30 ili se plača 10Kn za sve, bez obzira koliko puta prešao sa jedne brzine na drugu, mislim jel ista cijena prešao ti sa turbo 10 pa na turbo 20, pa na turbo 30 i kad pređeš sa turbo 10 odma na turbo 30?

 

Jel to ovaj max3 star paket?

 

To je ubiti goli paket, na koji se stavljaju dopune, kako si rekao +40Kn flat +9.50 za neograničene pozive i + 10Kn za veću brzinu?

Hm, cijena je odlična za tu ponudu, samo mi nije jasno, šta su tako pohlepni, da na stranicu stave max3m paket koji je preko 300Kn i koji svi vide kad dođu na stranicu, a ovu ponudu skrivaju po nekakvim cjenicima di malo tko gleda???

Taj max3 start sa dopunama ispadne jeftinije nego max3m, a usluga identična...

 

EDIT:

Nemogu nać cijenu da je flat 40Kn, bez ugovora je 101Kn, sa ugovorom na 12Mj je 80Kn, predpostavljam da je onda sa ugovorom na 24Mj 40Kn, al ga nema u cjeniku?

 

Cjenik

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.2.2017 1:01 (1BIT).
12 godina
offline
T-Com Internet

Gle 209,50 kn ja ga imam ( na racunu 160 max3start 40 flat 9.5 nonstop plus opcija) ja jos placam 10kn turbo opciju i 40kn sport plus paket a sad taj sportplus ide i po 15 kn, brkas cjenike internet usluga sa posebnim cjenikom iznad start sto si linko imas popust na 20 kn flat opcije  negdje ima i 50 posto u tom posebnom cjeniku. HT-u je interesu sto vise zaradit zat nema taj paket na webu a kad im zaprijetis da odlazis onda ti to ponudi ko sto sam reko sluzba za savjetovanje bolje im je onda i 209.50kn da im placas neg da odes na drugu mrezu. Ne zbraja se turbo opcije placas sam 10 kn

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
T-Com Internet
onda? sto je sa onima sto su dobili pismo da su dio pilot projekta? sto pise u pismu? jesu vam digli brzine?

 

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice